Подать объявление

Микрорайон Варшавский | Stolitsa Group | пр. Правды, ул. Межевая

ЗастройщикStolitsa Group
Сдача ЖК2017 - 2022 г.
Планировки
от 15 500 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 556.
26/5%
27/5%
123/22%
240/43%
140/25%
1. . .639641. . .901
25 апр 2018 12:07
Цитата "Lucky1985":
Осенью же следующие выборы мэра, это готовят фишечек новому «блабла» мэру, снова будут обещать ))) я как бы особо даже на 10% не верю в метро)))


Тим більше, сусідко, треба стимулювати міського голову через виборчий процес. Особисто я для себе вирішив, не буде хоч однієї станції обіцяного метро, голосувати за Кличка не стану.
Поширив де міг написану статтю з хештегом #Кличко! Нема метро - нема голосів. Тримай слово, чемпіоне!
Закликаю товориство зробити те саме. Гірше від цього точно не буде. Також прошу зродофілів утриматись від пустопорожніх коментарів, на кшалт "все одно нічого не буде" і т.д. Не вірите - ходіть мочки повз мою публікацію, будь-ласка
25 апр 2018 12:12
Цитата "Vetal86":
На странице КМДА в фсбк нужно также повесить

Золота мисля, сусіде! )))
25 апр 2018 12:25
kyyanyn, а сейчас строится хоть где-то хоть что-то? построить станцию - это не один год времени в нашей ситуции. А тем временем без малого прошло уже 5 лет с момента последнего открытия станции метро.
25 апр 2018 12:28
Цитата "Egouar":
kyyanyn, а сейчас строится хоть где-то хоть что-то? построить станцию - это не один год времени в нашей ситуции. А тем временем без малого прошло уже 5 лет с момента последнего открытия станции метро.
Конечно строится. Например, ЖК "Варшавский"))
25 апр 2018 12:57
:hi:
Сносят бывшую бытовку охраны и офис продаж.
25 апр 2018 13:13
Цветущая 1-я очередь дом С, Варшавский микрорайон.
25 апр 2018 13:15
Цитата "Karma1972":
Цветущая 1-я очередь дом С, Варшавский микрорайон.


какая прелесть :rom:

скорее б ключи дали
25 апр 2018 15:45
Цитата "Karma1972":
Цветущая 1-я очередь дом С, Варшавский микрорайон.

по цветкам похоже на вишню, но листья красные никогда не видела. Это что такое? :)
25 апр 2018 18:16
Цитата "gortenziya":

по цветкам похоже на вишню, но листья красные никогда не видела. Это что такое? :)

Может сакура??? А вдруг. Однозначно хороший знак! Все у нас будет хорошо, дома красивые, Ретровиль вообще место радости всей семьи, и метро будет до 2020. И не говорите мне про зраду!!! Не верю я в плохое. Есть ЧУЙКА, с метром будем однозначно.Кто не верит, пусть маршруткой потом катается.. D-/ Всем хорошей трудовой недели и позитива в жизни.
25 апр 2018 18:38
Если будет метро, то это будет топ микрорайон))
25 апр 2018 18:39
Цитата "Amanda302":

Однозначно хороший знак! Все у нас будет хорошо, дома красивые, Ретровиль вообще место радости всей семьи, и метро будет до 2020. И не говорите мне про зраду!!! Не верю я в плохое. Есть ЧУЙКА, с метром будем однозначно.Кто не верит, пусть маршруткой потом катается.. D-/ Всем хорошей трудовой недели и позитива в жизни.

100%! Приєднуюсь до Ваших слів і дякую за оптимізм і побажання ) І Вам всього найпозитивнішого :)
25 апр 2018 18:44
Цитата "hok1994":
Если будет метро, то это будет топ микрорайон))

Само собою! Ми б не оселились де попало :) (маю на увазі всіх інвесторів Варшавського :) )
25 апр 2018 18:47
Цитата "kyyanyn":


Тим більше, сусідко, треба стимулювати міського голову через виборчий процес. Особисто я для себе вирішив, не буде хоч однієї станції обіцяного метро, голосувати за Кличка не стану.
Поширив де міг написану статтю з хештегом #Кличко! Нема метро - нема голосів. Тримай слово, чемпіоне!
Закликаю товориство зробити те саме. Гірше від цього точно не буде. Також прошу зродофілів утриматись від пустопорожніх коментарів, на кшалт "все одно нічого не буде" і т.д. Не вірите - ходіть мочки повз мою публікацію, будь-ласка

Разместила тоже везде где смогла и на его страницу тоже отправила. Если бы это сделал каждый то был бы результат. Очень много равнодушных и неверящих в то что вместе мы сила!
25 апр 2018 18:51
Цитата "IrynaMan":

Разместила тоже везде где смогла и на его страницу тоже отправила. Если бы это сделал каждый то был бы результат. Очень много равнодушных и неверящих в то что вместе мы сила!


Браво, Ірино! Світ рухають наполеглеві оптимісти :yes: І вода каміння точить. Все буде гаразд! Перші критичні сигнали полетіли. Принаймні довели КМДА та Київраді, що киянам ця тема не пофіг. А наскільки не пофіг, залежить від нашої подальшої наполегливості
25 апр 2018 19:03
Пане kyyanyn, я правильно зрозумів - статтю Ви писали? Просто сам сайт "патріоти" має доволі сумнівну репутацію, тому я не завжди довіряю їхнім публікаціям, але якщо ця інформація Ваша - то я теж поширю :)
25 апр 2018 19:10
Цитата "Egouar":
kyyanyn, а сейчас строится хоть где-то хоть что-то? построить станцию - это не один год времени в нашей ситуции. А тем временем без малого прошло уже 5 лет с момента последнего открытия станции метро.


Нічого після голосіївської гілки не будувалось. Для Кличка саме метро на Виноградар мало стати до виборів наймасштабнішим топ-будівництвом, бо з мостом на Троєщину, котрим боксер наш здається дійсно марить, до 2020го не встигають ні за фінансами, ні за технологіями.

Підземку на масив при належному фінансуванні можна спорудити за 1,5 року і навіть трохи швидше. Днями стане відомо скільки залишать метробудівських коштів на цей рік. Теоритично до осені 2019 все ще можуть запустити хоч одну станцію і навіть зразу "Виноградар", а "Мостицку", як проміжну, заморозити до кращих часів ,як свого часу "Львівську Браму". Аби гроші були у обсязі хочаб з 4 млрд. Для цього важливо капати на мізки "батькам міста" за метро в інфопросторі
25 апр 2018 19:19
Цитата "Karma1972":
Цветущая 1-я очередь дом С, Варшавский микрорайон.


Здається будинок С третьої черги дофарбували, сусіде? )) Як там взагалі візуально активність по чергам, ваше враження?
25 апр 2018 19:25
Цитата "brmusic":
Пане kyyanyn, я правильно зрозумів - статтю Ви писали? Просто сам сайт "патріоти" має доволі сумнівну репутацію, тому я не завжди довіряю їхнім публікаціям, але якщо ця інформація Ваша - то я теж поширю :)


А я якраз довіряю :yes: Знаю колектив досить добре. Там багато блогерських публікацій, тому буває різне. Автора вказаної статті знаю. Матеріал робився за нашим проханням привернути увагу до проблеми, інформація перевірена. Я помилок принайні фактажа не побачив
25 апр 2018 19:48
Будинок С третя черга - пофарбували знову:) Прибрали біли плями що повиступали після зими. Виглядає насичего кавовим з молоком.
25 апр 2018 20:31
Цитата "_Andrei_":

Тоесть реально тут два момента. Переплатили в обоих случаях - потому как отчасти наличие МОП входило в стоимость дома
1. те кому удалось выкупить МОП - переплатил покупая его
2. те кому не удалось выкупить МОП - переплатили стоимость кв теперь уже без близлежащего МОПа
Ну а сливки получила СГ. Так получается?


Саме так, пане Андрію, Ви все правильно зрозуміли. Тільки МОП входили не частково у вартість наших квартир, а повністю.

Саме до проблеми незаконного продажу нашої колективної власності я й намагаюсь привернути увагу.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .639641. . .901
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее