Подать объявление

Покупців квартир садитимуть на два роки?

27 июль 2010 04:33

Обов'язковому фінансовому моніторингу операція буде підлягати за умови наявності хоча б однієї з ознак, визначених у законі. Такими, наприклад, можуть бути готівкові розрахунки або наявність у покупця офшорної реєстрації.



Читать дальше >>

27 июль 2010 04:33
у покупателей есть возможность купить квартиру или дом уже сейчас.Чего только не придумают эти кидаловы в шкуре чиновника...Покупайте срочно дома-это самое лучшее вложение денег на подьеме економики,В следующем году загородные дома будут стоять в 2 раза дороже...Какой банк может еще дать 100 процентов прибыли...Думайте...тугодумы
27 июль 2010 04:40
что за истерика.Виктор.С какого перепуга дома в 2011 году станут в 3 раза дороже7Ты.наверное.риэлтором работпешь.да7Сегодня прикупил земельку.а потом участок заберут типа под общественные нужды-не знаешь что у нас законы только нам писаны7Так что покупай дом срочна сам
27 июль 2010 05:17
Ха-ха-ха, мені вже декілька ріелторів та продавців повідомили. що якщо я не придбаю житло до 21 серпня, то потім мої дані передадуть до Держфінмоніторингу з усіма відповідними наслідками )
Але я і зараз можу надати детальні відомості про походження коштів, за які я збираюсь купувати квартиру. Тобто мені цей закон навпаки на руку, оскільки я зможу і після його вступу в дію спокійно обирати і купувати нерухомість, а покупців, а отже і грошей на ринку нерухомості, поменшає, що автоматично потягне за собою певне падіння ціни...
27 июль 2010 08:28
Придумали ещё одну кормушку. А цены ниже уже врятли пойдут. В сравнении с 2008-м они и так процентов на 40 снизились. На загордные участки ещё больше. Совсем халявы не будет...
27 июль 2010 09:29
Цитата:

Придумали ещё одну кормушку. А цены ниже уже врятли пойдут. В сравнении с 2008-м они и так процентов на 40 снизились. На загордные участки ещё больше. Совсем халявы не будет...

Т.е. в 2008 однушка от КГС стоила 400 тыс грн, а сейчас, судя по Вашему посту 240 тыс. грн? Дайте две! 8-)
27 июль 2010 11:17
Вы в доллар считайте и откроется вам правда ))
Про зарплаты в гривнах -не надо. Вообще редкие люди покупают за зарплаты. В основном за доходы. А они у деловых людей в доллар, евро и тд. )
27 июль 2010 12:06
судя по заголовку статьи, автор не читал то, что писал 6-)
сажать будут не покупателей, а риэлторов.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx