Подать объявление

Микрорайон Варшавский | Stolitsa Group | пр. Правды, ул. Межевая

ЗастройщикStolitsa Group
Сдача ЖК2017 - 2022 г.
Планировки
от 15 500 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 556.
26/5%
27/5%
123/22%
240/43%
140/25%
1. . .738740. . .901
29 июль 2018 18:45
Передать у меня нет возможности. Я обыкновенный инвестор, кстати раньше купил квартиру SG на богатырской и живу в ней. Это можно отследить по моей истории сообщений. Я просто перечисляю факты, которые вижу сам: количество людей на блокаде, примерный дневной бюджет блокады. Я тоже надеюсь на лучшее, но пока факты говорят об обратном.
29 июль 2018 18:46
Цитата "invest0":
Что это значит для нас, простых инвесторов? То что эта "корпоративная война" надолго и строительство наших квартир остановится на неопределенное время. Просто так этот конфликт не решить, в случае необходимости в помощь к бабкам приедут крепкие титушки или та же милиция, ведь у бабушек тоже есть право на эту землю.

Ви теж пропонуєте сідати з бабцями за "круглий стіл"? Не видавайте бажане за дійсне. Якщо вашим "бабководам" хочеться витратити ще пару мільйонів, нехай витрачають. І не варто недооцінювати "простих інвесторів". Ми миролюбні люди, але за потреби зможемо захистити свої інтереси незалежно від того, хто все це організовує.
29 июль 2018 19:15
Люди!!! почитайте пожалуйста разницу между совхозом и колхозом. После чего, также посмотрите кому выдавали паи. А паи выдавали именно колхозникам. Эта история длится очень долго. Но этим бабулям, кто то вбил в голову что они имеют право на паи. Вигвам (цытата с мультика). Но на них никто не обращал внимание. И правильно делали. Требования должны быть ЗАКОННЫ. Скоро кто то получит по шее или от государства, или от инвесторов. Заблокировать четыре стройки — это перебор. Так что господа бабководы — в Магадан. Считайте убытки.
29 июль 2018 21:05
Цитата "Sashok77":
Люди!!! почитайте пожалуйста разницу между совхозом и колхозом. После чего, также посмотрите кому выдавали паи. А паи выдавали именно колхозникам. Эта история длится очень долго. Но этим бабулям, кто то вбил в голову что они имеют право на паи. Вигвам (цытата с мультика). Но на них никто не обращал внимание. И правильно делали. Требования должны быть ЗАКОННЫ. Скоро кто то получит по шее или от государства, или от инвесторов. Заблокировать четыре стройки — это перебор. Так что господа бабководы — в Магадан. Считайте убытки.


Ну и в чем разница?

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про порядок виділення в натурі (на місцевості)
земельних ділянок власникам земельних
часток (паїв)
Стаття 1. Особи, які мають право на земельну частку (пай)

Право на земельну частку (пай) мають:

колишні члени колективних сільськогосподарських підприємств,
сільськогосподарських кооперативів, сільськогосподарських
акціонерних товариств, у тому числі створених на базі радгоспів та
інших державних сільськогосподарських підприємств, а також
пенсіонери з їх числа.

Вот сылка: //zakon3.rada.gov.ua/laws/show/899-15
29 июль 2018 23:29
Цитата "Miron_al":

Ну и в чем разница?
Стаття 1. Особи, які мають право на земельну частку (пай)

Иметь право на пай и иметь пай - чувствуете разницу?
А вы слышали, что все природные ресурсы Украины принадлежат исключительно украинскому народу? Статья 13 Конституции, знаете ли. Может, подкинуть бабушкам идею?
Посему: есть документ - в суд, нет документа - в сад.
30 июль 2018 00:02
Цитата "Miron_al":


Ну и в чем разница?

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про порядок виділення в натурі (на місцевості)
земельних ділянок власникам земельних
часток (паїв)
Стаття 1. Особи, які мають право на земельну частку (пай)

Право на земельну частку (пай) мають:

колишні члени колективних сільськогосподарських підприємств,
сільськогосподарських кооперативів, сільськогосподарських
акціонерних товариств, у тому числі створених на базі радгоспів та
інших державних сільськогосподарських підприємств, а також
пенсіонери з їх числа.

Вот сылка: //zakon3.rada.gov.ua/laws/show/899-15

Як для випадкового, за його словами, учасника нашої гілки форуму вкидує все нові та нові "посередницькі" пости. Як для пересічного сусіда "Варшавського" виявляє неабияку зануриність у специфічних актах законодавства і надактивну "громадську позицію". При цьому неодноразово голослівно дезінформує про постанови суду, що виглядає дивно для "неупередженого" юридично підкованого розумника, котрим ця особа себе підносить.

Висновок - маємо справу з дуже зацікавленим типом, і "Білий шоколад" тут ні до чого. Miron_al з'явився далеко невипадково, як запевняє, а в якості агенту впливу тієї банди, котра прикривається бабульками і утримує їх за чималенькі кошти. Вестися на його/її розводи, вступати в дискусію - собі шкодити. Це ворог. Ворог підступний і цілеспрямований, друзі мої.

Наша мета, заселитися у свої інвестовані квартири, його/її банді як кістка в горлі. Не ведітеся на його/її провокації. І саме тому ця "незаангажована" особа, що наче будується під Білгородкою, наче проживає десь поряд на Виноградарі, наче не спить ночами через вантажівки на будівництві, наче альтруїстично співчуває бабулькам і радить нам з вами спільно вимагати від СГ поділитись з ними кватирами псує тут повітря.

Задача, котра стоїть перед рейдером і його представниками на форумі - це моніторити настрої інвесторів, відлякувати нових покупців, дезорганізувати наші можливі конструктивні об'єднані дії, підштовхнути на провокації. Треба бути готовими що Miron_al стане не єдиним "засланим козачком".

Здорова думка була, котру затролила група впливу СГ, призначити певний день і час тижня, коли інвестори могли б збиратися біля "Варшавського" для знайомства і обговорення справ. Наприклад, кожна неділя біля АЗС з 11 по 12 годину дня. Так би ми досить швидко перезнайомилися, всі хто ще не зайшов на ремонт, обмінялись контактами і краще координували свої дії, сформували "кістяк" котрий буде корисним і надалі, в процесі і після заселення. "Аусвайси" для верифікації у вигляді оригіналу, чи копії договору і оригіналу паспорта гадаю досить.

Забудовник наче робить енергійні кроки задля обуздання рейдерів. Фінансових та владних можливостей СГ має вистачити. Адже якщо "Варшавський" сильно загальмує, це не аби як вдарить по його репутації.

Як і писав раніше дав би забудовнику трохи часу задля можливості розрулити ситуацію своїми чималими можливостями. Сподіваюсь СГ у випадку зависання справи вистачить розуму скоординувати дії з занепокоєними інвесторами, а не змушувати нас діяти з відчаю на свій розсуд. То є краще всім разом з забудовником комбіновано юридично-громадськими засобами. Адже на сотню "миронівських" бабульок кожна черга може виставити по кілька сотень чоловіків та жінок. Так щоб всяку 600-гривнєву особь з кураторами перенести охороняти "свої паї" на ще не порубані, але вже не охороняємі сади П-В. - Наприклад біля Беркавецького кладовища (зупинка "Видавництво "Київська Правда", якщо не помиляюсь) саме час рятувати деревця, паркан ламають, насадження почали нищити. Але ж їм там наразі не цікаво - нема з кого "бабкам" Miron_al качати "бабки".

Це і є "лакмусовим папірцем" - так звані "свої паї" можна відстоювати будь-де на непроданих землях "Пущі-Водиці", з невирубаними садочками. А от рейдер атакує там, де вже вкладено в будівництво кілька мільярдів гривень. В цьому його підла природна суть! І ніякий співчутливий "Мірон-гуманіст" не піде з бабками-"пайщицями" рятувати ще не вирубані дерева, а качатимуть права вже на проданих "Пущею" землях зі зведеною і дуже коштовною нерухомістю!
30 июль 2018 05:29
Цитата "levcon":

Иметь право на пай и иметь пай - чувствуете разницу?
А вы слышали, что все природные ресурсы Украины принадлежат исключительно украинскому народу? Статья 13 Конституции, знаете ли. Может, подкинуть бабушкам идею?
Посему: есть документ - в суд, нет документа - в сад.


Ну может вы и правы. Без бумажки ты к...., а с бумажкой человек.
30 июль 2018 06:21
Цитата "kyyanyn":

Як для випадкового, за його словами, учасника нашої гілки форуму вкидує все нові та нові "посередницькі" пости. Як для пересічного сусіда "Варшавського" виявляє неабияку зануриність у специфічних актах законодавства і надактивну "громадську позицію". При цьому неодноразово голослівно дезінформує про постанови суду, що виглядає дивно для "неупередженого" юридично підкованого розумника, котрим ця особа себе підносить.

Висновок - маємо справу з дуже зацікавленим типом, і "Білий шоколад" тут ні до чого. Miron_al з'явився далеко невипадково, як запевняє, а в якості агенту впливу тієї банди, котра прикривається бабульками і утримує їх за чималенькі кошти. Вестися на його/її розводи, вступати в дискусію - собі шкодити. Це ворог. Ворог підступний і цілеспрямований, друзі мої.

Наша мета, заселитися у свої інвестовані квартири, його/її банді як кістка в горлі. Не ведітеся на його/її провокації. І саме тому ця "незаангажована" особа, що наче будується під Білгородкою, наче проживає десь поряд на Виноградарі, наче не спить ночами через вантажівки на будівництві, наче альтруїстично співчуває бабулькам і радить нам з вами спільно вимагати від СГ поділитись з ними кватирами псує тут повітря.

Задача, котра стоїть перед рейдером і його представниками на форумі - це моніторити настрої інвесторів, відлякувати нових покупців, дезорганізувати наші можливі конструктивні об'єднані дії, підштовхнути на провокації. Треба бути готовими що Miron_al стане не єдиним "засланим козачком".

Здорова думка була, котру затролила група впливу СГ, призначити певний день і час тижня, коли інвестори могли б збиратися біля "Варшавського" для знайомства і обговорення справ. Наприклад, кожна неділя біля АЗС з 11 по 12 годину дня. Так би ми досить швидко перезнайомилися, всі хто ще не зайшов на ремонт, обмінялись контактами і краще координували свої дії, сформували "кістяк" котрий буде корисним і надалі, в процесі і після заселення. "Аусвайси" для верифікації у вигляді оригіналу, чи копії договору і оригіналу паспорта гадаю досить.

Забудовник наче робить енергійні кроки задля обуздання рейдерів. Фінансових та владних можливостей СГ має вистачити. Адже якщо "Варшавський" сильно загальмує, це не аби як вдарить по його репутації.

Як і писав раніше дав би забудовнику трохи часу задля можливості розрулити ситуацію своїми чималими можливостями. Сподіваюсь СГ у випадку зависання справи вистачить розуму скоординувати дії з занепокоєними інвесторами, а не змушувати нас діяти з відчаю на свій розсуд. То є краще всім разом з забудовником комбіновано юридично-громадськими засобами. Адже на сотню "миронівських" бабульок кожна черга може виставити по кілька сотень чоловіків та жінок. Так щоб всяку 600-гривнєву особь з кураторами перенести охороняти "свої паї" на ще не порубані, але вже не охороняємі сади П-В. - Наприклад біля Беркавецького кладовища (зупинка "Видавництво "Київська Правда", якщо не помиляюсь) саме час рятувати деревця, паркан ламають, насадження почали нищити. Але ж їм там наразі не цікаво - нема з кого "бабкам" Miron_al качати "бабки".

Це і є "лакмусовим папірцем" - так звані "свої паї" можна відстоювати будь-де на непроданих землях "Пущі-Водиці", з невирубаними садочками. А от рейдер атакує там, де вже вкладено в будівництво кілька мільярдів гривень. В цьому його підла природна суть! І ніякий співчутливий "Мірон-гуманіст" не піде з бабками-"пайщицями" рятувати ще не вирубані дерева, а качатимуть права вже на проданих "Пущею" землях зі зведеною і дуже коштовною нерухомістю!


Я Вас по крайне мере не оскорблял и ни чего лишнего не преписивал. А то что я занимаюсь очень активно общественной деятельностью, этоне секрет для тех кто меня знает лично. Жек при виде меня крестится начинает, Киев автодорог и благовоний я в доску задолжал. С Киев авто дором за люки в парке дружбой народов я год боролся. И четко когда за что-то борется общее ни бабушек ни Вас я не видел. Так что можете не старается мне их переписывать, у меня на них тоже зуб есть, но это вашей стройки никак не касается.
30 июль 2018 06:40
Цитата "Miron_al":


З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про порядок виділення в натурі (на місцевості)
земельних ділянок власникам земельних
часток (паїв)
Стаття 1. Особи, які мають право на земельну частку (пай)

Право на земельну частку (пай) мають:

колишні члени колективних сільськогосподарських підприємств,
сільськогосподарських кооперативів, сільськогосподарських
акціонерних товариств, у тому числі створених на базі радгоспів та
інших державних сільськогосподарських підприємств, а також
пенсіонери з їх числа.

Вот сылка: //zakon3.rada.gov.ua/laws/show/899-15

Ну и к какому из выше перечисленного принадлежит:
"Організаційно-правова форма ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Назва юридичної особи "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ, ВИРОБНИЧИЙ АГРОКОМБІНАТ "ПУЩА-ВОДИЦЯ"
Ідентифікаційний код юридичної особи 00849296
Код ЄДРПОУ 00011050
Місцезнаходження юридичної особи 08131, Київська обл., Києво-Святошинський район, село Софіївська Борщагівка, ВУЛ. ЛЕНІНА, будинок 63"
Подчеркните пожалуйста, а то я туповат в этом вопросе .
30 июль 2018 06:48

Miron_al писал(а):

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про порядок виділення в натурі (на місцевості)
земельних ділянок власникам земельних
часток (паїв)
Стаття 1. Особи, які мають право на земельну частку (пай)

Право на земельну частку (пай) мають:

колишні члени колективних сільськогосподарських підприємств,
сільськогосподарських кооперативів, сільськогосподарських
акціонерних товариств, у тому числі створених на базі радгоспів та
інших державних сільськогосподарських підприємств, а також
пенсіонери з їх числа.

Вот сылка: //zakon3.rada.gov.ua/laws/show/899-15


Ну и к какому из выше перечисленного принадлежит:
"Організаційно-правова форма ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Назва юридичної особи "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ, ВИРОБНИЧИЙ АГРОКОМБІНАТ "ПУЩА-ВОДИЦЯ"
Ідентифікаційний код юридичної особи 00849296
Код ЄДРПОУ 00011050
Місцезнаходження юридичної особи 08131, Київська обл., Києво-Святошинський район, село Софіївська Борщагівка, ВУЛ. ЛЕНІНА, будинок 63"
Подчеркните пожалуйста, а то я туповат в этом вопросе .
Подчеркнул, ну может и я ощибаюсь, я открил первое что попалось.

30 июль 2018 06:52
Кто знает Что там за паяные крики и вопли возле Варшавского в начале четвертого ночи были? Два раза полицию вызывать пришлось. В обще блин не выспался.
30 июль 2018 06:54
Ребята, какие там 500-600 грн в день. Бабки на голом энтузиазме работают. Им организаторы пообещали квартиры, они уже их нарисовали в своем воображении даже может выбрали себе в первой очереди по квартирке. Но по моим наблюдениям этот энтузиазм уже начинает угасать. Сначала основная кучка бабуль сидела прямо на въезде в первую очередь, теперь же как-то неуверенно кучкуются возле ворот третей очереди. Тот злополучный КамАЗ я уверен что безпрепятственно проехал не останавливаясь. Может ещё на руку инвесторам было то что полиция производила допрос бабок возле ворот Ретровиля, сам на свои глаза видел. Так что бабулькам и их представителям ничего не остается делать как разводить пургу на форуме. Главное сейчас не провоцировать бабушек, чтобы им не за что было зацепиться а то уже камазом переехали, завтра ещё инвесторы произведут распятие...
30 июль 2018 07:01
Спочатку була сільськогосподарська артіль "Комуніст". Правонаступником цієї артілі став радгосп, в подальшому державне підприємство "Совки", яке на підставі наказу Міністерства агропромислового комплексу України від 13.05.1999 р. № 193, було приєднано на правах структурного підрозділу до ДП "НДВ агрокомбінат "Пуща-Водиця".
30 июль 2018 07:34
Если бабушкам что- то и должны, то они могут получить и в другом месте ГП Пущи Водицы. А вообще выделение земли это целая процедура и она должна проходить на основании решения самого агрокомбината. Суть судов, которые были, была сведена к тому , что земли возвращали агрокомбинату, а выделяли их преступным путём без согласования с агрокомбинатом.
30 июль 2018 07:39
А препятствие законной хозяйственной деятельности - это уже криминал. Я не юрист, но эту можно хорошо раскрутить. Ведь предприятие Несет убытки, не платит налоги, работники теряют рабочие места и прочее.
30 июль 2018 07:42
Цитата "Miron_al":
Кто знает Что там за паяные крики и вопли возле Варшавского в начале четвертого ночи были? Два раза полицию вызывать пришлось. В обще блин не выспался.

С Белого Шоколада слышно?
30 июль 2018 07:49
Дали воду во второй дом, очередь 2.
30 июль 2018 07:57
Цитата "Etlau":
Дали воду во второй дом, очередь 2.

А первый А когда ожидается?
30 июль 2018 07:59
Цитата "Miron_al":
Подчеркнул, ну может и я ощибаюсь, я открил первое что попалось.

А теперь я подчеркну.
колишні члени колективних сільськогосподарських підприємств,
сільськогосподарських кооперативів, сільськогосподарських
акціонерних товариств
, у тому числі створених на базі радгоспів та
інших державних сільськогосподарських підприємств
, а також
пенсіонери з їх числа.
"Організаційно-правова форма ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Назва юридичної особи "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ, ВИРОБНИЧИЙ АГРОКОМБІНАТ "ПУЩА-ВОДИЦЯ"
Земля ГОСУДАРСТВЕННАЯ. Бабушки на эти паи, на эту землю имеют такое же право как и я и вы и ещё 30млн. граждан Украины.
Хочу пай, выделите мне пай на бывших садах, я живу на веника больше 30 лет. Я в этих садах воровал яблоки, имею право :protest:
Прикольно правда?
Предлагаю - выделить землю бабкам и их кукловодам ближе к кладбищу, и всем выдать паи 1м*2м. :super: . Если чё - это чёрный юмор.
30 июль 2018 08:00
Цитата "holdennnn":

С Белого Шоколада слышно?


Через две недели получу ключи, сделаю ремонт, и надеюсь слишать перестану.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .738740. . .901
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее