Подать объявление

Микрорайон Варшавский | Stolitsa Group | пр. Правды, ул. Межевая

ЗастройщикStolitsa Group
Сдача ЖК2017 - 2022 г.
Планировки
от 15 500 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 556.
26/5%
27/5%
123/22%
240/43%
140/25%
1. . .853855. . .901
06 март 2019 18:53
Цитата "report":
Я не запитував.
Наталя, тут вже писали про це, отримання сертифікату забудовником нічого не дає інвесторам. Більше того, забудовнику це потрібно більше ніж Вам, тому що після цього його обов'язки по договору будуть виконані і будинки передані на баланс жеку. Все одно, поки не закінчаться потенційно небезпечні для сторонніх роботи в будинках, перегляди і, тим більше, видача ключів не почнуться.
Наприклад, третя (моя) черга отримала сертифікат в вересні, а видача ключів стартувала десь в кінці листопада чи на початку грудня. Також, наскільки я пам'ятаю, перегляди почались не у всіх будинках одночасно. Тому цілком можливо, що першими будуть показувати будинки 4.1 і 4.3 (візуально вони більш готові), а потім 4.2.
Тобто, з досвіду попередніх черг, якщо сертифікат буде в березні, ключі Ви зможете отримати не раніше червня.
Це моя думка, можливо, вона допоможе у плануванні ремонтів інвесторами багатостраждальної 4 черги. На достовірність термінів не претендую.



Спасибо большое за теоретическое понимание когда в лучшем случае нас осчастливит СГ , это не застройщик (нет слов которыми хотелось бы изъясниться)
07 март 2019 13:44
4 очередь получила сертификат! Поздравляем!
07 март 2019 14:25
4 очередь уже с сертификатом!!! УРРРААА!!
07 март 2019 15:16
Поздравляем 4ю очередь с сертификатом!
07 март 2019 15:59
Всех инвесторов поздравляю с получением сертификата для 4 очереди!!!!!
07 март 2019 19:25
Всем спасибо за отличную новость!
07 март 2019 21:18
4 очередь поздравляю с сертификатами💐
07 март 2019 22:02
Нарешті гарні новини. Будемо чекати переглядів в травні. Вітаю сусідів😊😊😊
08 март 2019 07:45
Соседи, 4 очередь, начало положено!
Надеюсь,коро будем праздновать)
08 март 2019 12:05
Вниманию инвесторам 6 очереди. Что-то здание внутри двора продолжает расти ввысь. Хотел в отделе продаж уточнить что же всё-таки это такое и какой высоты будет это строение, но сегодня у них выходной, закрыто. Если кто-то будет в ближайшее время на объекте, уточните, бо что-то мне это все не нравится.
По кладке на козырьке. Думаю, тревога ложная. Скорее всего просто делают горизонтальный уровень.
08 март 2019 12:12
Цитата "zlk":
Вниманию инвесторам 6 очереди. Что-то здание внутри двора продолжает расти ввысь. Хотел в отделе продаж уточнить что же всё-таки это такое и какой высоты будет это строение, но сегодня у них выходной, закрыто. Если кто-то будет в ближайшее время на объекте, уточните, бо что-то мне это все не нравится.
По кладке на козырьке. Думаю, тревога ложная. Скорее всего просто делают горизонтальный уровень.


2 этажа. Так как и обещали.
09 март 2019 12:03
Добрый день, не подскажете, какие интернет-провайдеры есть в Варшавском?(кроме саннет)
10 март 2019 06:12
Цитата "zkzkzk":
Добрый день, не подскажете, какие интернет-провайдеры есть в Варшавском?(кроме саннет)

Локал нет. Я уже провел в квартиру, но не подключал.
10 март 2019 14:33
Здравствуйте, можете сказать во сколько обошлась штукатурка ?
10 март 2019 15:40
Цитата "lider_95":

Локал нет. Я уже провел в квартиру, но не подключал.



У меня на оболони Локал нет, очень доволен.
11 март 2019 09:08
ищу соседей с 19 и 21 этажа 3ки в доме А , 7й очереди (окна северо-восток, 264 и 280 квартиры)
11 март 2019 12:00
Шановні сусіди, кому небайдуже питання нової зупинки громадського транспорту біля Варшавського. Я недавно написав листа в Подільську райадміністрацію. Мені відповіли, що облаштування нової зупинки можливе (після внесення змін в організацію руху і узгодження з Київпастрансом та патрульною поліцією - лист-відповідь додаю, така ж відповідь прийшла від Київпастрансу).
Можливо, варто написати подібних звернень побільше? Буде ефективніше мабуть.
Я писав ось на цю адресу - podilrda@kmda.gov.ua
Мій текст на всяк випадок:
"Доброго дня!
Скажіть, будь ласка, чи планується облаштування нової зупинки громадського транспорту біля новозбудованого житлового масиву Варшавський (просп. Правди, навпроти вул. Порика), а саме між зупинками "Будинок побуту" та "вул. Межова"? Створення такої зупинки є виправданим, адже на тому місці з'явився величезний мікрорайон з тисячами майбутніх мешканців. А відстань між нині сусідніми зупинками "Будинок побуту" та "вул. Межова" цілком дозволяє розмістити між ними ще одну зупинку. Дякую за відповідь."
12 март 2019 18:02

На сайте появился сертификат на 4 очередь

12 март 2019 20:11
👍👍👍👏👏👏👏
13 март 2019 05:09
День добрый.
А какая дальше процедура, после ввода в эксплуатацию, просмотр квартиры и т.д. ?
С уважением
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .853855. . .901
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее