Подать объявление

Обслуживающий кооператив "Загородный клуб"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 23.
21/91%
0/0%
1/4%
0/0%
1/4%
1. . .4143. . .100
21 окт 2016 17:06
читайте форум.вроде с 10.до 11 на стройке Александровка.заможная
21 окт 2016 18:12
Цитата "zamogn":
читайте форум.вроде с 10.до 11 на стройке Александровка.заможная


Предлагаю всем желающим соседям встретиться 30.10.16, в 11.00 на стройке в малой Александровке. Познакомимся и обсудим общие вопрсы... Так как в субботу не все смогут подъехать.
22 окт 2016 07:55
Цитата "этап":
Я тоже буду не в Киеве. А можно обменятся телефонами соседи М.Александровка тауны. мой номер 0994981490 звоните соседи.

Я ваша соседка Заможная 13,договор заключили 28.08.2015, трижды делали дополнения в договоре, срок сдачи в эксплуатацию был 31.08.2016. 13.10.2016 мне пришло письмо с исправлением проектных ошибок, которые на сам проект не имеют никакого влияния, но о новом сроке ввода объекта в эксплуатацию ничего не сообщили. когда я позвонила юристу Оле, то в ответ услышала, что можете забрать свои деньги! Конечно без возврата членских взносов и компенсации упущенной выгоды, если бы эти деньги продолжали лежать на депозите под 10/ в дол. А отдать готовы в гривнах и на протяжении года!Думаю, что это у них такая схема
22 окт 2016 12:42
Несколько сегодняшних фото (Чубинка, мал.Александровка).
23 окт 2016 09:04
за 3 недели ничего не изменилось :faceoff: :faceoff: :faceoff:
24 окт 2016 11:33
:hi: :hi: :hi: активней соседи...
24 окт 2016 14:51
Цитата "Tekradon":
Вишенки, Жертв Революции

Какой домик вы строите,я пятый,если вы сосед позвоните 093387 64 02 в любое время .
25 окт 2016 09:01
Шановна "чужаказайка"!
По-перше потрібно сказать, що Кооперативом надано Вам компенсацію як нікому, замість квартири площею 44 кв.м Ви отримаєте окремий двоповерховий будинок площею 64,75 кв.м. Якщо Вас не влаштовує забудовник, будьте ласкаві отримайте назад внесені кошти, ми Вам навіть повернемо членські внески. Не потрібно писать про "схеми", Кооператив можливо єдина організація, яка чесно і якісно будує доступне житло, строки будівництва затягуються з різних причин(порушення членами кооперативу графіків платежів, економічна ситуація, чиновники), але всі обєкти будуються і здаються, Ви отримуєте своє житло!
25 окт 2016 09:03
За 3 тижні багато чого змінилося!!!!! Отримана декларація на початок будівельних робіт, Ви 100% отримаєте свої квартири в приватну власність. Якщо не просувається будівництво, то просувається документальна робота....., але здається таким успіхам радію лише я!
25 окт 2016 09:12
Штурмом нікого брать не потрібно, Ви маєте можливість згідно статуту звернутися до Голови Кооперативу та він збере загальні збори! Роботи тривають по всім обєктам. Ви маєте не лише права, але і обовязки, які нажаль не всі вчасно, а є такі, які і взагалі не виконують. Я бігаю за Вами як собачонка та прошу внести проплати, в відповідь лиш гадості. По 24 будинку так всім нужне було право власності, а як отримать, то є такі документи, що вже 2 місяці лежать.
25 окт 2016 13:50
милана55

я не строю, я наблюдаю
26 окт 2016 09:30
с встречей я так понял не определились!!!!я приеду в субботу 10.00.присоединяйтесь
26 окт 2016 17:14
Цитата "OLHAklub":
Штурмом нікого брать не потрібно, Ви маєте можливість згідно статуту звернутися до Голови Кооперативу та він збере загальні збори! Роботи тривають по всім обєктам. Ви маєте не лише права, але і обовязки, які нажаль не всі вчасно, а є такі, які і взагалі не виконують. Я бігаю за Вами як собачонка та прошу внести проплати, в відповідь лиш гадості. По 24 будинку так всім нужне було право власності, а як отримать, то є такі документи, що вже 2 місяці лежать.


по всем обьектам идут работы? в Большой Александровке на Соборной до сих пор как был фундамент так и есть, нет ни песка ни рабочих. Я лично выполняю свои обязательства перед кооперативом вовремя и вежливо общаюсь, хотелось чтобы и кооператив выполнял свои функции и у него не было отговорок. Если задерживаются сроки строительства будьте добры вылаживать информацию об этом на вашем сайте и в личных кабинетах, чтобы люди не паниковали. Спасибо за внимание!
27 окт 2016 06:50
Цитата "lena20256":


по всем обьектам идут работы? в Большой Александровке на Соборной до сих пор как был фундамент так и есть, нет ни песка ни рабочих. Я лично выполняю свои обязательства перед кооперативом вовремя и вежливо общаюсь, хотелось чтобы и кооператив выполнял свои функции и у него не было отговорок. Если задерживаются сроки строительства будьте добры вылаживать информацию об этом на вашем сайте и в личных кабинетах, чтобы люди не паниковали. Спасибо за внимание!


Панікувати не потрібно! По Соборній очікуємо затвердження дозвільних документів і відразу по їх отриманню розпочнемо роботи.
27 окт 2016 06:51
Цитата "OLHAklub":
Шановна "чужаказайка"!
По-перше потрібно сказать, що Кооперативом надано Вам компенсацію як нікому, замість квартири площею 44 кв.м Ви отримаєте окремий двоповерховий будинок площею 64,75 кв.м. Якщо Вас не влаштовує забудовник, будьте ласкаві отримайте назад внесені кошти, ми Вам навіть повернемо членські внески. Не потрібно писать про "схеми", Кооператив можливо єдина організація, яка чесно і якісно будує доступне житло, строки будівництва затягуються з різних причин(порушення членами кооперативу графіків платежів, економічна ситуація, чиновники), але всі обєкти будуються і здаються, Ви отримуєте своє житло!

Буду дуже задоволена, якщо я помилялась, але поки що від Вас я не почула дійсних строків здачі в експлуатацію об'єкта. Тай будівництво не просунулось від червня ні на міліметер!
27 окт 2016 07:04
Цитата "OLHAklub":
Шановна "чужаказайка"!
По-перше потрібно сказать, що Кооперативом надано Вам компенсацію як нікому, замість квартири площею 44 кв.м Ви отримаєте окремий двоповерховий будинок площею 64,75 кв.м. Якщо Вас не влаштовує забудовник, будьте ласкаві отримайте назад внесені кошти, ми Вам навіть повернемо членські внески. Не потрібно писать про "схеми", Кооператив можливо єдина організація, яка чесно і якісно будує доступне житло, строки будівництва затягуються з різних причин(порушення членами кооперативу графіків платежів, економічна ситуація, чиновники), але всі обєкти будуються і здаються, Ви отримуєте своє житло!

Шановна Ольго! Я виконую всі дані Вам зобов'язання, отже чекаю і від Вас таких же дій. Мені потрібне житло, а не гроші. І ще хотілось би більш шановливого відношення від Вас до членів кооперативу!
27 окт 2016 07:50
Цитата "чужаказайка":

Шановна Ольго! Я виконую всі дані Вам зобов'язання, отже чекаю і від Вас таких же дій. Мені потрібне житло, а не гроші. І ще хотілось би більш шановливого відношення від Вас до членів кооперативу!


Всіх членів Кооперативу я шаную і поважаю, до Вас прохання підбірати слова, якщо Ви уже пишете на форумі то давайте писать правду, а не як Вас обідили і не поважають, такі слова як: "шахраї", "схеми", "обман", "розвод" прошу не застосовувать при розмові і не примінять до Кооперативу, Ви ж знаєте чого Ви чекаєте, правда??? Всі розмови з працівниками записуються і при необхідності я можу Вам дать послухать як Ви виражаєте свою повагу! Кооператив працює чесно, будівництво проводиться лише на власній земельній ділянці з наявними дозвільними документами. На форумі Ви пишете про те, який забудовник поганий і про схеми розміром в 315 грн., то відмовляйтесь від приміщення і забирайте кошти, Ви своїми діями робите гірше не Кооперативу, а собі, Ви відлякуєте потенційних інвесторів і таким чином завдаєте матеріальних збитків Кооперативу, якщо забудовник збитковий, то будівництво триватиме значно довше!Олег Іванович форуми не читає, тому, якщо Ви бажаєте донести йому якесь своє незадоволення і пришвидшить отримання житла, то Ви теж помиляєтесь. Вами внесено 15 500 у.е, за які Ви бажаєте отримать двоповерховий будинок площею 64,75 кв.м., а отже вартість квадратного метру 239 у.е.(6223 грн), Вам було запропоновано квартиру двохкімнатну замість 43 кв.м, але Ви відмовились, Ви відмовились отримати кошти і відмовились отримати квартиру в будинку, що практично готовий. По Вашому обєкту Кооператив збирає загальні збори де ми і будемо вирішувати Ваші численні скарги, Кооператив готовий передати Вам замовлену Вами квартиру і сплатити штрафнв санкції за кожен місяць прострочення. Такий варіант Вам підійде???
27 окт 2016 10:13
Кооператив здійснює великий обєм громадської роботи в селах де будує житло, яка залишається поза увагою членів кооперативу.
27 окт 2016 10:44
Стесняюсь спрсить это какой дом почти готовый....тот что тез окон и дверей!и крышы50%
27 окт 2016 11:04
Цитата "zlo-":
Стесняюсь спрсить это какой дом почти готовый....тот что тез окон и дверей!и крышы50%


Ви не соромтесь, запитуйте! Уточніть що Вас цікавить конкретно?
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .4143. . .100
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее