Подать объявление

Микрорайон Варшавский | Stolitsa Group | пр. Правды, ул. Межевая

ЗастройщикStolitsa Group
Сдача ЖК2017 - 2022 г.
Планировки
от 15 500 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 556.
26/5%
27/5%
123/22%
240/43%
140/25%
1. . .387389. . .901
20 авг 2017 18:25
Судячи з цих даних влітку сонця отримають майже однаково як східна (до 13:30), так і західна сторона (після 14:00)
А от взимку пряме сонце потраплятиме переважно на східну сторону.
20 авг 2017 19:19
Цитата "invest2016":

Не понимаю таких инвесторов несущих нахомяченные баксы по низкому курсу и задранным ценам, выручают застройщика, подержали бы его на голодном пайке, возможно пересмотрел бы цены на 4-ю очередь, а то влупили с запасом как прикурсе па 33.


Життя летить,якщо довго думати і зволікати то потім більше втратиш,сам знаю на властному досвіді.Та і кожен сам вирішує як розпоряджатися своїми заощадженнями,і ви не повинні їх розуміти.
20 авг 2017 19:31
Цитата "stalker82":


Життя летить,якщо довго думати і зволікати то потім більше втратиш,сам знаю на властному досвіді.Та і кожен сам вирішує як розпоряджатися своїми заощадженнями,і ви не повинні їх розуміти.

Тільки на такі аргументи вони і розраховують.
20 авг 2017 19:39
Цитата "invest2016":

Не понимаю таких инвесторов несущих нахомяченные баксы по низкому курсу и задранным ценам, выручают застройщика, подержали бы его на голодном пайке, возможно пересмотрел бы цены на 4-ю очередь, а то влупили с запасом как прикурсе па 33.


Если мне нужна маленькая двушка, которых в 4 очереди всего 32 шт и только в доме В, то ждать нет смысла. В первую же неделю после старта продаж весь стояк уже был на брони. После приближающейся перспективы стройки метро никто цены снижать не будет.Тем более цена не такая уж и заоблачная. Будут все время продавать с любимым для людей словом "скидка"
20 авг 2017 19:58
Цитата "invest2016":

Не понимаю таких инвесторов несущих нахомяченные баксы по низкому курсу и задранным ценам, выручают застройщика, подержали бы его на голодном пайке, возможно пересмотрел бы цены на 4-ю очередь, а то влупили с запасом как прикурсе па 33.

Для 2-ї черги цьому є виправдання, так як термін здачі кінець 2017-го і квартир не так то і багато залишилось.
А от з 4-ю чергою згоден, здавати долари по такому курсу особисто я б не спішив, продажі тільки почались, квартир ще є багато і дуже сумніваюсь, що по такій ціні їх швидко розметуть.

Долар 25,5 + знижка 5% = долар 26,75 без знижки.
А якщо вище 26,75 то вже йде в + (тобто економію)
21 авг 2017 05:35
Цитата "invest2016":
Не понимаю таких инвесторов несущих нахомяченные баксы по низкому курсу и задранным ценам, выручают застройщика, подержали бы его на голодном пайке, возможно пересмотрел бы цены на 4-ю очередь, а то влупили с запасом как прикурсе па 33.


Нормальные цены, тем более не у всех инвесторов сбережения в долларе.
21 авг 2017 06:52
Цитата "Bogdan_Z":

Для 2-ї черги цьому є виправдання, так як термін здачі кінець 2017-го і квартир не так то і багато залишилось.
А от з 4-ю чергою згоден, здавати долари по такому курсу особисто я б не спішив, продажі тільки почались, квартир ще є багато і дуже сумніваюсь, що по такій ціні їх швидко розметуть.

Долар 25,5 + знижка 5% = долар 26,75 без знижки.
А якщо вище 26,75 то вже йде в + (тобто економію)

+ з’являється лише за умови тієї ж вартості квадратного метра. Але, як показує практика - тільки почне рости курс, одночасно почне рости і вартість квадратного метру. Та й правильно сказали, що все залежить від того, ви хочете конкретну квартиру на конкретному поверсі, чи вибирати з того, що лишилося? Кожен сам вирішує як і коли йому витрачати власні заощадження.
21 авг 2017 08:27
Цитата "invest2016":

Не понимаю таких инвесторов несущих нахомяченные баксы по низкому курсу и задранным ценам, выручают застройщика, подержали бы его на голодном пайке, возможно пересмотрел бы цены на 4-ю очередь, а то влупили с запасом как прикурсе па 33.


Не розумію чому так всім інвесторам не подобаються ціни 4 черги... Чекали що там буде "халява"?) Там терміни здачі практично як в 3 черги. Вони ж спеціально не давали її в продаж стільки часу щоб по максимуму ціну виставити. Плюс всі забувають один важливий момент. 4 черга як і 2 черга продається по деривативу і якщо не помиляюсь при здачі комісії будуть мінімальні, а 1 і 3 черга ще нормальну суму віддадуть при оформленні.
21 авг 2017 09:15
Цитата "Tad45":

:umnik:
Вопрос к Вам по поводу входа на кухню, если смысл там ставить двери или сделать больше проем , чтобы пространство из прихожей переходило в кухню ?


У меня в планах дверь поставить.
Я жил в квартире где не было дверей между кухней коридором и коридором и комнатой. Если при жарке на кухне от запаха спасает вытяжка, то звук от "шкварчания" будет присутствовать.
21 авг 2017 09:31
Цитата "kyyanyn":


Фасад, сусіде, випадково не фотографували? Зокрема вигляд з двору? Взагалі які ваші враження з походу по будинку?


Фасад не фотографував, його й так видно з вулиці, й не хотілось палиться :)
В будинку йде монтаж інженерних комунікацій, я працював на будівництві, якихось емоцій екскурсія по будівництву не визвала.
А от в квартирі... Це моя перша квартира яку я купую, то подих трохи перехватувало.
Радий що все таки взяв односпальневу квартиру а не однокімнатну, в однокімнатній кухня зовсім замала. І це ж там ще нема меблів і тд. Просторий коридор, простора кухня, цікава конфігурація лоджіЇ. Я задоволений. Звичайно, двокімнатана була б ще краще, але я б її не потягнув.
21 авг 2017 09:51
Цитата "loki_amorf":


У меня в планах дверь поставить.
Я жил в квартире где не было дверей между кухней коридором и коридором и комнатой. Если при жарке на кухне от запаха спасает вытяжка, то звук от "шкварчания" будет присутствовать.

Спасибо за ответ !
Еще вопрос к Вам по поводу входа на кухню из коридора, насколько я понял, то проем там больше, чем стандартный в 1м , какая интересно дверь там может быть двойная ?
21 авг 2017 10:38
Добрый день! Интересует вопрос по школам. Кто-то есть из Варшавского, у кого дети идут в 257 школу, особенно в первый класс?
21 авг 2017 10:39
Цитата "loki_amorf":

Можете пояснити (на прикладі Варшавського)в чому різниця односпальневої (як я розумію не двокімнатної) і однокімнатної квартир? Дякую :)
21 авг 2017 10:45
Цитата "pumpkin":

Можете пояснити (на прикладі Варшавського)в чому різниця односпальневої (як я розумію не двокімнатної) і однокімнатної квартир? Дякую :)


Он скорее всего имел ввиду большой метраж 1 квартиры 44.66 кв м, где кухня-студия 17 кв м и комната 15 квм , коридор 7 кв м - 2х комнатная квартира на вторичном рынке, подтому я тоже взял себе такую квартиру !
21 авг 2017 11:18
Цитата "pumpkin":

Можете пояснити (на прикладі Варшавського)в чому різниця односпальневої (як я розумію не двокімнатної) і однокімнатної квартир? Дякую :)


Отличие в том, что у односпальной кухня студия площадью 17 кв.м., у однокомнатной стандартная кухня.

Нечто подобное односпальной пришлось видеть вживую в обустроенной уже квартире жк Парк авеню.
Конечно там площадь была побольше, кухня шире, но общая концепция та же.
Мне лично понравилось.
21 авг 2017 11:38
Цитата "loki_amorf":


Фасад не фотографував, його й так видно з вулиці, й не хотілось палиться :)
В будинку йде монтаж інженерних комунікацій, я працював на будівництві, якихось емоцій екскурсія по будівництву не визвала.
А от в квартирі... Це моя перша квартира яку я купую, то подих трохи перехватувало.
Радий що все таки взяв односпальневу квартиру а не однокімнатну, в однокімнатній кухня зовсім замала. І це ж там ще нема меблів і тд. Просторий коридор, простора кухня, цікава конфігурація лоджіЇ. Я задоволений. Звичайно, двокімнатана була б ще краще, але я б її не потягнув.

Вітаю з почином, друже! Хай задоволення від покупки залишається з вами якомога довше. Ліфт певно ще не працює, хекали пішки? ))
21 авг 2017 11:47
Цитата "loki_amorf":


Отличие в том, что у односпальной кухня студия площадью 17 кв.м., у однокомнатной стандартная кухня.

Нечто подобное односпальной пришлось видеть вживую в обустроенной уже квартире жк Парк авеню.
Конечно там площадь была побольше, кухня шире, но общая концепция та же.
Мне лично понравилось.

никогда раньше не встречала таких разделений :) спасибо за ответ!
21 авг 2017 15:07
Цитата "kyyanyn":

Вітаю з почином, друже! Хай задоволення від покупки залишається з вами якомога довше. Ліфт певно ще не працює, хекали пішки? ))


Дуже дякую!
Так, піднімався.. Височенько топати :)
21 авг 2017 16:51
Доброго вечора) Трошки нових фото. 3 черга будинок С утеплюється (висить 4 люльки з працівниками).
21 авг 2017 17:56
Велика дяка lucky333 за фотки третьої черги :yes:
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .387389. . .901
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx