Подать объявление

ЖК Київські зорі | Киевские Зори | Вышгород, ул. Киевская, 8

ЗастройщикГоризонтБудСервис
Сдача ЖК2015 - 2018 г.
Планировки
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 67.
7/10%
7/10%
13/19%
27/40%
13/19%
1. . .1113. . .115
13 окт 2014 10:16
Стосовно гідроізоляції санвузлів. Є інформація, що всетаки будуть влаштовувати обмазочну гідроізоляцію.

heffer » 13.10.2014 11:22
Хлопці та дівчата!
Чи збирається хтось з*єднувати балкон з кімнатою? Як бути з перенесенням батареї?

ПРо перепланування зі статей в неті зрозумів, що це буде незаконно. Ви можете це зробити, але при продажі (зміні власника) виникнуть проблеми.
Не можна обєднувати балкон з кімнатою. ЧОМУ? я не розумію. У нас зовнішні стіни не несучі. Опалення власне, а отже збільшення площі не вплине на сусідів. Але є закон.)))

З перенесенням батареї проблем не бачу, якщо ви вже вирішите бомбити стіну.Протяніть зайві 1,5-2 м до вікна та встановіть батарею там.(стіни бажано утеплити з середини)
13 окт 2014 11:12
Обмазочна гідроізоляція з мого досвіду не дуже, лущіця на ура, та і як на неї плитку класти, адгезія низька. А балкон потрібен, навіщо його перероблювати, де білизну сушити? велосипед покласти, інструменти деякі, запаси то що!? В кімнаті?! А так на балкон. Але це моя особиста думка… :yes:
13 окт 2014 11:23
Ми просто хотіли залишити маленький відкритий балкон, а решту з*єднати з кімнатою.
13 окт 2014 15:55
Цитата "квМетр":
Обмазочна гідроізоляція з мого досвіду не дуже, лущіця на ура, та і як на неї плитку класти, адгезія низька. А балкон потрібен, навіщо його перероблювати, де білизну сушити? велосипед покласти, інструменти деякі, запаси то що!? В кімнаті?! А так на балкон. Але це моя особиста думка… :yes:

А яка на Вашу думку краща гідроизоляція? Читав що краще коли на стиках клеють, а потім решту заливають рідкою
14 окт 2014 06:15
Як на мене, то гідрозіт в цьому випадку саме те
15 окт 2014 06:57
Интересно когда котлы начнут ставить, никто не узнавал?
15 окт 2014 11:43
15.10.2014
19 окт 2014 08:35
Люди добрые. Кто заключил договор на 3 секцию?! Есть желание взять там двушку но ни в генплане ни в интеренете ни на сайте застройщика про 3 секцию нет инфы. Какбы не был это кот в мешке из за которого дом не сдасться. Отзовитесь!
19 окт 2014 10:52
Уважаемая! У нас оформлен договор на 3 секцию 2-х комнатной квартиры, так что все в порядке. Вам надо посмотреть в разделе планы и вам откроются планы 1-2-3 секций. Так например в третьей секции есть план 1го этажа и отдельно со 2 по 8 этаж. На каждом этаже есть 2 кв. двухкомнатных и 3 кв. однокомнатных. Так что еще раз посмотрите на сайте жк.
19 окт 2014 13:39
Спасибо за информацию! Только я уважаемый а не уважаемая. Что касается вашего вопроса по теме- это я вам как инженер энергетик говорю. Никаких наводок электрического поля нет. Там установлено КТП с РуэУ 0,4. Кв и трансформатором на 400 Ква. Наводки и высокочастотные колебания возникают начиная с 10 Кв. Да и то затухают в полуметре от источника так как подстанция на напряжение 10 Кв обязательным образом экранирована. Другое дело звук. При использовании "мокрого" трансформатора на 400 Ква возможен специфический низковольтный гул за счет работы обмоток. Но я общался с электриками подрядчика и меня заверили что установлен будет "сухой" трансформатор на 400 Ква. С ним таких проблемм не будет. А установка РУ 0,4 вплотную к зданию обусловлена тем, что застройщику не нужен землеотвод под КТП от облэнерго, ТУ итп. А это по самым скромным подсчетам + 700000-1000000 грн. Эта сумма была бы однозначно заложена в цене квартиры.
19 окт 2014 13:44
Кстати, на сайте застрйщика в вкладке "планы" есть планы 1,2,3 секции. Там файл пдф, который скачиваеш и после открытия он тупо пустой с 2 ссылками -план 1,2 и план 3 секции. Нажимаеш на ссылку - он снова выкидывает тебя на сайт застройщика. Замкнутый круг.
19 окт 2014 18:53

Дивні коментарі в FamilyBlack.
На сайті інформації достатньо про 3-ю секцію.
Заради Вас навіть спробував закачати презентацію. Все відображається.(якщо принципово, можу скинути на Ваш емейл).
Про ТП біля 3-ої взагалі не розумію,чого підняли питання.
його не має на генплані. Скоріше за все, це існуюче тп для потреб будівництва. має бути побудовано нове в верхньому куті генплану. (біля 2-ої секції)

Ніхто не застрахований від проколу. Так само взяв квартиру в 3-ій секції і сподіваюся, що все закінчиться добре!!!. І не треба через файл, який у Вас не відкрився, робити висновки про "котика в мішку".

Будь ласка, порийтеся на сайті ще //kyivskizory.kiev.ua
Або просто зателефонуйте у відділ продажів

19 окт 2014 19:17
Не стоит меня обсуждать. Я не утверждал и не делал выводовв. Всего лиш высказал опасения. Все планы наконец открылись с тационарного компа. Просто с планшета не получалось. Что касается КТП, то перенос его возможен, но для нужд строительства достаточно 150 Ква. Там же уже установлен ТР 400Ква. Да вбит постоянный контур в фундамент. Это вам любой маломальски знающий электрик подтвердит. Очень маловероятно что столь серьезное строение будут перетаскивать. Кроме того, бывшее КТП было на 250 Ква. Нынешнее уже на 400. Я знаю это однозначно так как живу на киевской 6
19 окт 2014 19:20
Однако к сведению данное КТП РУ 0,4 никаким образом не вредит ни здоровью ни комфорту даже при нынешнем его размещении. (Если конечно не загорится) однако вероятность такого 0,00001%
19 окт 2014 20:15
Щасливому власнику паю.

Вы что то узнали про перепланировку? Мне сегодня говорили что перепланировку можно будет делать только после приемки бти на момент сдачи. Потом делай что хочеш, все стены не несущие кроме несущих колонн которые трогать нельзя. Проблеммы при перепланировке возникнут когда придется продавать жилье с бти. По отоплению все то же самое. Перенос радиаторов на поквартирном плане не отражен так как радиаторы не имеют отношения к проекту по газу. А вот замена котла на менее мощьный, перенос котла в другое место либо снятие котла полностью может повлечь проблеммы с штрафами и газовой службой. Раз в год газовая служба проводит поверку газовых счетчиков и котельного оборудования. В таком случае надо согласовывать это с газовой службой со всеми вытекающими. Изменение в проекте по газу, согласование и перемонтаж ихними же спецами итп. А колличество батарей их совершенно не колебет. Прораб сказал что один пайщик соединяет кухню с балконом для увеличения ее площади и вместо батареи в кухне делает во всей площади совмещенной кухни с балконом - дополнительный контур водяного теплого пола от котла. Коэфициент теплоотдачи намного выше чем от одной батареи. Расход газа конечно тоже растет. Но это уже другая история.
20 окт 2014 04:55
Цитата "FamilyBlack":
Щасливому власнику паю.

...Прораб сказал что один пайщик соединяет кухню с балконом для увеличения ее площади и вместо батареи в кухне делает во всей площади совмещенной кухни с балконом...

На сколько я понял, некоторые уже на этом этапе, что-то делают в своих будущих квартирах. Возможно ли такое?
20 окт 2014 07:09
1. Впевнений на 90%, що буде нове ТП, як на генплані.
2. Про перепланування все правильно написано. Єдине, що читав, що не можна обєднувати балкон з кімнатами (навіть якщо це не несуча стіна). Стосовно котла, мені пояснили, що його з головою достатньо (принаймні для 1-кім), так що заміни точно робити не буду.
цікавить влаштування газових лічильників. на якій вони висоті?. просто єдине, нормальне місце для холодильника - це кут біля вікна. А там цей лічильник. і його висота явно не дозволить втулити там холодильник. Чи можливо встановлення лічильника вище до стелі? хоч трохи?
3. BoraBora » 20.10.2014 06:55
Стосовно перепланування. Думаю, можливо, але незначні зміни. Стіни Вам точно ніхто не дозволить зносити. Все правильно написано, отрамаєте документи - робіть, що хочете.
Хто знає. Балкончик, той, що не засклений. його можна склити? логічно, як українець, я розумію,що так. у нас все можна. Але, десь чув, що цей балкончик, як пожежний. норми і так далі. Чи будуть в майбутньому питання від пожежників по закону чи ні?
20 окт 2014 07:43
ще є інформація, що з БТІ проблем не буде при продажу. Гарантувати точність не можу. Але сказали, що БТІ (наприклад, перед продажею) приходить і робить фактичний замір помешкання, а не той, що по проекту.
Проблеми можуть бути лише з організацією (здається, щось типу Архбуд.......) не памятаю точно. І то, якщо там хтось буде на Вас жалуватися і прийде перевірка, що малоймовірно.

Тому, також питання для всіх: як БТІ проводить заміри перед продажем квартири (процедура)?
20 окт 2014 10:31
Посоветуйте что делать с торчащими по углам комнат сваями несущей битонной конструкции, у меня местами торчат на 10см. Можно ли их будет спилить?
20 окт 2014 11:03
Доброго дня! Можете викласти фото торчащих конструкцій. Сваі - не можуть стирчати, сваі це бетоні конструкції які забивають у грунт при улаштуванні фундаменту, у вас в кімнаті вони не можуть стирчати. Напевно це несучі колони.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .1113. . .115
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее