Подать объявление

Микрорайон Варшавский | Stolitsa Group | пр. Правды, ул. Межевая

ЗастройщикStolitsa Group
Сдача ЖК2017 - 2022 г.
Планировки
от 15 500 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 556.
26/5%
27/5%
123/22%
240/43%
140/25%
1. . .462464. . .901
17 окт 2017 09:45
Цитата "report":

Рух там через те, що вантажівки на будівництво 6 і 7 черги заїжджають з Гречка через територію Ретровіля. В самому ТРЦ тишина :notsure:

можливо, але я навіть робочих там в далечі бачив) думаю вони з Ретровіля, хоча можу помилятися.
17 окт 2017 09:58
Что вы истерите по поводу цвета домов.Когда живёте в хрущовках,чешках и прочих домах совдепии,то про цвет не очень паритесь.И на вторичке многие покупают квартиры дороже варшавских,и цветовая гамма там ещё та,но никто не парится.А если для кого-то цвет очень важен,подождите,и покупайте уже в готовых окрашенных домах.
17 окт 2017 10:07
Цитата "shemka2":
Мені також не подобається сірий колір фасадів на візуалізації 4 черги і настільки, що мені геть перехотілося інвестувати в 4 чергу. Нажаль...
Особисто для мене дуже важливий зовнійшній вигляд і колір будинку.


Ведь в начале вся визуализация была в коричневых тонах , а теперь я аж расстроена , мы уже инвестировали в 4 очередь и на тебе. Хотя муж хотел в 3 , все же лучше, чем 4 по цвету , как знал, а я ослушалась
17 окт 2017 10:39
Цитата "shemka2":
Мені також не подобається сірий колір фасадів на візуалізації 4 черги і настільки, що мені геть перехотілося інвестувати в 4 чергу. Нажаль...
Особисто для мене дуже важливий зовнійшній вигляд і колір будинку.


Яка прикрість. А мені навпаки довподоби стриманий сірий колір. Не те, що 3 черга. Пробачте, але колір жахливий)
17 окт 2017 10:45
Цитата "Morph":


Яка прикрість. А мені навпаки довподоби стриманий сірий колір. Не те, що 3 черга. Пробачте, але колір жахливий)


Мені також подобається сірий колір, але цікавлять вікна в бунку 3 четвертої черги.....чомусь фото четвертої черги не має в фотозвіті за жовтень... :wow:
17 окт 2017 11:16
Цитата "наташа22":


Ведь в начале вся визуализация была в коричневых тонах , а теперь я аж расстроена , мы уже инвестировали в 4 очередь и на тебе. Хотя муж хотел в 3 , все же лучше, чем 4 по цвету , как знал, а я ослушалась

4 очередь ещё не начали красить, а вы уже недовольны ее цветом??
17 окт 2017 12:33
Цитата "наташа22":

Ведь в начале вся визуализация была в коричневых тонах , а теперь я аж расстроена , мы уже инвестировали в 4 очередь и на тебе. Хотя муж хотел в 3 , все же лучше, чем 4 по цвету , как знал, а я ослушалась


Наташа, не огорчайтесь, все равно Вы чаще будете видеть другие дома из окон своей квартиры. К тому же через пару лет наши дома будут похожи на черт знает что - обрастут разноцветными застекленными балконами, кондеями, тарелками и прочими сушилками для носков.
Извините, если задел Ваши чувства в прошлом посте, действительно подумал, что Ваш ультиматум это сарказм.
17 окт 2017 12:46
Цитата "Andrew1991":
розчарувало покриття дитячого майданчику.
мабуть всі тротуари будуть в цьому покритті.
2-га черга, можливо ще можна підняти це питання, щоб уникнути цього?)

Ааалилуя! И вы написали об этом! Когда выложили первые фото детской площадки я сразу подняла эту тему, но как-то никто не отреагировал! Я двумя руками за то чтобы во второй очереди так не делали! Этот песок будет у всех в квартирах и на тротуарных дорожках! Только не знаю куда обращаться и что делать!
17 окт 2017 12:50
Цитата "Andrew1991":
І навіть був замічений рух на ТРЦ Ретровіль, що не може не радувати :)

Большое Вам спасибо за фото!
17 окт 2017 12:53
Вчерашнее фото 4-ой очереди
17 окт 2017 13:29
може й дурне запитання в мене (хоча не дурніше колорьових чи лфітових форум-протестів) але підкажіть - а спортивний майданчик буде?
примітивний дитячий майданчик бачу - і наче там серед качєль турнік, чи мені здається?
і - це все?
17 окт 2017 13:33
Цитата "Артем_13_1K7":
може й дурне запитання в мене (хоча не дурніше колорьових чи лфітових форум-протестів) але підкажіть - а спортивний майданчик буде?
примітивний дитячий майданчик бачу - і наче там серед качєль турнік, чи мені здається?
і - це все?

Там от біля дит. майданчика є пуста прямокутна ділянка - може там буде спортмайданчик :) Або щось типу футбольного поля...
17 окт 2017 13:52
О покрытии детской площадки: так оно и не песок! :shuffle:
17 окт 2017 14:14
Цитата "NinaRicci":

Ааалилуя! И вы написали об этом! Когда выложили первые фото детской площадки я сразу подняла эту тему, но как-то никто не отреагировал! Я двумя руками за то чтобы во второй очереди так не делали! Этот песок будет у всех в квартирах и на тротуарных дорожках! Только не знаю куда обращаться и что делать!

Оглядова група може підняти це питання? Але дивлячись як будується 2-га черга, в нас не дуже багато часу на це буде..
17 окт 2017 14:15
Прелогаю собрать инициативную группу по благоустройству и внешнему виду микрорайона и добиться коллективного согласования цвета каждого дома и других острых вопросов!
17 окт 2017 14:23
Цитата "St. Serhii":
Прелогаю собрать инициативную группу по благоустройству и внешнему виду микрорайона и добиться коллективного согласования цвета каждого дома и других острых вопросов!

Вы даже не представляете себе, как нам завидуют участники форума от КГС на Новомостицкой-Замковецкой, говоря о том, что единственная проблема, которую обсуждают здесь - это цвет домов.Для развития даной темы предлагаю организовать референдум. :protest:
17 окт 2017 14:40
Цитата "наташа22":


Ведь в начале вся визуализация была в коричневых тонах , а теперь я аж расстроена , мы уже инвестировали в 4 очередь и на тебе. Хотя муж хотел в 3 , все же лучше, чем 4 по цвету , как знал, а я ослушалась



АААХАХАХАХХХА 😂😂🤦🏻‍♀️
извините, но это очень смешно 🤦🏻‍♀️
17 окт 2017 14:50
Цитата "St. Serhii":
Прелогаю собрать инициативную группу по благоустройству и внешнему виду микрорайона и добиться коллективного согласования цвета каждого дома и других острых вопросов!


Собирайте. Лично меня цвет моей и других очередей более чем устраивает.
17 окт 2017 14:52
Цитата "Guest003":


Собирайте. Лично меня цвет моей и других очередей более чем устраивает.

Ок. Значит Вас вычоркиваем. Кто согласен возглавить процесс?
17 окт 2017 15:13
З приводу покриття дитячих майданчиків. Здається, на фото гравій, а не пісок? у такому разі це не гірший варіант. Головне, щоби туди песики не какали)) А штучне покриття це не завжди добре. Влітку плавиться, восени від сирості дуже неприємно пахне. Тому я за натуральне покриття.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .462464. . .901
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее