Подать объявление

ЖК "Синергия 2", Ирпень, ул. Мечникова, 118

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 249.
6/2%
16/6%
49/20%
99/40%
79/32%
1. . .3032. . .385
19 март 2015 08:31
Цитата "BASALATO":
.....

Добро пожаловать :hi:
19 март 2015 09:07
Шановні, доброзичливці, ЖК Синергія 2!!! Нам дуже приємно , що Ви слідкуєте за нашими успіхами. Тому просимо Вас не заздрити, а вести гідну конкуренцію.
Що стосується наших начебто не найкращих ґрунтів, то хочемо Вам офіційно повідомити:
- по-перше, перед початком будівництва ліцензованою організацією обов’язково проводиться інженерно-геологічне вишиковування, яке показує чи несуть ґрунти навантаження проектованого будинку. На будівельному майданчику ЖК «Синергія 2» інженерно-геологічне вишуковування показало, що верхній шар ґрунту є піщаний середньо водо-насичений поверхневими водами, а починаючи з глибини 3 метри починається глина, яка має назву київський мергель, до речі на якій побудована вся Оболонь, Позняки, Осокорки у м. Києві (дані відомості із карти геологічних випробовувань м. Києва). Багатоквартирні будинки у вище зазначених районах м. Києва стоять фактично на заплавах р. Дніпро, не падають і не просідають, оскільки палями опираються в тверду глину на відміну від багатьох будинків які стоять на звичайному стрічковому фундаменті.
За участю Київського Національно університету будівництва та архітектури було визначено необхідну кількість паль та їх несучу здатність, оскільки будівництво багатоквартирних будинків на стрічкових фундаментах при аналогічних ґрунтах не рекомендується. Ми у своїх фундаментах впевненні на 101 %, а Ви у своїх?
- по-друге, що стосується водо пониження (дренажу) на ЖК Синергія 1 та ЖК Синергія 2 дані роботи виконувались ліцензованою організацією спеціалізація якої саме водо пониження, гідроізоляція фундаментів, підвалів, басейнів та іншого. І саме тому офіс забудовника ЖК Синергія знаходиться у цокольному приміщенні на вул. Мечнікова 101-б, у м. Ірпінь оскільки ми впевненні в результаті своєї роботи.
І останнє, Всі хто бажає документально пересвідчитись у вище наведених фактах запрошуємо Вас до нашого офісу: м. Ірпінь, вул. Мечнікова,101-б.
19 март 2015 19:12
BASALATO////Вітаємо!!! :yes: :hi:
19 март 2015 21:23
BASALATO очень рады новым соседям. Спасибо за такую экскурсию по местным окрестностям. Обсуждения на нашем форуме были разные, но такую мы ещё не затрагивали. :hi: :hi: :hi:
28 март 2015 17:22
Які документи забудовник зобовязаний мені надати перед підписанням попереднього договору? Мене цікавить 2-га секція. У них все в порядку?
30 март 2015 10:56
В суботу был на стройке...
30 март 2015 11:08
При въезде на стройку, слева течёт вода с источника (кто был тот знает), сейчас туда сливают "бетонную" воду с бетоновозов при мойке...
30 март 2015 11:13
Маленькая приятная новость. Перед поворотом на участок, заделали ямы :velo: Кто ездил там машиной, тот знает как там можно было проехать.
30 март 2015 11:18
А Фортуна-2 (вроде она) уже крышу делает, они начали стройку позже нашей...ну это так...наверно многие рассматривали этот вариант перед покупкой в Сенергии-2.
30 март 2015 11:40
ZABUDOVNIK SYNERGYНа каких этажах будет еще армопояс?
30 март 2015 14:10
barbarus: Спасибо за фото :thanks:Очень радуют,а за армопояс слышал что каждые 3 этажа перевязка.
30 март 2015 15:01
Цитата "happy6":
barbarus: Спасибо за фото :thanks:Очень радуют,а за армопояс слышал что каждые 3 этажа перевязка.

Ну я так и подумал, что каждые 3 этажа. Но хотелось бы узнать точно, так как это 2-4 недели "простоя" по коробке.
01 апр 2015 12:37
А каким образом можно попасть вовнутрь- посмотреть планировку в натуре? Єти вопросьі решаются через застройщика?
01 апр 2015 19:19
Цитата "barbarus":
А Фортуна-2 (вроде она) уже крышу делает, они начали стройку позже нашей...ну это так...наверно многие рассматривали этот вариант перед покупкой в Сенергии-2.


но там и этажность другая )
02 апр 2015 11:37
Цитата "_Lda_":


но там и этажность другая )

Я знаю) Я просто написал вообщем....коробка подходит к завершению
02 апр 2015 11:41
Цитата "hilus":
А каким образом можно попасть вовнутрь- посмотреть планировку в натуре? Єти вопросьі решаются через застройщика?

Я тоже жду этого момента. Но думаю пока не пустят. Конечно можно поднять этот вопрос на уровне инвесторов, выбрать день и время (час на просмотр), посмотреть, к примеру, второй этаж...
02 апр 2015 19:27
Цитата "barbarus":

Я тоже жду этого момента. Но думаю пока не пустят. Конечно можно поднять этот вопрос на уровне инвесторов, выбрать день и время (час на просмотр), посмотреть, к примеру, второй этаж...

Хорошая идея, поддерживаю. :super:
03 апр 2015 08:05
Цитата "barbarus":

Я тоже жду этого момента. Но думаю пока не пустят. Конечно можно поднять этот вопрос на уровне инвесторов, выбрать день и время (час на просмотр), посмотреть, к примеру, второй этаж...


Перегляд можливий щодня. Бажано в обідній час, коли не працює кран. В неділю, взагалі, без проблем (кран не працює).

Що стосується вікон, то до Пасхи мають бути засклені 3 пов.
Що стосується армапоясів і стороків. Відповідно до проекту їх 4-ри. До понеділка (06.04.15). має бути виконаний 3-й на 6 поверсі. Врахуйте, крім того, що ми будуємо товщину стін в 2 цегли, а не 1,5, як є в менших обєктах. (а це впливає на швидкість)
03 апр 2015 08:40
Цитата "ZABUDOVNIK SYNERGY":


Перегляд можливий щодня. Бажано в обідній час, коли не працює кран. В неділю, взагалі, без проблем (кран не працює).

Що стосується вікон, то до Пасхи мають бути засклені 3 пов.
Що стосується армапоясів і стороків. Відповідно до проекту їх 4-ри. До понеділка (06.04.15). має бути виконаний 3-й на 6 поверсі. Врахуйте, крім того, що ми будуємо товщину стін в 2 цегли, а не 1,5, як є в менших обєктах. (а це впливає на швидкість)

Отлично :super:
03 апр 2015 19:33
Цитата "ZABUDOVNIK SYNERGY":


Перегляд можливий щодня. Бажано в обідній час, коли не працює кран. В неділю, взагалі, без проблем (кран не працює).

Що стосується вікон, то до Пасхи мають бути засклені 3 пов.
Що стосується армапоясів і стороків. Відповідно до проекту їх 4-ри. До понеділка (06.04.15). має бути виконаний 3-й на 6 поверсі. Врахуйте, крім того, що ми будуємо товщину стін в 2 цегли, а не 1,5, як є в менших обєктах. (а це впливає на швидкість)

Спасибо за ответ :hi:
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .3032. . .385
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее