Как провести дополнительную приватизацию

Правовая сторона вопросов, связанных с недвижимостью. Юридическая помощь.
Наследство, страхование, узаконивание, бытовые и иные правовые вопросы.

Ответить
щойно зареєструвався
Ответов: 1
Профиль
Репутация:    0
Подскажите, пожалуйста, частный дом в Киеве. Дом и,соответственно земельный надел разделен на двух хозяев в соотношении 2/3 к 1/3. Приватизировано только лишь 10 соток на двух хозяев, остальные 4 сотки остаются неприватизированы. земля выделено под застрой.
Вопрос 1.
Может ли человек, который уже использовал право на приватизацию в 2/3 от 10 соток еще также подать заявление на приватизацию оставшихся 4-х, к примеру под затрой гаража или садовую деятельность? (так как он же использовал только 2/3 от 10 соток)

Вопрос 2.
Может ли человек приватизировать эти 4 сотки без разрешение на то соседей (у которых 1/3)?

Как Вы посоветуете выйти из ситуации и не потерять оставшуюся землю? В пользовании она уже 25 лет;
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
Цитата:

Как Вы посоветуете выйти из ситуации и не потерять оставшуюся землю?



Добрый день!

Для того чтобы подсказать определенный вариант или выход из сложившейся у Вас ситуации необходимо видеть документы и иметь более детальное представление о всех обстоятельствах!

http://domik.ua/mod/service/legal/q38/
Вернуться к началу
новий користувач
Ответов: 5
Профиль
Репутация:    0
Без согласия совладельца ничего не будет. Занимаюсь подобным вопросом четвёртый год.
http://domik.ua/mod/forum/index.php?showtopic=10890
Вернуться к началу
користувач форуму
Ответов: 2155
Профиль
Репутация:    60
Цитата:
Подскажите, пожалуйста, частный дом в Киеве. Дом и,соответственно земельный надел разделен на двух хозяев в соотношении 2/3 к 1/3. Приватизировано только лишь 10 соток на двух хозяев, остальные 4 сотки остаются неприватизированы. земля выделено под застрой.
Вопрос 1.
Может ли человек, который уже использовал право на приватизацию в 2/3 от 10 соток еще также подать заявление на приватизацию оставшихся 4-х, к примеру под затрой гаража или садовую деятельность? (так как он же использовал только 2/3 от 10 соток)

Вопрос 2.
Может ли человек приватизировать эти 4 сотки без разрешение на то соседей (у которых 1/3)?

Как Вы посоветуете выйти из ситуации и не потерять оставшуюся землю? В пользовании она уже 25 лет;


1. ЗКУ
Стаття 121. Норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам
1. Громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:
а) для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство. Якщо на території сільської, селищної, міської ради розташовано декілька сільськогосподарських підприємств, розмір земельної частки (паю) визначається як середній по цих підприємствах. У разі відсутності сільськогосподарських підприємств на території відповідної ради розмір земельної частки (паю) визначається як середній по району;
б) для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара;
в) для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;
г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара;
ґ) для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара;
д) для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара.

Стаття 116. Підстави набуття права на землю
4. Передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах норм, визначених цим Кодексом, провадиться один раз по кожному виду використання.

Стаття 119. Набуття права на земельну ділянку за давністю користування (набувальна давність)

1. Громадяни, які добросовісно, відкрито і безперервно користуються земельною ділянкою протягом 15 років, але не мають документів, які б свідчили про наявність у них прав на цю земельну ділянку, можуть звернутися до органу державної влади або органу місцевого самоврядування з клопотанням про передачу її у власність або надання у користування. Розмір цієї земельної ділянки встановлюється у межах норм, визначених цим Кодексом.

2. Передача земельної ділянки у власність або у користування громадян на підставі набувальної давності здійснюється в порядку, встановленому цим Кодексом.

2. Уточните, участок поделен на 2?
Или 1 участок, но 2 собственника (общая частичная собственность)?
Вернуться к началу
Ответить

Вернуться в Юридическая консультация



dsf

Обсуждение новостей