Олимпийский передел

Комментарии к статья старого сайта и форума
Закрыто
Anonymous
Профиль
Рынок недвижимости после года реального застоя находится в «интересном положении»: участники рынка понимают, что цены остановились, но когда начнется рост - точно не знает никто.Читать дальше >>
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
Ми, інвестори котеджного містечка Олімпік Парк, які сплатили повну вартість будинків, рекреаційних робіт та інфраструктури цього добре розрекламованого містечка застерігаємо всіх від будь-яких фінансових операцій пов'язаних з ТОВ "Траверз Буд", ТОВ "Олімпік Сервіс", власником Дельта-Банку та СК Оранта Миколою Лагуном і президентом фонду Icon Private Equity Кирилом Дмітрієвим.
Зазначені фізичні та юридичні особи протягом 2007-2010 років були причетні до продажу землі та послуг з будівництва сотням українських родин по по цінам, що були значно завищені у порівнянні з ринковими, анонсуючи в пресі та шляхом масованих рекламних кампаній будівництво найбільшого в Європі котеджного містечка Олімпік Парк з розвинутою інфраструктурою та сучасними комунікаціями.
Станом на червень 2010 року ні заявленої інфрастурктури, ні комунікацій на навіть самого побудованого містечка не існує, хоча більшість угод на будівництво були оплачені і повинні були бути виконані ще у 2009 році. Жодних робіт на території Олімпік Парку з листопада 2009 року не ведеться, відсутні працівники та техніка для проведення будівльних робіт.
Той факт, що вже більш ніж 6 місяців ми не отримуємо ніякої правдивої інформації щодо перспектив проекту, змушує нас заявити про недобросовісність та непорядність всіх причетних до проекту Олімпік Парк осіб, які відповідальні за зриви строків та обман інвесторів.
Детальніше тут http://olympic-park.org.ua/forum/
Вернуться к началу
Закрыто

Вернуться в Новости и статьиdsf