Подать объявление

"Київський маєток", Софиевская Борщаговка, ул. Бышевская, 5

ЗастройщикЖЭК Затишок
Сдача ЖК2015 - 2022 г.
Планировки
от 25 650 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
151из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 17.
2/12%
0/0%
4/24%
3/18%
8/47%
1. . .678
25 июль 2019 08:28
Люди добре думайте перед тим, як тут купляти квартиру. Води немає більше часу, аніж є, світло часто відключають, повна бездіяльність ЖЕКу та ігнорування звернень жильців.
25 июль 2019 08:32
Цитата "Miss Na":
Здравствуйте,подскажите пожалуйста,как проходит процедура покупки квартиры? Мы хотим стать инвесторами 9 дома,5 секции. Но все равно переживаем. Дом должен быть буквой П,но выстроена пока только Г, то есть наша секция ещё не начала строиться

Не раджу вкладатись в цей ЖК, в майбутньому пожалієте про це. Дуже багато проблем тут. ЖЕК і забудовник, навіть, не намагаються їх вирішувати. Тільки обіцянки.
11 сен 2019 05:07
Добрый день, хотим инвестировать в кв (10 очередь) какие есть подводные камни,+/-,в отделе продаж всё так красиво рассказали,действительно ли так всё хорошо у них?
11 сен 2019 09:05
Не знаю, що і як конкретно в цьому ЖК, але спробуйте в будній день виїхати звідси вранці, і заїхати сюди увечері. І спробуйте у когось, окрім відділу продажів поцікавитись перспективами покращення транспортного сполучення. Якщо Вас влаштовує те, що вже зараз усе дуже погано, і по мірі забудови місцевості усе ставатиме тільки гірше, і реальної перспективи щось покращити у найближчі роки не очікується, тоді західна частина Софіївської Борщагівки - саме для Вас.
11 сен 2019 10:32
выезд / въезд не сильно беспокоит потому что работаю здесь по месту,а то что с транспорт. развязкой там кошмарный ужас наслышана на этом, кроме этого есть еще что то с минусов?
06 дек 2019 19:08
Мы комплексом довольны. Рядом есть магазины и парк или лесопосодка. Если не считать выезд и въезд в город, то минусов больше нет. Соседей не слышно.
24 март 2020 02:11
Будьте внимательны и проверяйте документы со своим юристом не надейтесь на свои знания и чесность нынешних застройщиков! Знаю все комплексы в округе и скажу, что контролЯ нет никакого! Это ваши деньги, и только вам решать что с ними делать, лучше 10 раз проверьте всеи обдумайте!
05 фев 2021 11:02
Доброго дня! Я інвестор ЖК Київський маєток. Довго вибирали і зупинили свій вибір саме на цьому ЖК. Будівництво не зупинялось ні на мить, це нам подобається, хоча все-рівно з затримкою на сьогодні на рік, обіцяють ще до літа здачу, саме наші секціїї - Бишівська,14, будинок 9. Зараз зтикнулись з великою проблемою яка нас як тільки заселимось чекає: дуже часта відсутність води та малий тиск напору її в трубах. Щоправда чомусь вибірково в половині будинків, в якихось майже все добре а в останніх побудованих - проблема глобальна і викликає велику обуренність мешканців. Цим питанням ми зацікавились коли неодноразово приїзджали на об’єкт і бачили довгі черги до колонки з водою. Якщо будете звертати свою увагу на цей ЖК - майте на увазі. Дуже хочу вірити що питання вирішиться, але поки ніхто нічого не вирішує... На жаль. Адже жити в своїй довгоочікуваній оселі без нормального водопостачання це жах, думаю всі це розуміють. Дуже засмучені цією новиною, плануємо зайнятись данним питанням дуже прискіпливо. Якщо відбудуться зміни - обов’язково зроблю допис в цю групу.
24 фев 2021 11:39
А усім відмовляли у консультації по телефону і розповідали про наказ тільки при особістій зустрічі у відділі продажів надавати інфо по документах?
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .678
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx