Одним з головних факторiв подорожчання вартостi житла в Українi є ставки iпотечного кредитування — думка фахiвця

Комментарии к статья старого сайта и форума
Закрыто
Anonymous
Профиль
Одним з основних факторiв, що впливає на вартiсть житла в Українi, є ставки iпотечного кредитування.

Читать дальше >>
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
Позволю себе развить мысль афтара: прогнозы падения цен выражают интересы потенциальных покупателей квартир. Соглашаться или не соглашаться с такими прогнозами - личное дело каждого, в том числе на это имеют право и члены Асоцiацiї фахiвцiв з нерухомостi України. Как будет на самом деле - у всех будет возможность увидеть собственными глазами.
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
#вступить в силу податок на операцiї з нерухомiстю для фiзичних осiб i, вiдповiдно, цей додатковий «вантаж» буде перекладено на покупцiв квартир# Ідея ясна "Беріть вже поки дешево". Але тупо, надходять часи, коли податки оплачує продавець. АН аж жуть бере. Ще цікава фраза #Олександр Собко прогнозує, що першi два мiсяцi нового року пiсля введення податку на ринок переживатиме перiод стагнацiї# Мабуть, очко вже заграло.
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
Да, ну якщо пишуть, що стагнація, або незначна корекція - ЦЕ ВЖЕ ВСЕ ПОТЯГ ЗУПИНИВСЯ)) ПОРА ЇХАТИ НАЗАД. Питання вже в швидкості повернення))). Вважаючи, що більшість населення вже в кредитах на мобілкі і ДЕУ, грошей власних у людей ой як небагато залишилось, як і людей яким треба впарювати на іпотеку)). Мабуть скоро почнуться часи реальних людей з реальним кешем)). А то думаю і що так готівка зросла в ціні))) і не купиш на ринку, а якщо продають то дуже дорого.
Вернуться к началу
Закрыто

Вернуться в Новости и статьиdsf

Обсуждение новостей