Ласкаво просимо на найбільший форум новобудов України

Ответить
Спостерігач новобудов Адміністрація Domik.ua
Ответов: 35658
Профиль
Репутация:    273

Ласкаво просимо на найбільший форум новобудов України.

Швидше за все, Ви знайшли наш форум через пошукову систему - це означає, що наш форум самий помітний в інтернеті. А ще, це означає, що форум гарантовано бачать усі, хто цікавиться Вашим проектом житлового комплексу. Просто реєструйтеся і залиште повідомлення.


Акція для міст України. Форум Domik.ua пропонує:

1. Вам, дорогим Користувачам форуму, гостям і Інвесторам - напишіть хоча б одне повідомлення-відгук про об'єкт. Це може бути не обов'язково позитивний відгук - але, це може бути об'єктивна думка, яка допоможе іншим, або навпаки - застереже.

2. Крім того, для Інвесторів ми пропонуємо ряд унікальних можливостей: окремий розділ форуму для Вашого проекту, коротке зручне посилання на нього, закриті розділи Інвесторів (куди можливий доступ тільки за спеціальним дозволом або за паролем). Всі ці функції давно у нас є і використовуються.

3. Шановні представники проектів та Забудовники, відділи продажів - колеги, для Вас ми оголошуємо форуми Городов новобудов - Зоною, відкритої для Вашої реклами. Це означає що в темах проектів Ви можете залишати посилання на ваші проекти, контакти відділів продажів і будь-яку інформацію, яку вважаєте за потрібною.


Domik.ua для міст України:

Кожен розділ Вашого міста наші модератори намагаються підтримувати в актуальному стані: додаючи нові проекти, оновлюючи новини, стежачи за змінами на ринку нерухомості. Але, як бачите, у ньому (поки) мало відгуків реальних інвесторів і користувачів - це через те, що ми тільки недавно почали актуалізувати інформацію по містах України.


Про наш форум:

Наш форум - без удаваної скромності, найбільший і єдиний у своєму роді серед новобудов Києва, його області, а так само - на ринку нерухомості. Щоб у цьому переконатися, Вам достатньо почати перегляд з головної сторінки і побачити величезну відвідуваність основних розділів (новобудови).
У нас спілкуються (або заходять почитати) абсолютно всі інвестори, абсолютно всіх проектів новобудов і вже побудованих будинків (Києва і області). З нами співпрацюють (купують рекламні площі) всі великі Забудовники Києва. У той же час, у нас незалежне модерування, яке підтримує тільки об'єктивне і цивілізоване спілкування.

Ми раді вітати і дуже хотіли б бачити і всі міста України!
Дозвольте нагадати ще раз - Вашу інформацію побачать усі. А Domik.ua у цьому допоможе.
Адміністрація бажає вдачі Вашим проектам та приємного спілкування!
Вернуться к началу
Ответить

Вернуться в Новостройки Украиныdsf