Подать объявление

ЖК Фортуна-2 | Ирпень, ул. Джерельная, ул. Г. Сковороды

ЗастройщикКарпенко Богдан Валерьевич
Сдача ЖК2015 - 2019 г.
Планировки
от 24 450 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
11/8%
13/9%
30/22%
33/24%
51/37%
1. . .4143. . .211
21 авг 2015 08:34
Цитата "A1B1C1":

Пояснюю ще раз:
Квартира 1 - 1 050 000 грн, 1 м2 = 10500 грн
податок платится від вартості квартири, у вас тут вартість 1 050 000млн - податок буде 52 500грн, а не 50 000грн як ви думаєте, з 2 050 000грн буде відповідно більший податок
Якби податок був фіксований, тоді є фізична змога його вкладати у вартість м2 житла, а податок - це % від кінцевої вартості квартири


Я це розумію, але 2,5 тис це не 50 тис, самі розумієте. Тим паче ніхто продавцю не заважає зробити вартість 1 м2 11000, тоді він на тому податку буде ще й в "+" (Собівартість 1млн, продаж за 1,1 млн, податок 0,055 млн, дельта - 0,45 млн в "+").

А взагалі, розмова "неочем". Всі все прекрасно розуміють.

Загалом, як підмітив richtown, вибір великий - цікавишся, порівнюєш, обираєш що тобі краще.
21 авг 2015 09:18
Ви нічого не розумієте... :faceoff:
ви постійно платежі податку заганяєте у вартість квартири, що не вигідно ані продавцеві, ані покупцеві
21 авг 2015 10:31
А ви розумієте? Ви забудовник і знаєте куди ви закладаєте свої затрати?
Я виражаю ІМХО, і воно має логічний ланцюг.
Продавці будь-яких торарів та посгуг всі свої затрати + їх прибуток закладають в вартість товару при продажі покупцеві - це елементарні принципи, по яких у всьому світі працюють, по іншому було б просто нікому не вигідно продавати товар/надавати послуги і, відповідно, ніхто б цим не займався... Податок - одна з складових затратної частини.

Я хочу вам донести те, що ці відсотки в будь-якому варіанті заплатить інвестор. Просто в якихось забудовників вони закладені вже відразу в вартості квартири, а в інших (звісно з попередженням) їх платять інвестори окремо і в кінці. Всі ці питання обговорюються перед початком співпраці "забудовник-покупець". Якщо вам, як покупцю, щось не подобається - так само як і в магазині, вас ніхто не тримає, можете піти в інший магазин.

В загальному повторюсь ще раз - від перестановки доданків, сума не зміниться...
Це моє ІМХО.
Більше відписуватись по цьому питанню не збираюсь. :bye:
26 авг 2015 13:49
Всем привет,кто был на обьекте? чт там нового?
26 авг 2015 14:11
Цитата "Nikitach40":
Всем привет,кто был на обьекте? чт там нового?

Воняет...
После вчерашнего пожара цистерн с высоко-токсичными материалами в Бучанском институте полимеров, вонь стоит по всей округе.

26 авг 2015 14:26
Привіт!
По відношенню до фотозвіту (дитмайданчик і все інше що описували)
Ремонт вул.Новооскольської вже доробили. Річтаун зробив собі гарний заїзд з сторони дороги, що вздовж річки.
По другому будинку вродь візуально нічого не змінилось (але скажу чесно в нього не вдивлявся) По третьому будинку бачив, що вже засклили майже всі вікна.
Четвертий будинок - вродь як закінчили армопояс.
Автомомбілів сусідів першого будинку на парковці побільшало, видно вже повним ходом роблять ремонти та заселяються.
Сусіди через дорогу (Річтаун я так розумію) вже зробили навпроти першого будинку три поверхи монолітного каркасу.
В першому будинку був відкритий під'їзд, за нагоди заскочив, подивився, мені все подобаєтсья.
Трошки позаглядав в щілини в заборі, цікаво ж... :shuffle: Побачив що з сторони прорабської лежать запаковані вуличні тренажери для спортмайданчику.

Супер-націоналіст як завжди :blah:
Щодо цистерн - хз, це ЧП, а не природне явище.
Я був орієнтовно в 14:00-14:30 в неділю. Ніякого запаху взагалі не відчув.
Де торфяники, на відстані від дороги в сторону річки десь метрів 300 була одна пожежна машина. Від того лугу ніякий димок тоді не підіймався.
26 авг 2015 14:30
Цитата "emigrant-l":
Привіт!
По відношенню до фотозвіту (дитмайданчик і все інше що описували)
Ремонт вул.Новооскольської вже доробили. Річтаун зробив собі гарний заїзд з сторони дороги, що вздовж річки.
По другому будинку вродь візуально нічого не змінилось (але скажу чесно в нього не вдивлявся) По третьому будинку бачив, що вже засклили майже всі вікна.
Четвертий будинок - вродь як закінчили армопояс.
Автомомбілів сусідів першого будинку на парковці побільшало, видно вже повним ходом роблять ремонти та заселяються.
Сусіди через дорогу (Річтаун я так розумію) вже зробили навпроти першого будинку три поверхи монолітного каркасу.
В першому будинку був відкритий під'їзд, за нагоди заскочив, подивився, мені все подобаєтсья.
Трошки позаглядав в щілини в заборі, цікаво ж... :shuffle: Побачив що з сторони прорабської лежать запаковані вуличні тренажери для спортмайданчику.

Супер-націоналіст як завжди :blah:
Я був орієнтовно в 14:00-14:30 ніякого запаху взагалі не відчув.
Де торфяники, на відстані від дороги в сторону річки десь метрів 300 була одна пожежна машина. Від того лугу ніякий димок тоді не підіймався.


Спасибо большое за ответ) хотел еще спросить может кто знает- а в первом доме уже воду подключили? ну и вообще как ремонт идет?
27 авг 2015 10:02
Цитата "Nikitach40":


Добрый день,

Воду подключили уже давно, в квартире вода и свет есть. Ремонт идет уже на завершающей стадии.
27 авг 2015 11:11
спасибо большое за ответ)
это я спрашиваю из расчета потому что жду Джерельну 6)
27 авг 2015 11:24
Решил не писать на почту, а задать вопрос "vladimir_fortuna_2" тут, так как возможно ответы будут интересны инвесторам.

1. В субботу 04.09.2015 можно приехать на стройку посмотреть ситуацию?
2. В свете уже установленных входных дверей в квартирах по Джерельной 6, как можно попасть в свою квартиру?
3. На когда приблизительно назначена выдача ключей на Джерельной 6, по аналогии 1-го дома Джерельна 2 (ключи кажется выдавались 5 июля)?
27 авг 2015 14:50
Как новичек форума, житель города Ирпень и инвестор у нескольких застройщиков, в том числе и Киева, поделюсь своими мыслями об этом месте. Дорогу хорошую сделали рядом с Фортуной, но вопрос - кто её будет поддерживать? Долго все-равно не протянет, здесь - болотистая почва - асфальт сколько себя помню, в этом месте трещины даёт, со времен Савдепии. Еще в начале 2000-х этот вопрос обсуждался местными депутатами, там только бетонку ложить на метровую подсыпку. Искренне надеюсь, что застройщик позаботился о крепком фундаменте под домом..
27 авг 2015 17:32
27 авг 2015 17:36
Обновленная дорога
27 авг 2015 17:49
Да забылл добавить - был сегодня долго бродил - за все премя пребыванию не было никаких запахо в и воней. Хотя ка кто ездил по Ирпеню и чувствовал, но не в том месте
27 авг 2015 21:41
Цитата "Андрей_2":
Решил не писать на почту, а задать вопрос "vladimir_fortuna_2" тут, так как возможно ответы будут интересны инвесторам.

1. В субботу 04.09.2015 можно приехать на стройку посмотреть ситуацию?
2. В свете уже установленных входных дверей в квартирах по Джерельной 6, как можно попасть в свою квартиру?
3. На когда приблизительно назначена выдача ключей на Джерельной 6, по аналогии 1-го дома Джерельна 2 (ключи кажется выдавались 5 июля)?



Доброй ночи!
Давайте по порядку Ваших вопросов:

1. в субботу, только это 05.09.2015, у нас на комплексе День открытых дверей и все кто приобрел квартиру, могут к себе зайти и все посмотреть;
2. Вы все правильно говорите, входные двери уже установлены, но до дня открытых дверей мы их на ключ закрывать не будем, поэтому Вы смело попадете к себе в квартиру;
3. выдача ключей по ДОМУ №2 (ул. Джерельна, 6) запланирована до 30.10.2015 года. Точную дату мы всем обязательно сообщим.


С уважением, Владимир
отдел продаж от застройщика
28 авг 2015 06:23
Цитата "vladimir_fortuna_2":

3. выдача ключей по ДОМУ №2 (ул. Джерельна, 6) запланирована до 30.10.2015 года. Точную дату мы всем обязательно сообщим.

Так выдача запланирована на 30.10.2015 или все таки сообщите позже точную дату???!! :tel:
28 авг 2015 06:48
Цитата "richtown":

Так выдача запланирована на 30.10.2015 или все таки сообщите позже точную дату???!! :tel:


Добрый день!
Повторюсь еще раз, что выдача ключей запланирована до 30.10.2015 года! Точную дату и время мы всем обязательно сообщим в телефонном режиме и по электронной почте!

С уважением, Владимир
отдел продаж от застройщика
28 авг 2015 09:22
Эххххх, а обещали что в конце сентября(
28 авг 2015 14:26
Цитата "Nikitach40":
Эххххх, а обещали что в конце сентября(

Не хочу разглашать планы, думаю представители застройщика сами ответят. Но поверьте мне на слова - то, что они могут (это еще решится)выдать на месяц позже ключи - это даже лучше для всех нас жильцов и дома и комплекса. Опять таки крайний срок выдачи - конец ноября.
28 авг 2015 14:52
Просто хотелось бы до выборов закрыть этот вопрос(
И при покупке говорили что конец сентября начало октября
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .4143. . .211
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее