Подать объявление

ЖК Київські зорі | Киевские Зори | Вышгород, ул. Киевская, 8

ЗастройщикГоризонтБудСервис
Сдача ЖК2015 - 2018 г.
Планировки
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 67.
7/10%
7/10%
13/19%
27/40%
13/19%
1. . .5456. . .115
27 май 2015 05:36
народ, подскажите, где кто покупал или планирует покупать плитку? Так что бы недорого или со скидками, можно украинскую (пишут есть неплохие варианты). Хотелось что бы посмотреть, выбрать. :notsure:
27 май 2015 05:53
Много плитки напротив Эпицентра , склал ул. Полярная, там где остановка 99 автобуса.
27 май 2015 07:24
Спасибо надо посмотреть
27 май 2015 08:50
Цитата "Alexxxey07":

Я же ранее писал что ничего не понимаю в этом. Что вы посоветуете?

Відповів ОП(ЛС)
27 май 2015 08:53
Могу помочь Вам купить украинскую плитку Атем по оптовой цене через знакомого дистрибутора. Забирать с официального салона магазина АТЕМ на ул. Панельная. скидка около 10% от официальной цены


Цитата "BoraBora":
народ, подскажите, где кто покупал или планирует покупать плитку? Так что бы недорого или со скидками, можно украинскую (пишут есть неплохие варианты). Хотелось что бы посмотреть, выбрать. :notsure:
27 май 2015 08:56
Сусіди хто читав договір про надання послуг з утримання будинку та прибудинкової території всі згодні, у кого є які зауваження?
27 май 2015 09:41
Стосовно Договору про надання послуг з утримання будинку та прибудинкової території
Не згоден з такими пунктами:
2.4 Не отримання Споживачем рахунку на сплату послуг, не позбавляє його від обов’язку своєчасно та в повному обсязі оплачувати послуги за цим Договором. І далі
4.2.2. За несвоєчасну плату наданих послуг Споживач зобов’язаний сплатити Управителю пеню у розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за кожен день прострочення. Тобто рахунок я не отримав, але сплатити повинен…скільки? Якщо не сплачу – пеня, що за бред. Немає рахунку немає оплати.
3.2.10.Дотримуватися санітарно-гігієнічних і протипожежних правил, правил електробезпеки, а також правил користування приміщеннями та прибудинковими територіями, встановлених Виконавцем та чинним законодавством України; Де можна ознайомитись з правил користування приміщеннями та прибудинковими територіями, встановленими Виконавцем, хтось їх бачив?
3.2.11.Забезпечувати безперешкодний доступ представників Виконавця до об'єкту нерухомості, за наявності у них відповідного посвідчення до мережі, арматури та розподільних систем з метою:
-ліквідації аварій - цілодобово;
- згоден.
-встановлення і заміни санітарно-технічного та інженерного обладнання, проведення профілактичного огляду - з понеділка по п'ятницю з 8.00 годин до 19.00 годин за Київським часом. Це виходить що до мене будуть постійно ходити «профілактично оглядати», а якщо я у відрядженні чи ще щось. Під такими формулювання до людини можна заходити постійно і вона буде зобов’язана пускати сантехніка, електрика, монтера, ліфтера… не згоден.
3.2.12. Проводити за рахунок власних коштів поточний ремонт об'єкта (?) нерухомості; Якого об’єкта? Власного чи ….? Незрозуміло?
3.4.10. Усувати аварії та інші порушення порядку надання послуг, а також виконувати за споживачів (?) у строк, установлений законодавством і цим договором; Що виконувати?
4.3.2. Представник Виконавця повинен з'явитися за викликом Споживача для підписання акта-претензії не пізніше ніж протягом двох робочих днів. Через два дні слідив «претензії» може вже не бути, або будуть не суттєві чи ледь помітні. Вважаю «не пізніше ніж 1 робочого дня».
27 май 2015 12:04
Цитата "Vadim77":
Могу помочь Вам купить украинскую плитку Атем по оптовой цене через знакомого дистрибутора. Забирать с официального салона магазина АТЕМ на ул. Панельная. скидка около 10% от официальной цены

Понял, спасибо. Остался вопрос выбора.
27 май 2015 19:18
Цитата "Vadim77":
Могу помочь Вам купить украинскую плитку Атем по оптовой цене через знакомого дистрибутора. Забирать с официального салона магазина АТЕМ на ул. Панельная. скидка около 10% от официальной цены


Это было бы замечательно, я тоже присоединяюсь. На днях съезжу туда, посмотрю ассортимент..
28 май 2015 11:40
Привіт сусідам!
Хто отримав договір про доступ до приміщення?
цікавить як ви ставитесь до п.3,6 та 3,7.
Там сказано, що забороняється використовувати електроенергію та воду...як же робити ремонт?

чи я щось не вірно зрозумів, можливо ВП пояснить!
28 май 2015 12:13
На собрании говорили,что иначе никак.снимут показания счетчиков, до ремонта и после.
И эту разницу будем оплачивать.
28 май 2015 12:14
Задали аналогичный вопрос ОП, ждем ответа
28 май 2015 13:12
Вопрос к ОП:
А что там с заседанием Вышгородской Ради? Депутаты "спромоглися" решить вопросы нашего дома или снова не внесен (перенесено заседание)?
28 май 2015 20:34
[quote="Vadim77"]Могу помочь Вам купить украинскую плитку Атем по оптовой цене через знакомого дистрибутора. Забирать с официального салона магазина АТЕМ на ул. Панельная. скидка около 10% от официальной цены

Дайте.пожалуйста, контакты.
Соседи,может у кого еще есть возможность получить скидку: на мебель, ламинат, натяжные потолки, напишите пожалуйста :winky:
29 май 2015 05:29
[quote="Vadim77"]Могу помочь Вам купить украинскую плитку Атем по оптовой цене через знакомого дистрибутора. Забирать с официального салона магазина АТЕМ на ул. Панельная. скидка около 10% от официальной цены

Как раз выбрал себе плитку Атем:)
А каким образом заказать? Поделитесь контактами, пожалуйста.
29 май 2015 06:29
Цитата "BoraBora":
Вопрос к ОП:
А что там с заседанием Вышгородской Ради? Депутаты "спромоглися" решить вопросы нашего дома или снова не внесен (перенесено заседание)?

в ОП сказали заседание состоится 5 июня
29 май 2015 07:54
Цитата "Kent21":


Соседи,может у кого еще есть возможность получить скидку: на мебель, ламинат, натяжные потолки, напишите пожалуйста :winky:


И давайте еще делиться информацией (местонахождение, цены), где дешевле всего закупать стройматериалы.

P.S. Кстати, мебель (кроме кроватей), лучше всего изготавливать индивидуально (в идеале - самостоятельно), а не покупать готовую. К слову, есть у кого-то скидки на ВиЯр\L-master?
29 май 2015 12:20
делюсь безвозмездно т.е. даром контактом, через которого купил плитку на 30 грн дешевле (с квадрата) от официальной цены производителя. (063) 445 64 64 - Андрей
29 май 2015 15:40
Спасибо! :up:
29 май 2015 18:13
Спасибо.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .5456. . .115
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее