Подать объявление

Обслуживающий кооператив "Загородный клуб"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 23.
21/91%
0/0%
1/4%
0/0%
1/4%
1. . .8991. . .100
10 янв 2018 19:17
Кто вы такой весёлый пендель? У вас точно в этом доме квартира?
10 янв 2018 19:19
С Евгения17 понятно.мы слышали и видели ещё не раз!!!а вы какой то вымышленный герой
10 янв 2018 20:12
Цитата "Евгения 17":
Вже місяць чекаю грошей!Які Сам пообіцяв віддати місяць назад! Прийди - напишемо - Акт -сверки! А перед ким отчитуватись - перед його мамою- яка взагалі нічого не розуміє , що проісходить і куди її втянули, чи перед - Юристом в якої довіреність від жінки?А пройшло пів року - коли люди обьєднались та створили ініціативну групу!за пів року на рахунки капнуло не менше 50000грн в місяць - а це 300000грн! Це тільки ті внески - ті 315грн, що всі старанно платять!А ще є внески за неіснуюче обслуговування ! там також тисяч 30 в місяць не менше!На круг за пів року 600000!Я вже не представляю - а куди ж ушли ті гроші - які заплачені за квартири!Зато за пів року затянув на кришу куба два деревини-5000грн, з тонну арматури -16000грн, і трактор поїздиздив годин вісім-3000грн( за трактор Карпенко старається не платить- там по - дружбі- ну пляшка горілки) тобто безплатно!Ну робочіх - 2 чол .250грн день, днів десять там ходять?!- ну 5000грн.- цих також старається весь час обжимать!Ітого: 6 міс затрат : 30000грн! Зате прибутків : 570000грн!

Какая потрясающая бухгалтерия далекого от стройки человека. Как вы,такая умная, умудрились оказаться в кооперативе?? Чем активнее строится дом - тем громче возмущения. Такое ощущение, что вы лично заинтересованы, чтобы никакие работы не велись, другой причины, почему вы рубите сук, на котором сидите, просто нет.
10 янв 2018 21:17
Друзья! Уважайте мнение друг друга, мы одна команда и у нас одна цель - получить свое жилье в 2018 году. Очень просим ok9zamogna и Natali1Na сделать фотографии таунхаусов на Заможной, вы проходите мимо каждый день!
10 янв 2018 21:26
Б.Александровка, готовность - середина 2016 года
10 янв 2018 21:26
Б.Александровка, готовность - середина 2016 года
10 янв 2018 21:27
Б.Александровка, готовность - середина 2016 года
10 янв 2018 21:28
Б.Александровка, готовность - середина 2016 года
11 янв 2018 06:42
Перед новым годом наконец то карпенко о.и. опять взял трубку.
И в процессе разговора он сказал мне что если бы у его были хоть какие-то деньги он бы уже давно сделал крышу. По этому Я так понимаю что может он потратил пару тысяч на дерево и бетон для того что бы все опять притихли.
Кто может подсказать где это не хороший человек находится, буду вам признателен за информацию, так как он на отрез отказывается со мною встречаться лично.
11 янв 2018 08:17
Цитата "Natali1Na":

Какая потрясающая бухгалтерия далекого от стройки человека. Как вы,такая умная, умудрились оказаться в кооперативе?? Чем активнее строится дом - тем громче возмущения. Такое ощущение, что вы лично заинтересованы, чтобы никакие работы не велись, другой причины, почему вы рубите сук, на котором сидите, просто нет.

Людина добра- цеви не знаю з якої планети - може з планети - Іра або Света яка мені цю всю біду втюхала!Покажіться - я можу і особисто вам розповісти про ваш сук- на якому ви сидите! У мене його вже рік як Виламав!Тут уже без ілюзій!
11 янв 2018 11:07
да уж...ситуация.
Дорогие вкладчики по заможней, будем признательны если вы будете сообщать здесь о собраниях которые проводите( если они конесно есть)
Хотелось бы пообщаться с вами, но увы никакой информации нет, на собрания нас не приглашают, что происходит сложно понят по форуму а тем более со слов самого Карпенко и его комманды.
Печально....
12 янв 2018 11:02
Цитата "Petrenko630":
да уж...ситуация.
Дорогие вкладчики по заможней, будем признательны если вы будете сообщать здесь о собраниях которые проводите( если они конесно есть)
Хотелось бы пообщаться с вами, но увы никакой информации нет, на собрания нас не приглашают, что происходит сложно понят по форуму а тем более со слов самого Карпенко и его комманды.
Печально....

Да сьогодні Тетяна намагається зібрати збори на 18:00 - всіх зацікавлених в Чубінку будемо чекати
12 янв 2018 14:40
Всім доброго дня. Інформація щодо зборів ,які ніби повинні відбутися сьогодні в Чубинському (подана вище) не відповідає дійсності.Сьогодні ініційоване засідання технічної групи по Заможній,9,пов'язане з будівництвом даху.
12 янв 2018 14:40
Всім доброго дня. Інформація щодо зборів ,які ніби повинні відбутися сьогодні в Чубинському (подана вище) не відповідає дійсності.Сьогодні ініційоване засідання технічної групи по Заможній,9,пов'язане з будівництвом даху.
12 янв 2018 14:40
Всім доброго дня. Інформація щодо зборів ,які ніби повинні відбутися сьогодні в Чубинському (подана вище) не відповідає дійсності.Сьогодні ініційоване засідання технічної групи по Заможній,9,пов'язане з будівництвом даху.
12 янв 2018 14:41
Всім доброго дня. Інформація щодо зборів ,які ніби повинні відбутися сьогодні в Чубинському (подана вище) не відповідає дійсності.Сьогодні ініційоване засідання технічної групи по Заможній,9,пов'язане з будівництвом даху.
12 янв 2018 14:41
Всім доброго дня. Інформація щодо зборів ,які ніби повинні відбутися сьогодні в Чубинському (подана вище) не відповідає дійсності.Сьогодні ініційоване засідання технічної групи по Заможній,9,пов'язане з будівництвом даху.
12 янв 2018 15:03
Ви є представником керівництва кооперативу? Що за оголошення ви публікуєте? Або це зібрання ошуканих інвесторів?
13 янв 2018 05:10
Вибачте за таку кількість повідолень - технічні проблеми))) Відповідаю на питання:я-член ініціативної групи по Заможній, 9.
19 янв 2018 09:46
Соседи, есть новости о продвижении?
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .8991. . .100
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее