Подать объявление

Микрорайон Варшавский | Stolitsa Group | пр. Правды, ул. Межевая

ЗастройщикStolitsa Group
Сдача ЖК2017 - 2022 г.
Планировки
от 15 500 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 556.
26/5%
27/5%
123/22%
240/43%
140/25%
1. . .854856. . .901
13 март 2019 08:08
Цитата "brmusic":
Шановні сусіди, кому небайдуже питання нової зупинки громадського транспорту біля Варшавського. Я недавно написав листа в Подільську райадміністрацію. Мені відповіли, що облаштування нової зупинки можливе (після внесення змін в організацію руху і узгодження з Київпастрансом та патрульною поліцією - лист-відповідь додаю, така ж відповідь прийшла від Київпастрансу).
Можливо, варто написати подібних звернень побільше? Буде ефективніше мабуть.
Я писав ось на цю адресу - podilrda@kmda.gov.ua
Мій текст на всяк випадок:
"Доброго дня!
Скажіть, будь ласка, чи планується облаштування нової зупинки громадського транспорту біля новозбудованого житлового масиву Варшавський (просп. Правди, навпроти вул. Порика), а саме між зупинками "Будинок побуту" та "вул. Межова"? Створення такої зупинки є виправданим, адже на тому місці з'явився величезний мікрорайон з тисячами майбутніх мешканців. А відстань між нині сусідніми зупинками "Будинок побуту" та "вул. Межова" цілком дозволяє розмістити між ними ще одну зупинку. Дякую за відповідь."

Дякую за ініціативу!
У відповіді вказано, що облаштування зупинки можливе після встановлення регульованого пішохідного переходу через проспект Правди. І це, на мою думку, не менш важливо, ніж зупинка транспорту, бо до двох існуючих переходів йти досить далеко.
Я пішов на Сервіс електронних петицій https://petition.kyivcity.gov.ua/petitions/
і спробував знайти реалізовані або хоча б близькі до мети петиції щодо пішохідних переходів і не знайшов таких(
З потрібних 10000 підписів не набирається навіть 1000.
Цілком очевидно, що активна частина цього форуму також не набере 10000 підписів.
Тому, напевне, потрібно звертатись напряму до компетентних органів (КМДА? НацПоліція?).
Можливо, в когось є досвід вирішення таких питань?
13 март 2019 21:57
Не знаю яким чином, але кілька років тому одна новобудова на Лісовому масиві отримала і зупинку і "зебру" біля себе. В будинку сотні дві квартир, так що ніяких петицій зібрти вони не могли. Мабуть писати треба в якісь дорожні служби та Київпастранс. Можна звісно скласти листа й в КМДА, але треба правильно сформулювати "Новий мікрорайон на кілька тисяч мешканців... просимо облаштувати...розписати нашого листа на відповідні структури... а також вказати до кого звертатись для безпосереднього виконання таких вимог громадян". Бажано було б скласти кілька колективних листів, підписати тим хто заселився і заказним листом на КМДА. Потім зателефонувати на кого розписано, щоб зателефонувати чиновнику, а не отримати чергову формальну відписку
14 март 2019 11:04
Сегодня звонил по поводу домофона и был "приятно удивлен". Услугу предоставляет "Сервис 24". Цены кошмар!!! Подключение 1500.00грн.!!! Минимальная цена трубки от 2000.00 грн!!! Я отказываюсь!!!
14 март 2019 12:45

Хід будівництва: Березень 2019

Більше на сайті ЖК

14 март 2019 13:00
Цитата "lider_95":
Сегодня звонил по поводу домофона и был "приятно удивлен". Услугу предоставляет "Сервис 24". Цены кошмар!!! Подключение 1500.00грн.!!! Минимальная цена трубки от 2000.00 грн!!! Я отказываюсь!!!


бред
14 март 2019 13:04
Никак не могу понять где на фото-отчете фото 4 очереди
14 март 2019 13:54
Цитата "InnaStranger":
Никак не могу понять где на фото-отчете фото 4 очереди

На сайте ведь написали, что 4я очередь сдана в эксплуатацию. Теперь её внешний вид и список недоделок никого не должен интересовать :)
14 март 2019 14:59
Жители 1,2,3 очередей,у кого квартиры граничат с лифтом через стенку, подскажите пожалуйста,если шум от работы лифта/лифтов ? Если да,то на сколько не комфортно или шума нет ?
15 март 2019 15:14
Подскажите пожалуйста, кто сталкивался к какой детской поликлинике относится ЖК Варшавский? Кто уже обращался? Принимают?
15 март 2019 15:38
яка вартість м.кв. прибудинкової території?
15 март 2019 17:11
Шпаргалка по осмотру квартиры при приемке
16 март 2019 13:26
Несколько фотографий 4-й очереди. Был сегодня, что могу сказать, работы ведутся активно, спецтехника ездит во внутреннем дворе, что-то делают внутри, фасадные работы выполняют, активно занимаются Новусом.
18 март 2019 06:35
Соседи 4-й очереди Дома А, вот несколько фото нашего дома сделанные 16.03, Как можно видеть все весьма печально, особенно печально видеть что 6-я очередь находится примерно на том же этапе, хотя 4-я уже даже введена в эксплуатацию, как указанно в договоре согласно всем нормам закона Украины! :chillout:
18 март 2019 07:02
Доброе утро, соседи! Вчера были в Варшавском. Наш дом еще не готов - есть недокрашеные элементы. Балконы не все готовы. Вообще ощущение, будто делают все хаотично. В ОП сказали, что сертификат получен и они уже к объекту отношения фактически не имеют, но по лпыту предыдущих очередей, просмотры начнутся примерно через месяц.
А вообще весь наш микрорайончик очень красивый и уютный. Хорошие лавочки, стильные дорожки, фонарики- в общем, красота!
18 март 2019 07:20
Фото 4 очередь вчера. Дома В и А еще недокрашены. Но работы были слышны (дом А). В ОП сказали, что сертификат получен и дома переданы на баланс Управдома. По всем вопросам обращаться к ним :hm: Но по опыту предыдущих очередей просмотры начнутся примерно в след.месяце (цитата менеджера ОП)
Из хорошего: очень красивый и уютный микрорайончик!
P.S.- фото загружаются только так :notsure:
18 март 2019 14:05
ищу соседей в 8й очереди, 19 и 21 этажи, в доме А, трешка , планировка 3с1 (104,62м)
18 март 2019 14:30
Цитата "Natali_2510":
яка вартість м.кв. прибудинкової території?

Обращайтесь в ЖЭК //upravdom.com.ua
18 март 2019 15:09
а разве 8 очередь уже в продаже?
18 март 2019 15:15
https://nashkiev.ua/novosti/kievlyanam-predlagayut-alternativno-ozelenit-stolitsou.html?in_parent=novosti
Можем воспользоваться и засадить наш ЖК 🤗
18 март 2019 15:20
Цитата "5В2":
ищу соседей в 7й очереди, 19 и 21 этажи, в доме А, трешка , планировка 3с1 (104,62м)
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .854856. . .901
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx