Подать объявление

ЖК "Синергия 2", Ирпень, ул. Мечникова, 118

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 249.
6/2%
16/6%
49/20%
99/40%
79/32%
1. . .3840. . .385
25 май 2015 05:48
Меня удивляет даже то, что они собираются строить ещё, а этот дом довести до ума не могут. И пролиснув форум,многие инвесторы недовольны ихними предыдущими объектами, так что инвестировать в ихние объекты, скорее будут люди которые не будут читать форумы и заглядывать в интернет. о_О
26 май 2015 15:13
Убрали видео трансляцию с вебклиента ,захожу а там вместо нашего домика халабуды :ne figa sebe: осталась только видео трансляция на сайте,но это не очень удобно , например мне, так как интересно перематывать и смотреть всецело за процесом а не именно в эту минуту, притом иногда нет возможности днём посмотреть а ночью ничего не видно уже(

Также интересует вопрос,кто-то интересовался может.Какой в доме будет тип проводки tn-c-s или tn-c ?
27 май 2015 13:57
Цитата "AnnieM":
Убрали видео трансляцию с вебклиента ,захожу а там вместо нашего домика халабуды :ne figa sebe: осталась только видео трансляция на сайте,но это не очень удобно , например мне, так как интересно перематывать и смотреть всецело за процесом а не именно в эту минуту, притом иногда нет возможности днём посмотреть а ночью ничего не видно уже(

Также интересует вопрос,кто-то интересовался может.Какой в доме будет тип проводки tn-c-s или tn-c ?



Адреса для перегляду веб-камер

95.158.45.67:6543 Логін:admіn Пароль:123456
27 май 2015 19:54
Добрый вечер.Пытался запустить веб-камеру с Mozilla и с Google Chrome, после введения пароля пишет - соединение отклонено.С какого браузера входили- поподробнее пожалуйста.
27 май 2015 22:10
Цитата "belo2015":
Добрый вечер.Пытался запустить веб-камеру с Mozilla и с Google Chrome, после введения пароля пишет - соединение отклонено.С какого браузера входили- поподробнее пожалуйста.

У меня с мазилы на второй раз получилось,перезагрузиться не забудьте.
28 май 2015 17:14
Привет будущие соседи :hi: есть кто-то с четвертой очереди?
30 май 2015 16:36
Я купил в четвёртой секции на 3 этаже.
30 май 2015 21:24
Я покупаю на первом этаже. Вы месный? Как думаете достроят комплекс к июню 2016 года?
30 май 2015 22:51
Я наблюдаю за строительством через веб камеру из Киева. Сдадут в срок или нет, хочется верить что сдадут. Вроде строят бодро.
31 май 2015 06:46
Цитата "Alexsander.WE":
Я наблюдаю за строительством через веб камеру из Киева. Сдадут в срок или нет, хочется верить что сдадут. Вроде строят бодро.

Доброе утро.А у вас в договоре какая дата сдачи написана?
31 май 2015 08:01
Написано 2 кв. 2016г. Не понятно почему везде пишут Мечникова 118, а в договоре написано Мечникова 112. Нужно позвонить уточнить. Обратите на это внимание.
31 май 2015 08:30
Цитата "Alexsander.WE":
Написано 2 кв. 2016г. Не понятно почему везде пишут Мечникова 118, а в договоре написано Мечникова 112. Нужно позвонить уточнить. Обратите на это внимание.

У меня в договоре: срок сдачи в эксплуатацию не позднее 3 квартала 2016 года(2 секция),а у вас 4 секция раньше? В договоре указан земельный участок,как в кадастре-2 секция: Мельникова,118-б,112-в,112-г .4 секция: Мельникова,112-а,112-б,112-в по-моему так.
31 май 2015 09:08
Написано: Мечникова 112-а; 112-б. Сдать не позднее 2 квартала 2016г.
31 май 2015 10:25
Цитата "Alexsander.WE":
Написано: Мечникова 112-а; 112-б. Сдать не позднее 2 квартала 2016г.

Ошибся названием улицы - Мечникова. Судя по генплану 1,3 секции располагаются на двух земельных участках. а 2,4 -на трех //sinergia-2.com.ua/shema.pdf
31 май 2015 12:28
Дивлюся за темпами будівництва вже третій місяць. Хочу поділитися деякою інформацією, можливо комусь пригодиться при виборі квартири, дану інформацію можна використовувати для будь-якого забудовника чи житлового комплексу. Особисто для себе, я вже вирішив у якого забудовника буду купувати квартиру.

Темпи будівництва досить високі у ЖК Синергія 2 у порівнянні з вище вказаними забудовниками (оцінюю за темпом будівництва 2,5 - 3 поверхи кладки в місяць), в порівнянні Грін Лайф неповний 1 поверх в місяць без перекриття, лише стіни, Фортуна повний поверх в місяць).
Кількість техніки на будівельній площадці у Синергії 2 станом на 23.05.2015: два башенних крана та 4 автокрана + сваєбійна машина + екскаватор + приїхали два камази з цеглою та 1 фура з плитами перекриття, по оцінці мого технічного спеціаліста на площадці працювало приблизно 70-80 людей. Паралельно ведуться роботи на чотирьох чергах(чотири під’їзди). Це хороший Динамічний показник, видно компанія добре фінансово насичена. Виходить, що за такими темпами 9-ти поверховий будинок можна побудувати та ввести в експлуатацію за 10-12 місяців, зі слів відділу продажу ключі на першу чергу планують видавати вересень-жовтень. Місто будівні умови видані на 9 поверхів, а це значить, що дозвіл на підключення до комунікацій виданий, точки підключення затверджені.

Квартиру, буду брати у першій черзі ЖК Синергія 2, до речі, за ходом будівництва можна спостерігати чере веб-камеру. Ще не менш важлива інформація, для тих хто хоче придбати квартиру в даному комплексі на «пряму».

Надіюся, дана інформація в житті комусь пригодиться.
31 май 2015 12:29
Можливо у когось є якісь ще думки, давайте обговорювати
31 май 2015 12:56
Цитата "ilider":
Можливо у когось є якісь ще думки, давайте обговорювати

будується весь цей район на місті де раніше були дерева, забудова дуже щільна, хаотична, кожен забудовник намагається вижати максимум квадратних метрів із своєї ділянки. Порушено баланс сформованної дуже давно єкосистеми цього района. Замість дерев, які відігравали важливу роль у геології цього району-маємо фундаменти новобудов. Як ви оцінюєте єксплуатацію нових будинків в цьому місці в плані беспеки на довгі роки- не розмиє їх з часом у результаті такої агресовної діяльності людини ?
31 май 2015 13:02
Цитата "покупець2":

будується весь цей район на місті де раніше були дерева, забудова дуже щільна, хаотична, кожен забудовник намагається вижати максимум квадратних метрів із своєї ділянки. Порушено баланс сформованної дуже давно єкосистеми цього района. Замість дерев, які відігравали важливу роль у геології цього району-маємо фундаменти новобудов. Як ви оцінюєте єксплуатацію нових будинків в цьому місці в плані беспеки на довгі роки- не розмиє їх з часом у результаті такої агресовної діяльності людини ?

Цей покупець2 уже й тут флуд розводить, не звертайте уваги, явно троль, нашу гілку на фортуні вже засрав. Але людина за то гроші отримує, відстоюючи інтереси свого забудовника, наганяючи паніку на нас, тих хто дійсно вклав свої гроші й буде тут жити
31 май 2015 13:04
будинок, який стоїть на свайних палях, не розмиє, це можна порівняти з коріннями дерев.
Зі сваями, конструкці врази стійкіша чим без них.
Також, мій тех спеціаліст перевіряв геодезію (грунт) по ЖК Синергія 2. Там все нормольно. Щодо еко системи, це рано чи пізно б сталося. Межі міста розширяються. Що поробиш!
31 май 2015 13:07
Цитата "Maniput":

Цей покупець2 уже й тут флуд розводить, не звертайте уваги, явно троль, нашу гілку на фортуні вже засрав. Але людина за то гроші отримує, відстоюючи інтереси свого забудовника, наганяючи паніку на нас, тих хто дійсно вклав свої гроші й буде тут жити
В мене нормальне аргументоване питання. В чому я не правий ? Моє хвилювання можна зрозуміти.
Забудова щільна ? Гадаю що так.
Дерева вирубаються у великій кільксоті ? Так.
Якщо вам не подобаються мої питання-то це ваши проблеми. Якщо вам не подобається критика фортуни-це також не мої проблеми.
Та й питався я у іншої людини, напевно дуже обізнаної з мого питання. Мені так здалося.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .3840. . .385
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее