Подать объявление

Микрорайон Варшавский | Stolitsa Group | пр. Правды, ул. Межевая

ЗастройщикStolitsa Group
Сдача ЖК2017 - 2022 г.
Планировки
от 15 500 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 556.
26/5%
27/5%
123/22%
240/43%
140/25%
1. . .563565. . .901
01 фев 2018 17:10
Цитата "sosedka17":

Куди ж ми дінемося, чекаємо! :yes:
Але в СГ, як і в інших забудовників є важилі прискорити процес. Але може не бути бажання нести додаткові затрати на найдорожчій черзі. Коли починали говорити про те, що недоробленою до зими залишиться 2 черга, всі теж кричали не "панікуйте", все буде і де воно є? А я робила вибір, опираючись на обіцянки СГ( 1 і 2 черга одночасно!, мені ж не сказали, що це маркетинг), тому можу вважати себе частково ошуканою. А кому ж подобається себе відчувати ошуканим? Це неприємно
P.S Менше маркетингу, більше діла! А писати треба для того, щоб принаймі приклали
максимум зусиль для видачі ключів весною для 2 черги ОДНОЧАСНО з 1 чергою!
СГ найдійний забудовник! Сертифікат буде. Паніки немає.

Чекаємо. Та хотілося б хоч мінімальну компенсацію, так як 2-га черга дорожча 1і3. Можна було б балкони засклити. І фасади були б красиві і інвесторам було б приємно та й рейтинг СГ підвищився.
01 фев 2018 18:31
[/quote]
Чекаємо. Та хотілося б хоч мінімальну компенсацію, так як 2-га черга дорожча 1і3. Можна було б балкони засклити. І фасади були б красиві і інвесторам було б приємно та й рейтинг СГ підвищився.[/quote]

А у кого квартира без балкону, яку компенсацію Ви б запропонували?
01 фев 2018 19:09
Цитата "Lucky1985":



У меня тоже 2С6 в 4ой очереди, думаю как раз что делать с этими двумя выходами на балкон... Практичнее конечно застеклить со стороны гостинной, и еще однозначно бду обьединять саунзел и ванную

на рахунок санвузла, зараз в роздумах. дуже подобається варіант душ без ванної/кабіни, але то ще та заморочка. для такого варіанту потрібно буде зєднувати
01 фев 2018 19:12
Цитата "Supervisor":

Что бы вы были в курсе, чем установленные лифты Отис в первой очереди отличаются от неожиданных Евроформатовских во всех других очередях:
Обещанные СГ лифты, это лифты нового поколения серии Отис GEN2. Основные отличия - плавный ход и исключительно тихий, гибкий ремень вместо стандартных канатов! Точность позиционирования настраивается до 1 мм! Использование плоских армированных ремней из полиуретана. Эти достаточно тонкие приспособления, толщина которых составляет всего лишь 3 мм, не только органично заменили привычные стальные тяговые тросы, но и значительно превзошли их в прочности и долговечности. За счет этого повысился уровень надежности лифтов
Использование ременной передачи не требует смазки. Радиальные воздушные зазоры, постоянный магнит синхронного двигателя - потребляют меньше энергии, чем другие типы оборудования без машинного помещения для лебедки.
Но это еще не все. 21 век на дворе. Этот лифт умеет генерировать электричество! Противовес лифта равен по весу лифту со средней загрузкой и когда лифт едет вверх с нагрузкой меньше средней (например, с одним пассажиром) или вниз с нагрузкой больше средней, его двигатель начинает работать, как генератор, вырабатывает электричество и отдаёт его обратно в сеть. Лифт OTIS Gen2 позволяет экономить до 75% электроэнергии.
Евроформат. Старые тросовые технологии прошлого века + РАДИО! Вот без чего не обойтись в этих лифтах, так это без радио. Видимо они что то знают!
Лично мне, инвестору 2й очереди, эти лифты Евроформата больше всего испортили мнение о СГ! Вторая самая дорогая очередь!

можливо це пов"язано з закриттям виробництва //www.capital.ua/ru/news/105109-otis-zak roet-proizvodstvo-liftov-v-ukraine
01 фев 2018 19:17
Цитата "gorillochka":

на рахунок санвузла, зараз в роздумах. дуже подобається варіант душ без ванної/кабіни, але то ще та заморочка. для такого варіанту потрібно буде зєднувати

Я точно так же хочу душ хочу сделать, без кабин, просто двери)) но и ванную так же установить, при объединении заберу ещё часть коридора и вход в кухню)) будет где разгуляться ))))
01 фев 2018 19:44
вмикайте трохи мізки, перед тим, як паніку розваодити

ні один Забудовник не дає ключі і не пускає в ремонти перед зимою. пояснення дуже просте - це багатисячні втрати на опалення, яке Забудовнику ніхто не компенсую.

поясню!

До прикладу, ключі дають у вересні - й умовний Вася Пупкін, за два місяці оперативно робить ремонт, а у грудні починає волати, що йому треба опалення квартири, бо діти мерзнуть й стіни тріскаються.

В той час як як інші 150-т Васіних сусідів з ремонтами й оформленнями прав власності іще розкачуються - у когось немає грошей сплатити податок (який треба нотаріусу залишити), хтось за кордоном, у когось дружина народжує чи теща помирає, а хтось взагалі вирішив забити й не чіпати квартиру пару років, адже не хоче жити в гуркоті сусідських перфораторів.

Отже, квартиру оформив тільки умовний Вася (чи десять Вась - це не принципово, відсоток дуже малий), й він готовий платити свою умовну тисячу гривень за тепло - але ж Забудовник не може йому персонально квартиру гріти - вмикається уся ця маштабна система - і її не можна прикрутити на мінімум, там все одно йдуть втрати по мережі, гріється увесь будинок, усі стояки, усі поверхи - втрати величезні, гаряча вода марно крутиться усім будинком (навіть якщо в квартирах батареї вимкнені, по стояках вона все одно гуляє).

Тому ніколи Забудовник не пускає мешкнців перед зимою. Тому й дадуть ключі навесні. Тому й не поспішають добудовувати 2-гу чергу - жодного сенсу поспішати немає, а до весни все там зроблять.

Повірте, якби Ви були в підвалі чи на горищі будинку (в технічних зонах) й на власні очі бачили маштаб змонтованого там обладнання й прокладенних будинком мереж й ліфтів - у Вас би не виникали запитання про недокладену вуличну плиточку - то мізерні й копійчані роботи, які завершити жодних проблем немає. Саме внутрішне облаштування мереж й комункацій потребує велкиих грошей, кваліфікації, сил й часу - а все це вже зроблено.

І про ліфти - я їздив ліфтом Отіс в будинку А першої черги - це найпростіший ліфт з примітивним інтерфейсом - ані якогоїсь особливої плавності руху, ані іще якихось прибабмасів "другого покоління", про яке тут пишуть в ньому немає. Тому коли я читаю: "нам обіцяли Отіс", я офігіваю - фігню ж обіцяли, нащо за тим так убиватися?

я до чого тут розпинаюсь: досить панікувати, ну противно ж читати Ваші пости. заходиш на форум щось нового дізнатися, а замість цього гортаєш сторінки унилого склиглення! блін, і було б з чого панікувати, будинок стоїть, будівництво черг іде, нові інвестори в черзі стоять гроші нести - все гуд! не те, що в Синеозерному - от повз нього я проїжджаю і кожен раз здригаюся, що міг би туди вляпатися...
01 фев 2018 19:49
Цитата "Lucky1985":

Я точно так же хочу душ хочу сделать, без кабин, просто двери)) но и ванную так же установить, при объединении заберу ещё часть коридора и вход в кухню)) будет где разгуляться ))))

типу так? зробити кімнату меншою або прохідною на кухню?
01 фев 2018 20:12
Артем_13_1K7, чудово сказано, дякую
01 фев 2018 20:35
синеозерный строят с 2004-2006 года видать вы не часто там катаетесь ,то и не вляпались бы
01 фев 2018 20:42
Цитата "Sergiksuper":
синеозерный строят с 2004-2006 года видать вы не часто там катаетесь ,то и не вляпались бы


це Ви щось плутаєте (ну, як і чиммало інших моїх майбутніх сусідів-панікерів )

от форум Синеозерного: //forum.domik.ua/zhk-dom-na-pravdy-t2336 0.html - перша сторінка від 2013-го року, де вони починають обговорювати будівництва:

08.10.2013 22:02
Цитата "eugeniak":
Интересный проект.
А кто что знает о застройщике?



а на останніх сторінка своєї гілки вони обговорюють суди й необхідність блокувати заїзд на будівництво, щоби не дати вивезти звідти ті будматеріали, які там іще залишилися.

писи: і так, я знаю, що Синеозерний - до того, як став будинком Войцеховського, був проектом кримської "Консолі" Аксьонова. Але ж я писав саме про Синеозерний...

писи2: та й хрін з ним, з тим Синеозерним, не про те взагалі мова ж) не вляпалися ми туди - й Слава Богу
01 фев 2018 20:57
Цитата "gorillochka":

типу так? зробити кімнату меншою або прохідною на кухню?



ну если по быстрому то как то так)))

снесла бы и стену между кухней и гостиной, но она несущая(((
01 фев 2018 23:35
Цитата "WYS111":
Всем добрый день. Хочу обратить внимание на остекление 9-ти этажного дома по ул.Богатырской, 6-а (столица групп). На балконах были такие же металические перила.Все остекление на всех балконах одинаковое, осуществлялось после сдачи дома. Такой Вариант хорошо для домов В всех очередей.

Так звісно краще, ніж залишати неприкритим залізо, котре з роками втрачатиме свій товарний вигляд, через корозію. І перегинатися через вікна заскленого балкону для чистки профілю
02 фев 2018 06:48
Цитата "Lucky1985":



ну если по быстрому то как то так)))

снесла бы и стену между кухней и гостиной, но она несущая(((

Досить цікавий варіант, дякую що поділилися.
02 фев 2018 07:37
Цитата "YuSh":

Чекаємо. Та хотілося б хоч мінімальну компенсацію, так як 2-га черга дорожча 1і3. Можна було б балкони засклити. І фасади були б красиві і інвесторам було б приємно та й рейтинг СГ підвищився.[/quote]

А у кого квартира без балкону, яку компенсацію Ви б запропонували?[/quote]
Мабуть є лоджия або ж якщо це перший поверх, облаштування навісу над входом. А можна, просто індивідуально вирішити це питання з мешканцями цих квартир. Взагалі питання можна вирішити, було б бажання.
02 фев 2018 07:44
Дійсно, набагато приємніше читати про дизайнерські роздуми сусідів ніж про ліфти, з якими вже нічого не зміниш. І сам починаєш замислюватись про той РЕМОНТ і підгледіть корисні ідеї. Дякую , що ділитись. Так тримати!!!
02 фев 2018 08:10
Цитата "Nataliy Bazilchuk":

Чекаємо. Та хотілося б хоч мінімальну компенсацію, так як 2-га черга дорожча 1і3. Можна було б балкони засклити. І фасади були б красиві і інвесторам було б приємно та й рейтинг СГ підвищився.


А у кого квартира без балкону, яку компенсацію Ви б запропонували?[/quote]
Мабуть є лоджия або ж якщо це перший поверх, облаштування навісу над входом. А можна, просто індивідуально вирішити це питання з мешканцями цих квартир. Взагалі питання можна вирішити, було б бажання.[/quote]
Лоджія з вікном по проєкту. Корзини для кондіціонерів були б доречні, як на мене.
02 фев 2018 08:40
Добрый день. Вчера уже сбрасывал тему по остеклению балконов. Плохо, что на наших балконах нет коричневых панелей (только белые),можно было бы осущесвлять одинаковое остекление всех балконов внутри - перед металическим огражением, как на фото на Богатырской (строила Столица в 2013г.) Остекление проводилось постепенно после сдачи дома, но как видите, все одинаково.Хотелось бы полностью использовать територию балкона для хранения, как кладовку и т.д.
02 фев 2018 08:44
Цитата "Артем_13_1K7":
вмикайте трохи мізки, перед тим, як паніку розваодити

ні один Забудовник не дає ключі і не пускає в ремонти перед зимою. пояснення дуже просте - це багатисячні втрати на опалення, яке Забудовнику ніхто не компенсую.

поясню!

До прикладу, ключі дають у вересні - й умовний Вася Пупкін, за два місяці оперативно робить ремонт, а у грудні починає волати, що йому треба опалення квартири, бо діти мерзнуть й стіни тріскаються.

В той час як як інші 150-т Васіних сусідів з ремонтами й оформленнями прав власності іще розкачуються - у когось немає грошей сплатити податок (який треба нотаріусу залишити), хтось за кордоном, у когось дружина народжує чи теща помирає, а хтось взагалі вирішив забити й не чіпати квартиру пару років, адже не хоче жити в гуркоті сусідських перфораторів.

Отже, квартиру оформив тільки умовний Вася (чи десять Вась - це не принципово, відсоток дуже малий), й він готовий платити свою умовну тисячу гривень за тепло - але ж Забудовник не може йому персонально квартиру гріти - вмикається уся ця маштабна система - і її не можна прикрутити на мінімум, там все одно йдуть втрати по мережі, гріється увесь будинок, усі стояки, усі поверхи - втрати величезні, гаряча вода марно крутиться усім будинком (навіть якщо в квартирах батареї вимкнені, по стояках вона все одно гуляє).

Тому ніколи Забудовник не пускає мешкнців перед зимою. Тому й дадуть ключі навесні. Тому й не поспішають добудовувати 2-гу чергу - жодного сенсу поспішати немає, а до весни все там зроблять.

Повірте, якби Ви були в підвалі чи на горищі будинку (в технічних зонах) й на власні очі бачили маштаб змонтованого там обладнання й прокладенних будинком мереж й ліфтів - у Вас би не виникали запитання про недокладену вуличну плиточку - то мізерні й копійчані роботи, які завершити жодних проблем немає. Саме внутрішне облаштування мереж й комункацій потребує велкиих грошей, кваліфікації, сил й часу - а все це вже зроблено.

І про ліфти - я їздив ліфтом Отіс в будинку А першої черги - це найпростіший ліфт з примітивним інтерфейсом - ані якогоїсь особливої плавності руху, ані іще якихось прибабмасів "другого покоління", про яке тут пишуть в ньому немає. Тому коли я читаю: "нам обіцяли Отіс", я офігіваю - фігню ж обіцяли, нащо за тим так убиватися?

я до чого тут розпинаюсь: досить панікувати, ну противно ж читати Ваші пости. заходиш на форум щось нового дізнатися, а замість цього гортаєш сторінки унилого склиглення! блін, і було б з чого панікувати, будинок стоїть, будівництво черг іде, нові інвестори в черзі стоять гроші нести - все гуд! не те, що в Синеозерному - от повз нього я проїжджаю і кожен раз здригаюся, що міг би туди вляпатися...

Поясню для людей з увімкнутими мізками. Ніхто не вимагає опалення чи гарячої води взимку! Вчасно отримані інвесторами обіцяні перегляди, документи, ключі і т.ін. дають людині змогу БУДУВАТИ СВОЇ ПЛАНИ! Дизайн, закупівлю будматеріалів та техніки, ремонт, відпустки та планування власної роботи чи бізнесу!
Що до "скиглення" : я уважно прочитав правила форуму, які не забороняють користувачам висловлювати будь-які думки та пропозиції, що не йдуть у розріз з цими правилами.
02 фев 2018 09:20
Цитата "igrets":

Поясню для людей з увімкнутими мізками. Ніхто не вимагає опалення чи гарячої води взимку! Вчасно отримані інвесторами обіцяні перегляди, документи, ключі і т.ін. дають людині змогу БУДУВАТИ СВОЇ ПЛАНИ! Дизайн, закупівлю будматеріалів та техніки, ремонт, відпустки та планування власної роботи чи бізнесу!
Що до "скиглення" : я уважно прочитав правила форуму, які не забороняють користувачам висловлювати будь-які думки та пропозиції, що не йдуть у розріз з цими правилами.

+1
02 фев 2018 11:04
Цитата "Артем_13_1K7":
я знаю, що Синеозерний - до того, як став будинком Войцеховського, був проектом кримської "Консолі" Аксьонова. Але ж я писав саме про Синеозерний...


Не Аксьонова а Константинова, но не важно. Войцеховський когда зашел - прокинул часть инвесторов "Консолі" а теперь суды выигрывают именно инвесторы "Консолі". Теперь на ту стройку предендуют 3 или 4 группировки, печально там все.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .563565. . .901
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее