Подать объявление

Микрорайон Варшавский | Stolitsa Group | пр. Правды, ул. Межевая

ЗастройщикStolitsa Group
Сдача ЖК2017 - 2022 г.
Планировки
от 15 500 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 556.
26/5%
27/5%
123/22%
240/43%
140/25%
1. . .334336. . .901
14 июнь 2017 09:01
Цитата "kravapv":
Добрый день. Очень хотим стать Вашими будущими соседями. Пытаюсь оценить риски и запутался в судебных делах, 6-) которые были против участников строительства данного ЖК, то на них подают в суд, то они подают. Кто-то из Вас делал в последнее время юридический анализ? Можете «пролить» свет по состоянию дел в участников строительства. Заранее благодарен


рекомендую Вам самім замовити такий аналіз. це не дуже великі гроші на фоні вартості квартири.
+ сам аналіз не так цінний як пояснення і консультації юристів.
14 июнь 2017 09:55
Цитата "Reitar":


Пінопласт ще й як становить, саме тому його і заборонено використовувати діючими ДБН'ами при поверховості будинків більше 5, навіть незважаючи на наявність літери "С" в маркуванні. При пожежі в будинку полум'я виривається через віконний отвір та розпечує зовнішній утеплювач. Якщо це полістирол, то він починає виділяти токсичні гази, від яких люди поверхами вище дуже швидко гинуть.



Це таблиця з ДБН.
Утеплення штукатуркою має найбезпечніша з усіх і дозволяє використовувати до 26,5м(~8 поверхів) навіть утеплювач класу горючості Г2.
+ окремо робиться обрамленні вікон.
І тут питання, а чому до 8 поверха можна, а вище ні?
Ваш сценарій може і на першому поверсі 8ми поверхового будинку трапитись.
Насправді, якщо пожежа дійде до такої стадії, що аж почне плавитись пінопласт під штукатуркою, то в середині вже нікого буде рятувати.
Висота в нормі прописанна виходячи з можливостей пожежників. Їм потрібно загасити будинок, щоб не перекинулось на інші, а пінопласт не буде цьому допмогати.

До чого я це кажу. Пінопласт під штукатуркою не є джерелом пожежі і буде горіти майже в останню чергу.
Тому не так страшний пінопласт, як легкозаймисті матеріали в середині будівлі.

P.S. Приклад будівництва житлового будинку відповідаючого всім ДБН.
14 июнь 2017 09:58
Свіженьке
15 июнь 2017 07:34
Цитата "kyyanyn":
Не бачив це інтерв'ю директора "Київметропроекту" від 15 квітня, гадаю не я один
https://www.ukrinform.ua/rubric-economics/2211734-viktor-anikin-direktor-institutu-kiivmetroproekt.html


Очень интересная статья. Спасибо! Странно, что на нее раньше не натыкалась.
15 июнь 2017 10:02
Цитата "Andrey L.":

Утеплення штукатуркою має найбезпечніша з усіх і дозволяє використовувати до 26,5м(~8 поверхів) навіть утеплювач класу горючості Г2.
+ окремо робиться обрамленні вікон.
І тут питання, а чому до 8 поверха можна, а вище ні?
Ваш сценарій може і на першому поверсі 8ми поверхового будинку трапитись.
Насправді, якщо пожежа дійде до такої стадії, що аж почне плавитись пінопласт під штукатуркою, то в середині вже нікого буде рятувати.
Висота в нормі прописанна виходячи з можливостей пожежників. Їм потрібно загасити будинок, щоб не перекинулось на інші, а пінопласт не буде цьому допмогати.

До чого я це кажу. Пінопласт під штукатуркою не є джерелом пожежі і буде горіти майже в останню чергу.
Тому не так страшний пінопласт, як легкозаймисті матеріали в середині будівлі.

P.S. Приклад будівництва житлового будинку відповідаючого всім ДБН.


Так, Ви праві, при опорядженням штукатуркою або дрібноштучними виробами висота будинку може сягати 26,5 метрів. Теза про залежність дозволеної висоти будинків для утеплення Г2 та можливостей пожежників дискусійна. Зауважу, що температура розпаду полістирола становить 100С при доступі кисню та 220С в вакуумі. Під захисним шаром штукатурки, яка не абсолютно герметизує доступ до кисню, величина температури розпаду дещо менша. При пожежі температура навколо віконних прорізів часто сягає 1500С, тобто більше на порядок.

Щодо наведеного прикладу будівництва житлового будинку відповідаючого всім ДБН:
ДБН В.2.6-33:2008
"5.3.5 Конструкції фасадної теплоізоляції з опорядженням цеглою або стіновими каменями (клас Б) та конструкції з опорядженням прозорими елементами (клас Г) при застосуванні теплової ізоляції групи горючості Г1 згідно з класифікацією ДБН В.1.1-7 можуть застосовуватися для багатоповерхових будинків з умовною висотою Н ≤ 26,5 м за винятком дитячих дошкільних закладів, навчальних закладів та лікувальних закладів згідно з ДБН В.2.2-3, ДБН В.2.2-4, ДБН В.2.2-10 та будинків І, II та III ступенів вогнестійкості культурно-видовищних закладів, закладів дозвілля. При умовній висоті понад Н > 15 м обов'язкове виконання поясів через кожні три поверхи та обрамлення віконних та балконних прорізів тепловою ізоляцією із негорючих матеріалів завширшки не менше двох товщин використаної ізоляції."
15 июнь 2017 10:46
Цитата "Reitar":
обрамлення віконних та балконних прорізів тепловою ізоляцією із негорючих матеріалів завширшки не менше двох товщин використаної ізоляції."


Все вірно. Просто доцільніше виконувати ці роботи пізніше.
Не думаю, що вони виконали вимогу розшиття поясами кожні 3 поверхи і вирішили не обрамлювати вікна.

Але найголовніше у всій цій історії, що наші будинки утеплені мінватою 200мм :)
15 июнь 2017 11:01
Цитата "Andrey L.":

Але найголовніше у всій цій історії, що наші будинки утеплені мінватою 200мм :)


Це точно! :yes:
15 июнь 2017 15:23
Вчора був у ВП,запитував про шоуруми.Сказали будуть перед здачею об'єктів, листопад-грудень,1-2 черги.І то якось невпинно це звучало.Запитував про електрику, скільки кіловат підводка,однушка-10 кіловат.Щось малувато,або вони самі нічого не шурупають в технічних характеристиках квартир.Клієнтів мало було(2), ажіотажу не було.Але запевняли,що майже все продано,тільки верхні поверхи є,і в другій черзі є ще вибір.4 чергу пока не планують продавати,є за що будувати.
15 июнь 2017 17:35
Цитата "Andrey L.":


[attachment=0]Capture.JPG[/attachment]
Це таблиця з ДБН.
Утеплення штукатуркою має найбезпечніша з усіх і дозволяє використовувати до 26,5м(~8 поверхів) навіть утеплювач класу горючості Г2.
+ окремо робиться обрамленні вікон.
І тут питання, а чому до 8 поверха можна, а вище ні?
Ваш сценарій може і на першому поверсі 8ми поверхового будинку трапитись.
Насправді, якщо пожежа дійде до такої стадії, що аж почне плавитись пінопласт під штукатуркою, то в середині вже нікого буде рятувати.
Висота в нормі прописанна виходячи з можливостей пожежників. Їм потрібно загасити будинок, щоб не перекинулось на інші, а пінопласт не буде цьому допмогати.

До чого я це кажу. Пінопласт під штукатуркою не є джерелом пожежі і буде горіти майже в останню чергу.
Тому не так страшний пінопласт, як легкозаймисті матеріали в середині будівлі.

P.S. Приклад будівництва житлового будинку відповідаючого всім ДБН.
[attachment=1]120237.jpg[/attachment]


на сколько я знаю, раньше только до 9го этажа строили, так как лестница на пожарной машине только до 90го дотягивается
16 июнь 2017 09:53
Цитата "stalker82":

4 чергу пока не планують продавати,є за що будувати.

От жуки :)
16 июнь 2017 12:38
Цитата "Bogdan_Z":

От жуки :)

Все правильно. Нормальная практика. Серьезные застройщики квартиры не продают на начальных этапах строительства.
16 июнь 2017 12:53
Цитата "Есть вопрос ":

Все правильно. Нормальная практика. Серьезные застройщики квартиры не продают на начальных этапах строительства.

Притримуючи 4 чергу вони вбивають двох зайців: швидше розпродадуть 1-3 черги і 4-та з часом стає тільки дорожчає.
16 июнь 2017 19:59
Итак, я потенциальный покупатель недвижимости в "Варшавском". Мне все более-менее устраивает по условиям/ттх/цене, единственное что смущает -- это близость к ЛЭП и сопутствующие ей магнитные поля.

Так что я вооружившись магнитометром пошел проверять уровень этих самых полей -- оказался как и в среднем по Киеву. Так вот, может кто знает -- ЛЭП рабочая, временно выключена или простаивает?

Еще померял радиацию на всякий случай, все ок: 10-13 микрорентген/час
16 июнь 2017 21:56
Цитата "Jorge Luis Borges":
Итак, я потенциальный покупатель недвижимости в "Варшавском". Мне все более-менее устраивает по условиям/ттх/цене, единственное что смущает -- это близость к ЛЭП и сопутствующие ей магнитные поля.

Так что я вооружившись магнитометром пошел проверять уровень этих самых полей -- оказался как и в среднем по Киеву. Так вот, может кто знает -- ЛЭП рабочая, временно выключена или простаивает?

Еще померял радиацию на всякий случай, все ок: 10-13 микрорентген/час


Це резервна ЛЄП і вона зараз не працює.
Я зараз проживаю в Парковому містечку і тут вона теж проходить.
Один раз за 2 роки, що я тут живу вона працювала. Це було 2 дні в цю зиму.
По плану її повинні вже давно були знести, ще коли будували Паркове, але щось не склалося.
Але всеодно знесуть, враховуючи узгодженний план забудову сусідніх ділянок з Варшавським.
Тому особисто я не сильно через неї переживаю.
17 июнь 2017 13:30
Цитата "Andrey L.":


Все вірно. Просто доцільніше виконувати ці роботи пізніше.
Не думаю, що вони виконали вимогу розшиття поясами кожні 3 поверхи і вирішили не обрамлювати вікна.

Але найголовніше у всій цій історії, що наші будинки утеплені мінватою 200мм :)

Кто Вам сказал о минвате 200 мм? Утепление несущих 150 мм, кладки 120 мм
17 июнь 2017 15:24
Цитата "Mayskaya":

Кто Вам сказал о минвате 200 мм? Утепление несущих 150 мм, кладки 120 мм


Цю інформацію я отримав з ВП і тут на форумі наче писали, що міряли.
хоча можливо я щось наплутав і видав бажанн за дійсне :)
17 июнь 2017 15:57
Друзі, хто там бігає поряд, розкажіть про обстановку. За фото 3-ї черги окреме дякую )))
17 июнь 2017 19:37
Цитата "Andrey L.":


Цю інформацію я отримав з ВП і тут на форумі наче писали, що міряли.
хоча можливо я щось наплутав і видав бажанн за дійсне :)

Я общалась с фасадчиками, они мне об этом и сказали, плюс на форуме выясняли и выкладывали замеры, 200 не было
20 июнь 2017 06:32
Всем доброе утро! Кто-то был недавно возле стройки, видел, проезжал? Как там в двух словах? :)
20 июнь 2017 08:46
Цитата "magelan123":
Всем доброе утро! Кто-то был недавно возле стройки, видел, проезжал? Как там в двух словах? :)


Активно утеплюють першу і другу чергу, а також риють комунікації.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .334336. . .901
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее