Подать объявление

ул. Михаила Донца, 2а (секции 3-5) - "Житлоінвестбуд-УКБ"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 120.
4/3%
8/7%
33/28%
55/46%
20/17%
1. . .1921. . .145
27 март 2015 19:58
ну его не уберут - совершенно точно...
27 март 2015 20:04
Меня из под нее с фотоаппаратом гоняли, как будто это режимный объект,а я китайский шпион :)
27 март 2015 20:10
ну вообще-то оно где-то так и есть, на данный момент...
27 март 2015 21:06
Цитата "dong":
На ветке 6-8 секции кто писал что раз слышал работу трубы.
Меня не так смущает шум как вид из окна на это ржавое одоробло


хотелось бы чтоб с этим что-то сделали( может хотя бы покрасят...
27 март 2015 21:16
им оно и так нормально. а мы, которых раздражает вид трубы, могли бы парой секций скинуться по копейке на краску, купить ее и выйти на руководство НАУ с конструктивным предложением. лично я бы в этом посильно поучаствовал
27 март 2015 21:54
бывает и так:
Київський національний університет культури і мистецтв, ректором якого є нардеп Михайло Поплавський, забудував елітним житлом ділянку, яку виділили під будівництво навчальних корпусів і гуртожитку.

Вартість квартир в елітній новобудові на вулиці Щорса, 36-В у самому центрі столиці стартує від 2,5 мільйонів гривень.

Приватний "Київський університет культури", у якого в грудні 2014 року забрали ліцензію, зазначив цю адресу як приміщення для навчання студентів. Але на Щорса, 36-В знаходиться не ВНЗ, а житлова "висотка", в якій мешкають наближені до Попласького люди.

Список мешканців висотки на Щорса, 36-В з’явився на сайті проекту "ГарнаХата".

У списку багато цікавих імен, які ідентичні з іменами родичів і друзів "співочого ректора".

Безпосередньо сам КУК, як юридична особа, воловідє в елітній висотці 21 машиномісцем.

Нардепа і ректора Поплавського у переліку власників нерухомості на Щорса, 36-В немає.

Зате двокімнатна квартира є у Мирослави Володимирівни Поплавської. Такі самі ПІБ у племінниці Михайла Поплавського, кандидатки до Київради та працівниці юридичного відділу Київського Національного Університету Культури і мистецтв.

Також у переліку власників нерухомості, є прізвища ідентичні прізвищам ректорів КУКа і керівників компанії "Укрконцерт", яка, за документами, є офіційним засновником "Київського університету культури".

Також чимало власників елітних квартир мають такі ж прізвища, як і викладачі КНУКіМ.

Наприклад, людина з ПІБ виконувача обов’язків ректора Ігоря Бондара має тут трикімнатну квартиру.

Ім’я власника машиномісця і двох квартир Петра Андрієнка збігаться з ПІБ доцента кафедри міжнародних відносин КНУКіМ.

Так само, як і власника двокімнатної квартири Людмили Бойко – з ПІБ начальника відділу аспірантури та докторантури КНУКіМ. А Ігоря Комарніцького – з ПІБ директора Інституту готельно-ресторанного і туристичного бізнесу КНУКіМ.

Також "Слідство.інфо" відзначає, що на Щорса, 36-В є не тільки "освітньо-творчий", а й політичний шлейф Поплавського.

Зокрема, з іменами власників квартир збігаються прізвища двох нинішніх помічників депутата Поплавського на громадський засадах – Євгена Вербецького та Андрія Овчаренка.

Є серед власників житла в елітній висотці і досить відомі та впливові люди.

Зокрема, серед часто зустрічається назва компанії "Житло-буд", засновником і ген директором якої компанії є екс-депутат від "БЮТ" Іван Куровський, який "прославився" скандальним будівництвом біля Жовтневої лікарні.

Ця фірма має два машиномісця, трансформаторну підстанцію та 29 відомостей про власність на квартиру.

Також дві квартири тут має Олег Іванович Куровський. Такі ж ПІБ - в екс-депутата Київради і сина засновника "Житло-буду".

Три квартири у висотці має Ігор Федорович Шаров. Це ПІБ колишнього нардепа від "Партії регіонів".

Серед власників нерухомості на Щорса, 36-В можна побачити людей з іменами, схожими на імена чинних політиків чи їхніх родичів.

Серед них – Олексій Ленський. Такі ж ПІБ – у депутата від "Радикальної партії Ляшка".

До речі, у переліку власників, імовірно, "засвітився" і сам головний радикал. Нерухомість тут має Любов Ляшко – жінка з таким самим ім’ям, як і в матері Олега Ляшка.

Власником трикімнатної кварти у понад 126 м2 значиться Андрій Портнов. Щасливого володаря елітних метрів звуть так само, як колишнього заступника голови Адміністрації президента Віктора Януковича з питань судочинства, якого неодноразово називали тодішнім "смотрящим" за судовою системою та "правильними" рішеннями Феміди.

Як відомо, земельну ділянку на Щорса, 36-В і Київрада віддала Київському Національному університету культури і мистецтва для "будівництва, експлуатації та обслуговування навчальних корпусів, гуртожитку та житлового будинку".

За документами, незаконний КУК використовує для навчання 4 приміщення. Два корпуси – на Чигоріна, 20 та Щорса, 36 – КУК нібито орендував у Фонду держмайна.

Та замість КУКа у будівлях розташуавався Київський національний університет культури і мистецтв.

Ще два приміщення – на Щорса 36-Б та 36-В – згідно зі Свідоцтвами на право власності, належать безпосередньо КУКу.

Як відомо, наразі триває судовий спір навколо повернення КУКу ліцензії. Міністерство освіти анулювало її після того, як експертна комісія Міністерства і журналісти "Слідства.Інфо" довели, що приватний ВНЗ Поплавського існує тільки на папері.

Дві перші інстанції – окружний адмінсуд Києва та апеляційний адмінсуд – стали на бік вишу "співучого ректора".

Наразі МОН готується до розгляду справи у Вищому адмінсуді.
28 март 2015 09:01
Цитата "Игорь222":
им оно и так нормально. а мы, которых раздражает вид трубы, могли бы парой секций скинуться по копейке на краску, купить ее и выйти на руководство НАУ с конструктивным предложением. лично я бы в этом посильно поучаствовал


думаю, все будут только за :super:
28 март 2015 09:05
Цитата "Julanna":


думаю, все будут только за :super:

думаю даже соседи из секций которые не выходят на трубу будут за!
она действительно портит вид, будете скидываться, маякуйте :)
28 март 2015 10:08
ждем еще желающих, наберется человек 10 - можно будет идти на контакт с НАУ и спрашивать площадь трубы, чтобы рассчитать количество краски :yes:
28 март 2015 10:15
Может, объявить конкурс на лучшее граффити? Чтобы веселее было...
28 март 2015 13:45
поддерживаю идею с графити!
и просто с покраской тоже!
28 март 2015 14:43
Я думаю нужно обязательно будет вернуться к этому вопросу уже на этапе когда все будут делать ремонты. Сейчас еще рановато , не всё же инвесторы форум читают
28 март 2015 16:03
Несколько фото за сегодня
28 март 2015 16:22

Вот и пришел конец марта, конец квартала и "то, что мы так долго ждали, но не было сделано"

Результаты сегодняшней прогулки...
Коммуникации:
Все, что было разрыто между домом и лицеем, уже зарыли и почти заравняли. Даже появились канализационные люки. Немного продвинулись по территории и теперь раскопано около "неизвестного здания" на территории. На огороженном пустыре следы землеройства, также валяются трубы, круги,... но живых не видно. За пустырем есть еще одна огороженная территория, на ней катался трактор, но что он делал мы так и не поняли. Возле панельки продолжают рыть, но вяло. НА территории прибавилось валяющихся труб.

По домам:
8 секция - движения снаружи нет, но народ шастает в подъезде и по этажам. Начали доделывать металлическую конструкцию на крыше.
7 секция - красят и шпаклюют. Что-то я не понял со стороны парка, что с красными балконами. Это их недокрасили или они после зимы так облезли?
6 секция - продолжают утеплять, штукатурить и балконы побелели.
5 секция - застелили почти под верх. Осталось два этажа. Полностью заложили наружные стены со стороны лицея. Активно утепляют.
4-3 секции - продолжают закладывать стены. Осталось не много. Учитывая, что монолитные работы на них закончились намного раньше, чем на 5, непонятно почему их до сих пор не сделали. Возможно 5 была в приоритете, чтоб снять кран.
1-2 - продолжают монолитить и ложить стены.

Панелька:
Ворота закрыты, суббота, никого не видно Еще немного, еще чуть-чуть и будет верхушка Кто-то писал в ветке, что размеры квартир в одной и той же планировке могут отличаться на 20 см Если честно, мне не очень понятно, как такое можно исполнить с плитами У нас в монолите легче и такое даже есть.

Видео:
Отрадный 4а: https://youtu.be/qEOPNZyHhGI
Отрадный 4: https://youtu.be/20gzWHh3uDI

Если кого-то заинтересует, есть еще короткий ролик на строящуюся рядом Микитскую Слободу. Она расположена с другой стороны парка Отрадный. Застройщик УкрБуд.
Ветка здесь на форуме: ссылка
ул. Героев Севастополя, 35а https://youtu.be/PgDccwxEnNk
Очень понравилась у них на сайте онлайн вебкамера - все, как на ладони.

28 март 2015 18:25
Я, конечно, понимаю, что сейчас могу выглядеть как истеричка, но меня очень волнует вопрос материалов легковоспламеняющихся, в целом мои волнения заключаются в том, что не хочется повторения историй пожаров со свечками на Большевике, они там уже раз 5 горели. Никто не интересовался, что у нас там кладут ложат и вкладывают в дом 6-) :???:
28 март 2015 18:54
у нас минвата, она не горит. а там где пожар был - там вроде пенопластом утепляли, но утверждать не буду. слышал где-то

Iryna2, Сапожник, спасибо за информацию!
29 март 2015 11:17
Спасибо Ирине и Сапожнику за фото и видео.
по поводу пожаробезопастности - так как не шулявке не будет точно - там вентелируемый фасад и сделали его фиговых материалов. Хотя по проекту там были другие-негорючие.
Кого то вроде бы наказали за это, хоть честно говоря я в это не верю.
У же минвата - она не горит вообще.
29 март 2015 16:04
Спасибо, с минватой, конечно, спокойнее :yes:
30 март 2015 07:00
Кому-то удалось попасть на выходные внутрь?
Были в субботу около 13:30, ключница сказала, что больше никого водить не будет - запретили.
31 март 2015 11:23
Хочу купить однокомнатную в 3-4 секции не подскажете какой этаж выбрать 13 или 17? И КАКАЯ СЕКЦИЯ ЛУТШЕ?
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .1921. . .145
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее