Подать объявление

ЖК на ул. Каховская, 60 | Киевгорстрой

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2018 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 215.
12/6%
16/7%
51/24%
79/37%
57/27%
1. . .477479. . .501
05 авг 2020 19:10
Юридического обоснования наверно нет, если оно не прописано в предварительном договоре(свой так скрупулезно не вычитывал).
Если относится к вопросу остекленения по человечески и действительно стеклить дом однотипно и не допускать колхоз, то какой то контроль должен быть.
Понятное дело, если очень захотеть, то можно и царь балкон занести, но если все же действовать по правилам то сложного не чего в согласовании нет.
Мне выписали пропуск как только я им принес спецификацию которую мне сделали по полученному из УК эскизу.
Спецификация должна быть в виде комерческого предложения (если заказываете на проф конторе, они знают, а если нет то попросите тут на форуме и Вам скинут образец)
05 авг 2020 20:50
Шановні сусіди!
4 будинок 7 поверх. Вже тиждень лежить величезна купа будівельного мусору біля ліфта. Половина коридора зайнята. Ви не одні робите ремонт. Або не виносьте з квартири мусор, або вивозьте. На поверсі 10 квартир. Якщо кожен так буде робити, то в коридорі місця не залишиться навіть для проходу!
06 авг 2020 04:53
Так нет никаких юридических норм (проекта) по остекленению. На каком основании кто-то будет мне говорить какой именно вид остекленения делать? Опускаю вопрос, что прав собственности никаких нет.
Какое ОСББ, тут Сертификата нет уже 7й месяц, задержка сдачи на полтора года...

Есть,при подписании договора с УК расписываетесь о соблюдение правил ЖК,и остекление там тоже указано.
06 авг 2020 06:10
З приводу сміття ми маємо його самостійно вивозити чи це проблема УК? Як я бачу у людей різні думки в моїй секції з цього приводу. На час ремонту у нас збільшують тариф до 10,25 грн. за квадратний метр, але пояснень в договорі у зв'язку з чим це збільшення відсутнє. Дехто з сусідів вважає, що це доплата за вивіз будівельного сміття. Яка ваша думка?
06 авг 2020 08:13
Величезна купа сміття лежить на тротуарі перед входом. Автомобіль може паркуватись далі і, як наслідок треба переносить будматерали далі. Кладіть сміття ла тротуаром. Там достатньо місця.
06 авг 2020 08:52
Здравствуйте! Мы заказывали вывоз мусора сами. 1200 грн стоимость вывоза. Насколько я понимаю, то урны, которые возле дома, не совсем предназначены для всего ремонтного мусора.
06 авг 2020 08:58
На днях смотрели кладовые во всех 4 свечках. Внизу не только кладовые, но и подвалы и и.д. Так вот в подвалах ужасная сырость, грибок, вода и т.д. Мне кажется влага и вода в подвалах должна беспокоить не только владельцев кладовых. Как вам факт того, что ваши дома в таком состоянии?
Мы лично не будем принимать кладовую, пока жек не приведёт все в порядок. Застройщик, к примеру, не собирается это делать и говорит, что уже передал все в Жек
06 авг 2020 11:36
Шановні сусіди будинків 4 та5.
Раніше хтось із вас особливо прозрливий сказав, що нас рано чи пізно візьмуть за одне місце у ході ремонту чи (не дай боже) проживання із-за відсутності права власності, а вірнше його в належно оформленому виді... Доповідаю вам, що це вже сталось. 31.07 під час відвідування самозваної управляючої компанії (далі- УК) мені було відмовлено у видачі перепусток на внесення до моєї оселі елементів балкону...
Причина банальна: ви не надали специфікації до проекту остеклення балкону, або не погодились з нашою пропозицією. Підкреслюю їх пропозиція коштує від 36 тис. грн. запропонована мені пропозиція за їх кресленнями ( я не хочу уродувати будинок де буду жити і вважаю, що балкони повинні бути ідентичними) після вивчення ринку складає 24 тис.грн. Висновок: різниця "зовсім не відчутня". Але для чого УК погоджкватись? Є свої підприємства, які згодні на додаткові стимулювання працівників УК...
На мою абсолютно законну вимогу надати пекрепуски, а в іншому випадку я викличу наряд і в свою власність занесу все що необхідно, очільния УК спокійно відповіла: це не ваша власність. І це ключове.
Звичайно треба відслідковувати аби не ставили балкони як на 9 поверсі, але це забезпечується реальними діями: наприклад охорона викликає майстра, який контролює що вносять. За охорону ми платимо 161 грн за пів місяця. Але, ще друге питання, для чого ця охорона? Тричі за тиждень зайшов і ні разу ніхто навіть не вийшов з канури. Один раз сам зайшов, але там спить два молодці, щоправда вдягнені в пристойний спецодяг і на мої питання не мають ні єдиної відповіді.
Все це просто. І висновок один: найскоріше ОСББ. Інакше ця УК нас за максимум 2 роки зробить банкротами: винесуть насоси, системи автоматики, пожежні системи.


так выпишите просто пропуска на рабочих как под общие ремонтные работы, зачем создавать столько проблем.
А если уже совсем проблема с пропусками, так купите за 50грн себе и прорабу пикалку к домофону и заносите хоть склад тех окон.
06 авг 2020 15:08
З приводу сміття ми маємо його самостійно вивозити чи це проблема УК? Як я бачу у людей різні думки в моїй секції з цього приводу. На час ремонту у нас збільшують тариф до 10,25 грн. за квадратний метр, але пояснень в договорі у зв'язку з чим це збільшення відсутнє. Дехто з сусідів вважає, що це доплата за вивіз будівельного сміття. Яка ваша думка?

Такое ощущение что все подписывали и не читали что подписуют. С нас расписки взяли что мы обязуемся самостоятельно строймусор вывозить. Уникальные люди кто думает что за дополнительные 3 гривны за метр будут ещё вывозить мусор,который как минимум выйдет вывезти при Ремонте на 10К грн.
07 авг 2020 09:26

В 8 секції встановили всі електричні лічильники.

31.07 під час відвідування самозваної управляючої компанії (далі- УК) мені було відмовлено у видачі перепусток на внесення до моєї оселі елементів балкону...
Причина банальна: ви не надали специфікації до проекту остеклення балкону, або не погодились з нашою пропозицією.

То що вам заважало надати специфікацію на свої вікна, отримати на ній печатку і перепустки?
07 авг 2020 10:20

Такое ощущение что все подписывали и не читали что подписуют. С нас расписки взяли что мы обязуемся самостоятельно строймусор вывозить. Уникальные люди кто думает что за дополнительные 3 гривны за метр будут ещё вывозить мусор,который как минимум выйдет вывезти при Ремонте на 10К грн.


А что вы там собрались такое делать, что у вас там на 10 к только вывоз мусора будет? Если переносить все стены, то может да. А если стены не сносить, то только после штукатурки, и то если машинная, за один раз можно вывезти, если с кем-то скооперироваться - то копейки будут.
08 авг 2020 08:17
Цитата "Trane":
На час ремонту у нас збільшують тариф до 10,25 грн. за квадратний метр...

Прошу прощения, шта? :faceoff:
Мне тут в декабре рассказывали про "Тариф 8.25 за метр + охрана (175 гр в месяц)", а до этого был пост о "Тариф 7.87 + 120 охрана".
Буду благодарен, если кто-то разъяснит какие в том договоре прописаны тарифы :3 Как отслеживается "время ремонта" согласно договору? Кто определяет это время? Какой тариф будет после ремонта?
А то я смотрю, суммы плавно приближаются к уровню кановских карманных ЖЭКов. Но там хоть как-то можно попытаться объяснить за что берется плата. А здесь навороченного ландшафтного дизайна я не наблюдаю, а про корыта автолюбителей на пешеходных дорожках я вообще молчу (даже это исправить не могут :sad: )...
08 авг 2020 17:17
Нам за двокімнатну за охорону прийшов рахунок на 162 грн, тариф на послуги з утримання будинку 4,119. Щодо закінчення ремонту, треба буде повідомити ЖЕК, що ремонт закінчено, і почнуть рахувати за звичайним тарифом
08 авг 2020 19:24
Квитанция за июль, смарт 30 кв м
09 авг 2020 06:56
O_lga, Maildak, огромное спасибо вам за ответы!
А сколько за 1 метр после ремонта будут брать? (я про ту часть платёжки, где сейчас 10 грн. 25 коп.)
09 авг 2020 12:43
Нам за двокімнатну за охорону прийшов рахунок на 162 грн, тариф на послуги з утримання будинку 4,119. Щодо закінчення ремонту, треба буде повідомити ЖЕК, що ремонт закінчено, і почнуть рахувати за звичайним тарифом


Ольго, скажіть, а ви вже закінчили ремонт? Чому така різниця в тарифах, охорона 210 і 162 грн, так само утримання будинку 4.119 та 10.25 грн...
10 авг 2020 10:40
У меня в пятой секции утримання: 6,204 (хотя по договору вроде как 7 с чем то), охрана 176,19.
Возможно чем больше заселено квартир , тем меньше стоимость охраны для 1 й квартиры... потому что если умножить 2тыс квартир на 176 гривен то получается очень не слабая сумма.
10 авг 2020 14:03
Щодо тарифу 4,11. Ми тоді ще не починали ремонт, тому так. Під час ремонту тариф 10 з хвостиком.
10 авг 2020 14:03
А за охорону не знаю, не уточнювала.
10 авг 2020 17:50
O_lga, Maildak, огромное спасибо вам за ответы!
А сколько за 1 метр после ремонта будут брать? (я про ту часть платёжки, где сейчас 10 грн. 25 коп.)

Після ремонту ціна буде 7,87грн за м2, а охорона так і буде 210
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .477479. . .501
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее