Подать объявление

ул. Михаила Донца, 2а (секции 6-8) - "Житлоінвестбуд-УКБ"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 297.
18/6%
20/7%
93/31%
111/37%
55/19%
1. . .938940. . .957
03 дек 2016 16:41
Цитата "Мисс":
кухню обьеденяю с лоджией,кухня выходит на сторону лицея. Так вот вопрос-нужно ли в кухне устанавливать кондиционер?
Нам посоветовали в комнаты поставить вместо семерок - девятки. Через открытую лоджию и коридор жары на кухне не ощущали.Планировка 2і, 7 секция.
03 дек 2016 19:20
Переживаю, что солнечная сторона + панорамные окна = жары не избежать
03 дек 2016 23:16
Цитата "Мисс":
Переживаю, что солнечная сторона + панорамные окна = жары не избежать


Тогда лучше спланировать и провести. А потом уже, при необходимости, повесить кондишн.
07 дек 2016 04:41
Соседи! Будьте бдительны! Не оставляйте стройматериалы и ценные вещи на этажах и лестничных маршах. Рабочие с 4го этажа 8й секции забирают всё,что "плохо" лежит!!!
07 дек 2016 22:24
Шановні мешканці в управління ОСББ є для Вас як хороша новина, так і не зовсім.
Сьогодні 7/12/2016 відбулось засідання по слуханню скарг на реєстрацію нашого ОСББ.
Перш за все хотілось би звернути увагу, що про дане засідання правління не було повідомлене належним чином і не мало змоги підготуватись до нього, так як телефоний дзвінок надійшов Володимиру о 17-30 6/12/2016. В результаті цього було проведено розмову з декількома юристами та негайно скликано збори правління для вирішення подальших кроків з цього випадку.
Після неодногодиного вечірнього навіть, нічного засідання було виявлено що скарги подали 5 осіб, троє з них це інвестори з 1 секції Войцехівський В.В. (дружина якого являється засновником ТОВ "Авіатор Сервіс-24") та 2 його підлеглих(що можна кваліфікувати як тиск на підлеглих)
а також 2 власника з 8 секції.
Після засідання ми мали змогу отримати копії всіх скарг згідно чинного законодавства.
Проаналізувавши їх сьогодні, ми виявили, що всі вони були написані під копірку однією людиною(у нас навіть є підозра ким)
Коротко по скаргам(цитати зі скарги томущо всі ідентичні):
1. "Я та інші мешканці не брали участі в установчих зборах ОСББ, не приймали рішень про його стоврення..."
що стосується перших трьох позивачів вони дійсно не брали участі, так як вони інвестори, а не власники. Власники 8 секції були вчасно повідомлені рекомендованими листами, про що свідчать збережені копії у правління(тому власників просимо зберегти дані листи, щоб вони були про всяк випадок)
2. "Скликання так званих зборів здійснювалось ініціативною групою, в якій брали участь не власники квартир у будунку а стороні особи, доприклду які представлялись з *** та *** квартир даного будинку"
таке могла написати людина, яка була лише раз присутня на зборах ініціативної групи і то не до кінця, тому і не володіє інформацією, що був створений протокол, у якому зазначались члени ініціативної групи, які потім фігурували на інших документах.
3. "Рішення про створення ОСББ було прийнято власниками менше третьої частини приміщень будинку"
данний пукт був спростований реєстатором із зазначенням рельних цифр, які були на момент подання йому документів про реєстрацію.

Прохання до всіх мешканців будинку не бути байдужими до свого будинку, своєї власності. будь ласка зберігайте всі листи, документи, які ви отримували і будете отримувати від ОСББ, томущо це лише перша ластівка яку правління очікувало в свою адресу. Вони нам просто так не подарують будинок у власне управління, тому наступний їхній крок це буде суд до якого ми розпочинаємо підготовку.

Тому підсумовуючи все вище сказане, можу закінчити хорошою новиною - перший бій ми провели достойно, і у них не виявилось жодних аргументів у нашу сторону. Як підсумок, комісія не змогла сьогодні задовільнити їхні скарги, у звязку з тим, що ми все виконували і готували згідно чинного законодавства.
Всім дякую за Ваші голоси
09 дек 2016 17:58
Цікаве Ваше бачення майбутньої (ОСББ з ЖЕКом, я маю на увазі із теперішніми співробітниками) співпраці. Вони будуть звільнені та призначені нові? Вони залишаться із збереженням сьогодняшньої зарплати? Хто особисто з них не влаштовує правління ОСББ за щось? Бажано отримати офіційну відповідь Правління. Якщо Правління гарантуватиме зайнятість найманим співробітникам ЖЕКу із збереженням, як мінімум, отрумуємої на даний момент зарплатні, то я і надалі буду сприяти прогресу та розвитку ОСББ. І я , підписавша ОСББ,як зможу дивитись в очі тій же чудовій Марині, яка водить свою дитинку в ту саму школу, де вчаться мої троє? Прошу Правління офіційно викласти свою позицію з цього питання.
09 дек 2016 19:09
Подскажите. В 6 секции появился свет?
09 дек 2016 19:33
Цитата "Мисс":
Подскажите. В 6 секции появился свет?

Ровно на одну минуту. Потом еще несколько раз на пару секунд...
Сейчас опять нет
09 дек 2016 19:40
[list=][/list]
Цитата "hmelyuk28":
Цікаве Ваше бачення майбутньої (ОСББ з ЖЕКом, я маю на увазі із теперішніми співробітниками) співпраці. Вони будуть звільнені та призначені нові? Вони залишаться із збереженням сьогодняшньої зарплати? Хто особисто з них не влаштовує правління ОСББ за щось? Бажано отримати офіційну відповідь Правління. Якщо Правління гарантуватиме зайнятість найманим співробітникам ЖЕКу із збереженням, як мінімум, отрумуємої на даний момент зарплатні, то я і надалі буду сприяти прогресу та розвитку ОСББ. І я , підписавша ОСББ,як зможу дивитись в очі тій же чудовій Марині, яка водить свою дитинку в ту саму школу, де вчаться мої троє? Прошу Правління офіційно викласти свою позицію з цього питання.


ОСББ взагалі створювалось для того щоб мешканці і власники могли контролювати всі внески які вони сплачують проживаючи в даному будинку. Коли створюється ОСББ то мешкаці самі можуть вибирати собі обслуговуючу організацію будь то авіатор чи рога і копита, головне щоб вона їх задовільняла в плані виконання послуг які будуть оплачуватись з рахунку ОСББ. А якщо ви читали вище моє повідомлення то схоже що вони не зовсім раді такій перспективі, так як вже подали скарги на ств нашого ОСББ, зараз вони отримують гроші напряму що їм дуже вигідно а так вони будуть отримувати по факту виконаних робіт.
09 дек 2016 19:42
Цитата "Сапожник":

Ровно на одну минуту. Потом еще несколько раз на пару секунд...
Сейчас опять нет

Сочувствую.Сегодня приезджали вечером узнать в ЖЕКе новости. Голову ломаем - нам привезли в 5 секцию окна (успели поднять в квартиру), а установить не смогли. Стену между кухней и лоджией вынесли сегодня(думали сегодня все застеклить), а тут такой сюрприз. Если подключат в 6 секции будет пытаться кого-то просить бросить переноску (за бутылку хорошего виски).Надеюсь хоть кто-то пойдет нам на встречу
10 дек 2016 12:54
Цитата "Мисс":

Сочувствую.Сегодня приезджали вечером узнать в ЖЕКе новости. Голову ломаем - нам привезли в 5 секцию окна (успели поднять в квартиру), а установить не смогли. Стену между кухней и лоджией вынесли сегодня(думали сегодня все застеклить), а тут такой сюрприз. Если подключат в 6 секции будет пытаться кого-то просить бросить переноску (за бутылку хорошего виски).Надеюсь хоть кто-то пойдет нам на встречу

А генераторы уже запретили?
10 дек 2016 13:02
Цитата "hmelyuk28":
Цікаве Ваше бачення майбутньої (ОСББ з ЖЕКом, я маю на увазі із теперішніми співробітниками) співпраці.

Боюсь они (осбб) сами не знают что они хотят. Посмотрите на результаты за пол года активности. Кроме регистрации, непонятно чего - НОЛЬ. Так и дальше будет.
Так, что не переживайте за ЖЭК. Тут больше зла не от ЖЭКа будет, а от самих жильцов. Что уже и видно невооружённым глазом.
10 дек 2016 13:08
Цитата "sbogdans":
зараз вони отримують гроші напряму що їм дуже вигідно а так вони будуть отримувати по факту виконаних робіт.

А вы хотите быть промежуточным звеном? Вентилем, так сказать?
Кто бы сказал про подачу заявлений против такого ОСББ - поддержал-бы
10 дек 2016 14:38
Цитата "Commodore":


Так, что не переживайте за ЖЭК.
Переживаю, лише коли хворіють діти, решта - мишина возня.
Цитата "Commodore":


Кто бы сказал про подачу заявлений против такого ОСББ - поддержал-бы
Не згодна, людина має бути послідовною, і якщо бачить в чомусь певні розчарування - старатись направити суспільну думку для нівелювання таких.Тому мені і неприємна конфронтація та образи від анонімних форумчан на адресу конкретних співробітників ЖЕКу, звичайних, нормальних людей, як і ми з вами.
10 дек 2016 15:01
Цитата "hmelyuk28":

Не згодна, людина має бути послідовною, і якщо бачить в чомусь певні розчарування - старатись направити суспільну думку для нівелювання таких.Тому мені і неприємна конфронтація та образи від анонімних форумчан на адресу конкретних співробітників ЖЕКу, звичайних, нормальних людей, як і ми з вами.

Согласен. Но "правление" себя никак не показало за всё это время. Я против него.
Это моё личное мнение. Ради -30 грн в месяц в счёте от ЖЭКа, платить +80 на содержание ОСББ...Не вижу смысла.

ЗЫ. Самое главное не видно работы этой группы. Нет ни информации, ни уведомлений, ни .... Да вообще ничего не видно.
10 дек 2016 15:12
Цитата "Commodore":

Но "правление" себя никак не показало за всё это время. Я против него. Это моё личное мнение. Самое главное не видно работы этой группы. Нет ни информации, ни уведомлений, ни .... Да вообще ничего не видно.
Это Ваше видение, я, наверно, более терпимая,сроков не устанавливала, персоналии правления и председатель мне симпатичны своей искренностью, поэтому буду ждать "лучшей жизни" в маленькой ячейке - доме на Донца, 2-а.И к Вашему мнению отношусь с уважением.
П.С. Жизнь научила различать "ловких" и порядочных, так они порядочные в моем видении.
10 дек 2016 15:34
Цитата "hmelyuk28":
персоналии правления и председатель мне симпатичны своей искренностью, поэтому буду ждать "лучшей жизни" в маленькой ячейке - доме на Донца, 2-а.И к Вашему мнению отношусь с уважением.
П.С. Жизнь научила различать "ловких" и порядочных, так они порядочные в моем видении.

Как говорится - "Хороший человек - не профессия.", посему ждать можно долго, а живём не так долго.

Зы. Что вы выберете, "ловкого" хирурга, для кесарения или порядочного дворника?
10 дек 2016 15:44
Цитата "Commodore":

Что вы выберете, "ловкого" хирурга, для кесарения или порядочного дворника?
Подобный вопрос получала, кажись от Jerry. Не буду отвечать, т.к. первый диплом у меня со специальностью "врачебное дело", вопрос ниже пояса.
P.S.Если Вы jerry из слободы, то не вижу дальнейших перспектив в дискуссиях, не порядочно, похоже на цирк.
11 дек 2016 06:22
Цитата "hmelyuk28":
Подобный вопрос получала, кажись от Jerry. Не буду отвечать, т.к. первый диплом у меня со специальностью "врачебное дело", вопрос ниже пояса.
P.S.Если Вы jerry из слободы, то не вижу дальнейших перспектив в дискуссиях, не порядочно, похоже на цирк.

Это радует. Значит не всё так печально в нашем доме.
11 дек 2016 11:37
Цитата "Commodore":

Это радует. Значит не всё так печально в нашем доме.



Commodore, я так бачу що у Вас виникло дуже багато запитань з приводу ОСББ і ви нова людина на даному форумі тому читати більше 900 сторінок Ви явно не будете чого і не потрібно робити, я б з радістю з Вами зустрівся щоб почути Ваші запитання і дати на них відповідь(що було б набагато швидше ніж піднімати всі теми заново) так як старі форумчани вкурсі більшості питань :yes:
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .938940. . .957
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее