Подать объявление

ЖК Панорамне містечко | Демеевский квартал | Панорамный Городок | ул. Ракетная, 24

ЗастройщикТехэнерго
Сдача ЖК2016 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
-211из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 135.
80/59%
13/10%
15/11%
6/4%
21/16%
1. . .911. . .101
31 июль 2014 05:39

бонавентур, роблю останню спробу зробити добру справу для вас, хоч ви і не просили, але може іншим знадобиться. ЖК "Елегант" - це єдиний об"єкт, який, за словами дівчат в ОП "Містечок", здав їх забудовник. Назви забудовників різні, але "Елегант" вони називають своїм. просто почитайте, які в них справи. я так робила, коли шукала свого забудовника, - читала форуми будинків, які він вже здав. Це дуже корисна справа, дає багато відповідей.

//forum.domik.ua/zhk-elegant-na-zhilyans koj-t19805-680.html

31 июль 2014 06:11
Цитата "бонавентур":
А к застройщикам просьба ВЫСТАВЛЯЙТЕ как можно чаще фото о ходе работ.


... или хоть какие-то документы по стройке, если вдруг появятся.
31 июль 2014 15:02
Цитата "elgatito":


... или хоть какие-то документы по стройке, если вдруг появятся.

==================
Документы я Вам могу показать в отделе продаж. Если Вы очень заняты , что бы а Нам подъехать вышлю на почту.
31 июль 2014 15:09
Цитата "TU134":
Заходила сьогодні в ОП «Панорамне містечко» і «Олімпійське містечко». ОП так гарно оформлена – усюди квіточки, садові гномики (ніде такого не бачила), приємні дівчатка – як моделі, буклети – якісна, дорога поліграфія. До обидвох ЖК підвозять на спеціальній машині, вазони з квітами навіть біля самого будівництва. Показали квартири, є гарні планування. Саме розташування ЖК зовсім не обжите, поряд будівля заводу ім. Патона (який, як кажуть, не працює), безпосередньо біля «Панорамного містечка» великі труби якоїсь ТЕЦ, а напроти – очевидно, довгобуд ЖК «Панорамний», який будує якась інша контора. Не дуже приємне сусідство. ЖК «Олімпіське містечко» викликало більше запитань. Там планують будувати 10 будинків і всі – на схилі Багринової гори. На моє зауваження «там же схил, як там будувати?», дівчинка відповіла: «Ми все укріпимо».  Гарна така, приємна дівчина, багато хто може їй повірити. Зробила для себе резюме: якби я була зовсім довірлива, тримала б в руках зайві гроші і не мала звички перевіряти і перепитувати по всіх джерелах по 10 разів (професія журналіста дається взнаки), то я могла б повестися на квіточки, гномиків і приємних дівчат. Але для мене головний критерій новобудови – надійність забудовника. Цей забудовник поки не здав успішно жодного будинку. Ніби здали ЖК «Елегант», але наскільки знаю – і там є проблеми. Я буду лише рада, якщо цей масштабний проект завершиться, все добудують і введуть в експлуатацію (мені потрібні гарні сусіди). Особисто прийду на відкриття з шампанським. Але мій висновок такий: ці ЖК для тих, хто любить гострі відчуття (в очікуванні добудови) і не дуже шкодує втратити 400-500 тис. грн. Нехай все складеться якнайкраще, але треба бути пильними. Думайте.

=========================
Я Вас прекрасно помню... Вчера был очень жаркий день где то +37,моя коллега с Вами отработала на приятных и позитивных эмоциях, возила Вас на стройку, и уделяла столько времени сколько Вы желали)))) Жаль что Вам все это было не нужно.....
31 июль 2014 15:20
Цитата:
Я Вас прекрасно помню... Вчера был очень жаркий день где то +37,моя коллега с Вами отработала на приятных и позитивных эмоциях, возила Вас на стройку, и уделяла столько времени сколько Вы желали)))) Жаль что Вам все это было не нужно.....

чому ж непотрібно? дуже потрібно. це ж сусідський будинок. я напряму зацікавлена, щоб він добудувався, тим більше, я планую розширювати жилплощу. Якщо буде побудовано саме такий класний ЖК, як ви обіцяєте, то я цілком можу купити в ньому квартиру, навіть вже на вторинному ринку. Я планую жити саме в Голосіївському районі. Отже мої відвідини були цілком щирі. А те, що я не довіряю цьому забудовнику, - моє право. Ви мене не переконали, що забудовник - надійний. Я і надалі буду уважно спостерігати за цими ЖК, усе покажуть реальні справи. Я можу стати вашим покупцем чи залишитись сусідом.
31 июль 2014 15:29
Цитата "бонавентур":
Пока нет оснований не верить этим ребятам.Строят быстро,как и обещали за 7 дней этаж.Подожду еще до 12 этажа и если все так будет продолжаться будем покупать квартиру.Не одного форума не видел чтобы не было негатива.Будем судить по делам.!!!
А к застройщикам просьба ВЫСТАВЛЯЙТЕ как можно чаще фото о ходе работ.
Заливка 9го этажа - 25.07.2014 г.
Заливка 10 го этажа - 31.07.2014 г.
31 июль 2014 15:32
Цитата:
моя коллега с Вами отработала на приятных и позитивных эмоциях

ваша колега чудово працює, це правда, що все дуже приємно і позитивно. просто я вже другий рік моніторю ринок нерухомості, 15 років працюю журналістом, спеціалізуюсь на розслідуваннях, отже докопуватися до істини - це у мене вже професійне. вибачайте :) бажаю вам успіху. і справді, нехай ваш забудовник все зробить, як обіцяє, нам потрібні гарні інфраструктура і сусіди.
31 июль 2014 15:49
31.07.2014 г. 10 й Этаж....
31 июль 2014 16:03
Внутренние работы.
31 июль 2014 16:43
X-Files )))

Обычно застройщики не стесняются выкладывать на своем сайте или форуме договора и документы. Ваша скрытность настораживает.

Цитата "Ra8989":

==================
Документы я Вам могу показать в отделе продаж. Если Вы очень заняты , что бы а Нам подъехать вышлю на почту.
31 июль 2014 16:57
Цитата "Genius":
X-Files )))

Обычно застройщики не стесняются выкладывать на своем сайте или форуме договора и документы. Ваша скрытность настораживает.


==================
Да нет же, ничего не скрываем. Просто у Вас ваша ехидность идет впереди здравых поступков.))) Зайдите вот по этой ссылке, //panoramne.com.ua/documents.html и вот вуаля))))Это они!!! А что кому нужно что то больше... пишите, предоставлю все!
31 июль 2014 17:04
Это документы сразу на три ЖК: Панорамный, Олимпийский Городок и Панорамный Городок - строительство заявленных комплексов прямо запрещено Градостроительными условиями и ограничения. А из документом по части ГАСК - одна Декларация по 3-й категории сложности без прохождения экспертизы проекта (тоже одна на троих) и на девятиэтажки (и кто придумал постить фотки 10 и т.д. этажей?!). По ТЭП в Градостроительных условиях у них просто элитное жилье - средняя площадь квартир почти 100 квадратных метров (при том, что больше половины однокомнатные).
31 июль 2014 18:13
Цитата "GeorgeM":
Это документы сразу на три ЖК: Панорамный, Олимпийский Городок и Панорамный Городок - строительство заявленных комплексов прямо запрещено Градостроительными условиями и ограничения. А из документом по части ГАСК - одна Декларация по 3-й категории сложности без прохождения экспертизы проекта (тоже одна на троих) и на девятиэтажки (и кто придумал постить фотки 10 и т.д. этажей?!). По ТЭП в Градостроительных условиях у них просто элитное жилье - средняя площадь квартир почти 100 квадратных метров (при том, что больше половины однокомнатные).

=============================
Вы действительно "физик со странным хобби!"... Мечтаю жить с Вами в идеальном мире.
31 июль 2014 18:17
Цитата "Ra8989":
Вы действительно "физик со странным хобби!"... Мечтаю жить с Вами в идеальном мире.
А я мечтаю жить всего навсего в городе, где разного рода мошенники не гонят самострои с грубейшими нарушениями ДБН и не выманивают у доверчивых граждан (причем, далеко не богатых граждан) их накопления.
31 июль 2014 18:22
Цитата "Ra8989":

=============================
Вы действительно "физик со странным хобби!"... Мечтаю жить с Вами в идеальном мире.


Мечтать не вредно....
31 июль 2014 18:26
Цитата "GeorgeM":
А я мечтаю жить всего навсего в городе, где разного рода мошенники не гонят самострои с грубейшими нарушениями ДБН и не выманивают у доверчивых граждан (причем, далеко не богатых граждан) их накопления.


Блестяще! :clap:
31 июль 2014 18:45
GeorgeM, Вы неординарная личность! Восхищаюсь и прошу, будьте с нами.
31 июль 2014 18:54
И место и темпы строительства все пока устраивает.Будем теперь разбираться с документами,и внимательно следить за ходом строительства.Спасибо за фото отчет.Буду с нетерпением ждать новых фоток.Пока все устраивает,если все так будет и дальше обязательно куплю здесь квартиру.Читаю все! спасибо всем.Думаем,рассуждаем с семьей.Жилье очень нужно,хотелось бы что бы не обманули.Я не думаю что все аферисты в этой жизни.Вывод сделаем.
31 июль 2014 19:10
Цитата:
А я мечтаю жить всего навсего в городе, где разного рода мошенники не гонят самострои с грубейшими нарушениями ДБН и не выманивают у доверчивых граждан (причем, далеко не богатых граждан) их накопления.

У мене є мрія :))) насправді, чудова мрія. я теж мрію жити в европейському місті, в цівілізованій країні, в якій взагалі неможливі афери з нерухомістю, в якій за таке садять і забороняють діяльність. на Войцеховського є кримінальні справи? сумніваюсь.
31 июль 2014 20:07
Цитата "TU134":

У мене є мрія :))) насправді, чудова мрія. я теж мрію жити в европейському місті, в цівілізованій країні, в якій взагалі неможливі афери з нерухомістю, в якій за таке садять і забороняють діяльність. на Войцеховського є кримінальні справи? сумніваюсь.

+1000000 :hi:
Ребята, будьте очень аккуратны вкладывая деньги в эту самостройку!
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .911. . .101
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее