Подать объявление

ЖК Київські зорі | Киевские Зори | Вышгород, ул. Киевская, 8

ЗастройщикГоризонтБудСервис
Сдача ЖК2015 - 2018 г.
Планировки
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 67.
7/10%
7/10%
13/19%
27/40%
13/19%
1. . .1820. . .115
19 ноя 2014 21:16
Ось подумалось мені... А як це буде відбуватися із сдачею будинку, коли третя секція така не закінчена. Я маю на увазі підключення до мереж газопостачання та водопостачання. Поясніть, хто знає, будь ласка. Що у нас із третьою секціїю буде різна розводка води та газу? Як нам все запустять, а їм ні? Ну наявність вентелів та інших перехідників я, звісно, розумію та передбачаю, але...
Щось не усі пазли складаються... А документація? Будинок же здається у газконторах та водоканалах як цілий? Чи не так?
Чи не станеться так, що ключі ми будемо мати, а вода не буде підключена до моменту сдачі третьої секції, і ми трохи пролетимо із ремонтами?
19 ноя 2014 22:56
20 ноя 2014 18:16
Цитата "Rodrik":
//zakon.nau.ua/doc/?code=461-2011-%EF
Пункт 7 :super:


О-о-о, як все просто... Вельми дякую!
21 ноя 2014 18:14
Если мы будем дружными и активными посадим молодые деревья из леса принесем сосны для очищения легких .орехов полно в лесу молодых. березки и т.д. Три года назад я привезла семена ленкоранской акации и уже выросли несколько саженцев и они должны быть закаленными т.к. пережили 2 зимы. красивый кустарник алуштинский брок тоже выжил и растет вообщим будем благоустраиваться.
21 ноя 2014 18:26
Цитата "OlgaBarb":
Если мы будем дружными и активными посадим молодые деревья из леса принесем сосны для очищения легких .орехов полно в лесу молодых. березки и т.д. Три года назад я привезла семена ленкоранской акации и уже выросли несколько саженцев и они должны быть закаленными т.к. пережили 2 зимы. красивый кустарник алуштинский брок тоже выжил и растет вообщим будем благоустраиваться.

Есть у меня просьба к менеджеру комментировать ход строительства по каждой секции отдельно чтоб было понятно что показано на снимках. какие работы в частности выполняются в данный моментю Будет приятно радоваться о движении строительства например каждые 10 дней ведь не у всех есть возможность приезжать чтоб посмотреть и будет чувствоваться внимание к нам.
21 ноя 2014 20:52
8-)
Цитата "OlgaBarb":
Если мы будем дружными и активными посадим молодые деревья из леса принесем сосны для очищения легких .орехов полно в лесу молодых. березки и т.д. Три года назад я привезла семена ленкоранской акации и уже выросли несколько саженцев и они должны быть закаленными т.к. пережили 2 зимы. красивый кустарник алуштинский брок тоже выжил и растет вообщим будем благоустраиваться.




Вот это правильно, один спросил, знающий компетентно ответил!
Третий внёс нужное предложение + материалы!
Уже вырисовывается громада, как говорится," гуртом и батька легше быты"
А я обязуюсь, если не против конечно, принять участие в высадке деревьев.
21 ноя 2014 21:30
Вот и я к тому клоню, что вырубили, значит надо востановить равновесие. Мы так же думали про акации и орех и хвойные.
Пусть только разберемся с территорией и заедем...
С дружбой, согласна, и давно призываю - это наш общий дом, и в наших силах сделать проживание в нем комфортным. Неприятностей и огорчений и так вокруг хватает.
Слова... Слова...
Вобщем, давайте разговаривать впредь и стараться быть содружественными касательно дел общего быта.
22 ноя 2014 06:03
:super:
Цитата "АннаАнна":
Вот и я к тому клоню, что вырубили, значит надо востановить равновесие. Мы так же думали про акации и орех и хвойные.
Пусть только разберемся с территорией и заедем...
С дружбой, согласна, и давно призываю - это наш общий дом, и в наших силах сделать проживание в нем комфортным. Неприятностей и огорчений и так вокруг хватает.
Слова... Слова...
Вобщем, давайте разговаривать впредь и стараться быть содружественными касательно дел общего быта.
23 ноя 2014 09:01
Я теж за :yes:
23 ноя 2014 09:42
Поддерживаю!
26 ноя 2014 20:26
привіт всім.. :hi: сьогодні підписала договір.. 3 секція.. неймовірне бажання швидше заїхати.. чого і всім бажаю..
26 ноя 2014 21:12
Цитата "червона рута":
привіт всім.. :hi: сьогодні підписала договір.. 3 секція.. неймовірне бажання швидше заїхати.. чого і всім бажаю..

Поздоровляю Вас . Welcome !!! :hb:
27 ноя 2014 09:06
Поздоровляю Вас . Welcome !!! :hb:[/quote]
дуже дякую..сьогодні буду на будівництві.. спробую спіймати когось з робочих і вибити щире зізнання, на рахунок 3ї секції і нашого будинку в цілому..
27 ноя 2014 11:05
Цитата:
дуже дякую..сьогодні буду на будівництві.. спробую спіймати когось з робочих і вибити щире зізнання, на рахунок 3ї секції і нашого будинку в цілому..

Цікаво, ждемо новин !
27 ноя 2014 11:59
Цитата "червона рута":
привіт всім.. :hi: сьогодні підписала договір.. 3 секція.. неймовірне бажання швидше заїхати.. чого і всім бажаю..

Какой этаж?
27 ноя 2014 12:58
Цитата "FamilyBlack":

Какой этаж?



в мене 9-10 поверх..
приїхала.. отже:..
спілкувалася з прорабом.. ведуть електрику вже 7-8 поверх.(але якось не всю одразу, внизу ні і на 9му теж немає), хто є бажаючі провести собі посилений провід і автомат, якого вистачить, наприклад і на електроплиту і на духовий шкаф то треба з ними спілкуватися.(на всякий випадок.. а раптом "отключат газ"). штукатурить припинили бо холодно. весною продовжать. хто хоче перепланування, то БТІ ще не було в 3й.. можна ламати..
4-5 секції - більше будуть чим ні!!!! За 3ю секцією.. електропідстанцію, сказав, що повинні прибрати..
запевнив, що роблять на совість.. всі матеріали "ОК"..
ще сказав, що в нас буде класний двір, майданчик, кущики, деревця і т.д.
ось, мабуть, і всі новини..
p.s. сама особисто маю велике бажання посадити якесь деревце.. пізніше троянди..
27 ноя 2014 13:12
Цитата "червона рута":


4-5 секції - більше будуть чим ні!!!!


А що будуть ще секції? Хіба там є місце??? :winky:
27 ноя 2014 13:26
Цитата "Modelism":


А що будуть ще секції? Хіба там є місце??? :winky:

як я зрозуміла, вони можуть будуватися паралельно вул. Набережна.. вглиб від вул. Київська.. за третьою секцією...
27 ноя 2014 14:11
Цитата "Modelism":


А що будуть ще секції? Хіба там є місце??? :winky:

Тааак, вопрос Алексею и Алине. О каких секциях идет речь? Может это перспективный проект? Права собственности земелного участка, на котором планируэтся строительство, уже есть?
27 ноя 2014 14:50
Цитата:
хто хоче перепланування, то БТІ ще не було в 3й.. можна ламати..

Хто знає ? Наприклад я зараз з'єднаю кухню і балкон, то вся площа буде рахуватися як кухня 6-) і БТІ скаже що перевищення квадратів і треба доплатити(бо на балкон діє коефіцієнт) . Чи можна потім, після всіх БТІ (як уже право власності буде) робити перепланування :???:
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .1820. . .115
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее