Мешканці львівських гуртожитків стали жертвами війни директорів ЛОРТА та «Полярону» з мером міста

Комментарии к статья старого сайта и форума
Закрыто
Anonymous
Профиль
«У нас є проблеми з житловими об’єктами, що перебувають у власності підприємства ЛОРТА. Не хоче керівництво заводу передавати свої житлові будинки у комунальну власність Львова. Керівник концерну – пан Чаус каже, що за відомче житло відповідає спеціальний ЖЕК ЛОРТА, а там нас відсилають знову ж таки до керівництва. Крім того проблеми є з заводом «Полярон» і ЛАНТ. Нині ввечері ми з міським головою проведемо зустріч з керівництвом ЛАНТу», – про це на засіданні Львівського прес-клубу реформ розповіла директор департаменту житлово-комунального господарства Львівської міської ради Марія Желіско.Читать дальше >>
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
Державне підприємство ВО "Полярон", на балансі якого перебував будинок по вул. Угорська, 2 ліквідовано наказом №78 від листопада 2004 року за підписом Генерального директора цього підприємства Олександра Чауса. Згідно Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" будинок має бути передано у власність міської громади Львова. Ніколи цей будинок не був власністю ВО Полярон, чи іншиших підприємств з ідентичною назвою. А їх безпідставно претендувало на нього ще ДП завод "Полярон" та ДП НВК "Полярон" - створене значно пізніше ліквідованого ВО. Тут має місце афера "Трьох юридичних наперстків", яку відмовляються розглядати львівські суди та відверто покриває Львівська прокуратура. А тим часом проти мешканців застосовано найжорсткіші методи, від спроб фізичного впливу для виселення до позбавлення комунальних послуг. Будинок після ліквідації ВО у 2005 році ніхто не обслуговує взагалі. Комунальні послуги не надаються. Мешканцям вдалось домовитись з місцевою владою та Обленерго, якому вони списком збирають і платять непомірні кошти за електропостачання, за напівзнеструмлений будинок. І краю цьому бєспрєдєлу немає. Підприємства немає. Будинок ніхто не обслуговує. Але з'являються нові юридичні наперстки з ідентичною назвою Полярон з претензіями на правовласництво, якого не має і бути по закону не може! Які регулярно залякують мешканців, звернення яких багаторічно ігнорують львівські суди, міністерство промполітики та прокуратура. Ганьба корумпованим суддям та прокурорам Львова!
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
Ще раз підкреслюю! Вже багато років немає ніякого "Полярону"! Державне підприємство ВО "Полярон" давно пошматовано та розпродано. Ще у жовтні 2005 року комітетом з питань архітектури та містобудування Львівської міськради було прийнято протокол №5 забудови колишнього підприємства. В ньому зазначено, що вся територія поділена між сіма фізичними та юридичними особами. У ньому мова йде про ліквідацію виробництва та забудову усієї території.
Більшість юридичних наперстків ліквідовано. Серед них і ДП завод "Полярон". Стварене значно пізніше ДП НВК "Полярон" з його трудовим колективом і адміністрацією та іхньою профспілкою не мають жодного відношення до гуртожитку по Угорській, 2.
ДП НВК теж готують до приватизації у цьому році. Тому, претензії на цей будинок теж суперечать чинному законодавству України, навіть, якби його і передали на баланс НВК. Він все одно підлягає передачі на баланс міста!
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
Форум мешканців гуртожитків тут: http://zplv.mybb2.ru
Вернуться к началу
Закрыто

Вернуться в Новости и статьиcron

dsf

 
цена: 31 770 грн./м2
тел: (044) 333 60 77
 
цена: от 17 800 грн./м2
тел: (044) 224 45 02
 
цена: 15 990 грн./м2
тел: (067) 240 00 05
 
цена: от 64 400 грн./м2
тел: (044) 22 000 22
 
цена: 20 327 грн./м2
тел: (044) 227 42 19
 
цена: 18 500 грн/м2
тел: (067) 814 97 30
 
цена: от 17 500 грн./м2
тел: (044) 232 91 36
 
цена: 29 106 грн./м2
тел: (044) 379 46 97