Подать объявление

Куплю трешку, правый берег, с пешей доступностью метро

18 окт 2017 18:09
Ищу трешку, правый берег, с пешей доступностью метро, с максимально возможной квадратурой в кирпичной вторичке не выше 4 этажа, первый подходит, ремонт не принципиален (главное, чтоб ничего сразу не отваливалось и не текло), комнаты очень-очень желательно раздельные. Бюджет крайне аскетичный (до 38 т убитых енотов). Буду благодарна за варианты и помощь.
19 окт 2017 09:11
Цитата "капецкапецовый":
Ищу трешку, правый берег, с пешей доступностью метро, с максимально возможной квадратурой в кирпичной вторичке не выше 4 этажа, первый подходит, ремонт не принципиален (главное, чтоб ничего сразу не отваливалось и не текло), комнаты очень-очень желательно раздельные. Бюджет крайне аскетичный (до 38 т убитых енотов). Буду благодарна за варианты и помощь.

В пешей доступкости к метро на Правим берегу в кирпичной вторичке 38 000 у.е. будет стоять 1 ком. что говорить о трешке?
Без обид, но бюджет очень скудноват под Ваши параметры.
19 окт 2017 09:41
В пешей доступкости к метро на Правим берегу в кирпичной вторичке 38 000 у.е. будет стоять 1 ком. что говорить о трешке?
Без обид, но бюджет очень скудноват под Ваши параметры.[/quote]

пер кременецкий, 4а, стратегическое шоссе чего-то там 27, все это - первые этажи, но на этом сайте есть и другие предложения, если ввести данные в фильтр поиска. Я пока не выбирала себе посредника, иду к этому)) начала с объявления.
19 окт 2017 09:53
Цілком реально знайти таку квартиру в районі м.Дорогожичі. Я взяв в новобудові, але поки вибирав, їздив дивився варіанти 2-3-кімнатних в хрущовках на Сирці і поруч. Район там не самий кращий, але жити можна. Мої друзі купили там років 5 тому і прекрасно себе почувають, переїхати не планують. За трикімнатну в не зовсім вбитому стані хотіли 40-42 тис. але були готові торгуватись. Зараз прийдуть рахунки на опалення і трикімнатні подешевшають. В минулому році так було.
19 окт 2017 19:22
Цитата "РоманП":
.. Зараз прийдуть рахунки на опалення і трикімнатні подешевшають. В минулому році так було.

Цена Гкал для киевэнерго 1385грн, а была 1414..
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее