Подать объявление

ЖК Атлант | Коцюбинское, ул. Доковская, 14

ЗастройщикАТЛАНТ
Сдача ЖК2015 - 2023 г.
Планировки
от 21 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
196из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 133.
10/8%
12/9%
34/26%
35/26%
42/32%
1. . .3537. . .117
22 окт 2017 22:10
//vlasti.net/news/268887

Уважаемые представители ОП, прокомментируйте, пожалуйста, происходящее. Это уже ни в какие ворота не лезет.
23 окт 2017 04:21
Цитата "Adamantan":
//vlasti.net/news/268887

Уважаемые представители ОП, прокомментируйте, пожалуйста, происходящее. Это уже ни в какие ворота не лезет.

Инвесторы 2 дома по ул Доковская, как у вас обстоят дела с оформлением права собственности учитывая изложенную инфо выше?
23 окт 2017 08:30
Цитата "Garret":

Отписываюсь :)
Уже готовы права собственности по дому 2, кто давно подавал


Цитата "Garret":


Подскажите дом 2 получил уже адрес от сельсовета? И что насчёт права собственности, кто то уже стал полноправным владельцем своей квартиры?

Да и да :)

А мне вот не понятно, с какого числа нужно платить за услуги ЖКХ? (дом 2)..


Garret пишет что всё гуд, но в статье идётся как раз таки о том, что права сделали нескольким инвесторам, и при этом в итоге получается, что "незаконно" :ded:


"Увійшла в тимчасову комісію з пайової участі. Пропрацьовано багато документів згідно яких встановлено, що ТОВ “АВЕРС СІТІ”, який будує житлові будинки по вул. Пономарьова,26 будує без договора пайової участі в розвитку інфраструктури селища, що заборонено законодавством. Вже здані в експлуатацію два будинки в 2015 році та 2016 році, пайова участь, яка згідно законодавства повинна сплачуватись грошима на р/рахунок селищної ради, згідно кошторисної документації мала б становити 11млн.грн, які не отримані селищною радою. У актах введення в експлуатацію будинків вказано, що кошти пайової участі сплачені в повному обсязі згідно рішення Коцюбинської селищної ради № 779 від 30.12.2014 р. Даним рішенням зараховується в пайову участь дорога по вул. Доківській ПрАТ “АТЛАНТ”, згідно договора пайової участі по вул. Доківській, 14. Наразі будується ще один будинок та паркінг. На сьогоднішній день питання пайової участі не вирішено. По фактам, виявлених комісією відкрито провадження Генеральною прокуратурою." (с)
23 окт 2017 08:33
Именно это и очень сильно настораживает!!!
23 окт 2017 08:56
Це чергова політ. провокація "регіоналів" місцевого розливу, яким не йметься продовжити дерибан біличанського лісу і земель селища. :faceoff: Більш ранні потуги ригів Слюсаренко і Узерчук не увінчалися успіхом, тож цього разу "нові обличчя" вирішили піднасрати селищній голові підкинувши проблем і головного болю інвесторам. Цікаво, що Слюсаренко цього разу не постидався навіть публічно заявити про те, що не дав інвесторам оформити право власності на придбані квартири :condom:

Гадаю, нам варто зібратися і провести "виховну роботу" з деп. корпусом "нових облич", щоб потім не переживати за оформлення своїх квартир через місцевих придурків ;)
23 окт 2017 10:36
[quote="StanisLAW"]Це чергова політ. провокація "регіоналів" місцевого розливу, яким не йметься продовжити дерибан біличанського лісу і земель селища. :faceoff: Більш ранні потуги ригів Слюсаренко і Узерчук не увінчалися успіхом, тож цього разу "нові обличчя" вирішили піднасрати селищній голові підкинувши проблем і головного болю інвесторам. Цікаво, що Слюсаренко цього разу не постидався навіть публічно заявити про те, що не дав інвесторам оформити право власності на придбані квартири :condom:

Гадаю, нам варто зібратися і провести "виховну роботу" з деп. корпусом "нових облич", щоб потім не переживати за оформлення своїх квартир через місцевих придурків ;
Гадаю терміново потрібно збиратись і вирішувати проблему, бо це може дуже погано скінчитись
23 окт 2017 10:52
Підтримую ідею про зібратися. Тільки де, як, коли. Обовязково представник Забудовника :shuffle: :protest:
23 окт 2017 11:48
Дорогі спів мешканці. Є пропозиція, домовитись про спільну зустріч в Коцюбинському. Для того, щоб вияснити ситуацію у забудовника. Обговорити спільний план дій, та також навідатись до горе депутатів, які планують зробити нас заручниками в своїх брудних іграх. Діяти потрібно зазделегідь, доки є можливість !
23 окт 2017 11:59
Цитата "Ekspertus":
Дорогі спів мешканці. Є пропозиція, домовитись про спільну зустріч в Коцюбинському. Для того, щоб вияснити ситуацію у забудовника. Обговорити спільний план дій, та також навідатись до горе депутатів, які планують зробити нас заручниками в своїх брудних іграх. Діяти потрібно зазделегідь, доки є можливість !


підтримую, треба визначитись КОЛИ. сподіваюсь нас небайдужих буде достатня кількість.
23 окт 2017 12:08
Цитата "Adamantan":


підтримую, треба визначитись КОЛИ. сподіваюсь нас небайдужих буде достатня кількість.


Всі хто бажає приєднатись, пропонуйте свої варіанти часу та дня !
я пропоную завтра на третю годину !
23 окт 2017 12:20
Цитата "Ekspertus":


Всі хто бажає приєднатись, пропонуйте свої варіанти часу та дня !
я пропоную завтра на третю годину !


на першу-другу? маю бути на позняках о 5-30 :( або середа, коли зручно.
23 окт 2017 12:32
Цитата "Adamantan":


на першу-другу? маю бути на позняках о 5-30 :( або середа, коли зручно.



Коли плануєте зустріч? я теж хочу приєднатись.
23 окт 2017 13:06
Цитата "Natalie.K":



Коли плануєте зустріч? я теж хочу приєднатись.


Пропоную тоді завтра на 13:00. Всім прошу активно відписатись. Хто може, бажає і буде
23 окт 2017 13:10
Цитата "Ekspertus":


Пропоную тоді завтра на 13:00. Всім прошу активно відписатись. Хто може, бажає і буде


від мене +1
23 окт 2017 15:27
+
23 окт 2017 17:31
ТоварисЧи, так что, сходим втроём, На разведку, так сказать? Может Квитка и Натали подтянутся. Где встреча, на крыльце ОП?
23 окт 2017 17:44
[quote="Adamantan"]ТоварисЧи, так что, сходим втроём, На разведку, так сказать? Может Квитка и Натали подтянутся. Где встреча, на крыльце ОП


Конечно сходим, надо хотя бы разузнать все и пробить контракт представителя застройщика. Давайте как и планировали в 13:00 возле ОП. Все кто могут пускай подтягиваются
23 окт 2017 18:21
Можете пожалуйста спросить за 7 дом в каком он статусе? Я живу в Житомере - не смогу подехать к сожелению :(
24 окт 2017 09:40
Цитата "Ekspertus":

Я не смогу подъехать на 13:, напишите пожалуйста после встречи, что получилось узнать
24 окт 2017 13:59
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .3537. . .117
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее