Подать объявление

Микрорайон Варшавский | Stolitsa Group | пр. Правды, ул. Межевая

ЗастройщикStolitsa Group
Сдача ЖК2017 - 2022 г.
Планировки
от 15 500 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 556.
26/5%
27/5%
123/22%
240/43%
140/25%
1. . .492494. . .901
13 ноя 2017 12:07
Цитата "KLG":
Уважаемые господа,

Представляем вашему вниманию отчет осмотровой группы.

https://drive.google.com/file/d/0B8d71rXNXGuvdnVXT29xWkJjV0k/view?usp=sharing


СПАСИБО !!!
13 ноя 2017 12:14
Спортмайданчик активно опарканюють. Доречі, паркан, який обмежує вхід до будинку, трохи зсунули по краях - відреагували, напевно, на ниття мешкпнців другого поверху (хоча навіть обпертися на цей паркпн страшно, не те, що видертися ним кудись).
13 ноя 2017 12:16
Трохи видів з балкону 13-го поверха будинку А першої черги
13 ноя 2017 12:19
Цитата "JohnConnor":

Проблема не в том, что кладовки незаконны. Кладовки нужны. Всем. Но бесплатно. А СГ денег просит.


По-моему, лучше так:
Проблема не в том, что СГ денег просит. Деньги нужны. Всем. Но ни за что. А кладовки (возможно?) незаконны.
13 ноя 2017 12:19
О, а ось й кругове фото підїзду - не знаю, чи щось зрозуміло буде з нього, але красивенько нині в підьїзді. Стеля низькувата, але красиво)
13 ноя 2017 12:20
А ось кладовки.
Дивне вони відчуття викликають))
Це мінус перший поверх, в який потрапити можна тільки через окремі двері з двору - й там досить крутий спуск з трьох - здається - прольотів ще.
Відверто паршиво в мене телефон в темряві фотає - то ж поясню словами:
зліва - комунікації (труби й дроти), зправа - ряд світлих металевих дверей до кладовок, й виведені до них, бачите, вмикачі світла.
Поруч тих комунікацій відверто стрьомно ходити.
І - до речі - підвал високої секції будинку А значно глибший, то ж стеля там вища і в тій частині будинку ці кладовки, напевно, фактично двоповерхові
13 ноя 2017 13:46
Це мінус перший поверх висотної частини будинку А.
Стеля тут дійсно в два рази вища, аніж в низькій частині будинку - тож, тут в кладовці можна горище робити - буде двоповерхова кладовка))
Але відлякують труби величезного діаметру, які підвищені на товстенних пружинах (обвів кружечком червоним одну з пружин). Напевно, гул буде тут стояти не дуже приємний. А може й не буде, бо я фіг його знає що то за труби такі...
13 ноя 2017 14:03
Karma1972, Артем_13_1K7, дякую за фото!

Бачу в будинку Б другої черги вже хтось кондиціонер ставить
13 ноя 2017 14:45
Хочу для себя понимать,какие риски если инвестировать в 4 очередь к примеру. Был в ОП, так они показать дом в 4 очереди не могут. Типа, вот вам карта,смотрите сами :call: Какой то колхозный подход к этому всему.Ты хочешь,что то посмотреть,просто что бы подвели под дом и тикнули пальцем что и где,а тебе только бумажку с визуализацией суют по нос :( Не по понятиям как то ..... :umnik:
13 ноя 2017 14:52
Цитата "Vladovich77":
... Был в ОП, так они показать дом в 4 очереди не могут. Типа, вот вам карта,смотрите сами :call: Какой то колхозный подход к этому всему.Ты хочешь,что то посмотреть,просто что бы подвели под дом и тикнули пальцем что и где,а тебе только бумажку с визуализацией суют по нос :( Не по понятиям как то ..... :umnik:

По моєму, цілком очевидно, що пускати на будівництво сторонніх - це порушення техніки безпеки. Та й просто елементарний "бардак". Уявляєте, скільки знайдеться бажаючих "посмотрєть"? Довелося б просто зупиняти будівництво.
Так що це не "колхозний", а нормальний цивілізований підхід. "По понятіях" - це десь в інших місцях, мабуть
13 ноя 2017 15:22
brmusic , я не просил поводить по этажам, а просто подвести к тому и показать дом. Это 5 минут работы.
13 ноя 2017 15:25
И понеслась! :protest:
13 ноя 2017 15:46
Цитата "Vladovich77":
brmusic , я не просил поводить по этажам, а просто подвести к тому и показать дом. Это 5 минут работы.

Ну от уявіть собі - на кожного бажаючого 5 хвилин ) Скільки інвесторів в кожному будинку ) А Ви ж ще навіть не інвестор, наскільки я розумію ) Та й "просто підвести до будинку", коли працює кран - все одно порушення ТБ
13 ноя 2017 16:01
Цитата "MBrikc":
И понеслась! :protest:

:D
13 ноя 2017 16:11
Уважаемые инвесторы 1 и 2 очередей!!!

Отпишитесь по ситуации на сколько по сравнению с обещаниями Столица задержала сроки?

Думаю идти или нет на 4 очередь и мучают меня сомнения.
13 ноя 2017 17:30
Цитата "kdbc":
Уважаемые инвесторы 1 и 2 очередей!!!

Отпишитесь по ситуации на сколько по сравнению с обещаниями Столица задержала сроки?

Думаю идти или нет на 4 очередь и мучают меня сомнения.


Нет задержки. Обещанная сдача в 4 кв. этого года. Т.е. ещё 1,5 месяца осталось :yes:
13 ноя 2017 20:50
Уважаемая 1 и 2 очередь желаю Вам как можно быстрей вселиться, а то мне с моей 4 очередью еще о-хо-хо. Заодно будем ждать фотки и отзывы глазами очевидцев о качестве строительных работ.
13 ноя 2017 20:58
Цитата "Aliasay":

Добрый вечер, обновите, пожалуйста, ссылку.
Спасибо

Пожалуйста.

https://fex.net/#!403394179959
13 ноя 2017 21:45
brmusic так я не 5 копеек плачу по моему....
13 ноя 2017 21:49
Цитата "Vladovich77":
brmusic так я не 5 копеек плачу по моему....

Всі платять не 5 копійок :) Але це нікому не дає права порушувати норми
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .492494. . .901
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее