Подать объявление

м. Львів, новобудова, вул. Скрипника, 4 ( Червоної Калини, 72а )

1. . .35. . .8
04 сен 2014 13:41


Дякую за увагу
21 сен 2014 13:00
Фото за 16.09.2014
07 ноя 2014 22:04
Добрий день! маю квартиру в цьому будинку і хотів розповісти про ситуацію яка виникла у мене. і можу оцінити роботу Екодім наступним чином по 5 бальній шкалі:
1) обслуговування клієнтів (відділ продажу, юридичний відділ) - 4+
2) терміни будівництва - 5
3)якість будівництва - 4
4) якість внутрішніх робіт - 4
5) якість внутрішніх сантехнічних робіт - 2 ( все потрібно переробляти)
6) якість роботи ЖЕК Рідне місто - 0

Більш детальніше зупинюся саме на роботі ЖЕКу і персоналу який там працює. В моєму під"їзді встановили домофон (вважаю це потрібним і правильним кроком), на вхідних дверях написали номер тел і ім"я особи до якої можна звернутися за чіпами. Сьогодні мав час і вирішив заїхати на Плугову, 10а (район вул Мазепи) де розташований ЖЕК Рідний дім, який обслуговує всі будинки Екодім. Перед цим само собою подзвонив і вияснив що для цього потрібно. мені відповіли і сказали що 1 чіп видають безкоштовно, всі інші при потребі можна придбати на Зеленій. Приїхавши з другого кінця міста виявилося що в на місці нікого не було, тобто в директора, головного інженера та паспортиста двері зачинені. Оголошень на дверях немає. Найбільше мене здивувало те що в ЖЕКу було темно як в підвалі, тобто до дверей в кабінети ти йдеш навпомацки. Зайшовши в бухгалтерію мені сказали те що я і так сам зрозумів - нікого на місці немає, при цьому по тел мені сказали звертатися саме на Плугову,10а. Після цього працівники бахгалтерії мені запропонували почекати поки прийде головний інженер, і уточнили чи я підписав з ними угоду про надання послуг, про що я відповів що не підписав і поки не почну робити ремонт в квартирі то цього робити не збираюся. Роз"ясню ситуацію. В квартирі ніхто не прописаний, ремонт не зроблений і ніхто відповідно не проживає, тобто мені на теперішній момент немає змісту цю угоду підписувати. Ця відповідь не влаштувала бухгалтерію і вони сказали що чіп мені не видадуть!!!!??? Тобто мені, власнику квартири, не хотіли видати чіп на домофон (бо я не підписав угоду) який вони поставили самовільно (без відома і дозволу власників квартир). Після того як я пояснив що за таке і в міліцію можна звернутися ( за перешкоджання доступу до приватної власності) вони сказали що такого взагалі не говорили, і спілкуватися потрібно з Ігорем Павловичем. Я набрав цього чоловіка і він сказав що один чіп мені звичайно видадуть. ніби дійшовши консенсусу мене попросили дочекатися головного інженера ЖЕК Павлишина Романа Івановича, оскільки він відійшов на виклик, бо когось затопило, і отримати довго страждальний чіп. Зробивши зауваження стосовно темноти в коридорі я отримав відповідь що сьогодні не прийомний день, і світло вони не вмикають бо людей немає, і вони економлять електроенергію. Мене за людину не вважали, та й інші які приходили теж мабуть на людей не схожі були. Зупинившись на отриманій дуже веселій відповіді я вирішив зачекати на вулиці. Через 5-7 хв прийшов інженер, запросив до себе в кабінет і першим питанням було чи підписав я договір. Я сказав що ні і не збираюся.... і тут інженера понесло. Він сказав що не видасть мені чіп бо я договір не підписав. Я аж здивувався знову цій відповіді. Як може бути головний інженер настільки юридично неграмотним??? я попросив пояснити хто їм дозволив ставити без дозволу власників домофон, і відповідь була просто непередбачуваною - він сказав що поставили домофон на двері в під"їзд, а не на мої двері!!!!???! Потім почав говорити що у них в багатьох під"їздах щось там покрали, і тому вони поставили, без дозволу і відома власників. Наголошу що всю відповідальність на те що є в квартирах після того як зданий будинок несе власник квартири, а не жек. Я сказав що звернуся в міліцію і попросив надати всі офіційні документи на те хто він такий, чому він не надає чіп( обмежує доступ до моєї власності) і тут... Павлишин почав кричати(?????) і говорити якби він був мого віку то б розібрався зі мною по іншому!!Це людина яка працює головним інженером в жеку елітного забудовника. Я здивувася, оскільки звертався тільки на ви, по імені і по-батькові. Свідком цієї всієї ситуації була пані яку теж прислали з Сихова за ключем для поштової скриньки, який як виявилося все таки на Сихові.:-D На жаль, не взяв її контактів. Голосно покричавши, Павлишин видав мені цей чіп, я розписався і спокійно побіг по своїх справах. Проаналізувавши цю ситуацію я через декілька годин вирішив поскаржитися на поведінку Павлишина директору ЖЕКу після того як вона вийде з відпустки. Для того щоб бути чесним, я подзвонив Павлишину і про це сказав, при цьому попросив сказати коли вона буде на місці. Павлишин 3 рази кидав слухавку, зіславшись що він дуже зайнятий.
Отже, висновок такий. Забудовник непоганий, але робочий персонал бидло ще те, при цьому зовсім не обтесане. Де вони таких знаходять для мене залишається великою загадкою. Це не стосується відділу продажів і юридичного відділу, де тебе як маленьку дитину ведуть від початку і до кінця.

Всі про кого я писав звичайно себе впізнають, і мене теж.)
10 ноя 2014 19:40
привіт "Lember".
Підкажи ти в третій черзі маєш квартиру ?
Бо я купив в третій черзі кв. але про те що можна брати ключі нам ніхто не казав.
11 ноя 2014 06:31
Не думаю що в 3-ій. Раз вже підписують угоди з жеком це вже зданий в експлуатацію і переданий на баланс жеку. Значить це 2-га або 1-ша. Але незнаю на скільки достовірна інформація. Один зі сторожів казав що можна писати заяву щоб получити ключі. Треба провірити. А на рахунок якості жеку думаю Варто з самого початку робити ОСББ.
12 ноя 2014 12:10
Цитата "bizon13":
привіт "Lember".
Підкажи ти в третій черзі маєш квартиру ?
Бо я купив в третій черзі кв. але про те що можна брати ключі нам ніхто не казав.


добрий день! 2 черга Скрипника, він же Червоної Калини 72а. я теж про ОСББ думав, але сам займатися цим фізично немаю часу, а сусідів ще не знаю, за виключенням одного що на моєму поверсі.
15 ноя 2014 20:30
Фініш надіюсь не за горами :ura:
24 ноя 2014 17:53
Всім привіт.
На сайті "еко дому" вже стоїть новина, що 3-ю чергу здали 18-го числа.
Хтось вкурсі? Комусь повідомляли? Отримував хтось доступ до квартири?
"Lember" а в вас як відбувалась здача і отримання документів та ключів. (опиши).
Дякую.
25 ноя 2014 07:36
Ходив дзвонив питав. Що сказали:
1 - поки що почали оформляти документи на номер будинку.
2 - почнуть викликати в порядку черги підписати акт прийому передачі і інші документи для початку оформлення документів на квартири
3 - це цього року не буде. Щоб себе не обнадіювати розраховуйте до початку кінця березня наступного року
4 - здано в експлуатацію не значить все зроблено - ще будуть доробляти різні нюанси
якщо хтось ще щось знає - скажіть і мені
26 ноя 2014 21:36
Компанія ЕКО ДІМ здала в експлуатацію 3-ю чергу житлового комплексу на Сихові по вул. Скрипника.

Декларація про готовність об’єкта до експлуатації зареєстрованої в Департаменті ДАБІ у Львівській області 18 листопада 2014 року за № ЛВ 143143220753 (об’єкт будівництва - Багатоквартирні житлові будинки на вул. Скрипника на території громадського центру житлового масиву «Сихів»)
27 ноя 2014 11:47
Доброго дня!
Менеджер Еко-дому казала, що під час видачі документів на квартиру та ключів, будуть опитувати мешканців коли хто хоче заселятися. Якщо більшість мешканців захочуть заселятися одразу, то всі коменікації підключать і заселитись можна буде ще цієї зими.
Особисто я хочу заселитись якнайшвидше!
27 ноя 2014 19:53
На протязі двох тижнів буде присвоюватись адреса будинку.
Після чого менеджери будуть обдзвонювати власників квартир і запрошувати для підписання акту прийому-передачі та вручення ключів.
Якщо більшість захоче починати робити ремонти, то в систему запустять воду і підключать газ для опалення, в іншому випадку - весною.
Надіюсь я та всі власники будуть задоволені своїм помешканням )))
PS: Поченаємо готуватись до ремонтних робіт і витрат 6-) )))
27 ноя 2014 22:51
В мене вискочив 1.1м.кв лишній,потрібно доплатити!Інтересно чи можна БТІ замовити,щоб переміряли в моїй присутності.Можливо хтось інтересувався,то відпишіть!
28 ноя 2014 07:36
Цікаво а звідки у Вас інформація про лишній метр. Вам повідомляли листом чи дзвонили? Перед тим підіть поміряйте самі - а якщо вже не буде сходитись тоді... Ну це я так думаю
28 ноя 2014 13:03
Прийшов лист!потрібно доплатити 9790.Незнати як міряти,бо купа поворотів через ті колони.Вони мабуть брали до уваги найдовші відстані по приміщеннях.
30 ноя 2014 16:23
Мені прийшов тільки лист про здачу будинку в експлуатацію. Має бути ще один лист про результати замірів БТІ?
@Lukareli: Вам в одному листі ці дані прийшли чи в різних?
30 ноя 2014 19:22
в одному!
16 дек 2014 21:33
будівництво за рік, частина 1

02 янв 2015 19:11
Всім Привіт! Був в середині грудня в головному офісі еко-дому ! Будинок ше дороблятимуть до весни, нічого толком не сказали коли і як з іронією типу тільки здали і чекайте, будуть викликати прийде лист! Був в квартирі таке відчуття шо все від еко треба буде міняти (двері вхідні, батареї, котел під питанням? модель ariston) Чомусь фасад підвалу з переду не роблять надіюсь шо так на тому і не лишать! Якого милого вони втулили на пядестал з входу в підїзд ту газову будку ше так підняли її на підвищення?
Всім хто купив зголошуйтесь треба створювати ОСББ бо з тим жеком який нагло пропихають свій еко - домівський, - буде море проблем треба зразу від нього відмовлятись і не підписувати угоди всім мешканцям!


"Lember " 2 черга Скрипника! Опиши як відбувалась здача ключі документи право власності? Як що за чим має бути? Буду дуже вдячний!
06 янв 2015 12:41
про ОСББ підтримую але тре толкову людину яка б цим займалася
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .35. . .8
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее