Подать объявление

ЖК "Озерное", ул. Владимира Наумовича (ул. Обуховская) - "Киевгорстрой"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 304.
35/12%
42/14%
120/39%
75/25%
32/11%
1. . .533535. . .556
21 янв 2017 17:23
Bern, що це означає? Що можна розірвати договір з нашим жеком і заключити з Київенерго(якщо все ок) ?
21 янв 2017 19:12
Відпишіться плз, хто успішно зробив
22 янв 2017 10:39

Факти можливих зловживань при нарахуванні за опалення киянам розслідуватиме міська житлово-комунальна інспекція

Петро Пантелеєв закликав киян, які мають факти зловживань при нарахуванні за тепло, звертатися до столичної інспекції за телефоном (044) 235 36 99. Графік прийому дзвінків – робочі дні з 09:00 до 18.00.
https://kievcity.gov.ua/news/46874.html

22 янв 2017 17:51
Цитата "r853":
Bern, що це означає? Що можна розірвати договір з нашим жеком і заключити з Київенерго(якщо все ок) ?

Так будемо подавати документи на цей раз вони їх зобов'язані прийняти
23 янв 2017 11:56
Добрый день. Подскажите 4 дом трешки ,кто делал пол с подогревом , какие коммуникации и где проходят в полу, у кого есть план?
23 янв 2017 15:30

Планы надо брать у представителя УЖК в 4 доме.
На форуме копия была от Resisto.
и присоединяюсь к его словам по результатам своего ремонта:

Цитата:
Учтите, что фактическая разводка может отличаться от проектной. Сильно отличаться...
23 янв 2017 15:32
Цитата "IREN77":
Добрый день. Подскажите 4 дом трешки ,кто делал пол с подогревом , какие коммуникации и где проходят в полу, у кого есть план?

План можете взять в жеке, но там он очень общий - где конкретно от стены - там нет, да и не очень он соответствует реальной жизни.
Если вы будете делать электрические - вам без разницы где что проходит, если водяные и не будете выбивать стяжку - то тоже без разницы.
23 янв 2017 15:37
Цитата "DonKHTW":

План можете взять в жеке, но там он очень общий - где конкретно от стены - там нет, да и не очень он соответствует реальной жизни.
Если вы будете делать электрические - вам без разницы где что проходит, если водяные и не будете выбивать стяжку - то тоже без разницы.[/quote

Спасибо.
25 янв 2017 15:04

Шановні мешканці Володимира Наумовича, 4, 4-а, 6
Комерційний директор ПАТ Київенерго Бушма Є.Ю 17 січня 2017 року видав внутрішне розпорядження всім департаментам про особливості укладання договорів зі споживачами при відсутності договору про співпрацю з балансоутримувачем. На виконання рекомендацій Антимонопольного комітету.
Виходячи з цього розпорядження департамент з обслуговування клієнтів не має права відмовляти у прийнятті документів на заключення прямих договорів.
Документи приймають у ПАТ Київенерго на заключення договору та тепло та гарячу воду.
Я був вул. Волоська, 42. Щоб не стояти у черзі, можна заздалегідь зареєструватись в електронній черзі на сайті Київенерго за посиланням //kyivenergo.ua/te-home/elektronna_cherg a.
Документи, копії:
Документ на право власності
Паспорт квартири
Паспорт власника
Ідентифікаційний код власника
Паспорт на лічильник гарячої води
Паспорт на теплолічильник
Треба написати заяву на заключення договору на тепло, гарячу воду.
Також я написав заяву на Начальника центру обслуговування клієнтів ПАТ «Київенерго» Льовочкіній Л.В. с проханням особисто посприяти.
Прошу повідомити всіх мешканців, та терміново звернутися до ПАТ Київенерго для подання документів на заключення прямих договорів

26 янв 2017 08:48
Цитата "Atrey.and":
Шановні мешканці Володимира Наумовича, 4, 4-а, 6
Комерційний директор ПАТ Київенерго Бушма Є.Ю 17 січня 2017 року видав внутрішне розпорядження

Це чудово! А на електрику теж можна?
І ще питання що значить "якщо нема договору з балансоутримувачем"? Це що мається на увазі?
26 янв 2017 08:52
Для особо ленивых жителей сообщаю, что на электроэнергию все нормальные люди заключили договор ГОД НАЗАД. И вам рекомендую)

Цитата "Rocky2":

Це чудово! А на електрику теж можна?
І ще питання що значить "якщо нема договору з балансоутримувачем"? Це що мається на увазі?
26 янв 2017 09:46
Цитата "Atrey.and":
Для особо ленивых жителей сообщаю, что на электроэнергию все нормальные люди заключили договор ГОД НАЗАД. И вам рекомендую)

Вибачайте я з другої черги :) Хоча ваш форум теж читаю, може шось ще не дочитав...
Ми тільки готуємося до цих питань, тому я питаю щоб шось розуміти, по "договору з балансоутримувачем" якого не повинно бути щоб заключити прямі договора, я так і не зрозумів, що це за договір між ким і ким? (Вибачайте якщо задаю дурні питання)
26 янв 2017 10:00

если так уж интересно второй очереди, изучайте тут
//www.amc.gov.ua/amku/doccatalog/documen t?id=85895&schema=kyivr

и тут

//www.amc.gov.ua/amku/doccatalog/documen t?id=85896&schema=kyivr





Цитата "Rocky2":

Вибачайте я з другої черги Хоча ваш форум теж читаю, може шось ще не дочитав...
Ми тільки готуємося до цих питань, тому я питаю щоб шось розуміти, по "договору з балансоутримувачем" якого не повинно бути щоб заключити прямі договора, я так і не зрозумів, що це за договір між ким і ким? (Вибачайте якщо задаю дурні питання)
26 янв 2017 10:30
Цитата "Atrey.and":
если так уж интересно второй очереди, изучайте тут

Дякую, здається, зрозуміло. Це мається на увазі договір між УЖК та Київенерго/водоканал. Навіть за його відсутності відмовляти не мають права, а якщо він є, то я так розумію тим більше не можуть відмовити в заключені прямого договору.
26 янв 2017 10:57
Саме так))


Цитата "Rocky2":

Дякую, здається, зрозуміло. Це мається на увазі договір між УЖК та Київенерго/водоканал. Навіть за його відсутності відмовляти не мають права, а якщо він є, то я так розумію тим більше не можуть відмовити в заключені прямого договору.
26 янв 2017 11:01
Добрый день. Собираюсь купить жилье в 1 доме. Уважаемые жильцы, кто может поделиться шаблоном договора с жэком или вашим сканом без личных данных. Так как покупку буду осуществалять через неделю, а договор с жэком еще позже, хотелось бы почитать заранее. Спасибо :yes: :yes:
26 янв 2017 12:34
Цитата "Atrey.and":
если так уж интересно второй очереди, изучайте тут
//www.amc.gov.ua/amku/doccatalog/documen t?id=85895&schema=kyivr

и тут

//www.amc.gov.ua/amku/doccatalog/documen t?id=85896&schema=kyivr







документи для заключення договору на тепло як не приймали так і не приймають!
26 янв 2017 13:21
Цитата "Bern":


документи для заключення договору на тепло як не приймали так і не приймають!


Bern, Вы лично подавали документы? и в каком центре обслуживания абонентов Киевэнерго?
26 янв 2017 13:35
я лично подавал и приняли, Волошская , 42
26 янв 2017 13:39
в рыжем доме приняли документы по 3 или 4 квартирам в киевэнерго и 1 квартира подала доки водоканалу на подлесной 3
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .533535. . .556
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx