Подать объявление

Микрорайон Варшавский | Stolitsa Group | пр. Правды, ул. Межевая

ЗастройщикStolitsa Group
Сдача ЖК2017 - 2022 г.
Планировки
от 15 500 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 556.
26/5%
27/5%
123/22%
240/43%
140/25%
1. . .570572. . .901
06 фев 2018 18:12
Цитата "Bogdan_Z":
:ura: :ura: :ura:
2 черга отримала сертифікат! :beer:
Чекаємо оф інфу від СГ :smoke:

Откуда такая информация ? 😳 :wow:
Спасибо !
06 фев 2018 18:36
Цитата "Bogdan_Z":
:ura: :ura: :ura:
2 черга отримала сертифікат! :beer:
Чекаємо оф інфу від СГ :smoke:

Откуда инфо? Может рано ещё :beer: :?
06 фев 2018 18:58
Цитата "Bogdan_Z":
:ura: :ura: :ura:
2 черга отримала сертифікат! :beer:
Чекаємо оф інфу від СГ :smoke:


На сайте ДАБІ пока ничего нет. А когда получили есть информация? Спасибо!
06 фев 2018 19:00
Цитата "Bogdan_Z":
:ura: :ura: :ura:
2 черга отримала сертифікат! :beer:
Чекаємо оф інфу від СГ :smoke:

Информации вроде ещё нигде такой нету ?
06 фев 2018 19:15
Цитата "Bogdan_Z":
:ura: :ura: :ura:
2 черга отримала сертифікат! :beer:
Чекаємо оф інфу від СГ :smoke:

Погодите 🍺🥃 Откуда инфо?
06 фев 2018 20:26
На черзі 3-я 👍🏻✌🏻😉
06 фев 2018 20:30
Цитата "Артем_13_1K7":
вмикайте трохи мізки, перед тим, як паніку розваодити

ні один Забудовник не дає ключі і не пускає в ремонти перед зимою. пояснення дуже просте - це багатисячні втрати на опалення, яке Забудовнику ніхто не компенсую.

поясню!

До прикладу, ключі дають у вересні - й умовний Вася Пупкін, за два місяці оперативно робить ремонт, а у грудні починає волати, що йому треба опалення квартири, бо діти мерзнуть й стіни тріскаються.

В той час як як інші 150-т Васіних сусідів з ремонтами й оформленнями прав власності іще розкачуються - у когось немає грошей сплатити податок (який треба нотаріусу залишити), хтось за кордоном, у когось дружина народжує чи теща помирає, а хтось взагалі вирішив забити й не чіпати квартиру пару років, адже не хоче жити в гуркоті сусідських перфораторів.

Отже, квартиру оформив тільки умовний Вася (чи десять Вась - це не принципово, відсоток дуже малий), й він готовий платити свою умовну тисячу гривень за тепло - але ж Забудовник не може йому персонально квартиру гріти - вмикається уся ця маштабна система - і її не можна прикрутити на мінімум, там все одно йдуть втрати по мережі, гріється увесь будинок, усі стояки, усі поверхи - втрати величезні, гаряча вода марно крутиться усім будинком (навіть якщо в квартирах батареї вимкнені, по стояках вона все одно гуляє).

Тому ніколи Забудовник не пускає мешкнців перед зимою. Тому й дадуть ключі навесні. Тому й не поспішають добудовувати 2-гу чергу - жодного сенсу поспішати немає, а до весни все там зроблять.

Повірте, якби Ви були в підвалі чи на горищі будинку (в технічних зонах) й на власні очі бачили маштаб змонтованого там обладнання й прокладенних будинком мереж й ліфтів - у Вас би не виникали запитання про недокладену вуличну плиточку - то мізерні й копійчані роботи, які завершити жодних проблем немає. Саме внутрішне облаштування мереж й комункацій потребує велкиих грошей, кваліфікації, сил й часу - а все це вже зроблено.

І про ліфти - я їздив ліфтом Отіс в будинку А першої черги - це найпростіший ліфт з примітивним інтерфейсом - ані якогоїсь особливої плавності руху, ані іще якихось прибабмасів "другого покоління", про яке тут пишуть в ньому немає. Тому коли я читаю: "нам обіцяли Отіс", я офігіваю - фігню ж обіцяли, нащо за тим так убиватися?

я до чого тут розпинаюсь: досить панікувати, ну противно ж читати Ваші пости. заходиш на форум щось нового дізнатися, а замість цього гортаєш сторінки унилого склиглення! блін, і було б з чого панікувати, будинок стоїть, будівництво черг іде, нові інвестори в черзі стоять гроші нести - все гуд! не те, що в Синеозерному - от повз нього я проїжджаю і кожен раз здригаюся, що міг би туди вляпатися...

:thanks: :super: :super: :super:
06 фев 2018 20:36
Цікаво.не вже так приємно розповсюджувати не правдиву інформацію стосовно 2 черги?
Мабуть Ви 100% не її інвестор.... смішне....дивиться щоб ви не плакали коли будете свою чергу отримувати
06 фев 2018 21:06
Цитата "Bogdan_Z":
:ura: :ura: :ura:
2 черга отримала сертифікат! :beer:
Чекаємо оф інфу від СГ :smoke:

Где посмотреть моНа????? Ссылочку плиииззз
06 фев 2018 22:17
Цитата "Bogdan_Z":
:ura: :ura: :ura:
2 черга отримала сертифікат! :beer:
Чекаємо оф інфу від СГ :smoke:


Спасибо за хорошую новость!!!! :super: :super: :super:
06 фев 2018 23:13
Цитата "Amanda302":

Где посмотреть моНа????? Ссылочку плиииззз

Завтра/после завтра всё будет на оф сайте.
07 фев 2018 07:27
Дайте,пожалуйста, ссылку по ДАБИ о том,что 2ая оч введена.
спасибо! :hi:
07 фев 2018 07:28
Цитата "B_A_H_O":
Завтра утром еду в ОД давать ответ. Если других вариантов нет, то 05.02 подписываю договор, по квартире на 2-м этаже. Та же 1C4, 46.31 м2.

У вас процесс покупки прошел нормально? Подгоняли? Или Вы и сами быстро определились, проверили документы, договор ?

Доброе утро B_A_H_O ! Ну что, Вы уже в составе инвесторов А3?
07 фев 2018 07:36
Доброе утро, инвесторы, соседи! Позвонила в ОП и менеджер Анна таки подтвердила получение сертификата 2-й очереди, сказала, "ожидаем просто обновление на сайте"!!! 2-я очередь, ПОЗДРАВЛЯЮ ВАС, можно мысленно рисовать ремонт и обстановочку. По-соседски радуюсь за вас. УРААААА :yes: :yes: :yes: :hi: :hi: :hi: :super: :super: :super:
07 фев 2018 07:45
Цитата "Amanda302":
Доброе утро, инвесторы, соседи! Позвонила в ОП и менеджер Анна таки подтвердила получение сертификата 2-й очереди, сказала, "ожидаем просто обновление на сайте"!!! 2-я очередь, ПОЗДРАВЛЯЮ ВАС, можно мысленно рисовать ремонт и обстановочку. По-соседски радуюсь за вас. УРААААА :yes: :yes: :yes: :hi: :hi: :hi: :super: :super: :super:

Спасибо за хорошую новость с утра :super: :yes:
07 фев 2018 07:46
Цитата "Amanda302":
Доброе утро, инвесторы, соседи! Позвонила в ОП и менеджер Анна таки подтвердила получение сертификата 2-й очереди, сказала, "ожидаем просто обновление на сайте"!!! 2-я очередь, ПОЗДРАВЛЯЮ ВАС, можно мысленно рисовать ремонт и обстановочку. По-соседски радуюсь за вас. УРААААА :yes: :yes: :yes: :hi: :hi: :hi: :super: :super: :super:

💃💃💃
07 фев 2018 07:48
Кто планирует изменения в квартире, то желательно это желание озвучивать в ОП на стадии, когда у вас в квартире еще ничего нет за 2-3 месяца пока его рассматривают архитекторы!
Написали заявление. Заплатили какую то сумму безвозвратную. СГ может его удовлетворить, а может и нет.
Я лично менял профиль на балконе в А доме в сторону утепления. Вышло по деньгам так, как будто купил новый и к тому же до сих пор не знаю стоит ли заказанный профиль, или обычный, как у всех.
Так что думайте сами. За переделки СГ очень хорошо дерет. Вполне можно сделать позже, заодно будете лично контролировать.
07 фев 2018 08:14
Цитата "Amanda302":
Доброе утро, инвесторы, соседи! Позвонила в ОП и менеджер Анна таки подтвердила получение сертификата 2-й очереди, сказала, "ожидаем просто обновление на сайте"!!! 2-я очередь, ПОЗДРАВЛЯЮ ВАС, можно мысленно рисовать ремонт и обстановочку. По-соседски радуюсь за вас. УРААААА :yes: :yes: :yes: :hi: :hi: :hi: :super: :super: :super:


Поздравляю всех с этим знаменательным, и очень ожидаемым событием! :super: :ura:
07 фев 2018 08:53
Хто в курсі схеми опалення (зверху в низ чи навпаки), схеми накачування води(аналогічно), як розташовані технічні поверхи?
07 фев 2018 08:59
Цитата "Amanda302":
Доброе утро, инвесторы, соседи! Позвонила в ОП и менеджер Анна таки подтвердила получение сертификата 2-й очереди, сказала, "ожидаем просто обновление на сайте"!!! 2-я очередь, ПОЗДРАВЛЯЮ ВАС, можно мысленно рисовать ремонт и обстановочку. По-соседски радуюсь за вас. УРААААА :yes: :yes: :yes: :hi: :hi: :hi: :super: :super: :super:

Спасибо за отличные новости ! :ura: :ura: :ura:
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .570572. . .901
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее