Оформлення в БТИ

Правовая сторона вопросов, связанных с недвижимостью. Юридическая помощь.
Наследство, страхование, узаконивание, бытовые и иные правовые вопросы.

Ответить
користувач форуму
Ответов: 59
Профиль
Репутация:    2
Всім доброго дня,

мабуть це тема вже давним-давно розжована і коли її побачить хтось з бувалих, то почне рекомендувати користуватись гуглом і т.д, але я хотів би її ще раз задати.
Причина цієї теми: півроку чи рік назад я бачив пост одного громадянина (на одному з 3 сайтів: domik.net, або finance.ua, або google.ua, в одній з тем :-D), який покроково розписав що де і як, і по чому.

Питання про оформлення майнових прав в БТІ на сьогоднішній момент. Є превелике бажання встигнути до Нового року з оформленням, а тому мої питання слідуючі:

1. В якій годині бажано йти в БТІ, якого дня тижня?
2. Якщо є недавній досвід описати, в який кабінет/касу/підвал/поверх/коморку/банк/по сходам і т.д потрібно йти/взяти талончик/оплатити послуги/"сунути в лапу"/підморгнути/накричати/плюнути в лице і т.д. Розпишіть покроково, щоб не оху....ти потім з тієї бюрократії (я її просто ненавиджу, і починаю матюкатися матюками майже зразу, коли бачу будь-які прояви цієї самої bureuacracy :protest: ).
3. Які доки ВИ несли? Нотаріальну копію потрібно інвест-договору чи свідоцтва майнових прав? (ТАК, я знаю про сайт БТІ, так я там читав) Мене цікавить, що Ви носили останнім часом.

Всім буду дуже вдячним, і за хороші відповіді, змістовні відносно мого питання - буду включати плюсометальний клік мишкою :winky: .


Cheers!
Вернуться к началу
Ответить

Вернуться в Юридическая консультацияdsf

Обсуждение новостей 

 • ЖК Абрикос

  9 200 грн./м2

  Новий житловий комплекс у м. Житомир.

 • ЖБ Столичний

  продаж призупинено

  Житловий комплекс у м. Івано-Франківськ

 • ЖК Бирюза

  18 000 грн./м2

  Новый ЖК в с. Подгорцы

 • ЖК Соборный

  13 500 грн./м2

  Новый жилой комплекс в г. Ирпень.

 • ЖБ "Затишний"

  16 080 грн./м2

  Новий житловий будинок у Львові