Подать объявление

Как правильно выбрать бойлер. Отзывы о бойлерах

1. . .1214. . .22
31 март 2018 08:09
Цитата "iiqq":
Подскажите,а корпус бойлера,при максимальном нагреве,должен быть тёплым или холодным?У меня бойлер,теплоизоляцию которого,производитель,рекламирует как одну из лучших.При нагреве,корпус бойлера,становится слегка тёплый.Бойлером я доволен,но должно так быть или нет?


Чем выше наружная стенка корпуса бойлера, тем выше теплопотери. У хорошего бойлера наружная часть корпуса тактильно не должна отличаться от комнатной температуры. Но за самым лучшим не всегда есть смысл гоняться, т.к. разница в цене иногда очень большая. Например, в бойлере для газового котла Вайлант толщина теплоизоляции сантиметров 5 (для сравнения в бойлерах типа Аристон и т.п. сантиметра полтора - примерно, т.к. измерял просто на глаз), но разница в стоимости в разы. И не факт, что эта разница окупится даже за годы. Есть ли электрический бойлер с подобной изоляцией - я не знаю.
31 март 2018 15:27
У меня,написано,что толщина изоляции 22мм. Но я так и не понял,нагрев бака "слегка теплый",это нормально?
01 апр 2018 17:39
Цитата "iiqq":
Но я так и не понял,нагрев бака "слегка теплый",это нормально?


Нет, не нормально. Я уже написал об этом выше.
03 апр 2018 10:11
Цитата "Неподарок":

Треба дотримуватись простих правил: товар не найдешевший, або Ви берете його багато, або берете ще багато чого, або берете ще багато чого у його відділі, (або й інші причини). (При таких питаннях "корону" слід обов"язково залишити вдома, головне перший раз, а потім піде як по маслу). В Епіцентрі існують такі товари, скидка на які заборонена центральним офісом, тут нічого не вдієш. (якось я купував сковорідочку за 1200грв,(яка дуже сподобалась дружині), просив скидку, був якраз такий випадок, вони зробили скидку 20% на майже весь інший товар, а на сковорідку ні).
А я все ж дуже чекаю порад від спеціалістів гілки з приводу покупки бойлера. Дякую завчасно!


Торговаться в Эпицентре - это прям очень важный лайфхак. Я тоже не знала, что такое возможно. Я даже не всегда консультантов зову мне помочь при выборе, не то что скидку у них прошу!
14 май 2018 04:02
Підкажіть, будь ласка, що означає, коли бойлер "пищить"? Писк 1-3 секунди, іноді раз в 30 хв, іноді дуже часто ...
Бойлеру 2 тижні, при установці добу попищав, потім майже перестав - пищав дуже рідко. Зараз треба було тимчасово перекрити воду, після відкриття знову пишить часто, вже починаю хвилюватися.
Що це - тиск, вода гріється ? Це взагалі нормально ? Чи звертатись в техслужбу ?
Бойлер Атлантік Стеатіт Куб 50 л.
Буду дуже вдячна !!!
14 май 2018 09:26
Цитата "Innyashka":
Підкажіть, будь ласка, що означає, коли бойлер "пищить"? Писк 1-3 секунди, іноді раз в 30 хв, іноді дуже часто ...
Бойлеру 2 тижні, при установці добу попищав, потім майже перестав - пищав дуже рідко. Зараз треба було тимчасово перекрити воду, після відкриття знову пишить часто, вже починаю хвилюватися.
Що це - тиск, вода гріється ? Це взагалі нормально ? Чи звертатись в техслужбу ?
Бойлер Атлантік Стеатіт Куб 50 л.
Буду дуже вдячна !!!


Я бы на вашем месте в техслужбу обратилась. У вас же бойлер на гарантии? Может они вас даже по телефону смогут проконсультировать.
23 май 2018 14:10
Вот вам мой отзыв про бойлер.Он до сих пор установлен и работает, но спать спокойно я не смогу еще долго. Гарантия 5 лет. На 5й год лампока нагрева как обычно не погасла. Так бойлер перегревался сутки. В 4 утра взрыв, я думал мимо меня пронесся поезд. Кипяток валит из бойлера, вся ванная в паре. До 8 утра воду по квартире ходил убирал. Вздуло в соседней комнате ламинат, все пороги поплавило. Вот тебе и гарантия.
23 май 2018 17:26
Цитата "Виктор Степанов":
Вот вам мой отзыв про бойлер.Он до сих пор установлен и работает, но спать спокойно я не смогу еще долго. Гарантия 5 лет. На 5й год лампока нагрева как обычно не погасла. Так бойлер перегревался сутки. В 4 утра взрыв, я думал мимо меня пронесся поезд. Кипяток валит из бойлера, вся ванная в паре. До 8 утра воду по квартире ходил убирал. Вздуло в соседней комнате ламинат, все пороги поплавило. Вот тебе и гарантия.


Дякувати Богу, що це трапилося в 4 ранку, а не тоді, коли хтось якраз приймав душ ... :ne figa sebe: жах ...
23 май 2018 20:40
Цитата "Виктор Степанов":
Вот вам мой отзыв про бойлер.Он до сих пор установлен и работает, но спать спокойно я не смогу еще долго. Гарантия 5 лет. На 5й год лампока нагрева как обычно не погасла. Так бойлер перегревался сутки. В 4 утра взрыв, я думал мимо меня пронесся поезд. Кипяток валит из бойлера, вся ванная в паре. До 8 утра воду по квартире ходил убирал. Вздуло в соседней комнате ламинат, все пороги поплавило. Вот тебе и гарантия.
Вот что значит не правильно установить бойлер.Обычно ставят клапан давления,а здесь видно решили на нем сэкономить.И ламинат за одно поменяли. :faceoff:
24 май 2018 14:27
Цитата "iiqq":
Вот что значит не правильно установить бойлер.Обычно ставят клапан давления,а здесь видно решили на нем сэкономить.И ламинат за одно поменяли. :faceoff:

Экономия? Если бы. Бойлер выбирался хорошей марки и недешевый. Все необходимое для его качественной работы также было. Почему индикатор не сработал - загадка для всех мастеров.
24 май 2018 14:28
Цитата "Innyashka":


Дякувати Богу, що це трапилося в 4 ранку, а не тоді, коли хтось якраз приймав душ ... :ne figa sebe: жах ...

Это да. И хорошо, что в этот момент я был дома.
25 май 2018 12:06
Цитата "Виктор Степанов":
Вот вам мой отзыв про бойлер.Он до сих пор установлен и работает, но спать спокойно я не смогу еще долго. Гарантия 5 лет. На 5й год лампока нагрева как обычно не погасла. Так бойлер перегревался сутки. В 4 утра взрыв, я думал мимо меня пронесся поезд. Кипяток валит из бойлера, вся ванная в паре. До 8 утра воду по квартире ходил убирал. Вздуло в соседней комнате ламинат, все пороги поплавило. Вот тебе и гарантия.


Вот это история. Я уже не первый раз читаю истории о том, что бойлеры иногда взрываются. С другой стороны с любая техника может сломаться, а лучше варианта чем бойлер для квартиры, где отключили централизированную горячую воду я не знаю.
26 май 2018 09:59
Цитата "Innyashka":
Підкажіть, будь ласка, що означає, коли бойлер "пищить"? Писк 1-3 секунди, іноді раз в 30 хв, іноді дуже часто ...
Бойлеру 2 тижні, при установці добу попищав, потім майже перестав - пищав дуже рідко. Зараз треба було тимчасово перекрити воду, після відкриття знову пишить часто, вже починаю хвилюватися.
Що це - тиск, вода гріється ? Це взагалі нормально ? Чи звертатись в техслужбу ?
Бойлер Атлантік Стеатіт Куб 50 л.
Буду дуже вдячна !!!


Можливо комусь інформація буде корисна :umnik:
Викликала майстра з сервісного центру, приїхав дуууже приємний дядечка. Замінив "зворотній клапан" (можу помилятися, не зовсім розбираюся в термінах) всього за 10 хв.
Все безкоштовно, по гарантії (м.Київ). Нічого не пищить, всі задоволені :super:
Дуже рекомендував ставити редуктор тиску: робота + матеріали = близько 700 грн.
26 май 2018 20:25
Цитата "Виктор Степанов":

Экономия? Если бы. Бойлер выбирался хорошей марки и недешевый. Все необходимое для его качественной работы также было. Почему индикатор не сработал - загадка для всех мастеров.

Я так понимаю, просто трубы порвало?
И клапан сброса давления был забит. А терморегуляторы иногда глючат и не отключаются..
27 май 2018 10:04
Цитата "Покупательница":


Вот это история. Я уже не первый раз читаю истории о том, что бойлеры иногда взрываются. С другой стороны с любая техника может сломаться, а лучше варианта чем бойлер для квартиры, где отключили централизированную горячую воду я не знаю.

Учитывая проблемы с горячей водой -бойлер незаменимая вещь) А техника любая выходит из строя, даже на гарантии
28 май 2018 07:25
Цитата:
А терморегуляторы иногда глючат и не отключаются..

Як правило, біметалічний терморегулятор вкрай надійна річ. Термочутлива пластина з двух різних сплавів, що зовсім по-різному розширяються, таким чином реагуючи на нагрівання, тягне за собою контактну пластину, розмикаючи (чи вмакаючи при охолодженні) нагрівач, всім добре відома з любого утюга. Система наднадійна, використовуєтся всюди, на роботі є біметалічні датчики на мінус5, не кажучи вже про +100 чи 200. Виходять з ладу такі терморегулятори від хронічного обливання водою або паром- ржавіють, їх заклинює, і це небезпечно в якості ураження струмом. Як заклинили, то їх чистять, шліфують контакти, і вони, як правило, безвідмовно пращюють довгі роки. Але фірма Тефаль умудрилася найти десь такі біметалічні пластини, при яких їхні терморегулятори виходять з ладу років через три-чотири, в аккурат після закінчення гарантії, і ремонт приладу обходться в половину його вартості, причому виходить з ладу саме біметалічна пластина- перестає реагувати на тепло. І тому зараз не факт, що з фірми Тефаль хтось не взяв дурний приклад, даючи роботу своїм сервісним центрам.
28 май 2018 13:00
Цитата "Неподарок":

Але фірма Тефаль умудрилася найти десь такі біметалічні пластини, при яких їхні терморегулятори виходять з ладу років через три-чотири, в аккурат після закінчення гарантії, і ремонт приладу обходться в половину його вартості, причому виходить з ладу саме біметалічна пластина- перестає реагувати на тепло. І тому зараз не факт, що з фірми Тефаль хтось не взяв дурний приклад, даючи роботу своїм сервісним центрам.

По-перше, фірми "Тефаль" не існує - це лише один з брендів французької "Групи СЕБ".
А по-друге - зараз старіння техніки є, на жаль, нормою, тобто - воно закладається техноголічно, і річ відпрацьовує практично стільки, скільки задумано виробником. В окремих випадках, як-то у дрібній побутовій техніці, гарантія = терміну служби.
Очевидно, все робиться для того, щоб було виробництво і, відновідно, продажі та надходження коштів.
28 май 2018 13:07
Ну і, як на мене, не варто виставляти температуру води в бойлері на максимум. Кріп з крана нам у будь-якому випадку не потрібен, і приладу легше, і нам спокійніше - вода ж всередині не кипить!
У мами вдома простенький 80-літровий Round вже років 10 працює. Вода - гаряча, але температура нагріву - десь максимум 75 градусів, не більше. Тен мінявся вже тричі. Щоправда, вже значно менше тримає гарячою воду, а після останньої заміни тена вода має неприємний запах...
29 май 2018 12:10
Цитата:
...зараз старіння техніки є, на жаль, нормою, тобто - воно закладається техноголічно, і річ відпрацьовує практично стільки, скільки задумано виробником. В окремих випадках, як-то у дрібній побутовій техніці, гарантія = терміну служби.

По перше: Купуючи якусь побутову техніку, ми плануємо її використовувати максимально довго, отримуючи максимальний зиск зі своєї покупки, (Чи Ви не такий, v76?). І якщо Ви, в якісь наступній темі на Домік.нет, надасте (внятні) арументи про якогось паскудного виробника, який зробив неможливим експлуатацію свого побутового приладу після закінчення гарантійного строку, (як це зробив я з приводу марки Тефаль), то я тричі подумаю, перш ніж купити яусь річ цієї марки, (на то і існує форум домік.нет, щоб поділитися подібним досвідом).
По друге:В інструкції на виріб, як правило тепер, вказаний строк експлуатації, (наприклад 7років на утюг або скажімо 10років на пральну машину). Якщо після цього терміну розхитався корпус, стерлися щітки колекторного двигуна, перетерся шнур живлення, це одне, цьому можна зарадити вдома, а якщо виробник свідомо зробив зло споживачам, яке унеможливлює подальшу експлуатацію, і потребує дорогого ремонту, то
про таке слід писати і не змовчувати.
Бойлери Тефаль точно є, як мінімум за кордоном. Біметалевий регулятор тамператури теж є майже в кожному бойлері любої марки.
30 май 2018 09:19
Цитата "Неподарок":

Як правило, біметалічний терморегулятор вкрай надійна річ. Термочутлива пластина з двух різних сплавів, що зовсім по-різному розширяються, таким чином реагуючи на нагрівання, тягне за собою контактну пластину, розмикаючи (чи вмакаючи при охолодженні) нагрівач, всім добре відома з любого утюга. Система наднадійна, використовуєтся всюди, на роботі є біметалічні датчики на мінус5, не кажучи вже про +100 чи 200. Виходять з ладу такі терморегулятори від хронічного обливання водою або паром- ржавіють, їх заклинює, і це небезпечно в якості ураження струмом. Як заклинили, то їх чистять, шліфують контакти, і вони, як правило, безвідмовно пращюють довгі роки. Але фірма Тефаль умудрилася найти десь такі біметалічні пластини, при яких їхні терморегулятори виходять з ладу років через три-чотири, в аккурат після закінчення гарантії, і ремонт приладу обходться в половину його вартості, причому виходить з ладу саме біметалічна пластина- перестає реагувати на тепло. І тому зараз не факт, що з фірми Тефаль хтось не взяв дурний приклад, даючи роботу своїм сервісним центрам.

Мой старичок - аристон. Хоть он и подвел меня один раз конкретно, пока что к нему вопросов больше нет. Время покажет)
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .1214. . .22
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее