Подать объявление

"Квітковий", пгт. Ворзель, вул. Квiткова, 1/4 - "Фининком"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 6.
1/17%
0/0%
1/17%
1/17%
3/50%
04 апр 2016 08:00
Цитата "VorzeLLL":
Дякую за фотозвіт!

Пожалуйста)
05 апр 2016 18:46
06 апр 2016 11:20

Уряд затвердив Ліцензійні умови та Порядок видів робіт провадження господарської діяльності з будівництва об'єктів IV і V категорій складності, які більш ніж удвічі зменшують кількість робіт, що підлягають ліцензуванню.
У порівнянні з попередніми ліцензійними умовами (наказ Мінрегіонбуду від 27 січня 2009 р. № 47), новий документ більш ніж удвічі зменшив кількість робіт у сфері будівництва, які підлягають ліцензуванню. Зі списку виключені:
- роботи з проектування, оскільки сьогодні виконавці цих робіт проходять професійну атестацію - сертифікацію;
- роботи з будівництва об'єктів I-III категорій складності;
- роботи інжинірингової діяльності, виконавці частини яких також отримують сертифікати.
В новому переліку робіт усунено дублювання. Нові Ліцензійні умови та перелік робіт спрощують ведення господарської діяльності для проектантів, забудовників, що будують нескладні об'єкти та для надавачів інженерно-консультативних послуг. Це сприятиме створенню максимально простих і зрозумілих умов роботи на будівельному ринку України. Ліцензійні умови та перелік робіт провадження господарської діяльності з будівництва прийнято на виконання вимог Закону України від 02.03.2015 № 222 VIII "Про ліцензування видів господарської діяльності", що набув чинності 28 червня 2015 року. //www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?doci d=248941066

07 апр 2016 19:14
Прокладка и подключение коммуникаций.
12 апр 2016 19:45
Монтаж ограждений балконов.
15 апр 2016 20:23
Начало работ по благоустройству.
16 май 2016 09:15

Доброго дня! Вітаю власників квартир в ЖК "Квітковий" з державною реєстрацією права власності!Публікую на форумі статтю з приводу створення ОСББ //www.osbb-inform.com.ua/2015/10/06/52/. Дане питання на мою думку є актуальним для ВСІХ власників та забудовника (передача права власності на земельні ділянки на яких розташований ЖК до ОСББ) ЖК "Квітковий". Так, звичайно забудовник спочатку нам допоможе запуститися (за це йому Велика подяка), однак подальша доля ОСББ буде в наших з Вами руках. Від нашої з Вами активної позиції в створені та діяльності ОСББ буде залежати наш з Вами спільний дім (чистота підїздів та прибудинкової території й таке інше). Бажаю Всім нам зломати стереотип про українську приказку "Моя хата з краю - нічого не знаю!"Накагадую, Вам, що наша з вами власність не закінчується квартирою, а й продовжується в підїзді та на прибудинковій території. Від нашої з Вами активності залежить в яких умовах будемо жити РАЗОМ в ЖК!Тому Всіх запрошую до попередньої дискусії щодо вищезазначених питань. Закликаю Всіх (за наявності) ділиться відповідною інформацією щодо створення та функціонування ОСББ. Час біжить невпинно. Скоро літо, вручення ключів та збори власників квартир...

16 май 2016 09:57
Шановный Vorlelll. Застройщик конечно поможет Вам с организацией ОСББ. Предлагаю Вашу кандидатуру на должность ГОЛОВЫ. Чтоб мы сразу собрание подготовили. Перезвоните мне, телефон вы знаете. Александр.
16 май 2016 10:03
Думаю выборы главы ОСББ должны пройти очно, на собрании, чтоб человек понимал что ему предстоит и был к этому готов. Давайте подумаем над проведением первого собрания.
16 май 2016 11:57

Дякую Вам Олександр ЗА підтримку моєї скромної кандидатури на голову ОСББ. Однак, я підтримую думку sims2 щодо попередньо необхідно забудовнику зібрати людей на попередніх зборах (контакти всіх потенційних Голів Ви маєте). Щоб власники познайомилися один з одним. Я прекрасно розумію, що кандидатів-охочих, які б хотіли очолити ОСББ взагалі немає. Необхідні ініціативні люди, тобто команда, які візмуться за цю роботу. Щоб цих ініціативних людей "виявити" необхідно провести збори. Де кожен зможе висловити свою позицію (активну чи бездіяльну), яким чином він може внести внесок у діяльність ОСББ. Голова ОСББ має бути не "один в полі воїн", а команда людей, тобто правління ОСББ. До компетенції правління належать:
підготовка кошторису, балансу об’єднання та річного звіту;
здійснення контролю за своєчасною сплатою співвласниками внесків і платежів та вжиття заходів щодо стягнення заборгованості згідно із законодавством;
розпорядження коштами об’єднання відповідно до затвердженого загальними зборами об’єднання кошторису;
укладення договорів про виконання робіт, надання послуг та здійснення контролю за їх виконанням;
ведення діловодства, бухгалтерського обліку та звітності про діяльність об’єднання;
скликання та організація проведення загальних зборів співвласників або зборів представників;
призначення письмового опитування співвласників та утворення відповідної комісії для його проведення. Як видно, з функцій правління мають бути люди з бухгалтерською, економічною та юридичною освітою.Крім цього має бути обрана ревізійна комісія. //zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1155-03
Тобто, тут МАЄ бути командна робота. Я готовий брати активну участь у діяльності ОСББ. В мене тільки одне питання чи готові брати участь інші власники квартир?Моя мета на даний час полягає в тому, щоб власники квартир почали хоча б ДУМАТИ про майбутнє ОСББ. А після чого включалися в активну роботу. Я розумію, що всі ВЛАСНИКИ не зможуть (не захочуть) братися за роботу. Але як кажуть «От каждого по его способностям, каждому — по его труду».

16 май 2016 12:06
на счет ревизионной комиссии - сейчас даже в ационерных обществах согласно ЗУ про АО она не обязательна, а на 39 квартир мне кажется это усложнит процес. Полность согласен на счет инициативной группы - правления. Со своей стороны готов учавствовать.
16 май 2016 12:19
Дякую Вам sims2 за активність. Органами управління об’єднання є загальні збори співвласників, правління, ревізійна комісія (ревізор) об’єднання.Для здійснення контролю за фінансово-господарською діяльністю правління об’єднання на загальних зборах обирається з числа співвласників ревізійна комісія (ревізор) або приймається рішення про залучення аудитора.
Порядок діяльності ревізійної комісії та її кількісний склад затверджуються загальними зборами. Як бачимо з типового положення про ОСББ. Може бути й одна людина ревізор. Але все одно має бути людина, яка б перевіряла нашу діяльність. Не обовязково комісія.Така вимога законодавства.
Безперечно на попередніх зборах Олександр міг би з нами поділитися (за його бажаннням) своїм досвідом з управління ОСББ.
21 май 2016 19:49

До теми створення ОСББ
В одному багатоквартирному будинку може бути створено тільки одне об’єднання. Власники квартир та нежитлових приміщень у двох і більше багатоквартирних будинках, об’єднаних спільною прибудинковою територією, елементами благоустрою, обладнанням, інженерною інфраструктурою можуть створити одне об’єднання.
Для створення об'єднання скликаються установчі збори. Скликання установчих зборів здійснюється ініціативною групою, яка складається не менш як з трьох власників квартир або нежилих приміщень.Повідомлення про проведення установчих зборів направляється ініціативною групою не менше ніж за 14 днів до дати проведення
установчих зборів. Повідомлення направляється в письмовій формі і вручається кожному співвласнику під розписку або шляхом поштового відправлення (рекомендованим листом). У повідомленні про проведення установчих зборів зазначається, з чиєї ініціативи скликаються збори, місце і час проведення, проект порядку денного.
Час і місце проведення обираються зручними для більшості можливих учасників зборів.
Установчі збори веде голова зборів, який обирається більшістю голосів присутніх співвласників або їх представників.
Кожний співвласник (його представник) під час голосування має кількість голосів, пропорційну до частки загальної площі квартири або нежитлового приміщення співвласника у загальній площі всіх квартир та нежитлових приміщень, розташованих у багатоквартирному будинку.
Рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало більше половини загальної кількості усіх співвласників. Рішення приймається шляхом поіменного голосування. Під час підрахунку голосів враховуються і голоси, подані співвласниками під час проведення установчих зборів, і голоси, подані під час письмового опитування. Рішення оформляється особистим підписом кожного, хто проголосував, із зазначенням результату голосування ("за" чи "проти"). Установчі збори приймають рішення про створення об'єднання і затверджують його статут. Установчі документи об’єднання підписує голова установчих зборів або інша уповноважена зборами особа.
У разі створення об’єднання власниками квартир та/або нежитлових приміщень у двох і більше багатоквартирних будинках голосування співвласників щодо творення такого об’єднання проводиться у порядку, передбаченому цією статтею, за кожним багатоквартирним будинком окремо. Результати голосування визначаються окремо для кожного багатоквартирного будинку.//zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2866-14/p rint1455363113249545
Тобто, має бути проведено голосування (за/проти) по кожній секції ЖК окремо.

24 май 2016 08:51
Цитата "sims2":
Думаю выборы главы ОСББ должны пройти очно, на собрании, чтоб человек понимал что ему предстоит и был к этому готов. Давайте подумаем над проведением первого собрания.

Безусловно, выборы должны быть на собрании. НО КАНДИДАТЫ - ДО...И поверьте, на собрании все себя ведут по принципу - МОЯ ХАТА С КРАЮ. По этому,дабы не затягивать процесс, и не превращать создание ОСББ в полемику "бла бла бла, как оно должно быть" уже сейчас звоните, и подавайте кандидатуры. Жильцы друг друга все равно не знают, и по какому принципу выбирать кандидата?
Все проще, есть желающий инициативный человек - вперед и с песней. Перевыбрать всегда можно на очередных собраниях.

НАПОМИНАЮ: Уже сейчас нужно подготовить статут (есть стандартная заготовка), кошторыс (тоже есть, по моему ОСББ дома на Радянской), и протокол (заготовки тоже все есть).
А на собрании проголосовать, утвердить и запустить процесс. ЧЕМ БЫСТРЕЕ ЭТО СДЕЛАЕМ, тем быстрее решиться вопросы с передачей земли и тарифов.

Жду кандидатур, иначе инкогнито мы будем на форуме тут долго переписываться.

ПРЕДВАРИТЕЛЬНО: Первое собрание будет в момент передачи квартир в 20-х числах, там и проведем собрание, ПОТОМ ПОПРОБУЙ КОГО СОБРАТЬ. ПОВЕРЬТЕ Я ЗНАЮ.
16 июнь 2016 11:40
18.06.2016 субота у 10-00 біля комплексу КВІТКОВИЙ -Відбудуться загальні збори власників квартир, з питань створення ОСББ, та обрання Голови і членів правління.

ЯВКА ОБОВ`ЯЗКОВА!
16 июнь 2016 12:17
Ок!
20 июль 2016 18:17
25 июль 2016 20:09
09 ноя 2017 12:51
Цитата "VorzeLLL":
Доброго дня! Вітаю власників квартир в ЖК "Квітковий" з державною реєстрацією права власності!Публікую на форумі статтю з приводу створення ОСББ //www.osbb-inform.com.ua/2015/10/06/52/. Дане питання на мою думку є актуальним для ВСІХ власників та забудовника (передача права власності на земельні ділянки на яких розташований ЖК до ОСББ) ЖК "Квітковий". Так, звичайно забудовник спочатку нам допоможе запуститися (за це йому Велика подяка), однак подальша доля ОСББ буде в наших з Вами руках. Від нашої з Вами активної позиції в створені та діяльності ОСББ буде залежати наш з Вами спільний дім (чистота підїздів та прибудинкової території й таке інше). Бажаю Всім нам зломати стереотип про українську приказку "Моя хата з краю - нічого не знаю!"Накагадую, Вам, що наша з вами власність не закінчується квартирою, а й продовжується в підїзді та на прибудинковій території. Від нашої з Вами активності залежить в яких умовах будемо жити РАЗОМ в ЖК!Тому Всіх запрошую до попередньої дискусії щодо вищезазначених питань. Закликаю Всіх (за наявності) ділиться відповідною інформацією щодо створення та функціонування ОСББ. Час біжить невпинно. Скоро літо, вручення ключів та збори власників квартир...


Добрый день, подскажите как в домах с коммуникациями? Есть газ, вода, свет?
16 авг 2018 12:44
Добрый день. Как живется в комплексе? какие есть проблемы ? или все хорошо? инвесторы 4-го дома с документами все гуд? застройщик почти неизвестный, мало информации, а комплекс выглядит симпатично. хотелось бы больше информации для потенциальных покупателей.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx