Подать объявление

ул. Михаила Донца, 2-б - "Житлоінвестбуд-УКБ"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 191.
10/5%
9/5%
50/26%
89/47%
33/17%
1. . .298300. . .303
03 май 2017 09:15
Скажите пожалуйста, к дому уже открыли подъезд?
03 май 2017 09:16
Цитата "LILa11":
Скажите пожалуйста, к дому уже открыли подъезд?

Говорят открыли)
03 май 2017 09:26
судя по рассуждениям "разрушителя", у него рак мозга. крушило, сломай себе лучше конечности, соседи спать спокойнее будут
03 май 2017 09:31
Спасибо
12 май 2017 12:24
Подскажите, кто зимовал в доме уже?Насколько тепло было зимой?Пришлось ли утеплять квартиру? Может кто в торцевой живет?
12 май 2017 12:54
в торцеві(2в), при скручених радіаторах, було не холодно. але, на всякий, по периметру ще утпеляв.
12 май 2017 17:18

Равшан и Джумшуд из 10/11 квартир вчера продолжили крушить стены под дверные проемы. Разрешений конечно никаких нет. Непонятно на что-они надеются, что им за взятку кто-то даст разрешение пилить несущие стены на 2 этаже 25-этажного панельного дома и возьмет на себя уголовную ответсвенность? Сообщили главному инженеру, чем закончилось пока не знаю.

Остается недеяться что не попадем в ситуацию как в ссылке ниже, когда дом обвалился, жить невозможно и никто никому не нужен.
//podrobnosti.ua/2177091-u-cherngov-vlad a-pvroku-ne-mozhe-virshiti-dolju-obvalen ogo-budinku.html

12 май 2017 19:09
Цитата "Vani4":
в торцеві(2в), при скручених радіаторах, було не холодно. але, на всякий, по периметру ще утпеляв.

кто что пишет, кто-холодно, кто нет. Мы смотрели дом 2а, интересно как там?
13 май 2017 07:17
Цитата "Sergii34 ":
Равшан и Джумшуд из 10/11 квартир вчера продолжили крушить стены под дверные проемы. Разрешений конечно никаких нет. Непонятно на что-они надеются, что им за взятку кто-то даст разрешение пилить несущие стены на 2 этаже 25-этажного панельного дома и возьмет на себя уголовную ответсвенность? Сообщили главному инженеру, чем закончилось пока не знаю.

Остается недеяться что не попадем в ситуацию как в ссылке ниже, когда дом обвалился, жить невозможно и никто никому не нужен.
//podrobnosti.ua/2177091-u-cherngov-vlad a-pvroku-ne-mozhe-virshiti-dolju-obvalen ogo-budinku.html



Да выймите автоматы на коридоре, и пускай стамеской стены х...т
15 май 2017 13:24
17 - 19 травня буде проводитись укладання верхнього шару асфальту на території житлового будинку № 2-б на вулиці М. Донця.
Прохання не замовляти доставку товарів та матеріалів у цей період часу.
Проїзд транспорту в комплекс буде обмежено.
Паркування автомобілів заборонено!!!
19 май 2017 08:40
Шановні мешканці!

Задля врегулювання правових відносин та вирішення питань коректного нарахування за спожиту електроенергію, мешканцям по власним квартирам терміново необхідно звернутись та підписати договір на відшкодування вартості електричної енергії з ТОВ «Авіатор-сервіс 24», який буде тимчасовий (до укладення прямого договору з ПАТ «Київенерго»).

Для постійної подачі електроенергії на будинок було укладено договір між ТОВ «БК «ЗЗБК №1» та обслуговуючою організацією, яким обумовлено те, що ТОВ «Авіатор-сервіс 24» відшкодовує вартість по витраченій електроенергії по всьому будинку.
В рахунках, які формуються для проведення розрахунків обслуговуючою організацією, зазначена сума складається з деяких показників, а саме:
1. Кількості використаної електроенергії по квартирам,
2. Освітлення місць загального користування,
3. Роботі ліфтового та інженерного обладнання.

Рахунки, які виставляються мешканцям від ТОВ «Авіатор-сервіс 24» обов’язкові до сплати та складаються виключно з п. 1 «Кількість використаної електроенергії по квартирі», згідно показників індивідуальних квартирних електролічильників.
Зафіксовано показники квартирних електролічильників та виставлені перші рахунки на компенсацію електроенергії (за період з лютого місяця поточного року по 1 травня) згідно наступних тарифів, що діяли до 1 березня та після.
за обсяг, спожитий до 100 кВт∙год 0,714 грн./кВт за обсяг, спожитий понад 100 кВт∙год 1,29 грн./кВт.
за обсяг, спожитий до 100 кВт∙год з березня місяця 0,90 грн./кВт за обсяг, спожитий понад 100 кВт∙год з березня 1,68 грн./кВт.
Відомості по показникам та роз’яснення ви можете отримати в обслуговуючій організації або по електронній пошті.

В РАЗІ НЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗІ СТОРОНИ МЕШКАНЦІВ ТА ТОВ «АВІАТОР-СЕРВІС 24» РОЗРАХУНКІВ ЗА СПОЖИТУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ТОВ «БК «ЗЗБК №1» ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО НА ПРИПИНЕННЯ ПОСТАЧАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ НА ВЕСЬ БУДИНОК - ДО МОМЕНТУ ПОВНОГО ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ.
19 май 2017 12:52
Это что за новости "«БК «ЗЗБК №1» ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО НА ПРИПИНЕННЯ ПОСТАЧАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ НА ВЕСЬ БУДИНОК - ДО МОМЕНТУ ПОВНОГО ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ.".

Если у меня проплачена электроэнергия и заключен договор с КиевЭнерго, с какого перепуга кто-то отключит весь дом???
Если ЗЗБК №1 хочет неприятностей пусть пробует, тут предлагали пригласить телевидение снять Равшанов которые сносят стены с риском что дом рухнет, но похоже сюжет будет интереснее...
19 май 2017 12:56
у Вас є прямий договір з КиївЕнерго на електропостачання?
Дуже цікаво як Вам це вдлалося.
19 май 2017 13:54
Еще нет но скоро будет, документы поданы, договор должен быть от 2 недель до месяца после подачи. Подавал не я так что деталей не знаю но насколько я понял ничего сложного нет. А у кого-то были сложности с прямыми договорами?
19 май 2017 14:04
наскільки мені відомо, на "тичасові схемі" і до опломбування лічильників - це не можливо.
Можу помилятись.
21 май 2017 16:40
День добрый! Сосед из 367 отзовитесь!
22 май 2017 10:57
К вопросу об электричестве: Донца 2а, не могу заключить прямой договор с киевэнерго. Жек не пускает к счётчикам. История длится уже пару месяцев.
23 май 2017 18:56
привет соседям! стал вопрос при застеклении балкона в однокомнатной кв. на балконе со стороны кухни утеплитель,не знаю как у кого, но у меня сантиметров 20 толщиной. Как кто крепил каркас? если не жалко сбросьте контакты оконщиков (адекватных по цене и качеству) заранее спасибо. Не проходите мимо!!!!!
23 май 2017 18:59
Цитата "Ваш сосед":
привет соседям! стал вопрос при застеклении балкона в однокомнатной кв. на балконе со стороны кухни утеплитель,не знаю как у кого, но у меня сантиметров 20 толщиной. Как кто крепил каркас? если не жалко сбросьте контакты оконщиков (адекватных по цене и качеству) заранее спасибо. Не проходите мимо!!!!!

Идеальный вариант, это прорезать утеплитель до бетона и вставить туда расширитель. Но расширитель недешевый. В противном случае на длинные анкера впритык. Лучше говорить с конкретными исполнителями, которые будут делать производство и монтаж

Пс. На Донца 2А много кому ставил Юра. Можете у него проконсультироваться.
23 май 2017 19:53
спасибо!!
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .298300. . .303
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx