Подать объявление

ЖК Фортуна-2 | Ирпень, ул. Джерельная, ул. Г. Сковороды

ЗастройщикКарпенко Богдан Валерьевич
Сдача ЖК2015 - 2019 г.
Планировки
от 24 450 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
11/8%
13/9%
30/22%
33/24%
51/37%
1. . .175177. . .211
06 июль 2017 12:30

Асфальтно-бетонный завод небольшой находится на расстоянии 700 м примерно. Иногда чувствуется запах, когда ветер дует в эту сторону.

//kotsubynske.com.ua/2015/12/01/dytyachy j-kashel-yak-kurortnyj-irpin-peretvoryuj etsya-na-trojeschynu/

06 июль 2017 14:54
Доброго дня!

Фотозвіт за виконані роботи за період від 24.06.2017 по 06.07.2017
На сьогоднішній день 06 липня 2017 року:

будинок №7 (вул. Джерельна, 10):
* продовжуються роботи по благоустрою прибудинкової території;
* завершуються роботи з облицювання каменем цокольного поверху;
* завершено оздоблювальні роботи по під'їзду;

будинок по вул. Г. Сковороди, 27, вул. Г. Сковороди, 29:

* розпочато роботи по укладці плитки у місцях загального користування на 9-10 поверсі;
* розпочато монтаж вхідних дверей в квартири на 2-4 поверсі;
* продовжуються роботи по фарбуванню фасаду будівлі;
* продовжуються роботи по утепленню фасаду будівлі;
* продовжуються оздоблювальні роботи по під'їзду;
* продовжуються роботи по розводці сантехніки по всьому будинку;
* продовжуються електро-монтажні роботи в місцях загального користування;
* завершено роботи по залиттю цементно-піщаної стяжки в квартирах по всьому будинку.

З повагою,
відділ продажу ЖК Фортуна
вул. Г. Сковороди, 27, Г. Сковороди, 29
07 июль 2017 08:10
Люди, кто еще не подал документы на заключение договоров с РЭС в домах 4,6,8 - подайте. И оплатите долги. У комплекса долг перед РЭС в 60 000 грн. Они грозятся отключить все дома от света!
07 июль 2017 11:52
Цитата "powerful":
Люди, кто еще не подал документы на заключение договоров с РЭС в домах 4,6,8 - подайте. И оплатите долги. У комплекса долг перед РЭС в 60 000 грн. Они грозятся отключить все дома от света!

Немного не правильная формулировка. В период с 15го мая по 30 июня РЭС выставило счет на оплату. Он состоит из общего счетчика по 4м домам минус квартиры с индивидуальными договорами. Сумма составляет 60 тыс. В нее входит освещение мест общего пользования + "утечка" електоенергии по квартирам которые не подали пакет документов на РЭС и не подписали договора. Эти квартиры РЭС не может идентифицировать как пользователей, поэтому выставили всю сумму на ОСББ. Список квартир можно посмотреть группе нашего ОСББ.
07 июль 2017 16:11
Добрый вечер, уважаемые инвесторы ЖК "Фортуны 2".
Предоставляю Вашему вниманию результаты ВАШЕЙ деятельности!
Это Джерельная 12. Дом, который еще и на 30% не заселен жителями.
Уважаемые, при таком отношении к общему имуществу, а канализация является именно таковым, долго ого не прослужит.
Поэтому, правила использования квартирной канализации :
Все сантехнические точки должны эксплуатироваться в чистом виде и содержаться также в чистоте без наличия комков волос, гигиенического мусора и пр.
Любая мелкая неисправность должна быть устранена в кратчайшие сроки своими силами и с привлечением специалиста.
Нельзя лить в систему канализации горючие вещества.
Категорически запрещено отправлять в канализацию пищевые отходы.
Если в системе канализации обнаружен засор, необходимо устранить помеху, прежде чем сливать воду. В противном случае это может привести к фекальному потопу в квартире.
Песок, камни и другие строительные сыпучие не должны попадать в канализационный стояк. Это грозит застоем в коммуникации и необходимостью последующей замены труб или даже всего стояка.
Кроме туалетной бумаги в канализацию нельзя выбрасывать никакой другой гигиенический мусор.
Стоит избегать ударов и сильных механических нагрузок на трубы канализации.
Чистку пластикового коллектора снаружи проводят мягкой влажной тряпочкой без применения агрессивных чистящих и абразивных средств.
Самостоятельная прочистка пластикового коллектора производится только с использованием резинового шланга или полиэтиленового отреза трубы. Стальная проволока в этом случае недопустима.
Надеюсь на Ваше понимание!
07 июль 2017 17:09
Цитата "onlinemoz":
Друзья, очень понравился данный ЖК и хотел бы приобрести квартиру в 10-ти этажном доме, но все же есть пару вопросов, которые хотелось бы задать непосредственно жильцам, а не риелтору. :)

1)Подведен ли газ в дом, все ли в порядке с газоснабжением или есть какие-то проблемы с документацией на предоставление данных услуг, как это, например, в соседнем РичТауне.

2) слышал, что где-то совсем рядом есть асфальтовый завод. пожалуйста, подскажите, насколько он рядом и ощущается ли запах данного предприятия? просто сам я не из Ирпеня, поэтому некоторые городские нюансы выяснить сложно.

Благодарю за комментарии! :)

Хочу сказати що не все так добре як говорять ріелтори адже після придбання ви стаєте заручником обставин які під себе робить забудовник і ложив він на всіх інвесторів
07 июль 2017 17:22
Кто то знает когда планируют выдавать ключи для по джерельной 10?
08 июль 2017 06:59
Вроде как 16,07 :)
08 июль 2017 07:29
В отделе продаж сказали что 16,07 будут выдавать. :)
10 июль 2017 08:14
Цитата "investor 007":

Хочу сказати що не все так добре як говорять ріелтори адже після придбання ви стаєте заручником обставин які під себе робить забудовник і ложив він на всіх інвесторів

А покажіть хочаб одну новобудову де на 100% все співпадає зі словами ріелторів, вони і самі в більшості випадків не володіють актуальною інформацією, - їхнє діло продати. Але ж ріелтор не примушував вас купувати ту квартиру. А якщо ви прошляпили щось в силу своєї некомпетентності в деяких питаннях, то не потрібно вину за це перекладати на забудовника. Врешті решт ви перед покупкою мали можливість з'ясувати всі умови як у відділі продажів, так і з забудовником поговорити, і варіант запитати у жителів ніхто не відкидає, і поцікавитись тою чи іншою іеформацією в інтернеті ніхто не забороняв.
А ще підскажіть що ж у ЖК Фортуна забудовник робить під себе?
10 июль 2017 08:21
Соседи 14 дома,подскажите перемещали ли вы котел до пуска газа,если да,то были ли какие то проблемы с запуском?
10 июль 2017 10:23
Здравствуйте. Поделитесь пожалуйста кто где покупал или заказывал кухню? Буду очень благодарна за ответ.
10 июль 2017 12:36
Цитата "Ernest71":
Соседи 14 дома,подскажите перемещали ли вы котел до пуска газа,если да,то были ли какие то проблемы с запуском?

Всем посоветовали - если хотите газ, то не перемещайте котлы и не смещайте стены.
10 июль 2017 14:05
Цитата "kkz505":

А покажіть хочаб одну новобудову де на 100% все співпадає зі словами ріелторів, вони і самі в більшості випадків не володіють актуальною інформацією, - їхнє діло продати. Але ж ріелтор не примушував вас купувати ту квартиру. А якщо ви прошляпили щось в силу своєї некомпетентності в деяких питаннях, то не потрібно вину за це перекладати на забудовника. Врешті решт ви перед покупкою мали можливість з'ясувати всі умови як у відділі продажів, так і з забудовником поговорити, і варіант запитати у жителів ніхто не відкидає, і поцікавитись тою чи іншою іеформацією в інтернеті ніхто не забороняв.
А ще підскажіть що ж у ЖК Фортуна забудовник робить під себе?

Питання адресовано не мені, але я напишу свою точку зору. Як ви і пишете, перед покупкою квартири, перечитали всі записи в інтернеті з з поміткою жк Фортуна 2, і цей форум з першої сторінки - не виключення. І що можу сказати зі своїх спостережень: ключі Дж14 було видино +-27 листопада, газові котли почали навішувати через 2 тижні, кладовки деякі люди змогли купити, ще і до здачі будинку. А далі переходимо плавно до Дж12, де між іншим 2 квартири вже точно заселені. Ключі по даному будинку видані рівно 2 місяці назад, 10 травня. Що ми маємо на даний момент? Котлів немає, кладовок також. Виходячи з постережень, по газу і котлах дж12 підганяють під дж10, бо так вигідніше забудовнику, на мою думку. Так чому хтось заплативши за квартиру дорожче, отримує послугу разом з тими, хто придбав квартиру дешевше (нехай це навіть 10-20 тис.різниці)???
Я звичайно знаю точно, що все запуститься, придбається, налагодиться, але осадок то ве ж залишається((
10 июль 2017 14:58
Цитата "Житель2017":

Питання адресовано не мені, але я напишу свою точку зору. Як ви і пишете, перед покупкою квартири, перечитали всі записи в інтернеті з з поміткою жк Фортуна 2, і цей форум з першої сторінки - не виключення. І що можу сказати зі своїх спостережень: ключі Дж14 було видино +-27 листопада, газові котли почали навішувати через 2 тижні, кладовки деякі люди змогли купити, ще і до здачі будинку. А далі переходимо плавно до Дж12, де між іншим 2 квартири вже точно заселені. Ключі по даному будинку видані рівно 2 місяці назад, 10 травня. Що ми маємо на даний момент? Котлів немає, кладовок також. Виходячи з постережень, по газу і котлах дж12 підганяють під дж10, бо так вигідніше забудовнику, на мою думку. Так чому хтось заплативши за квартиру дорожче, отримує послугу разом з тими, хто придбав квартиру дешевше (нехай це навіть 10-20 тис.різниці)???
Я звичайно знаю точно, що все запуститься, придбається, налагодиться, але осадок то ве ж залишається((

В ЖК Фортуна здача кожного будинку це взагалі кожна окрема історія з окремими умовами. Вони ж не кожен тиждень здаються. Між здачою Дж.14 і Дж.12 пройшло більше ніж пів року, і я думаю що не все але багато чого могло змінитися. Чи ви думаєте що ті котли лежать на складах з часів здачі попередніх будинків, і їх просто не хочуть встановлювати. Дуже багато нюансів і перепон може бути і в забудовника, але ж на це ні хто не хоче звертати увагу. А також забудовник теж враховує досвід здачі попередніх будинків, і я думаю що люди (або їх поведінка) сильно не відрізняються. А в чому ж на вашу думку вигода, - підганяти встановлення котлів в дж.12 під здачу дж.10?
10 июль 2017 20:33
Цитата "kkz505":

А покажіть хочаб одну новобудову де на 100% все співпадає зі словами ріелторів, вони і самі в більшості випадків не володіють актуальною інформацією, - їхнє діло продати. Але ж ріелтор не примушував вас купувати ту квартиру. А якщо ви прошляпили щось в силу своєї некомпетентності в деяких питаннях, то не потрібно вину за це перекладати на забудовника. Врешті решт ви перед покупкою мали можливість з'ясувати всі умови як у відділі продажів, так і з забудовником поговорити, і варіант запитати у жителів ніхто не відкидає, і поцікавитись тою чи іншою іеформацією в інтернеті ніхто не забороняв.
А ще підскажіть що ж у ЖК Фортуна забудовник робить під себе?

Квартиру придбав на пряму у Валерійовича , і їхні слова значно різняться по факту. А подруге підскажіть чому інвестори з 12 будиинку сковані котлами і мають чекати 10 бидинок???? Бо так зручно їм??? Де майданчик біля будинку , газон, чому не працюють ліхтарі??
І на кінець підскажіть чому при запитанні в віділі продажів про ситуацію з кладовками чуєш відповідь що вони ще не готові продавати ??
Що то за віділ продажів такий?
11 июль 2017 07:38
Цитата "investor 007":

Квартиру придбав на пряму у Валерійовича , і їхні слова значно різняться по факту. А подруге підскажіть чому інвестори з 12 будиинку сковані котлами і мають чекати 10 бидинок???? Бо так зручно їм??? Де майданчик біля будинку , газон, чому не працюють ліхтарі??
І на кінець підскажіть чому при запитанні в віділі продажів про ситуацію з кладовками чуєш відповідь що вони ще не готові продавати ??
Що то за віділ продажів такий?

А хто кого має чекати це і вирішує забудовник за замовчуванням, - він вирішує коли здавати будинок, коли робити прибудинкову, та і взагалі плани по будівництву ставить сам собі, до чого тут жителі чи інвестори, і звісно він (будь-який забудовник) буде робити як йому зручніше. Наприклад як би ви будували собі будинок, сумніваюся що ви би слухали сусіда коли, і що, і як вам будувати. Єдине що він повідомляє це термін здачі того чи іншого, який часто за тих чи інших обставин не співпадає з реальністю, - подивіться срок здачі свого будинку. На рахунок майданчика, газонів і ліхтарів, - ви серйозно? Ви думаєте що ліхтарі це частина яка має здаватися з вашим будинком, вони що відносяться тільки до вашого будинку? А газонів зробити більше щоб було більше де собак вигулювати людям? А майданчики щоб повторилася ситуація як і з попередніми? Мені здається ваші претензії не мають глобального значення.
Не розумію скованості котлами, якщо не пустили воду? По Дж.14 діло з котлами було на зиму, тож потрібно було деяке опалення, і то воду дали тільки на весну. Та й взагалі подивіться ще раз термін здачі будинку. По Дж.14 крайній термін здачі будинку, якщо не помиляюся, був на травень, коли по Дж.12 ключі видавали. Так що часу на встановлення котлів було багато, а оскільки більшість їх купила, то їх і встановили швидко.
12 июль 2017 06:27
Доброе утро!
Уважаемые Жители "Фортуна 2"
В связи с проведением 16.07.2017 "Фортуна фемили фест", 15.07.2017 необходимо освободить парковку от автомобилей. Территория от кафе "Кекс" до спортзала "Пресс" будет перекрыта.
Спасибо за понимание.

с уважением,
ОСББ "Фортуна 2"
12 июль 2017 18:51
Цитата "ai24":
Доброе утро!
Уважаемые Жители "Фортуна 2"
В связи с проведением 16.07.2017 "Фортуна фемили фест",


Что за мероприятие такое? Вручение ключей Дж.10?

Цитата "ai24":

15.07.2017 необходимо освободить парковку от автомобилей. Территория от кафе "Кекс" до спортзала "Пресс" будет перекрыта.


Получается, что и с парковки возле ТП тоже автомобиль надо убрать? Иначе ведь нельзя выехать будет? В какой интервал времени мероприятие будет проходить?
13 июль 2017 05:36
Цитата "serggod83":


Что за мероприятие такое? Вручение ключей Дж.10?



Получается, что и с парковки возле ТП тоже автомобиль надо убрать? Иначе ведь нельзя выехать будет? В какой интервал времени мероприятие будет проходить?

Ежегодное мероприятие, которое проходит 16го июля.
ПРОГРАМА FORTUNA FAMILY FEST:
16:00 - Відкриття фестивалю
16:00 - 22:00 - Працює ФУД-зона
16:00 - 18:00 - Розважальна програма для найменших
16.00 - 20:00 - Виставка конкурс дитячого малюнка "Моя родина" (прохання малюнки заносити до Відділу продажу ЖК "Фортуна" до 15.07.2017)
16:00 - 21:00 - Майстер класи для дітей
17:00 - 18:00 - Конкурси та розваги від запального ведучого Дмитра Сліпаченко
18:00 - 20:00 - Захоплюючий квест для дітей
18:00 - 19:00 - Виступ кавер-дуету Mellow noise
19:30 - 20:00 - Шоу богатирів від Gym Press
20:00 - 21.00 - Виступ кавер-дуету Mellow noise
21:00 - 22:00 - Дискотека
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .175177. . .211
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее