Подать объявление

Какие материалы подходят для плетёной мебели

17 апр 2012 11:38
Подскажите пожалуйста - какие материалы подойдут для плетённой мебели, расскажите как о лозе так и о дереве и какое дерево является самым лучшим для этой цели?
25 апр 2012 07:41
Желательно чтобы дерево было из "чистых" районов. Вы же не собираетесь сами делать плетеную мебель? А в мастерской Вам обязательно подскажут.Я осенью видела на рынке небольшое кресло из лозы, по-моему, стоило около 1000 гривен.
29 апр 2012 20:24
Самый популярный и красивый материал для плетеной мебели - ротанг. Но он и самый дорогой. Делают из лозы, но эта мебель скорее для дачи, нежели для городской квартиры.
Вот пример шкафчика из ротанга, это уже прямо произведение искусства.
29 апр 2012 23:59
Спасибо большое, мне нужно - для самостоятельного изготовления мебели, не для продажи - для себя, к сожалению ротанг достать сложно, я не видел плетёной мебели из бамбука, какое ещё дерево подойдёт? Я не согласен, что это только для загородных домов, в городских интерьерах такая мебель будет смотреться гармонично, в зависимости от качества мебели.
11 июль 2018 15:30
Для виготовлення плетених меблів з місцевого матеріалу підійде лише лоза. При чому не будь-яка, а бажано так званий "білолоз". На відміну від "чоронолозу" він має набагато гладкішу поверхню. Чудово підходить для виготовлення меблів лоза-"американка". Проте знайти гарну лозу буде не так просто.
Інші матерілаи, придатні для виготовлення плетених меблів, ростуть у Азії. Можна спробувати придбати їх у інтернеті на азійських сайтах, проте треба точно знати, що вам потрібно.
Ось найбільш популярні матеріали, яки використовуються для виготовлення плетених меблів: ротанг (вид пальм, який виглядає як ліана, виростає до 200 метрів!), жгут з волокна пальмового листя (абака, пандан, sea grass), водний гіацинт.
Ротанг товстого діаметру, який потрібний для виготовлення каркасу, придбати буде дуже складно, бо уряд Індонезії, де зростає 90% цієї рослини, обмежив експорт цієї сировини (для підтримки власних виробників плетених меблів).
Проте, таку сировину (ротанг різних діаметрів) можна купити на нашій фабриці плетених меблів у місті Чернігів. :yes:
Ще плетені меблі виготовляють з стрічки ПВХ, але такі "штучні" меблі простіше купити у якомусь гіпермаркеті. Це, по суті, пластік, штучна імітація. :umnik:
ротанг
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее