Подать объявление

Питання до "Авиатор-сервис 24"

1. . .2527. . .32
07 ноя 2016 20:17
Ви писали:
"7 листопада розпочинається комплексне випробовування, включаючи необхідні пусконалагоджувальні роботи (системи опалення, гарячого та холодного водопостачання), після чого орієнтовно з 14 листопада буде проводитися видача ключів від квартир"


Шановний "Авіатор-сервіс 24"!
Скажіть будь-ласка, чи розпочались комплексні випробування?
якщо ні - то в чому причина???
08 ноя 2016 15:37
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ 3,4 ТА 5 СЕКЦІЙ будинку на вул. М. Донця, 2-А!
З 14 по 17 листопада проводиться технологічна прокрутка систем холодного, гарячого водопостачання та централізованого опалення.
Після чого орієнтовно з 21-23 листопада до квартир буде подаватись електроживлення, мешканці зможуть отримувати ключі від квартир та підписувати договори на житлово-комунальні послуги.
Для проведення вказаних дій в обслуговуючій організації необхідно пред’явити для огляду оригінали наступних документів та надати їх відповідні копії:
- копії 1, 2 стор. паспорта та стор. з реєстрацією місця проживання (пропискою) - в трьох примірниках;
- копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру - в трьох прим.;
- копію акту прийому-передачі квартири з будівельниками (звернувшись в 4 секц. до ключниці) - в одному прим.;
- копію довідки про повну сплату перед КП «Житлоінвестбуд-УКБ» або ТОВ «ФК «Толока» - в одному прим.

З повагою
ТОВ «Авіатор-сервіс 24»
09 ноя 2016 05:52


6 секция второй этаж. Через 2 месяца уже можно будет праздновать годовщину этой "красоты" на этаже. Появилось это после того как подключили свет. Такое у нас на лестнице, напротив мусоропровода, в лифтовой и в коридоре ведущем на общий балкон.
10 ноя 2016 18:44

Иван Геннадьевич вот это сейчас сделано вот так.
Это согласно проекту такие дырки?



Вот если у Вас дома так сделали бы, Вы бы заплатили за такую работу?
При общении с Вами я неоднократно слышал что Вы не обязаны работать за других. А сейчас это тоже не Ваша работа? Или это Вы одолжение мне сделали?

11 ноя 2016 07:20
ОГОЛОШЕННЯ!

У зв’язку з проведенням робіт по переключенню на постійну схему живлення, в 6 секц. будинку з 12 до 15 год. буде відсутнє електропостачання.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.
14 ноя 2016 21:22
Цитата "aviatorservice24":
ОГОЛОШЕННЯ!

У зв’язку з проведенням робіт по переключенню на постійну схему живлення, в 6 секц. будинку з 12 до 15 год. буде відсутнє електропостачання.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.


Шановний aviatorservice24, так відбулось переключення на постійну схему живлення чи ні? :wow:
15 ноя 2016 07:39
Цитата "sbogdans":


Шановний aviatorservice24, так відбулось переключення на постійну схему живлення чи ні? :wow:


Це по-перше, а подруге як же інші секції, 7 і 8 - їх що на постійну схему електроживлення не будуть переключати, а якщо будуть то коли?
15 ноя 2016 08:21
На этой "постоянной" схеме у меня зубр начинает щелкать в 4:30 и до 4:45.
Зачем оно вам надо?
15 ноя 2016 19:36

Иван Геннадьевич сможете угадать откуда это фото?

Если не вспомнили, то можете сами пройти и посмотреть на втором этаже лестница 6 секции.
Я не писал пару дней, думал исправят, ан нет, все таки забыли или забИли.
Вот сколько раз нужно написать чтобы сделали нормально? Два, три или десять?
Может я вашему ЖЭКу также начну перечислять оплату за такие услуги?
Отправлю гривну через приват24, если никто не напомнит я дальше отправлять не буду. А если напомнят, я еще гривну отправлю. Вот ваша работа сейчас похожа на такой же вариант.

16 ноя 2016 04:52
Авиатор-сервис, я еще зимой прошлого года просил сделать что-то с дверями на лестничной площадке. В 7 секции практически все двери приоткрыты на несколько сантиметров. Зачем мы отапливаем улицу???
Как по мне, так не сложно сделать так, чтоб двери не открывались самостоятельно, а также купить уплотнительную резинку и приклеить ее к дверям. Это можно и самому сделать, но тогда у меня возникает вопрос, зачем платить за содержание дома, если я все-равно за свои деньги буду это делать.
Будьте добры, решите эту проблему
16 ноя 2016 06:58
Шановний ЖЕК, хочу поцікавитися коли накінець буде прибрано і вивезено гори побутового сміття під моїми вікнами, які лежать ще з вихідних?
16 ноя 2016 10:43
Цитата "d_simon":
Шановний ЖЕК, хочу поцікавитися коли накінець буде прибрано і вивезено гори побутового сміття під моїми вікнами, які лежать ще з вихідних?

мене також цікавить дане питання, а то як вийшов вранці, так був просто шокований:
16 ноя 2016 11:11
І коли прибиральники почнуть сніг в середині приміщень прибирати?
17 ноя 2016 02:30
Надо же, с третьего захода "осилили" заделать дыры на этаже.
Теперь вопрос другой возникает:
У нас в договоре указан тариф с НДС 20%.
Все время с 15 декабря ЖЭК выставлял нам платежки согласно этому тарифу.
А вот вчера я с удивлением обнаружил что ЖЭК является плательщиком НДС с 10.11.2016.
В договоре у нас указан НДС 0,7883 за кв/м.
Берем 0.7883 * 62.1 = 48.95
То есть получается все это время (с декабря 2015 года) с меня брали "лишние" 48.95 каждый месяц.
Я хотел бы чтобы ЖЭК мне вернул эти деньги.
Цитата "aviatorservice24":
Сотрудники обслуживающей организации имеют от 7 до 28 лет стажа работы
в сфере жилищно-коммунальных услуг и продолжают совершенствовать свои
профессиональные и моральные качества.

Собственно сам вопрос: Когда и каким образом эти "проФФессора ЖКХ" мне вернут 465.02 грн незаконно полученные за девять с половиной месяцев?
И это только сумма на моей квартире, а всего сдано 440 квартир в 3 секциях.
ПроФФессионалы понимают что это очень сильно похоже на сговор группы лиц с целью получения неправомерной выгоды ?
17 ноя 2016 10:30
Шановні мешканці!

Переконливе прохання зачиняти за собою двері, які ведуть на загальні балкони (до опалювального сезону обслуговуючою організацією встановлювались або мінялись дверні пружини, вивозилось дрібне каміння та блоки, які перешкоджали закриттю дверей, та прибивались або наклеювались елементи для щільного притискання дверей).
На поверхах, де цього недостатньо, проведуться додаткові заходи по зачиненню дверей.

Також нагадуємо про обмеження паркування машин на тротуарах, газонах і біля сміттєвих баків, що заважає проїзду спецтехніки для їх вивантаження, та прибирання снігу.
Дякуємо за розуміння.
17 ноя 2016 10:58
Цитата "aviatorservice24":
...до опалювального сезону обслуговуючою організацією встановлювались або мінялись дверні пружини, вивозилось дрібне каміння та блоки, які перешкоджали закриттю дверей, та прибивались або наклеювались елементи для щільного притискання дверей...

скажите пожалуйста, в какой секции (в каком доме?) были выполнены данные работы?
17 ноя 2016 12:07
Цитата "aviatorservice24":
до опалювального сезону обслуговуючою організацією встановлювались або мінялись дверні пружини, вивозилось дрібне каміння та блоки, які перешкоджали закриттю дверей, та прибивались або наклеювались елементи для щільного притискання дверей


В седьмой секции такого точно нет
Элементы для плотного закрытия дверей нет ни на одном этаже
А "Пружины" держат лишь там, где люди установили замки
На всех остальных этажах двери приоткрытые
23 ноя 2016 11:27
Цитата "nikshe":


В седьмой секции такого точно нет
Элементы для плотного закрытия дверей нет ни на одном этаже
А "Пружины" держат лишь там, где люди установили замки
На всех остальных этажах двери приоткрытые

в 8-й та же картина :shuffle:
:notsure: это что же получается? выходит что уважаемый "авиатор24" вводит нас в заблуждение, или по простонародному - обманывает?
01 дек 2016 14:12
Для роз’яснення ситуації по підключенню по постійній схемі і заключенню договорів на споживання електричної енергії по будинку обслуговуючою організацією була ініційована зустріч з представниками генпідрядника, субпідрядника та Київенерго, на якій обговорювали можливі варіанти вирішення зазначеного питання.
На даний час пакет документів на укладення простійного договору по постачанню електричної енергії на будинок майже сформований. Залишились т. зв. «бюрократичні питання».

Шановні мешканці 3-8 секц. будинку по вул. М. Донця, 2А, терміново з 5 грудня до обслуговуючої організації ТОВ «Авіатор-сервіс 24» (8 секц.) кожному власнику квартир потрібно буде надати копії документів згідно наступного переліку:
- документ про право на власність та/або користування на об’єкт нерухомості з визначеним правом укладення Договору;
- паспорт або документ, який його замінює, що засвідчує особу споживача;
- довідка про присвоєння ідентифікаційного номера власника житла.

Подальші механізми включення та постановки вас на прямі договори будуть надані найближчими днями.
За спожиту електроенергію в період часу з 15.12.2015 по теперішній час сплачувати чи компенсувати її вартість не потрібно.
05 дек 2016 14:18
До уваги власників квартир 3-5 секції!

6 грудня проводиться запуск холодного водопостачання до будинку та квартир.

Всім, хто почав виконувати ремонтні роботи обов’язково звернутись по підключенню водопостачання до обслуговуючої організації ТОВ «Авіатор-сервіс 24» (8 секц.) - задля забезпечення належного запуску та здійснення контролю і недопущення
аварійних ситуацій (залиття).
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .2527. . .32
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее