Как установить газовый котел

Комментарии к статья старого сайта и форума
Закрыто
Anonymous
Профиль
Как установить газовый котел, и каких подводных камней стоит избегать.Читать дальше >>
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
Чому жодного слова про ще один варіант опалення - звичайна піч, у топці якої розміщений газовий пальник. Така система досить поширена у містах Зх України. В самого така. Печі 5-ти канальні. Працюють у стаціорному режимі (цілодобово, постійно!), але із слабким потоком газу (приблизно середнє полумя пальника газової плити). Переважно вистачає однієї печі. У морози запалюємо другу. На 42 кв. м йде до 150 куб. м/місяць, але це разом з іншими споживачами (плита, колонка). Найчастіше до 100 куб.м/місяць.
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
Спасибо! Своевременная для нас информация, поскольку как раз у нас на дачах подводят газ!
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
"Чому жодного слова про ще один варіант опалення - звичайна піч, у топці якої розміщений газовий пальник."
Тоже спасибо!
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
Але ж існує ще приватний сектор. Преваги цієї системи: простота, дешевизна (пічка сама не дорога, щось до 1000 грн за роботу. Можна скласти самому - літератури повно), надійність (нема чому ламатись!), можливість використання твердого палива (бо піч залишається піччю! Якщо пальник заважає - зняти його хвилин 5.). АЛЕ: треба досить довго гратись із потоком газу і положеннями дверцят топки і піддувала, аби і полумя не здувало, і не було перевитрат газу. Проте справа цього варта.
Ще одне. НЕ руйнуйте такі печі при ремонті квартир, де вони вже є! Їх прекласти і налаштувати на оптимальний режим дешевше у рази, аніж монтувати водяну систему!
Вернуться к началу
Закрыто

Вернуться в Новости и статьиdsf