Подать объявление

ЖК Новая Конча-Заспа | AVM Development Group | Киевская обл, с. Ходосовка

ЗастройщикAVM Development Group
Сдача ЖК2015 - 2022 г.
Планировки
от 25 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
41из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 125.
36/29%
18/14%
31/25%
26/21%
14/11%
1. . .5153. . .192
23 апр 2015 10:22
Доброго дня всім на форумі. Як я і обіцяв викласти інформацію про стан газифікаціїї ЖК в Ходосівці. Тільки приїхав з їхнього офісу, сьогодні я дістав всїх там. Значить так як я і писав з газифікацією в них повний порядок. Документи в них в принципі всі є.Але вони якісь там мовчазні, я з них все витягував. Юрист в них нормальний, адекватний Глеб Васильович. На завтра домовились заключати договір, сьогодні забронювали. Буду купувати в будинку Лінц, який здається в серпні місяці, 6 поверх, двокімнатна. Як раз я встигаю в них під акційну програму з котлом, радіаторами та підвіконням. Раніше, за це все, сказала менеджер Богдана доплачували 410 евро за котли, 300 доларів за радіатори, так що дуже гарна пропозиція. Додаю у файлах документи на газопостачання. Технічні умови на зовнішне та внутрішнє газопостачання та договір з ПАТ "Київоблгаз" на приєднання до газових мереж, з нестадартним типом приєднання. Як мені пояснив технічний директор що Київоблгаз найняв підрядника для приєднання зовнішніх мереж, а компания-забудовник заключає тільки з самим Облгазом.
Технічні умови на внутрішнє та зовнішнє газопостачання
23 апр 2015 10:26
Порадився зі своїм юристом все таки вирішив підписувати попередній договір, а потім після отримання декларації про готовність заключаю одразу договір купівлі-продажу майнових прав і стаю першим власником своєї квартири. Може трохи воно і дорожче, але мені краще так.
23 апр 2015 11:15
Цитата "Ястреб76":
Порадився зі своїм юристом все таки вирішив підписувати попередній договір, а потім після отримання декларації про готовність заключаю одразу договір купівлі-продажу майнових прав і стаю першим власником своєї квартири. Може трохи воно і дорожче, але мені краще так.


Посмотрю на ваш оптимизм в августе!! Бог в помощь!))
23 апр 2015 14:24
25 апр. собирается собрание для создания кооператива. Присутствовать не смогу, может, кто-то расскажет о результате собрания и передаст контакты избранного главы кооператива? Буду очень благодарна.
23 апр 2015 16:07
Цитата "Hodoseevkanew":
25 апр. собирается собрание для создания кооператива. Присутствовать не смогу, может, кто-то расскажет о результате собрания и передаст контакты избранного главы кооператива? Буду очень благодарна.


кооператив будет касаться только таунхаусов или всех домов, не знаете?
23 апр 2015 16:20
Цитата "Hodoseevkanew":
25 апр. собирается собрание для создания кооператива. Присутствовать не смогу, может, кто-то расскажет о результате собрания и передаст контакты избранного главы кооператива? Буду очень благодарна.

А кто собирает собрание? Откуда информация ?
23 апр 2015 18:26
мешканців с. Ходосівка, Києво-Святошинського району, Київської області: по вул. Івана Франка, будинки: 8 (з відповідними літерами), 10 (з відповідними літерами) та по вул. Чорновола, будинки: 4 та 6.
23 апр 2015 18:29
Проект порядку денного зборів:
1. Організаційні питання проведення зборів, обрання голови та секретаря загальних зборів.
2. Створення обслуговуючого кооперативу (надалі – «Кооператив») та затвердження його назви.
3. Затвердження статуту Кооперативу.
4. Набуття членства в Кооперативі при його створенні.
5. Вибори правління Кооперативу.
6. Вибори ревізіора Кооперативу.
7. Обрання уповноваженого представника загальних зборів та надання йому повноважень щодо державної реєстрації об’єднання, постановки його на облік у всіх необхідних органах та вчинення інших дій, пов’язаних з реєстрацією Кооперативу.
Запрошуємо Вас взяти участь в загальних зборах.
23 апр 2015 20:03
Цитата "Hodoseevkanew":
мешканців с. Ходосівка, Києво-Святошинського району, Київської області: по вул. Івана Франка, будинки: 8 (з відповідними літерами), 10 (з відповідними літерами) та по вул. Чорновола, будинки: 4 та 6.


я конечно извиняюсь только какие єто дома? у меня в предварительном договоре он еще Кристалл без улицы и номера....
23 апр 2015 20:07
Цитата "Hodoseevkanew":
мешканців с. Ходосівка, Києво-Святошинського району, Київської області: по вул. Івана Франка, будинки: 8 (з відповідними літерами), 10 (з відповідними літерами) та по вул. Чорновола, будинки: 4 та 6.


и еще вопрос - источник? и в котором часу?
я точно еще не знаю, но постараюсь
24 апр 2015 04:39
Это для таунхаусов, будем создавать кооператив.
24 апр 2015 09:31
тогда удачи вам в этом нелегком деле)
24 апр 2015 12:02
Цитата "Frictail":


Посмотрю на ваш оптимизм в августе!! Бог в помощь!))

Так, я завжди оптимістично ставлюся до всього. Бо коли людина думає негативно, то і все поруч стає негативним. Тому сьогодні заключив договір вже, все було швидко, підписував сам власник, я наполягав щоб саме він був особисто. Дякую менеджеру Богдані за професійну роботу з підготовки документів для підписання. Тепер буду шукати сусідів на шостому поверсі. Пропоную обмінятися телефонами та тримати в курсі усіх важливих подій.
24 апр 2015 16:48
Цитата "Hodoseevkanew":
Это для таунхаусов, будем создавать кооператив.

Так а где была информация об этом? Какое может быть решение по кооперативу если люди не знают об этом... Это официальные сборы :) ?
24 апр 2015 19:47
Мне информацию на электронку прислали...
26 апр 2015 14:20
Доброго дня всім на форумі! Сьогодні був на об'єкті, т.я. я придбав у будинку Лінц квартиру, мені цікаво було подивитись як вони працюють у неділю. Значить сьогодні на об'єкті були дві бригади, одна на Лінці друга на Граці. Людей не дуже багато, але є.
Сьогодні також побачив біля відділу продажу, що прокладають газ до будинків. При мені кидали трубу ПВХ на 300мм. Даже відділ продажу переставляли бо мішав. В принципі виконують свої зобов'язання. Один великий мінус у тому, що треба якось забудовнику викладати фото з будівельних майданчиків, тому що не завжди мені, як інвестору, зручно приїзжати часто на об'єкт будівництва. Якщо хтось із представників компанії-забудовника дивиться форум, моя Вам порада, посадіть якусь дівчину нехай викладає раз у тиждень фотозвіт і ми як інвестори будемо Вам дуже вдячні. Доречі я сьогодні зробив декілька фото, як прокладали газ. Викладаю для всіх інвесторів ЖК Нова Ходосівка.
Прокладання газової труби до будинку Лінц.
26 апр 2015 14:21
Доброго дня всім на форумі! Сьогодні був на об'єкті, т.я. я придбав у будинку Лінц квартиру, мені цікаво було подивитись як вони працюють у неділю. Значить сьогодні на об'єкті були дві бригади, одна на Лінці друга на Граці. Людей не дуже багато, але є.
Сьогодні також побачив біля відділу продажу, що прокладають газ до будинків. При мені кидали трубу ПВХ на 300мм. Даже відділ продажу переставляли бо мішав. В принципі виконують свої зобов'язання. Один великий мінус у тому, що треба якось забудовнику викладати фото з будівельних майданчиків, тому що не завжди мені, як інвестору, зручно приїзжати часто на об'єкт будівництва. Якщо хтось із представників компанії-забудовника дивиться форум, моя Вам порада, посадіть якусь дівчину нехай викладає раз у тиждень фотозвіт і ми як інвестори будемо Вам дуже вдячні. Доречі я сьогодні зробив декілька фото, як прокладали газ. Викладаю для всіх інвесторів ЖК Нова Ходосівка.
26 апр 2015 19:14
Ястреб,
а вы прсотите на каком этаже?
т.к. я тоже в Линце мне интересно, может соседи?
Спасибо!
26 апр 2015 19:38
Ястреб76, dex2006.
Будемо дружити!? У мене квартира на 4 поверсі.
26 апр 2015 19:40
Цитата "Маковец":
Ястреб76, dex2006.
Будемо дружити!? У мене квартира на 4 поверсі.


Ок, у мене на 3)))

1 чи 2 ?
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .5153. . .192
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx