Подать объявление

ЖК "Місто Сад" ("Первый парковый квартал"), с. Белогородка - "DCG"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 276.
73/26%
47/17%
95/34%
44/16%
17/6%
1. . .385386388
19 июль 2016 09:06
Цитата "roma7089":

Ну тут все зависит от того что вы вкладываете в понятие "централизованная".
В Мисто Сад все дома сливают в одну яму - это можна считать централизованной?
По поводу Белого Шоколада я не хочу тут говорить в виду того что у них есть есть своя тема на этом форуме.
Могу только сказать что если есть сомнения - постарайтесь разобраться детальней.
Попросите показать непосрелственно на местности коллектор этой системы, септики, поля фильтрации если таковые есть. Узнайте обьем этих септиков. Если есть на них документы - посмотрите их мощьность.
Если же вы иметете в виду соединение канализации Белогородки с канализацией Боярки или Киева - то я про такое не знаю.
Ну а если говорить что в Мисто Саде выгребная яма - то септик тоже можно назвать выгребной ямой. Разица по сути только в том что в выгребную яму насыпали бактерии для переработки. Это конечно в самом простом варианте септика.



Централизованная - подключена к Белогородской. в Белогородке есть своя.
19 июль 2016 09:26
Цитата "Taranych":

Централизованная - подключена к Белогородской. в Белогородке есть своя.

То что она есть никто не отрицает. В мисте саде тоже есть.
Вопрос в том что она из себя предствляет.
От этого зависит стоимость ее обслуживания.
Ведь эта стоимость в конечном счете ложится на жильцов в виде стоимости кубометра воды или квартплаты.
Также вопрос в пропускной способности этой канализации.
Потому что от этого зависит возможность новых подключений.
Просто сказать что она централизованная - это ничего не сказать.
Стоки централизованной канализации не исчезают куда-то безследно.
И обслуживание в любом случае ложится на жильцов.
Насколько я знаю - то пока в БШ канализация обходится дешевле чем в МС.
Но что будет после подключения новых домов сказать трудно не зная пропускной способности и возможностей для модернизации.
19 июль 2016 12:04
Цитата "roma7089":

Ну а если говорить что в Мисто Саде выгребная яма - то септик тоже можно назвать выгребной ямой. Разица по сути только в том что в выгребную яму насыпали бактерии для переработки. Это конечно в самом простом варианте септика.

Септик нельзя назвать выгребной ямой, так как это два совсем разных термина. Выгребная яма - яма без дна и запрещена к реализации законодательством.
19 июль 2016 12:39
Цитата "Xenotron":

Септик нельзя назвать выгребной ямой, так как это два совсем разных термина. Выгребная яма - яма без дна и запрещена к реализации законодательством.

Я понимаю. Но на практике рассмотреть наличие у фекальной ямы дна представляется затруднительным :)
20 июль 2016 14:50
Цитата "roma7089":
Я понимаю. Но на практике рассмотреть наличие у фекальной ямы дна представляется затруднительным :)

Сантехник в спецкостюме без труда это сделает. Они ж спускаются в забитые колодцы.
21 июль 2016 07:46
Цитата "Xenotron":

Сантехник в спецкостюме без труда это сделает. Они ж спускаются в забитые колодцы.

Вы мне напомнили один старый анекдот.

Затопило канализационный колодец де%%мом.
На вызов приезжают два сантехника - один пожилой, а второй молодой - стажер.
Пожилой лезет в колодец, скрывается под нечистотами, выныривает - "Ключ 10х12" - стажер подает.
Пожилой ныряет опять - уровень де%%ма понижается.
Выныривает - "Ключ 13х15" - молодой подает ему ключ, тот опять ныряет - дерьмо все уходит.
Пожилой вылезает: "Учись, сынок, а то так и будешь всю жизнь ключи подавать!"
27 июль 2016 21:04
Кто может подсказать - в МС кроме интернет провайдера Интелеком-С есть еще провайдер?
27 июль 2016 21:25
Бест вроде
28 июль 2016 09:08
спасибо :yes:
09 сен 2016 14:47
В субботу 10,09,2016 в 11:00 состоится собрание инвесторов 4-го дома. явка обязательна!!!Будут представители с газ. службы.
20 сен 2016 08:50
Це текст з іншого форуму....

Тут також я бачу іде дискусія з приводу Місто Сад. Я трохи цікавився цим забудовником, також хотів купити в них на початку 2014 року. Там була ціна 3990грн/м.кв. Але там така мутна історія, і всі її знають забудовники в радіусі 15 км. Ніхто на них зовсім не реагує, як на конкурента, тому що там від самого початку були проблема на проблемі. Мій знайомий працює в одній структурі, яка знає всю історію про засновників цього чудо-проекту. Там є такий Юрій Сусляк, організатор піраміди, який в 2013 році домовився з власником землі що він будує на цій землі будинки, і віддає кошти за землю, згідно договору суперфіція потім через деякий час по 3000у.е. за сотку. Ця ціна була вище ринкової, тому що віддаленість від Кільцевої десь 8-9 км. А знаєте хто був тим власником земель- Пасічник (в якого резиденція в Білогородці), якого досі шукає СБУ, прокуратура, МВД. Ті землі були в арешті, тому що він взяв кредити в якомусь банку і у звязку з кризою ціна тих земель впала з 10000 до 2000-3000у.е. Пасічник вирішував всі питання і кажуть перегнув палку, почав посилати людей з органів, і його реально почали перевіряти і накопали дуже багато справ. Там були дуже довго судові справи по тим землям. Місто Сад як могло цю інфрмацію приховувало, але є такий термін в юриспруденціїї -як регрес, це коли, якщо доказуються факти шахрайства, то вся схема придбання земельних ділянок стає не правомірною і ці земельні ділянки можуть перейти до власності до першого власника чи останнього законного власника. І тут питання до всіх хто там придбав квартири, тому що вони сидять на пороховій бочці і не знають коли вона вибухне. Там Пасічник всю землю під Місто Сад поділив між свома родичами: син, жінка,якийсь Мартюк и т.д. ( в мене є документі позподілу цих земель, колись дали в відділі продажу). На сьогодні в цьому комплексі, як мені відомо так і працюють вони по схемі кооперативу, залучають нових лохів вкладати в наймаштабніший проект Місто Сад який побудується за 3 роки, як вони казали мені, але я бачу що за два роки там стоїть 6 секцій і одна добудовується, а вони казали за три роки 100 будинків з інфраструктурою, комунікаціями и т.д. Люди там реально стільки натерпілись за цю зиму, можете почитати їх форум, там все написано. Доречі про комунікації їхні: электричество вони дійсно включили, але це не основна підстанція, а додаткова, тому що я знаю три монополісти по Києво-Святошинському р-ні і там є такий Сілантієвич, так он він ї є власник трансформаторної підстанції, яку не переоформляє на Місто Сад вже більше року, тому що вони його хотіли кинути, а він в ці ігри не грає. Тому люди мучались всю зиму, по 50 разів виключали світло и т.д. Доречі у багатьохлюдей погоріло багато техніки, ходили писали в відділ продажу заяви. Це все є на форумі. По каналізаціі там мраки. Їхні підрядники хотіли вирити в кілометрі якісь споруди, коли голова сільради дізнався через 10 хвилин там були депутати місцеві, про це писали десь на форумі, чи в пресі. Так там був сканал і голова Білогородки сказав що поки ви не зробите нормальні умови для проживання мешканців, я вам ніякі довідки про присовєння адреси, ні документи погоджувальні не дам. Тому в них досі не має довідок на побудовані обєкти. А причина вся проста і зрозуміла. Коли забудовник приходить на обєкт без коштів і думає що в полі можливо побудувати тільки на одній задумці, це провал проекту, чи унеможливлення виконувати зобовязання перед інвесторами. Тому на мою думку в комплексі в Ходосівці дуже гарна перспектива для придбання, але питання завжди були , і якщо їх вирішити то все буде добре. Тому мені і сподобався цей комплекс, завдяки розташуванню, інфраструктурі, близкістю до центру та до метро. Це мої особитсі думки. Дякую.
20 сен 2016 08:52
//forum.domik.ua/nova-xodosivka-xodosovk a-t23436-980.html. Це той форум де взятий допис вище
20 сен 2016 09:01
Вроде неплохой комплекс!
20 сен 2016 09:56
Цитата "ямал":
//forum.domik.ua/nova-xodosivka-xodosovka-t23436-980.html. Це той форум де взятий допис вище

Это пост полторагодичной давности вообще-то.......
22 сен 2016 08:47
Воно то так але проблеми тягнуться ще з моменту запуску газу та електрики. Питання в тому щоб знайти власника будівництва не має можливим, бо всі будинки окремо мають власника на етапі будівництва а ї немає крайнього кому поставити питання... Питання заїзджене та важливе, коли вже буде газ та електроенергія, на вулиці зима...
09 ноя 2016 10:05
Добрый день! Есть у кого нибудь информация по дому 6б?
16 ноя 2016 12:19
В четверг 17.11.2016г. в 18-00 собрание по нашему дому 6АБ! Обязательно приезжайте и сообщите всем нашим соседям кого знаете..
19 ноя 2016 00:46
Замечательно! Люди ви что реально думаете что все форум каждий день читают? Почему заранее людей не предупредить или ОП скинуть смс
30 ноя 2016 15:27
Новости!:D Состоялся пуск газа 1Б Капучино! Поздравляю инвесторов, ваше ожидание было не зря! В ход пошли газ.плиты и котлы. На очереди следующие дома,так что все буде добре)))
29 дек 2016 16:14
Как обстоят дела с канализацией?
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .385386388
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее