ОСББ vs ЖЭК - в ЖК "Озерное"

Беличи, Святошинский р-н
Відповісти
Повідомлень: 47
Реєстрація: 26.12.2014
Репутація: 2
Ребят читаю частенько топик главный и немного не нравится что в нем помимо разговоров о сдаче эксплуатации, организационных вопросов - переплетается вопрос по поводу создания ОСББ. Я совсем не против данного проекта. Потом давайте все разговоры по поводу ЖЭКа и ОСББ обсуждать в данной ветке.
Вернуться к началу
Повідомлень: 396
Реєстрація: 26.05.2014
Репутація: 14
про тарифи на комуналку для прикладу -
м. Вишгород, комплекс "Ольжин град", ОСББ власне,
будинки 2011 (12) року здачі по 24 пов.
тариф за 1 м.кв. - 2,69грн.!!!
консьєрж - 40 грн. з квартири
домофон - 1,5 грн. з квартири
у штаті платять ЗП керівнику ОСББ, бухгалтеру, двірникам, по договору решта обслуговуючого персоналу у разі необхідності!

нам же пропонують у Києві, де найнижчі тарифи по Україні!
тариф - 3,5-3,6 грн./м.кв. при цьому старт був 4,5 грн. 8-()
+ 60 грн. консьєрж
+ решта наших забаганок
весь обслуговуючий персонал буде працювати на ЖЕК і, де скаже ЖЕК, не обмежуючись нашими будинками, окрім хіба що відповідального менеджера Андрія.

Якщо ЖЕК докаже свою економічну ефективність, то нехай працює, бо кожна якісна робота залуговує на винагороду.

Однак на даний час ЖЕК на таких же "птічих" правах як і ми, бо будинки ще не оформлені належним чином, щоб їх передавати на ЖЕК на баланс. На баланс передадуть тоді, коли буде поштова адреса як мінімум.

Не треба забувати про відсутність насосів на каналізацію, вода, електрика обмежена, не має поштової адреси ...
Вернуться к началу
Повідомлень: 396
Реєстрація: 26.05.2014
Репутація: 14
почитав сьогодні договір в оригінальному варіанті від ЖЕКу :faceoff:

Вечором скину зі своїми правками, яких достатньо, Валерію, щоб він розмістив його для загального доступу.
Припускаю що там ще можна багато чого дописати, щоб він мав читабельний вигляд і відповідав змісту по типовим договорам із ЖЕКами.

Якість договору, як на мене, для ЖЕКу, який позиціонує себе як сучасний дуже низька. Якщо так починати із простого договору, то що буде далі ?

Тому раджу не спішити підписувати договір поки його не вичитаємо і не отримаємо всього переліку стандартних і ДОДАТКОВИХ послуг!
Надавати договір клієнтам без додатків дуже не професійно і вказує на шахрайство.
Вернуться к началу
Повідомлень: 396
Реєстрація: 26.05.2014
Репутація: 14
цікава стаття
Що робити, якщо ЖЕК надіслав Вам новий договір ?
Вернуться к началу
Повідомлень: 396
Реєстрація: 26.05.2014
Репутація: 14
для представників ЖЕКу

уже пройшов тиждень, як я попросив вашого уповноважено Андрія вислати мені договір з додатками, але до сьогодні так нічого і не прислали.
На зустрічі директор запевняв про повну співпрацю між ЖЕКом та інвесторами, але на ділі це просто слова.

Сподіваюсь це разовий саботаж, а не правило!


для ІНВЕСТОРІВ
договір, який нам запропоновано ЖЕКом навіть не озброєним оком повна "фігня", бо ставить нас в нерівні умови і його потрібно переробляти. Якщо хтось хоче підписати такий договір "не глядя", то ви для себе виберете кабалу, яка потім буде вам дорого коштувати. Директор ЖЕКу сьогодні один і йде на контакт, а завтра ситуація змінитися і новий директор вас пошле і нагне, як йому заманеться.

У нас на форумі є як мінімум 3 юристи, які приведуть договір у людський вигляд і встановлять паритет (рівність) сторін, без перекосів в ту чи інші сторону.
Строк для відпрацювання договору з ЖЕКом - 20 квітня 2015 року.
Далі проект договору піде на узгодження із ЖЕКом та "вивішення" його на цьому форумі, щоб кожен міг знати, що було узгоджено і не підписати підставний договір.

І саме основне, до моменту отримання поштової адреси і документів БТІ всі договори із ЖЕКом є м'яко кажучи не дійсними, бо інвестор ще не набув права власності на квартиру і не може укладати такі договори.

П.С. хто укладе договір з ЖЕКом в його первозданному вигляді отримає бонус - сплатить комуналку починаючи з грудня 2014 року, коли будинки отримали сертифікат! Думайте двічі, коли підписуєте документи.
Вернуться к началу
Повідомлень: 396
Реєстрація: 26.05.2014
Репутація: 14
оновлення по ЖЕКу

спілкувався із директором ЖЕКу Сергієм і по наслідкам розмови досягнуто:
- мені скинуть договір з додатками, але в додатках прописані тільки послуги без цифр, які ще не узгоджені у них в середині. Це принаймні дасть нам змогу розуміти, за що буде оплата.
- Андрій, який відповідає за наші будинки - займається господарськими питаннями, а не договірними. Тому дзвонити до нього і вимагати правок в договір не має сенсу. А от питання по недоопрацюваннях по квартирам та будинку всі його.
- по договору домовилися, що з нашого боку будуть правки узгоджені, які вишлемо їхнім юристам та узгодимо остаточний варіант договору. Сергій зацікавлений не менше нашого, але краще трошки затягнути ніж потім сваритися по договору.

Від інвесторів договір будуть правити - Михайло Іванович, ягуар та Діма (нік не знаю). Якщо є ще юристи з боку інвесторів, то напишіть мені в приватні повідомлення.
Вернуться к началу
Повідомлень: 95
Реєстрація: 21.09.2013
Репутація: 11
Переніс із основної гілки

sergeydeyneko писал(а):Шановні сусіди!
По результатам глосування ми маємо переважну більшість інвесторів (серед тих хто прийняв участь) які підтримують створення ОСББ. Нажаль, одного бажання мало, тому я пропоную почати створення ініціативної группи (майбутніх) співвласників . Я так розумію це буде однією з найважчих задач і на то є багато причин. У кожного з нас є основна робота і купа інших турбот. І заплативши ТАКУ сумму за житло, менше за все хочеться перейматись організаційними питаннями, тим більше що результатом може бути боротьба з бюрократичною машиною не тільки КМБ але і України. Тим не менше, недивлячись ні на що, у нас є дуже хороші шанси на успіх, особливо враховуючи що не ми перші і не ми останні хто цим займається.
Звісно, гарантувати результат ніхто неможе, не факт що ми зможемо назбирати достатньо людей навіть для ініціативної групи, але ми принайні будемо знати що ми намагались, а не сиділи склавши руки.
Краще один раз організувавшись вірішити цю проблему коллективно і в свою користь, аніж постійно скандалити з ЖЕКом та жалітися на завищенні тарифи при відсутності якості послуг. Тимбільше що у більшості з нас спільна мотивація. У будьякому випадку спробувати варто. Ніхто нас за це не побє і до вязниці не посадить.
Для створення ініціативної группи необхідно пять чоловік, але я вважаю що з огляду на зайнятість та для максимальної ефективності ми повинні залучити якомога більше людей щоб у майбутньому можна було страхувати одне одного .
Однією з перших задач для группи буде пошук та інформування всих інвесторів про плюси створення ОСББ

Для тих хто виступає проти обєднання:
Як показує життя і практика, незавжди знаходиться потрібна кількість людей для організації того чи іншого починання. Тому на 100% відсотків ніхто від ідеї співпраці з жеком не відмовляється. Але я думаю що от так от без усіляких зусиль погоджуватись на будьяку кандидатуру на обслуговуючу контору від КМБ теж не є хорошою ідеєю. Особливо беручи до уваги той факт що як правило те, що пропонується КМБ по замовчанню не виділяється високою якістю, а про ЖЕКи навязані забудовником ходять легенди. Тому пропоную вам розглянути інші варіанти ЖЕКів, дяка Богу живемо не на марсі і вибирати є з чого.
Всі бажаючі увійти в группу пишіть або мені в лічку або на мобільний 096-800-18-42 (Сергій)
Наостанок хороші сайти про ОСББ http://www.osbb.zp.ua/ http://www.osbbua.org/
PS . Я згоден бути першим у нашій ІГ

UPD
Як мені пояснили втиснутись у строки відведенні законодавством для створення ОСББ у нас вийде наврядчи. Тому чекаємо результатів роботи від інвесторів які зараз працюють над договором із ЖЕКом. Але це не значить що питання знімається повністю.
Вернуться к началу
Повідомлень: 396
Реєстрація: 26.05.2014
Репутація: 14
проект договору запропонований ТОВ "КП "Українська Житлова Компанія"

Вернуться к началу
Повідомлень: 396
Реєстрація: 26.05.2014
Репутація: 14
Шановні інвестори і ті кому не байдуже за свої права та інтереси!

Виставляю для ознайомлення контрпропозицію від інвесторів-юристів по договору із управляючою компанією та майбутніми власниками квартир.

Вернуться к началу
Повідомлень: 396
Реєстрація: 26.05.2014
Репутація: 14
У когось є ще пропозиції по договору по обслуговуванню наших будинків, щоб їх озвучити на зустрічі із УЖК?
Вернуться к началу
Повідомлень: 396
Реєстрація: 26.05.2014
Репутація: 14
нехай це тут полежить
Цитата:
1. Рекомендовані норми часу та норми обслуговування для робітників і виробничого персоналу, зайнятих утриманням житлового фонду від 04.08.1997 № 59.

2. Про затвердження Примірного переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд від 10.08.2004 №150.

3. Галузева Угода між Міністерством з питань житлово-комунального господарства України та Центральним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України на 2007-2009 роки від 16.06.2007 №2.

4. Про затвердження Методичних рекомендацій з прибирання території об'єктів благоустрою населених пунктів від 07.07.2008 № 213.

5. Міжгалузеві норми чисельності робітників, що обслуговують громадські будівлі (будівлі управлінь, конструкторські і проектні організації) від 11.05.2004 № 105.

6. Про затвердження Порядку визначення нормативних витрат житлово-експлуатаційних організацій, пов'язаних з утриманням будинків і прибудинкових територій від 03.09.1999 № 214.

7. Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій від 17.05.2005 № 76.

8. Про затвердження Норм утворення твердих побутових відходів для населених пунктів України від 10.01.2006 № 7.

9. Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів від 26.07.2006 № 1010.

10. Про затвердження норм утворення твердих побутових відходів у м. Києві на 2008-2012 рр. від 07.03.2008 № 262.

11. Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів від 10.12.2008 № 1070.

12. Про затвердження Рекомендованих норм надання послуг з вивезення побутових відходів від 22.03.2010 № 75.

13. Про затвердження Єдиного класифікатора житлових будинків залежно від якості житла та наявного інженерного обладнання від 30.09.1998 № 215.

14. Про затвердження Порядку встановлення вартості технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації від 09.11.2006 № 369.

15. Витяг з Закону України про Державний бюджет України на 2010 рік.

16. Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій від 12.07.2005 №560.

17. Наказ Головного управління житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації" від 05.12.2007 № 57

18. Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій від 20.05.2009 №529.


19. Розпорядження КМДА від 11.05.2011 № 711 "Про здійснення заходів щодо перерахунків тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій"

20. Постанова КМУ "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги" № 869 від 01.06.2011

21. Галузева угода між Міністерством з питань житлово-комунального господарства України, Всеукраїнським об'єднанням обласних організацій роботодавців підприємств житлово-комунальної галузі "Федерація роботодавців ЖКГ України" та Центральним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України на 2010 - 2012 роки

22. Наказ міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України "Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад" від 30.07.2012 № 390

23. Розпорядження КМДА "Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів у місті Києві на 2013 - 2017 роки" від 29.12.2012 № 2416


24. Постанова Кабінету Міністрів від 21.08.2013 № 602 "Деякі питання формування та встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги"

25. Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 14.0.2013 № 967

26. Постанова КМУ від 13.11.2013 № 860 "Про надання пільг та субсидій для відшкодування витрат на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій мешканцям житлових будинків, у яких створено об'єднання співласників багатоквартирного будинку (житлово-будівельні кооперативи)"

27. Про затвердження Змін до Порядку надання висновків щодо розрахунків економічно обґрунтованих планових витрат під час формування тарифів на окремі види житлово-комунальних послуг від 03.12.2013 № 1428

28. Галузева угода між Міністерством з питань житлово-комунального господарства України, Всеукраїнським об'єднанням обласних організацій роботодавців підприємств житлово-комунальної галузі "Федерація роботодавців ЖКГ України" та Центральним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України на 2013 - 2015 роки

29. Наказ "Про затвердження норм часу та матеріально-технічних ресурсів, норм обслуговування для робітників при утриманні будинків, споруд і прибудинкових територій" від 25.12.2013 № 603

30. Наказ "Про визнання таким, що втратив чинність наказ Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 04 серпня 1997 року № 59" від 26.02.2014 № 61

31. Постанова КМУ "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" від 17.07.2014 № 269

32. Постанова КМУ "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869" від 01.10.2014 №532

33. Настанова щодо розподілу територій мікрорайонів (кварталів) для визначення прибудинкових територій багатоквартирної забудови (ДСТУ-Н Б Б,2,2-9:2013)

34. Про затвердження та погодження тарифів на послуги з вивезення побутових відходів та внесення змін до розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адмінстрації) від 11.12.2008 №1723 та від 18.11.2009 №1298, із змінами та доповненнями, внесеними розпорядженням КМДА від 13.03.2015 №219

35. Розпорядження КМДА "Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів з урахуванням операцій поводження з побутовими відходами (збирання, перевезення, знешкодження, захоронення)" від 02.03.2015 № 186

36. Розпорядження КМДА "Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів з урахуванням операцій поводження з побутовими відходами (збирання, перевезення, знешкодження) товариству з обмеженою відповідальністю "ВЕСТ МЕНЕДЖМЕНТ СИСТЕМС" від 02.03.2015 № 188


джерело http://www.gioc.kiev.ua/main/law/rate/
Вернуться к началу
Повідомлень: 527
Реєстрація: 12.05.2015
Репутація: 7
Опять же к НДС , в УЖК он есть, а у ОСББ не будет
3.57---2.9+
:daz:
2049 від 05.02.2015 Закон прийнято (17.07.2015)
Вернуться к началу
Повідомлень: 173
Реєстрація: 06.04.2015
Репутація: 4
2,66, если с учетом 12% доходности, прописанной в тарифах УЖК.
Вернуться к началу
Повідомлень: 173
Реєстрація: 06.04.2015
Репутація: 4
Только сейчас разрешили отписываться на форуме.

Были замечания к договору с УЖК, но лучше поздно :-):
- по п.2.8, где собственник берет на себя обязательства без четкого определения условий второй стороной;
- по п.6.1, где, как думаю, некорректно подана информация, так как ст. 20 регламентирует, а обязывает ст. 17 закона «Про житлово-комунальні послуги».
Наверное, вернее бы звучала фраза "6.1 Відповідно до статті 17 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Споживач забезпечує доступ ...".

Может еще есть возможность обсудить/изменить шаблон договора :shuffle:
Вернуться к началу
Повідомлень: 527
Реєстрація: 12.05.2015
Репутація: 7
ОСББ проти ЖЕКа-потрошителя
Вернуться к началу
Повідомлень: 228
Реєстрація: 01.09.2015
Репутація: 4
Ребят и чем у вас всё это закончилось ?
Вы уже организовали ОСББ ?

Очень интересно как всё же обслуживает сейчас УЖК .... :)
Вернуться к началу
Повідомлень: 527
Реєстрація: 12.05.2015
Репутація: 7
Текст звернення на 1551

Цитата:
У будинку по вул. Антонова-Овсієнка, 6 в м. Києві відсутнє опалення станом на 02.11.2015 року, хоча опалювальний сезон уже почався.
Обслуговуюча організація ТОВ «КП «Українська Житлова Компанія» (вул. Маршала Гречка, буд. 13, офіс 709
м. Київ, 04136) не забезпечила подачу тепла у квартири при пониженні температури навколишнього середовища менше 10 градусів.
Прошу вжити заходів реагування відповідно до Закону України ”Про житлово-комунальні послуги” та Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні” до керівництва ТОВ «КП «Українська Житлова Компанія» з метою дотримання законних прав та інтересів громадян-власників квартир на отримання якісних послуг з водопостачання, водовідведення, опалення та гарячого водопостачання.
ВІДПОВІДЬ:
ЖИТЛОВІ БУДИНКИ НА ВУЛ. ОБУХІВСЬКІЙ, 135-А ПОБУДОВАНІ ЗА ІНВЕСТИЦІЙНІ КОШТИ, ДО КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НЕ ПЕРЕДАВАЛИСЯ, ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОЦЕДУРИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ОБСЛУГОВУВАННЯ ОСТАННІХ В СВЯТОШИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІДСУТНЯ.


разъяснения от наших коллег-инвесторов
Цитата:
Бо ужк визначив власник будівництва - інститут рибного господарства, який нам дав землю. Ніяких конкурсів проводити не треба!
Власник будівництва може визначати жек і це його право. А от як було прийнято рішення це уже питання до інституту і повноважень його керівника
Тому розслабтесь бо це довгий шлях в нікуди. ОСББ або управляюча компанія нам у допомогу згідно рішення зборів власників будинку!

Цитата:
Пока не будет ОСББ, будем "наслаждаться" услугами УЖК....ни один коммунальный жек не будет нас обслуживать , пока не созданим ОСББ!

красным выделено для Дмит Рий / Resisto :chillout: (уже обращались, узнавали)
Вернуться к началу
Повідомлень: 228
Реєстрація: 01.09.2015
Репутація: 4
Интересно для новичков, так для общей информации
http://vlasnyk.org.ua/mifi-ta-problemi-osbb-onovlene-video/
Вернуться к началу
Відповісти

Вернуться в ЖК "Озерное"dsf

Обсуждение новостей 

 
цена: от 24 880 грн./м2
тел: (044) 391 77 77
 
цена: 20 933 грн./м2
тел: (044) 299 49 77
 
цена: от застройщика
тел: (044) 390 93 84
 
цена: от 34 400 грн./м2
тел: (044) 333 40 42
 
цена: от 20 992 грн./м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: от 43 550 грн./м2
тел: (044) 333 40 33
 
цена: от 24 000 грн./м2
тел: (044) 364 48 49
 
цена: от 23 157 грн./м2
тел: (044) 391 79 86