Подать объявление

ЖК Атлант | Коцюбинское, ул. Доковская, 14

ЗастройщикАТЛАНТ
Сдача ЖК2015 - 2023 г.
Планировки
от 21 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
196из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 133.
10/8%
12/9%
34/26%
35/26%
42/32%
1. . .9092. . .117
11 сен 2020 13:08
Вчора е-поштою отримав першу платіжку квартплати (нова кв. в к.10) за серпень від "УК Коцюбинське". Управління будинком пораховано як 6.00 грн/м2, Вивезення відходів - 1.15 грн за метр2 площі. Сьогодні спробував в Приват24 створити шаблон платежу, це пройшло без проблем як і наступний платіж з комісією 1грн. Якщо хочете отримувати е-платіжки надішліть на е-пошту УК (є на інфо-аркуші який видали при встановленні на облік) запит зі своєї е-пошти. Ця опція думаю не відміняє паперову платіжку яка буде у косьєржа або у п-скриньці.

Навіть за відсутності паперової та е-версії можна підтягнути платіжку у Приват24. Для цього йдете через Меню: Платежі > Комунальні платежі
На сторінці в Категорії обираєте варіант "Комунальні платежі"
В рядку пошуку з підказками "введіть IBAN, ЄДРПОУ, р/р або одержувача"
набираєте щось одне з цього:
IBAN: UA983206490000026003052668348
ЄДРПОУ: 38914828
Одержувач: Управлінська компанія Коцюбинське
або справа в полі "місто" починаєте набирати Коцюбинське і з запропонованого списку підтверджуєте "смт Коцюбинське". У списку зліва обираєте "ЖК КОЦЮБИНСЬКИЙ, ЖЕК ТОВ" і з списку рахунків - другий "Оплата за коммунальные услуги 26003052668348". Щоб отримати рахунок за свою квартиру у 10 будинку потрібно ввести особовий рахунок у форматі 100НКВ, де НКВ - цифрове позначення номеру квартири (якщо номер одно-/двозначний для трьозначності ймовірно додаються нулі).

Пізніше спробую і в Ощад24/7 знайти рахунок (в Ощаді-онлайн сплачую за квартиру в Києві взагалі без комісії з їхнього випуску картки).


У мене питання,чому ми платимо комунальні,а кругом висвічує в банку ЖК Коцюбинське???
11 сен 2020 14:48
15 липня 2020 року забирав документи по квартирі в будинку 9 і пан Данило з відділу продажів назвав мені цю цифру по квартплаті, 3.63. За відповіді дякую!
12 сен 2020 18:01
Цитата "тубульцев » 11.09.2020 15:0":
У мене питання,чому ми платимо комунальні,а кругом висвічує в банку ЖК Коцюбинське???


Йдеться про отримувача платежу, а не про назву ЖК. Попередня назва нашої УК - ТОВ "ЖЕК ЖК Коцюбинський" і в банку висвічується їх стартова назва. При постановці на облік в УК у мене забрали і мою копію Договору, сказали що повернуть за 2 тижні з печатками. 2 тижні минули, вони до мене не зверталися і я сам ініціативи не виявив тож не можу глянути і перевірити як вказано в реквізитах назву УК.

Вони обслуговують також найперший ЖК на Пономарьова,26 - "ЖК Коцюбинський" і в корпусі, що довгою стороною паралельний багатоповерховому паркінгу, у ниж є просторіше кількакімнатне приміщення.

Посилання на їх фб-сторінку не можу за правилами форуму вказувати, легко знайдете за пошуком "жек жк коцюбинський" або "Управлінська компанія Коцюбинське". І ось що там побачив датоване 10 вересня о 05:35:
<< До уваги співвласників багатоквартирного будинку! [...]
З метою забезпечення ефективного утримання Вашого будинку Ви зобов’язані до 15 вересня визначитись з обранням уповноваженої особи/особами будинку для укладання договору з ТОВАРИСТВОМ по наданню послуги з управління багатоквартирним будинком (житлової послуги).
УВАГА !!!
ПОВІДОМЛЯЄМО, що у разі не обрання уповноваженої (них) осіб для укладання договору з ТОВАРИСТВОМ до 25.09.2020 р., останнє буде змушене припинити надання житлово-комунальних послуг в цілому по корпусу.
З повагою,
АДМІНІСТРАЦІЯ ТОВ «УК КОЦЮБИНСЬКЕ» >>

Не знаю чи стосується і нашого 10-го корпусу?
12 сен 2020 18:10
15 липня 2020 року забирав документи по квартирі в будинку 9 і пан Данило з відділу продажів назвав мені цю цифру по квартплаті, 3.63. За відповіді дякую!


Я писав про ті цінові випадки, з якими особисто мав справу і не стверджував що такі ж ціни в інших будинках. Якщо в інших корпусах інші ціни і суттєво відрізняються - мені також цікаво буде дізнатися. В будь якому випадку 3.63 за метр2 мені здається дуже заниженим рівнем і тому неможливим.

Щодо опалення, яке складає в прохолодний період суттєву добавку квартплати. Існує опція поставити лічильник тепла (ЛТ). В УК при підписанні Договору пропонують флаєр організації яка встановлює ЛТ. Про свої пригоди з ЛТ при першому інвестуванні думаю написати окремо. Але попередня рекомендація - не поспішайте. Справа в тому, що повністю перекрити опалення і показувати нуль витрат ви не маєте права. Без лічильника ви платите просто по метрам згідно перерахунку на метри загальнобудинкового лічильника. Ті, хто встановив ЛТ, платять і за лічильником плюс мають додатковий рядок в рахунку за опалення МЗК (місця загального користування). І за це МЗК бухгалтер УК нараховує за непрозорою методикою явно завищено. Якщо не будете на радіаторах зменшувати рівень нагріву, можете з подивом виявити, що за лічильником + МЗК заплатите майже стільки ж чи навіть більше ніж сусід при оплаті по метрам2. І питання - навіщо була ця морока ціною понад 5000грн, щомісячні знімання і передавання показників?

В нашій серії будинків зовнішні стіни бетонно-монолітні на відміну від Пономарьова,26/3 і подібними де газоблок, а утеплення мінватою однакове. Бетон більш теплопровідний тож припускаю, що буде дещо прохолодніше в порівнянні з газоблоком. Потрібно цікавитись у мешканців 11 будинку які були платіжки по метрам2 і за ЛТ.
14 сен 2020 10:56
живу в Киэві...купив в 10 дому квартиру....підписав договір з УК Коцюбинське-тарифи,як у Києві, а тепло значно більше....в Києві в новострої дешевше майже на 200 грн
14 сен 2020 13:37
тубульцев Якщо можна, то прошу сфотографувати та викласти сюди тарифи з договору з УК Коцюбинське. Хочеться побачити все разом. Дякую!
14 сен 2020 14:29
Вопрос к тем кто уже делают ремонты - плюс минус сориентируйте какие расходы будут, чтобы сделать электрику и штукатурку в однушке 37метров. Работа и материалы.

И второй вопрос по садику во дворе, кто знает он запустился? Писали в сентябре, но в интернете нет инфы и в отделе продаж тоже не знают. Хотя бы стоимость промониторить. Спасибо
14 сен 2020 17:52
садик еще не работает....вроде его оградили,площадки сделали,но внутри—не понятно....тишина
14 сен 2020 18:41
а зачем тарифы сбрасывать,о них все инвесторы знают.....что за вопрос
14 сен 2020 19:08
Як можна знати ВСІ тарифи інвестору 9 будинку? Будинок ще не готовий та не заселений. Цікавлюся. Що тут такого? Через це і прошу опублікувати фото частини договору з тарифами на теперішній час.
15 сен 2020 05:36
тарифи Київські
15 сен 2020 06:50
Доброго дня!Вибачте,але я скидати нічого не буду.Підійдіть в Жек та самі все дізнаєтесь.
15 сен 2020 08:29
тубульцев Доброго дня! Просто Ви написали що тарифи на тепло значно вищі ніж в Києві - через це і виникло питання всіх тарифів. Я знаходжуся за декілька сотень кілометрів від столиці, підійти в УК (ЖЕК) не можу.

-------------------------------------------------------------------------

Коли на форумі починають писати "что за вопрос" - виникає питання чи ми на форумі де можна обговорювати все що стосується новобудов чи ми учні в шкільному класі...
15 сен 2020 11:15
Я - інвестор,а якщо Ви-інвестор,спитайте свого менеджера з продажу,які зараз тарифи.Просто форум це чи не форум-тут в кожного свої інтереси(вибачте,нічого особистого), тому вважаю доцільним,не показувати тут інформацію,яку Ви,як-інвестор,маєте право спитати у відділі продажу
17 сен 2020 09:15
Вопрос к тем кто уже делают ремонты - плюс минус сориентируйте какие расходы будут, чтобы сделать электрику и штукатурку в однушке 37метров. Работа и материалы.

И второй вопрос по садику во дворе, кто знает он запустился? Писали в сентябре, но в интернете нет инфы и в отделе продаж тоже не знают. Хотя бы стоимость промониторить. Спасибо

Что хочу написать по садику. Каждый год в отделе продаж обещают открыть садик (у меня есть знакомые, которые заселились в Атлант 2 года назад и уже тогда обещали). На сегодня в отделе продаж им отвечают, что началась стройка 14 дома и пока сто садик находится в опасной зоне, близко краны, близко строительные работы, поэтому в этом году садик я так понимаю не светит.
17 сен 2020 11:31
когда получали ключи в июле.....говорили,что 1 сентября открытие,но......претензий к застройщику-нет ни каких-он свое дело сделал-построил и сдал,но вот местная власть-на баланс так и не берет-будет частным больше всего садик........но ограждение бетонное снимают-садик-огражден.....может что-то и будет
17 сен 2020 13:48

[...]
И второй вопрос по садику во дворе, кто знает он запустился? Писали в сентябре, но в интернете нет инфы и в отделе продаж тоже не знают. Хотя бы стоимость промониторить. Спасибо


Спираючись на повідомлення в цій темі думав, що може до Дня Селища 12 вересня відкриють, - цього не сталося. 15-го у Відділі продажу забирав документи на квартиру, запитав про ДС. Про власника кажуть - точно не знаємо, наче приватна особа. ДС увійде до місцевої приватної мережі "Бельчонок". Ось за цим орієнтиром - назвою - спробуйте розшукати. Для мене ще одна загадка з цим ДС. Гарне на вигляд згори поле мініфутболу знаходиться на території ДС.
18 сен 2020 07:58
по садику на территории Атлант: там будет начальная школа от Бильчення (по информации от их сотрудников). По срокам очень скоро. Это всё что удалось узнать, цен и условий еще не озвучили.

По тарифам: отопление у всех идет по тарифам КиевТеплоэнерго (либо по счетчику (если есть) либо по квадратуре (тут берут показания общедомового счетчика и делят на площадь квартиры + общие коридоры))
20 сен 2020 16:16
Добрый день! Просьба к инвесторам дома №10, тем у кого однокомнатная квартира 50 кв. метров. Не могли бы вы сообщить размеры выступов вентканала в ванной и кухне. Я - инвестор дома №8. Сейчас делаю дизайн-проект, нужны эти размеры. Менеджер из отдела продаж не может их сообщить. Заранее спасибо!
20 сен 2020 20:32
УДАРне ГОЛОСування в Коцюбинському 25 жовтня

Прочитав сьогодні в групі [соцмережі, яку заборонено тут вказувати] - партія В.Кличка УДАР підтримуватиме на посаду селищної голови Ольгу Матюшину і визначених на округи осіб. Днем раніше з її підтримкою визначилась партія Голос Кіри Рудик. Про підтримку оголошує також партія ВО Свобода. Головна теза партійних програм - об"єднання Селища з Києвом. Інші пункти "покращень" пов"язані з першим. Зе!Слуги підтримують нинішнього голову Сергія Даніша, який разом із сьогоднішньою командою "Нові обличчя" є противниками входження в Київ ("навіки разом" з Ірпенем, за суверенітет і територіальну цілісність).

Головним питанням вибору на Виборах буде Поєднання з Києвом.

О.Матюшина вперше обрана головою Селища в 2015 році. В 2016 році депутати селищної ради її відсторонили. Поновилась. В 2018 році 7 березня відсторонили вдруге і обрали С.Даніша. Ймовірно це перший такого роду випадок в Україні. Другий за хронологією випадок в Чернівцях - 26.07.2018 депутати міськради відсторонили мера Олексія Каспрука. Третій - 25.03.2020 в Глухові депутатами відсторонений мер Мішель Терещенко.

Коцюбинські вибори будуть своєрідною "реконкістою". Важливо щоб голова і депутати були однією командою зі спільним напрямком дій.

На виборах Зе!Слугам пророкують тотальну поразку. Максимум можуть сподіватися на 15% в загальному складі обраних по Україні, переважно в районах на схід і південь. В Києві очікується перемога В.Кличка, УДАРу плюс союзні до них політсили. З ймовірністю понад 50% в Коцюбинському першість буде за О.Матюшиною і депутатами-однодумцями. Селищна рада проголосує за Київ. Київрада підтвердить голосування нинішнього скликання. Остаточне рішення ухвалює ВРУ, де блокуючий пакет голосів у Зе!Слуг.

Наступний індикатор вирішення долі Коцюбинського - розгляд законопроєкту "слуги" Дмитра Гуріна про Київ, за яким кількість депутатів Київради скорочується зі 120 до 80, відновлюються райради, посилюється самоуправління на рівні районів і мікрорайонів. Він за виборчим округом частково представляє Святошинський район і є прихильником об"єднання, поінформував Зе!Президента про проблеми Коцюбинського. Логічно питання Коцюбинського вирішувати одночасно з форматом Києва. Сьогодні очільник "Слуги" О.Корнієнко сказав, що спробують знайти час і ще до виборів розпочати у ВРУ розгляд законопроєкту про Київ.

Підсумок. За фактом поточних подій в умовних політично-просторових координатах відбулось наближення Коцюбинського до Києва.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .9092. . .117
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее