Подать объявление

ЖК "Сосновый Бор", Новобеличи - "Укоинвестбуд"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 295.
162/55%
39/13%
60/20%
19/6%
15/5%
1. . .4648. . .189
30 окт 2014 13:16
А можно подробности собрания.
К какому решению пришли?
30 окт 2014 13:28
Простите, стройки ДОМА, или пристроек? Это очень важный нюанс :)
30 окт 2014 13:39
Цитата "lucifere":
Простите, стройки ДОМА, или пристроек? Это очень важный нюанс :)
Было бы честно, если бы не было стройки того, что строится незаконно. Вы же с этим спорить не будете? Ни на 16-тиэтажные сейции "5-й секции", ни на 25-тиэтажные секции этой же "секции" (пардон за каламбур, но это вина застройщика, что он терминологию использует неправильно) документов нет, а значит все они строятся незаконно.
30 окт 2014 14:01
Законно, не законно. Это сейчас второй вопрос. Меня просто интересует к чему пришли. То что дом достроят, я почти уверен. Главный вопрос - с пристройками ли. И на сколько я понял, то всё таки пристроек не будет? Кстати тяжёлая техника засыпающая котлован - это техника застройщика или пригнанная?
30 окт 2014 16:08
На тяжелой технике, засыпающей котлован, написано, что техника принадлежить Шеу Святошинского р-на.
30 окт 2014 16:31
Цитата "lucifere":
Главный вопрос - с пристройками ли. И на сколько я понял, то всё таки пристроек не будет?
Извините, а что Вы считаете пристройками? Я здесь вывешивал кусак плана только половины пристройки - в этой самой половине пристройки квартир всего на 20% меньше, чем в том, что Вы называете домом на два подъезда. Суммарно "пристройки" - 60% от всего 5-го дома.
30 окт 2014 18:19
Ілля Сагайдак

У Святошинському районі припинено незаконну забудову
30 жовтня 2014 року силами комунальних підприємств Святошинського району було засипано котлован та припинено незаконну забудову на території, прилеглій до будинку № 7 по вулиці Олевській.
Питання щодо провадження у житловому комплексі «Сосновий бір» незаконного будівництва було порушене мешканцями прилеглих будинків та обговорене на ініційованих ними громадських слуханнях. Місце забудови перевірила комісія, яку очолив голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Ілля Сагайдак.
В результаті перевірки з’ясувалося, що вже ведеться риття котловану, а згодом, відповідно до інформації на офіційному сайті забудовника, там заплановано побудувати 35-поверховий будинок. Розпочате будівництво грубо порушує будівельні норми, оскільки не виконується як положення про відстань між прилеглими будинками, так і обмеження щодо кількості поверхів новобудови.
Протягом кількох місяців до забудовника застосовувалися усі можливі важелі впливу у рамках діючого законодавства, але будівельники не припиняли роботи .
У зв’язку з цим було вирішено вдатися до більш кардинальних засобів.
«Оскільки котлован був викопаний незаконно, до того ж на прибудинковій території, то було вирішено засипати його власними силами комунальних підприємств, підпорядкованих Святошинській районній адміністрації», - зазначив Ілля Сагайдак.
30 жовтня у присутності керівництва Святошинської районної адміністрації на чолі з головою району Іллею Сагайдаком та народного депутата ВР України Володимира Ар’єва було виконано роботи із засипання котловану. «Зараз тут присутній і прокурор Святошинського району Андрій Мілевський, і начальник райвідділу міліції Ігор Кучма, підтверджуючи своєю присутністю законність дій, а також для того аби попередити будь-які заворушення», - прокоментував хід подій районний очільник.
Мешканці прилеглих будинків були вдячні за те, що в районній адміністрації їх почули і пішли назустріч, а коли до двору заїхала перша машина з піском для засипання котловану, зустріли її оплесками.
Ілля Сагайдак впевнений, що звернення мешканців району до керівництва адміністрації не повинні закінчуватися формальними відписками.
«Мета, яку я ставлю перед собою, - не займатися говорінням про те, як має бути, а робити реальні справи і досягати результату. Такого, наприклад, як сьогодні із закриттям незаконного будівництва», - вважає голова району.
«Збитки, які понесе забудовник, наступного разу заставлять його утриматися від порушення закону хоча б з цієї причини. Зрозуміло, що ми також чекаємо відповідь прокуратури стосовно того, за яких обставин та в якому розмірі було нанесено збитки державі», - зауважив Ілля Сагайдак.
30 окт 2014 19:20
https://www.youtube.com/watch?v=8_7iOXWAd-8&feature=youtu.beУ Святошинському районі припинено незаконну забудову - Ілля Сагайдак
30 окт 2014 19:37
Цитата "GeorgeM":
Извините, а что Вы считаете пристройками? Я здесь вывешивал кусак плана только половины пристройки - в этой самой половине пристройки квартир всего на 20% меньше, чем в том, что Вы называете домом на два подъезда. Суммарно "пристройки" - 60% от всего 5-го дома.


Добрый вечер. Пристройками я называю то, что ещё не построено, то, под что вырыт котлован.

и моё мнение, что то что уже вымахали, а это 10 этажей - надо закончить. Недострой нафиг никому не нужен. И да, я сам живу в доме 5. И да, у меня есть маленький ребёнок. И я не хочу, что бы он бегал по заброшенным стройкам. Как по мне, то нужно закончить уже то что начали строить, а котлованы зарыть.
30 окт 2014 19:46
lucifere, Вы живете в доме номер 5 по Олевской, который 1-2 секции Соснового Бора? Дело в том, что достраивать "секцию 5" не за что - денег не хватает даже на достройку секций 3 и 4. Сейчас пойдут штрафы, плюс уже понесенные затраты на новый котлован - недострой незаконно строящейся 5-й секции можно считать состоявшимся фактом.
30 окт 2014 19:49
Цитата "lucifere":
и моё мнение, что то что уже вымахали, а это 10 этажей - надо закончить. Недострой нафиг никому не нужен. И да, я сам живу в доме 5. И да, у меня есть маленький ребёнок. И я не хочу, что бы он бегал по заброшенным стройкам. Как по мне, то нужно закончить уже то что начали строить, а котлованы зарыть.


Если не будет новых котлованов, а новые инвесторы не будут нести в них деньги, то, возможно, не за что будет заканчивать недострои. Мое мнение, что с подобными пирамидами надо заканчивать, чтобы в них не попадались новые инвесторы.
30 окт 2014 19:59
до уваги потенційних інвесторів:
"У Святошинському районі припинено незаконну забудову
30 жовтня 2014 року силами комунальних підприємств Святошинського району було засипано котлован та припинено незаконну забудову на території, прилеглій до будинку № 7 по вулиці Олевській.
Питання щодо провадження у житловому комплексі «Сосновий бір» незаконного будівництва було порушене мешканцями прилеглих будинків та обговорене на ініційованих ними громадських слуханнях. Місце забудови перевірила комісія, яку очолив голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Ілля Сагайдак.
В результаті перевірки з’ясувалося, що вже ведеться риття котловану, а згодом, відповідно до інформації на офіційному сайті забудовника, там заплановано побудувати 35-поверховий будинок. Розпочате будівництво грубо порушує будівельні норми, оскільки не виконується як положення про відстань між прилеглими будинками, так і обмеження щодо кількості поверхів новобудови.
Протягом кількох місяців до забудовника застосовувалися усі можливі важелі впливу у рамках діючого законодавства, але будівельники не припиняли роботи .
У зв’язку з цим було вирішено вдатися до більш кардинальних засобів.
«Оскільки котлован був викопаний незаконно, до того ж на прибудинковій території, то було вирішено засипати його власними силами комунальних підприємств, підпорядкованих Святошинській районній адміністрації», - зазначив Ілля Сагайдак.
30 жовтня у присутності керівництва Святошинської районної адміністрації на чолі з головою району Іллею Сагайдаком та народного депутата ВР України Володимира Ар’єва було виконано роботи із засипання котловану. «Зараз тут присутній і прокурор Святошинського району Андрій Мілевський, і начальник райвідділу міліції Ігор Кучма, підтверджуючи своєю присутністю законність дій, а також для того аби попередити будь-які заворушення», - прокоментував хід подій районний очільник.
Мешканці прилеглих будинків були вдячні за те, що в районній адміністрації їх почули і пішли назустріч, а коли до двору заїхала перша машина з піском для засипання котловану, зустріли її оплесками.
Ілля Сагайдак впевнений, що звернення мешканців району до керівництва адміністрації не повинні закінчуватися формальними відписками.
«Мета, яку я ставлю перед собою, - не займатися говорінням про те, як має бути, а робити реальні справи і досягати результату. Такого, наприклад, як сьогодні із закриттям незаконного будівництва», - вважає голова району.
«Збитки, які понесе забудовник, наступного разу заставлять його утриматися від порушення закону хоча б з цієї причини. Зрозуміло, що ми також чекаємо відповідь прокуратури стосовно того, за яких обставин та в якому розмірі було нанесено збитки державі», - зауважив Ілля Сагайдак."
30 окт 2014 21:44
Я с вами согласна , но есть люди которые обматываться рады. Они сами отдают свой деньги мошенникам . Мне очень жаль, но я думаю уде есть , люди которые не увидят своих квартир!!!
30 окт 2014 22:15
Конечно, наглости нашего застройщика нет предела, но я соглашусь с предположением о возможности "не увидеть свою квартиру". Кто был на съёмках сюжета, подскажите - вопрос о завершении 3 и 4 секции поднимали или нет? Также прошу не игнорировать собрания и максимально постараться быть 1 ноября в 10-00.
30 окт 2014 22:53
Кстати, уже даже на сайтах по продаже новостроек, пишут нового Застройщика Соснового Бора - КОМПАНІЯ ТРЕЙДГРУП СКОРТА. Обновили рекорд Мега Сити - третий Застройщик в бой пошел.
31 окт 2014 08:44
https://www.youtube.com/watch?v=2k4Cmlnjfko&list=UUcjer2fP4gm72s__h8nqYIQ&index=1
канал Киев про зупинення будивництва
31 окт 2014 08:51
Спасибо NadiaNDL за информацию.
31 окт 2014 09:00
Добрый день!
Я инвестор 5-й секции.
Подскажите, как получить доступ к форуму Инвесторов?
Заранее благодарю.
31 окт 2014 09:09
Кто знает завтра будет собрание инвесторов 4 секции ?
31 окт 2014 09:22
Цитата "Myavka":
Добрый день!
Я инвестор 5-й секции.
Подскажите, как получить доступ к форуму Инвесторов?
Заранее благодарю.

Добрый день.
Прочитайте внимательнее первое сообщение темы.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .4648. . .189
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx