На вулиці Шалетт в Києві забудовують шкільний стадіон

Комментарии к статья старого сайта и форума
Закрыто
Anonymous
Профиль
але де буде грати у фудбола мій онук, якщо стадіон 183 школи (ЄДИНИЙ) у цьому районі знищать? А он уже тогда займется другим видом спорта-РЕЙДЕРСТВОМ или РЭКЕТОМ.Молодежь ведь должна кудато приложить свои силы
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
На коротонькій вулиці Шалетт (та між Шалет і вул. Юності) знаходяться три школи - 183, 204 і 258, які знаходяться буквально рядом.Читать дальше >>
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
Дело в том, что у детей из 2-х школ, - это 3000 детей, хотят отобрать единственный стадион. Сегодня 26.08 жители опять сломали восстановленный забор. Ледовый стадион - это не просто стадион, это химическое предприятие с опасным для жизни детей аммиаком (охлаждающий агент). И чтобы задерибанить землю в центре города мародеры с мобилками по 30000$ хотят ограбить детей на стадион, да и еще опасное для их жизни производство под нос детям втулить. Мы болеем за 800 спортсменов у которых хотят отнять Крыжынку, но отнимать стадион у 3000 детей - это не решение проблемы, а ее усугубление. Еще большой вопрос: собирался ли кто-то строить на стадионе каток или это просто запудривание мозгов, чтоб снести Крыжынку, помурыжить на Шалет, а потом втулить там пару хатынок и нагреться на этом. И позор и ганьба директорше 183-й школы, которая соучаствует в ограблении детей и дает всякие анонимные коментарии в пользу грабителей-строителей .
Это просто бред на огромный Киев строить ледовый стадион за 500 метров от другого уже существующего. Жители, родители, старшекласники и выпускники школ на шалетт не позволят себя ограбить. Да и милиция, которая приезжает по вызовам мародеров-строителей, тоже - живые люди и не желают защищать грабителей детей от детей и возмущенных родителей (может отдельные продажные лица лишь).
На сегодня это никакой не забор, законно установленный, а строительные материалы и строительный мусор, который, без ордера и разрешения мародеры-строители завезли на детскую спортивную площадку и загаживают ее таким образом в незаконных корыстных целях. Об этом жителям заявили представители милиции. И общественность де юре убирала строительный мусор со школьного стадиона перед началом учебного года. Правда в том, что жлобы, которым всех денег мира не хватит, чтобы успокоить себе воспаленные мозги без всяких разрешений и ордеров уничтожают благоустройство стадиона, грабят детей, и еще пытаются жаловаться в милицию, что им мешают грабить детей во время их незаконной "хозяйственной деятельности".
Позор и проклятие всем кто выгоняет детей со стадионов в наркоманию!
Держитесь и Єднайтесь!
Не дадим превратить Киев в наркоманский притон молчащего пересічного электорального быдла.
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
Час визначеності настав!

27 серпня о 19.30 на шкільному стадіоні 3-х шкіл вулиці міста Шалетт 6 відбулось протистояння двох команд забудовників та представників мешканців масиву. Однак перед початком «матчу» відбулась заміна в команді забудовника: на поле вийшла команда підрядника. Генеральный директор Міністерства України у справах сім’ї та молоді ДП "Центральна державна дирекція з управління та реконструкції спортивних споруд" Бібік Борис Леонтійович до народу не вийшов. Бо в нього ще таких 12 об’єктів та й документів погоджувальних в природі не існує. Два папірці надані представником державного комітету з проведення Євро 2012 Халаджієм Миколою Олександровичем на ознайомлення мешканцям не дають підстав на будівництво. Актив вимагав зустрічі з забудовниками і просив передати категоричний протест проти забудови стадіону, необхідність проведення громадських слухань. Але підрядники були неумовні. Їх останнє слово - «паркан буде будуватись та стояти!!!» Ці слова обурили всіх присутніх і розмова була гаряча та категорична. Не хочуть вони круті пацани та влада чути голос їх батьків, голос здорового глузду. Дітям потрібно здоров’я, заняття спортом, легкою атлетикою, потрібно чисте повітря, яке ні забудовник, ні влада пообіцяти не може. Да і 1.1.га які має стадіон не достатньо для льодової нової крижинки в 2га. Місця для парковки будуть на прибудинковій території прилеглих хрущовок.
Наблизився учбовий рік. Самовільно, без погоджень встановлений паркан повалений «ураганом» людського гніву. Забудовник в особі держави уперто стоїть на збереженні іміджу країни, критерієм якого являється зведена до ЄВРО 2012 зона гостинності біля Республіканського стадіону. А те що за проектом штучного льодового критого стадіону потрібно розмістити ще й аміачні та азотові цистерни біля скупчення дітей 3-х шкіл їх не цікавить. Час минає, а закони влади залишаються ті ж самі. Так більше 30 років назад неподалік від даного місця, по вул. Миропільскій33 дітей з логопедичними вадами розмістили в дитячому дошкільному закладі, зведеному в 20 метрах біля електричної підстанції від якої ідуть ліній високої напруги. То невже ми і далі будемо терпіти такі експерименти та геноцид по відношенню до дітей.
Пробудження настало, приєднуйтесь до нас! Мирним протистоянням зможемо відстояти свої права. Не бійтесь залякувань. Вони не мають права нас чіпати. Європейці вимагають дотримання демократичних свобод в Україні. Почнемо їх відстоювати у себе на подвір’ї, на сходовій клітині щоб тримати владу в постійному тонусі законності та порядку. Лише тоді за нами перемога. Лише тоді не зможе прийди до влади бандит, коли ми будемо знати його дійсні справи.
Всі небайдужі кияни, 01.09.2010р о 08.00 приходьте на святкові лінійки присвячені ДНЮ знань в середній школі № 158, 204 та «Домінанти». Буде нагода своїми власними очима побачити очі адміністрації шкіл, які не звертаючи на думку територіальної громади погодили таке рішення під компенсацію начебто нового європейського стадіону спланованого перед школами по вулиці Юності.
Не можливо допустити злочину проти своїх дітей. Приєднуйся! На нашій стороні закон.
Представник ініціативної групи мешканців
Голова ГО «Самоврядна громада»
Плотнікова Інна
093-63-000-66
Заспокоюю опонентів та киян з сумнівом: на вибори не йду.
Мета діяльності - до влади привести людей люблячих Україну,
бажаючих щастя іншим, знаючих як його досягти.
Своїм досвідом, уміннями та знаннями бажаю навчати людей бути господарями землі.
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
Жители раона категорически против сноса школьного стадиона, которым пользуются не только учащиеся трех школ, расположенные в нескольких метров от него, но и все любители спорта, живущие неподалеку. Вчера, 30 августа 2010 застройщики начать копать котлован. Напомним, все происходит без предоставления какой-либо разрешительной документации. Кроме того, даже если новый каток появится, то нет никаких сомнений, что стоимость катания будет не по карману большинству жителей. Жители начали засыпать огромную яму. С места событий 30 августа 2010

http://videooboz.com/RU/video/4033/kyev ... ii-stadyon
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
Всю свою жизнь живу в этом районе, закончил школу №183, но такого беспредела еще не видел, чтобы у детей забирали стадион. Мужики обращаюсь к вам, давайте будем отстаивать права наших детей. Дети - это наше будущее.
Вернуться к началу
Закрыто

Вернуться в Новости и статьиdsf