Подать объявление

Микрорайон Варшавский | Stolitsa Group | пр. Правды, ул. Межевая

ЗастройщикStolitsa Group
Сдача ЖК2017 - 2022 г.
Планировки
от 15 500 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 556.
26/5%
27/5%
123/22%
240/43%
140/25%
1. . .564566. . .901
02 фев 2018 13:25
Цитата "Артем_13_1K7":
вмикайте трохи мізки, перед тим, як паніку розваодити

ні один Забудовник не дає ключі і не пускає в ремонти перед зимою. пояснення дуже просте - це багатисячні втрати на опалення, яке Забудовнику ніхто не компенсую.

поясню!

До прикладу, ключі дають у вересні - й умовний Вася Пупкін, за два місяці оперативно робить ремонт, а у грудні починає волати, що йому треба опалення квартири, бо діти мерзнуть й стіни тріскаються.

В той час як як інші 150-т Васіних сусідів з ремонтами й оформленнями прав власності іще розкачуються - у когось немає грошей сплатити податок (який треба нотаріусу залишити), хтось за кордоном, у когось дружина народжує чи теща помирає, а хтось взагалі вирішив забити й не чіпати квартиру пару років, адже не хоче жити в гуркоті сусідських перфораторів.

Отже, квартиру оформив тільки умовний Вася (чи десять Вась - це не принципово, відсоток дуже малий), й він готовий платити свою умовну тисячу гривень за тепло - але ж Забудовник не може йому персонально квартиру гріти - вмикається уся ця маштабна система - і її не можна прикрутити на мінімум, там все одно йдуть втрати по мережі, гріється увесь будинок, усі стояки, усі поверхи - втрати величезні, гаряча вода марно крутиться усім будинком (навіть якщо в квартирах батареї вимкнені, по стояках вона все одно гуляє).

Тому ніколи Забудовник не пускає мешкнців перед зимою. Тому й дадуть ключі навесні. Тому й не поспішають добудовувати 2-гу чергу - жодного сенсу поспішати немає, а до весни все там зроблять.

Повірте, якби Ви були в підвалі чи на горищі будинку (в технічних зонах) й на власні очі бачили маштаб змонтованого там обладнання й прокладенних будинком мереж й ліфтів - у Вас би не виникали запитання про недокладену вуличну плиточку - то мізерні й копійчані роботи, які завершити жодних проблем немає. Саме внутрішне облаштування мереж й комункацій потребує велкиих грошей, кваліфікації, сил й часу - а все це вже зроблено.

Исходя из вашего поста 3 очередь получит ключи в марте-апреле 2019 года, по срокам сдача 2 квартал 2018, а ключи в сентябре(так обещал ОП). Но, с Ваших слов, ключи перед зимой не кто не дает, получается так или я не права - поправьте меня тогда.
02 фев 2018 14:01
Цитата "Maha-13":

Исходя из вашего поста 3 очередь получит ключи в марте-апреле 2019 года, по срокам сдача 2 квартал 2018, а ключи в сентябре(так обещал ОП). Но, с Ваших слов, ключи перед зимой не кто не дает, получается так или я не права - поправьте меня тогда.


Щиро надіюсь, що 3 черга встигне до зими але "шанс" такий є...))
4 черга думаю відсотків 70% що зможе получити ключі лише весною 2019.
02 фев 2018 14:19
Цитата "Maha-13":

Исходя из вашего поста 3 очередь получит ключи в марте-апреле 2019 года, по срокам сдача 2 квартал 2018, а ключи в сентябре(так обещал ОП). Но, с Ваших слов, ключи перед зимой не кто не дает, получается так или я не права - поправьте меня тогда.



В августе могут выдать.
02 фев 2018 14:22
Цитата "alex677":



В августе могут выдать.

Я предполагаю ключи у третьей очереди будут не ранее осени.
02 фев 2018 14:25
Цитата "Maha-13":

Исходя из вашего поста 3 очередь получит ключи в марте-апреле 2019 года, по срокам сдача 2 квартал 2018, а ключи в сентябре(так обещал ОП). Но, с Ваших слов, ключи перед зимой не кто не дает, получается так или я не права - поправьте меня тогда.

Третя ще має проскочити у 2018-му, а от 4-й скоріше за все не варто чекати ключі раніше весни 2019-го.
02 фев 2018 14:53
Цитата "Артем_13_1K7":
вмикайте трохи мізки, перед тим, як паніку розваодити

ні один Забудовник не дає ключі і не пускає в ремонти перед зимою. пояснення дуже просте - це багатисячні втрати на опалення, яке Забудовнику ніхто не компенсую.

поясню!

До прикладу, ключі дають у вересні - й умовний Вася Пупкін, за два місяці оперативно робить ремонт, а у грудні починає волати, що йому треба опалення квартири, бо діти мерзнуть й стіни тріскаються.

В той час як як інші 150-т Васіних сусідів з ремонтами й оформленнями прав власності іще розкачуються - у когось немає грошей сплатити податок (який треба нотаріусу залишити), хтось за кордоном, у когось дружина народжує чи теща помирає, а хтось взагалі вирішив забити й не чіпати квартиру пару років, адже не хоче жити в гуркоті сусідських перфораторів.

Отже, квартиру оформив тільки умовний Вася (чи десять Вась - це не принципово, відсоток дуже малий), й він готовий платити свою умовну тисячу гривень за тепло - але ж Забудовник не може йому персонально квартиру гріти - вмикається уся ця маштабна система - і її не можна прикрутити на мінімум, там все одно йдуть втрати по мережі, гріється увесь будинок, усі стояки, усі поверхи - втрати величезні, гаряча вода марно крутиться усім будинком (навіть якщо в квартирах батареї вимкнені, по стояках вона все одно гуляє).

Тому ніколи Забудовник не пускає мешкнців перед зимою. Тому й дадуть ключі навесні. Тому й не поспішають добудовувати 2-гу чергу - жодного сенсу поспішати немає, а до весни все там зроблять.

Повірте, якби Ви були в підвалі чи на горищі будинку (в технічних зонах) й на власні очі бачили маштаб змонтованого там обладнання й прокладенних будинком мереж й ліфтів - у Вас би не виникали запитання про недокладену вуличну плиточку - то мізерні й копійчані роботи, які завершити жодних проблем немає. Саме внутрішне облаштування мереж й комункацій потребує велкиих грошей, кваліфікації, сил й часу - а все це вже зроблено.

І про ліфти - я їздив ліфтом Отіс в будинку А першої черги - це найпростіший ліфт з примітивним інтерфейсом - ані якогоїсь особливої плавності руху, ані іще якихось прибабмасів "другого покоління", про яке тут пишуть в ньому немає. Тому коли я читаю: "нам обіцяли Отіс", я офігіваю - фігню ж обіцяли, нащо за тим так убиватися?

я до чого тут розпинаюсь: досить панікувати, ну противно ж читати Ваші пости. заходиш на форум щось нового дізнатися, а замість цього гортаєш сторінки унилого склиглення! блін, і було б з чого панікувати, будинок стоїть, будівництво черг іде, нові інвестори в черзі стоять гроші нести - все гуд! не те, що в Синеозерному - от повз нього я проїжджаю і кожен раз здригаюся, що міг би туди вляпатися...


Вася, вы не правы, самые дорогие коммуникации не внутренние а внешние!!! вы посмотрели и проверили их наличие (под землей) в полной готовности согласно тех условий монополистов?? Второе - надежность лифта это не интерфейс с подсветкой особой или вмонтированное радио!!! это так.. с надеждой что мозги включены... (хоть телевизор засунь в эвроформатный лифт он все равно и рядом качеством отиса не стоит,а почему выбрали евроформат понять легко промониторив цены, только в этом вопрос а не в интересах жителей)
02 фев 2018 14:56
Уважаемые форумчане, может кто то что то знает, ожили работы по ретровилю? , ОП обещал в 2018 открытие))))
02 фев 2018 14:57
Цитата "gorillochka":

Досить цікавий варіант, дякую що поділилися.

Не за что))) 🙂
02 фев 2018 15:28
Никто не вкурсе почему Дозвил и Лицензия выданы на ген подрядчика (Монолит Будсервис),а по договору купли им.прав строительство осуществляет продавец ? (инвест буд систем) + какое отношение имеет Саргас к заказчику строительства (дп пуща-водица)?
02 фев 2018 16:00
Цитата "5В2":
Уважаемые форумчане, может кто то что то знает, ожили работы по ретровилю? , ОП обещал в 2018 открытие))))

Есть слухи, что не успеют. Реалистичные сроки март 2019 года
02 фев 2018 19:04
Цитата "5В2":
Уважаемые форумчане, может кто то что то знает, ожили работы по ретровилю? , ОП обещал в 2018 открытие))))

Я помню ОП говорил что открытие ретровиля в 2020 году
02 фев 2018 19:28
Цитата "WYS111":
Добрый день. Вчера уже сбрасывал тему по остеклению балконов. Плохо, что на наших балконах нет коричневых панелей (только белые),можно было бы осущесвлять одинаковое остекление всех балконов внутри - перед металическим огражением, как на фото на Богатырской (строила Столица в 2013г.) Остекление проводилось постепенно после сдачи дома, но как видите, все одинаково.Хотелось бы полностью использовать територию балкона для хранения, как кладовку и т.д.

Я как раз так и планировал, у меня такой балкон)
02 фев 2018 19:45
Безмежно дивує реакція окремих інвесторів на пост Артема_13_1K7. Людина просто і доступно виклала ситуацію щодо введення в експлуатацію житлових будинків та деякі інші питання.
І тут же знаходяться злостивці готові бачити в написаному крамолу і посягання на їхні права «Будувати свои плани» і «Вмикати мізки». І починають доводити, що Артем_13_1K7 не правий.
Не треба чіплятися до написаного, тим більше якщо написано грамотно і оптимістично. Не шукайте об'єкт для жовчі на форумі. Життя прекрасне і треба вірити в краще.
02 фев 2018 19:46
В ЖК Министерский, который относится к бизнес-классу стоят прекрасные лифты Евроформат, которые намного лучше от установленных во многих жилых домах лифтов Otis. И не надо страдать, и строить погоду на названии лифтов. И причем тут радио? На некоторых радио в лифте, которого они не видели и не слышали, действует как красная тряпка на быка. И по радио не музыку передают или новости, а объявляют номер этажа и «Обережно двері закриваються», что очень помогает в 22-х этажном доме при заполненном лифте.
02 фев 2018 21:05
Цитата "YuSh":


А у кого квартира без балкону, яку компенсацію Ви б запропонували?

Мабуть є лоджия або ж якщо це перший поверх, облаштування навісу над входом. А можна, просто індивідуально вирішити це питання з мешканцями цих квартир. Взагалі питання можна вирішити, було б бажання.[/quote]
Лоджія з вікном по проєкту. Корзини для кондіціонерів були б доречні, як на мене.[/quote]
Тебе як варіант, потрібні всім
02 фев 2018 21:06
Цитата "Nataliy Bazilchuk":

Мабуть є лоджия або ж якщо це перший поверх, облаштування навісу над входом. А можна, просто індивідуально вирішити це питання з мешканцями цих квартир. Взагалі питання можна вирішити, було б бажання.

Лоджія з вікном по проєкту. Корзини для кондіціонерів були б доречні, як на мене.[/quote]
Теж як варіант, потрібні всім[/quote]
02 фев 2018 21:52
Насчет кондиционеров. Наш ЖЕК, который управляет и в других объектах СГ, разрешил им ставит внешние блоки не снаружи балконов и лоджий, а именно под окном, не выходя за его размеры слева и справа. По идее под одним окном можно разместить 2 внешних блока, что уже не так критично, как только один на квартиру.
Я планирую разместить 2 блока под окном кухни, которая выходит на проспект, т.к. только в этом месте будет тень летом.
03 фев 2018 08:02
Цитата "Priznel":
В ЖК Министерский, который относится к бизнес-классу стоят прекрасные лифты Евроформат, которые намного лучше от установленных во многих жилых домах лифтов Otis. И не надо страдать, и строить погоду на названии лифтов. И причем тут радио? На некоторых радио в лифте, которого они не видели и не слышали, действует как красная тряпка на быка. И по радио не музыку передают или новости, а объявляют номер этажа и «Обережно двері закриваються», что очень помогает в 22-х этажном доме при заполненном лифте.

Живу в Министерском, пользуюсь этими лифтами.Ломаются постоянно. Первое время механики жили вместе с ними. Почти на всех сломались дисплеи, на двух поменяли, третий вот накроется. Я понимаю, что как говорят все комплектующие с одного завода в китае, но видно не с одного или подход разный. Если бы их было не 4 на секцию, постоянно был бы колапс! У родителей стоит 1 бюджетный ОТИС-работает, не ломается. Как то так.
03 фев 2018 10:24
Брат живет в Министерском. С лифтами все ок)) Где Вы там 4 насчитали..их 3😃
03 фев 2018 10:56
Цитата "yulchiksv":
Брат живет в Министерском. С лифтами все ок)) Где Вы там 4 насчитали..их 3😃

Это Вы спросите у вашего брата. Еще раз повторяю, я живу там и у меня 4 работающих лифта!) Или Вы пари хотите?
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .564566. . .901
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx