Подать объявление

Киев. «Элита-Центр» возвращается?

30 авг 2007 11:03
В столице разгорелся очередной скандал, связанный с мошенничеством на рынке недвижимости.

Читать дальше >>
30 авг 2007 11:03
ОООООО!!!!!!! НАЧАЛОСЬ...
30 авг 2007 11:07
Что-то эти "Троещенские Липки" никто до ума не может довести... И "Оник" там продавал, теперь и НБК продает... Там что-то происходит на стройплощадке вообще? Может кто что знает
30 авг 2007 13:09
Да, у Смартеха есть проблемы, т.к. они очень быстро распродали свои квартиры в 2005, а за это время цена существенно выросла. "Оник"-НБК продавали квартиры не демпингуя, постоянно повышая цену кв.м. Как результат - еще есть непроданные квартиры и есть деньги на достройку домов. Общая проблема всех застройщиков Троещинских Липок - коммуникации! Судя по всему они будут полностью проведены в следующем году. Поэтому все дома будут сдаваться почти в одно и то же время. (жалко конечно инвесторов тех домов, которые уже практически готовы, но не вводятся по причине отсутствия подведенных коммуникаций).
30 авг 2007 13:36
Я не понимаю, какого **** за те деньги которые я плачу в виде налогов в местную казну, должны достраиваться дома тем, кто не подумал что и у кого он покупает!!! Почему не продается имущество фирмы, почему не платят те "инвесторы" которые сэкономили покупая по ценам ниже рыночных??? Так давайте се организовывать строительные фирмы, продадим квартиры, выгоним первый этаж, а дальше пусть КГГА достраивает... Уродская страна!!!
30 авг 2007 13:46
Это же не галошу купить. Такие деньги все узнать надо, выяснить репутацию, объекты и т.д. А тут на 3 тыс. дешевле так они все побежали... А теперь КГС участок земли за то, что кто-то лоханулся. Я возмущен!!!! Я тут недавно пиво купил, дороже чем в супермаркете, да еще не очень. Пусть мне теперь КГГА вернет пиво а в бару даст деньги на новое, получьше....
30 авг 2007 14:01
Это так, лишь бы на тормозах спустить дело. Год, другой будут ждать пока КГС начнет строить и очень сомнительно, что начнет. Таких строек очень много, а как стройка на Семьи Сосниных от "Киеввысотбуд", стоит уже полгода, что-то там ляпнули, чтобы успокоить людей и тихо готовят банкротство, людей кинут, так как, перед тем как продать им, продали своим структурам.
30 авг 2007 14:28
Практика всего мира -страховка! Сомневаешся - не покупай, при этом очень дешево - застрахуй от риска, что застройщик обанкротится... Я не понимаю, почему за деньги чесных налогоплатильщиков, пенсионеров и гос. бюджета это должно достраиваться...
31 авг 2007 06:27
Думать надо, а не лететь на дешевизну как муха на гамно. Бесплатный сыр бывает, сам знаешь где, хотя я думаю, что не знаешь...
31 авг 2007 07:51
Господа!! (хотя судя по манере общения, Вы - ТОВАРИЩИ!!!! ) ведите себя прилично и подбирайте выражения!
31 авг 2007 08:00
Молодца! Отжег...
05 сен 2007 11:24
Еліт Центр треба давно викоровувати в Київській міській державній адміністрації Наказом Головного управління житлового забезпечення №270 від 18 вересня 2002 року «Про порядок фінансування будівництва жилих будинків за кошти міського бюджету та кошти населення» відділу житлових питань Головного управління житлового забезпечення доручено передати ДГО «Житло-інвест» квартири у жилих будинках, в тому рахунку й у жилому будинку №17-А по вул. Шолом Алейхема в м. Києві, а також оформити інвестиційні договори з громадянами, які дали згоду на оплату 50% вартості квартир згідно із списками, затвердженими районними державними адміністраціями. Цим же наказом ДГО «Житло інвест» було доручено укласти з генпідрядними організаціями договори на будівництво жилих будинків. Відповідно до цього наказу між інвесторами (першочерговиками на отримання державного житла) та Державною госпрозрахунковою організацією “Житло-Інвест” було укладено інвестиційні договори на будівництво житла в будинку № 17-Б по вул. Шолом Алейхема в м. Києві. Після цього інвесторами було сплачено визначені в цих договорах суми власних коштів. Це становило 50% загальної вартості будинку. Другу половину його вартості в розмірі 50% повинна була інвестувати Київська міська державна адміністрація(потребує перевірки яку суму було фактично інвестовано КМДА). В інвестиційних договорах , які укладалися двічі (основний на більшу суму і додатковий на фінансування службових квартир та послуг ДГО «Житло – Ін вест» на оформлення нам права власності на житло)з кожним інвестором з числа населення м. Києва. У пункті 8 Розпорядження Виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) №755 від 24 квітня 2003 року «Про розподіл загальної жилої площі у жилих будинках на 2003 рік» зазначено, що «при будівництві житла за замовленням Виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) за кошти спеціального фонду міського бюджету, які виділені на молодіжне житлове будівництво, для відселення із службового житла та за програмою «50 х50», спрямовувати 2% - на житлову службову площу». Тобто будівництво квартир №1 та №5 нашого будинку ОСББ «Вікторія» планувалося побудувати за рахунок кошти спеціального фонду міського бюджету для подальшого переведення їх в число службових. Такі кошти згідно даного розпорядження були виділені і направлені на розрахункові рахунки Фірми ДГО «ЖитлоІнвест», що являється структурним підрозділом головного управління житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації, але вони були викрадені та використані не за приначенням. З метою закриття цього факту викрадення державних коштів внаслідок незаконних дій Головного управління житлового забезпечення Київської міської адміністрації з нас як інвесторів згідно наказу начальника головного управління житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації від 18.09.2002 року № 270 «Про порядок фінансування будівництва жилих будинків за кошти міського бюджету та кошти населення». для фінансування будівництва та приватизації цих квартир №1 та №6 було незаконно додатково отримано наших власних коштів на суму більше 450 000 гривень . Згідно пункту.1 цього наказу від 18.09.2002 року № 270 також було незаконно отримано від інших інвесторів по програмі 50 х 50 з числа населення кошти на суму біля 2 000 000 гривень на будівництва квартир та їх приватизауії будинків Деснянського району м. Києва та інших районів м. Києва за вказаними там будівельними адресами - Проспект Радянської України,квартира в будинку. № 16-20 - Жилмасив Позняки 9-й мікрорайон будинок № 1-а кв.193 - Жилмасив Позняки 9-й мікрорайон будинок № 1-б кв.191 та кв. 130 - Жилмасив Позняки 9-й мікрорайон будинок № 1-в кв.1 та кв. 255. - вул. Мілютенко, 28-в кв.2 - вул. Шолом Алейхема, 17-б кв. №1 та № 6 - вул.. Матеюка, 5-а кв. №1 та №6 Всього незаконно було отримано та профінансовано за рахунок інвесторів з числа населення одинадцять двокімнатних квартир, а при цьому Головним управлінням житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації було безпідставно відмовлено цим інвесторам в оформленні та наданні їм свідоцтв на право власності, як передбачалося зробити відповідно наказу від 18.09.2002 року № 270 «Про порядок фінансування будівництва жилих будинків за кошти міського бюджету та кошти населення» Ці одинадцять двокімнатних квартир складають більше 600 квадратних метрів жилої площі. Це при тому , що у Києві 1 метр квадратний жилої площі коштує більше 2 000 доларів США і тому не складно порахувати , що вартість вкраденого житла складає 12 000 000 гривень У подальшому Головним управлінням житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації було вилучено з виділених коштів спеціального фонду міського бюджету, які було виділено на будівництво службового житла згідно пункту 8 Розпорядження Виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) №755 від 24 квітня 2003 року «Про розподіл загальної жилої площі у жилих будинках на 2003 рік» кошти на суму біля 2 000 000 гривень і використано не за призначенням(можлива достовірна вірогідність на 90% про викрадення). Станем на захист жителі вказаних будиків і повернемо вкрадене!!!!
05 сен 2007 13:59
вы что особо богатые? люди живут как бомжи, вот и ищут что подешевле! моя пожилая родственница все потеряла на элите ...
06 сен 2007 15:32
Если страна Гондурас, а население сплошь кретины, за очень редким исключением, которое лишь подтверждает правило, такие махинации отнюдь не редкость. Это закономерность. В Штатах запрещено финансирование строительства частными лицами, а люби друзи ждут пока к ним в Раду придут граждане с топорами, монтировками и карданом наперевес. Дождутся. Год назад у меня был выбор, трешка в Киеве за $200k либо "свой вариант". Своим вариантом оказалась трехэтажная вилла в оффшорной зоне, Карибский бассейн, за $150k, плюс $50k вложил в туристический бизнес там же, на месте. Сейчас в процессе переезда. Гондурас идет в жопу, я устал.
10 сен 2007 07:08
В общем без криминала или связей+деньги работать сложно.

Я прикинул что оптимально просто отсюда сваливать. Теперь с 1го октября буду работать в калифорнии. Как только можно будет - начну там грин кард делат.
Здесь жить никакого желания нет, даже в своей 3к и получая вместе с женой 3К$. Делать бизнес тем более.
18 сен 2007 21:16
да вот и я не против свалить в США. тока подожду малехо жена беременая.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее