Подать объявление

Новобудова, Львів, вул. Стрийська, Трускавецька - "Карпатбуд"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 13.
2/15%
4/31%
6/46%
1/8%
0/0%
2
07 апр 2014 11:42


Львів, вул. Стрийська, 226а
Генпідрядник: "Карпатбуд"
Термін завершення: 3 квартал 2015


Характеристика об'єкта та оздоблювальні роботи:
1. Загально-будівельні роботи:
а) стіни – цегляні, із зовнішнім утепленням пінополістиролом; висота примі-
щень – 2,6 м;
б) перегородки – цегляні.
2. Покрівля – плоска, з утепленням і влаштуванням гідроізояційних шарів.
3. Оздоблення – штукатурні роботи.
4. Двері вхідні в квартири – протизламні, протипожежні.
5. Вікна і балконні двері – металопластикові, без встановлення підвіконників.
6. Підлоги – цементна стяжка.
7. Підводка комунікацій:
а) вода і каналізація – ввід в квартиру із пластмасових труб, встановлення лічильників холодної води;
б) газ – ввід в квартиру з металевих труб, встановлення лічильника газу;
в) електроенергія – чорнова розводка під штукатуркою із мідних проводів, встановлення розгалужувальних коробок, встановлення автоматів і лічильника у виносній шафі на сходовій клітці;
г) система опалення* – чорнова розводка по квартирі із труб „Екопластик” під автономне опалення з можливістю встановлення запірної арматури, нагрівальних приладів і двофункційного котла;
д) телефонізація – підводка зовнішнього телефонного кабелю до розподільчого щита на сходовій клітці;
е) підводка кабелю для переговорних пристроїв до квартири без встановлення обладнання.
8. Ліфт.
9. Зовнішні мережі.
10. Благоустрій.

В будинку буде встановлена система видалення диму „Schie-del”, яка передбачає використання котлів тільки із закритою камерою згорання (турбокотлів) потужністю не більше 20 кВт.


07 апр 2014 11:43
Березень 2014
12 окт 2014 19:09
Відізвіться хто вже придбав тут. Можливо будемо сусідами.
23 окт 2014 21:31
ми придбали
24 окт 2014 14:57
Добрий день! А якщо не секрет, який поверх?
24 окт 2014 16:45
9 поверх 135кв
24 окт 2014 23:57
26 дек 2014 19:34
Цитата "ay-ay":

я теж там купила!
14 янв 2015 15:06
Цитата "ay-ay":

я теж там купила!
Добрий день! А скажіть на якому поверсі? В угоді вказано про відсутність насосного обладнання! Мене цікавить можливо хтось має якийсь досвід в таких новобудовах чи не буде проблем з водопостачанням особливо на останніх (верхніх) поверхах?
26 янв 2015 20:05
минулого тижня була там-робота кипить,мурують перегородки на 8 поверсі.напевно,власники будуть самі скидуватися на насос,якщо буде потреба.раз в угоді не вказано,значить нема його.
11 июнь 2015 11:47
Доброго дня, відізвіться хто придбав квартиру в цьому будинку
14 июнь 2015 11:54
я купив
15 июнь 2015 08:37
Я також придбав) Що саме Вас цікавить, якщо на рахунок якості буд - то її немає. Щодо здачі в терміни та підключення комунікацій - також обманули. Одним словом в друге в КарпатБуд я б вже точно не звернувся.
15 июнь 2015 15:56
Buruy, на рах. термінів, то поки не обманули, бо бутинок по плану має бути збудованим в другому кварталі ( тобто макс.кінець червня ), а зданий в 3 кварталі ( вересень )
16 июнь 2015 06:21
Коли купував квартиру,мене переконували що червнень максимум ( ремонт, заселення) :faceoff:
16 июнь 2015 08:41
Цитата "Buruy":
Коли купував квартиру,мене переконували що червнень максимум ( ремонт, заселення) :faceoff:

Дивлячись як вони здавали Княгині Ольги, можна ще на пару років розслабитись :smoke:
Вони виїжджають тільки на репутації одного з перших забудовників у Львові, і все. 6-)
16 июнь 2015 15:36
Buruy переконувати - це одне, а в договорі чітко прописані терміни, 2 квартал будівництво, 3 квартал - здача. Тому поки без паніки.. 6-) .
07 июль 2015 14:51
Доброго дня,хто вкурси коли буде готова документация тех паспорт і чи готові замири БТІ
07 июль 2015 14:54
Роман ви не вкурсі коли буде запущено всі комунікаціі
22 сен 2015 10:06
Був минулого тижня в КарпатБуді, і ось те, що дізнався:
- Заміри БТІ вже є, то ж можна дізнатися точні площі приміщень.
- Документи зараз на стадії реєстрації, зі слів менеджерів. Кажуть, що має бути готово все десь в Жовтні.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
2
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее